Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2006., 23:12   #61
Quote:
Tinchi kaže:
http://www.otok-unije.com/album/index.htm
Lipo, ali cini mi se da ima dosta pijeska, kao na Susku koliko znam
Svakako za izlet iako sam ja više krševito-kameni tip
ma nema UOPCE pijeska na unijama, sta ti je! bas je krs...
ima dosta makije, obala je uglavnom stjenovita, ima par plazica sa sljunkom, a jedino vozilo na otoku je traktor...taksist se zove meho cini mi se
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:16   #62
Quote:
Natch kaže:
ma nema UOPCE pijeska na unijama, sta ti je! bas je krs...
ima dosta makije, obala je uglavnom stjenovita, ima par plazica sa sljunkom, a jedino vozilo na otoku je traktor...taksist se zove meho cini mi se
Viš, a meni se baš učinilo da je pijesak/šljunak u pitanju, zdman mi je kontrast monitora pa je sve nekako žućkasto
Al more je čisto
I site je simpatičan a takav se čini i otok, skup sa stanovnicima.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:18   #63
Quote:
Tinchi kaže:
Viš, a meni se baš učinilo da je pijesak/šljunak u pitanju, zdman mi je kontrast monitora pa je sve nekako žućkasto
Al more je čisto
I site je simpatičan a takav se čini i otok, skup sa stanovnicima.
ima taj jedan pjescani dio sa trskom kod improviziranog aerodroma, iza plaze (zala), dakle sa desne strane mjesta kad uplovljavas.
cuj stanovnika nema puno, niti 80, a vecina ih je na otoku samo preko ljeta, s turistima. meni su na otoku prekrasne kuce, arhitektura je savrsena...
problem ti je jedino malo s namirnicama, al dobro ima market i pekara. namirnice su nesto skuplje i nije neki izbor...
sto se plaze tice, puno je bolja na susku...ima jedna ne u samom mjestu nego u susjednom zaljevu...e ko da nisi na jadranu...pjescana plaza i neka cudna zeleno tirkizna boja mora, i valovi...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:27   #64
Baš gledam Susak
Glede opskrbe, navikoh na takvo što. U mojoj ljetnoj rezidenciji također radi jedna trgovina, jedan je štand s voćem, izbor slab, cijene visoke To je valjda boljka svih zabiti
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:29   #65
Quote:
Tinchi kaže:
Baš gledam Susak
Glede opskrbe, navikoh na takvo što. U mojoj ljetnoj rezidenciji također radi jedna trgovina, jedan je štand s voćem, izbor slab, cijene visoke To je valjda boljka svih zabiti
najveca mi je fora s novinama, kojih uopce nema
dobro je ako mozes neke ribe uloviti ili barem nabaviti...
kruha ima...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:32   #66
Quote:
Natch kaže:
najveca mi je fora s novinama, kojih uopce nema
dobro je ako mozes neke ribe uloviti ili barem nabaviti...
kruha ima...
Ma i bolje da ih nema, malo odmora ne škodi
Nadam se da postoji neki ribar koji prodaje ulov u zoru. mi smo dolje imali jednog i zadnjih godina je nestao

Jako mi se sviđa i Silba. http://silba.aventin.hr/
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:33   #67
Quote:
Tinchi kaže:
Ma i bolje da ih nema, malo odmora ne škodi
Nadam se da postoji neki ribar koji prodaje ulov u zoru. mi smo dolje imali jednog i zadnjih godina je nestao

Jako mi se sviđa i Silba. http://silba.aventin.hr/
ne znam, nisam bila...samo sam prosla kraj otoka...mozda ovog ljeta...

di je tebi rezidencija?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:43   #68
U Velebitskom kanalu, prek puta Raba. Živa pustoš

Silba je Barem sudeći po ovom što vidim
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:53   #69
Quote:
Tinchi kaže:
U Velebitskom kanalu, prek puta Raba. Živa pustoš

Silba je Barem sudeći po ovom što vidim
nekako mi silba djeluje previse normalno
vidis na rabu jos nisam bila, al jesam na pagu...koja pustos...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 23:58   #70
Quote:
Natch kaže:
nekako mi silba djeluje previse normalno
vidis na rabu jos nisam bila, al jesam na pagu...koja pustos...
Rab je prekrasan
Sve vrste plaža, gomila šume, ali i kamenjara s burovite strane, cvrčci posvuda. Stopom i pješke ga prođoh cijelog
Grad je prekrasno uređen, životan, atmosfera krasna. Ima i lumperaja ali i mirne uživancije. Tko nije bio neka svakako posjeti otok

Na Pagu bijah samo jednu noć u Novalji (odvela me znatiželja na Zrće). Sjećam se velike goleti (i na Zrću i unutar otoka) i pljuska koji nas je zadesio.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 00:02   #71
Quote:
Tinchi kaže:
Rab je prekrasan
Sve vrste plaža, gomila šume, ali i kamenjara s burovite strane, cvrčci posvuda. Stopom i pješke ga prođoh cijelog
Grad je prekrasno uređen, životan, atmosfera krasna. Ima i lumperaja ali i mirne uživancije. Tko nije bio neka svakako posjeti otok

Na Pagu bijah samo jednu noć u Novalji (odvela me znatiželja na Zrće). Sjećam se velike goleti (i na Zrću i unutar otoka) i pljuska koji nas je zadesio.
ne znam, meni su ti ti "moderni" otoci blizu kopna malo dosadni. recimo i korcula je "predivna" al meni je nekako prenapucena turistima i previse "kultivirana". na hvaru mi se recimo puno vise svidja starigrad nego sam hvar. vis je recimo jedan relativno sacuvan otok. juzni dio krka takodjer. cres i losinj takodjer hvala bogu...
a to smece od zrca me apsolutno ne zanima. bila sam na pagu negdje oko prvog maja, kad nije tamo bilo zive duse, i izgledalo mi je sve skupa sablasno...
sto se raba tice, vjerujem da je krasno uredjen grad, al kazem ti lumperaj i te seme mi nisu bas nesto napete
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 00:08   #72
Quote:
Natch kaže:
ne znam, meni su ti ti "moderni" otoci blizu kopna malo dosadni. recimo i korcula je "predivna" al meni je nekako prenapucena turistima i previse "kultivirana". na hvaru mi se recimo puno vise svidja starigrad nego sam hvar. vis je recimo jedan relativno sacuvan otok. juzni dio krka takodjer. cres i losinj takodjer hvala bogu...
a to smece od zrca me apsolutno ne zanima. bila sam na pagu negdje oko prvog maja, kad nije tamo bilo zive duse, i izgledalo mi je sve skupa sablasno...
sto se raba tice, vjerujem da je krasno uredjen grad, al kazem ti lumperaj i te seme mi nisu bas nesto napete
Pa na Rabu uopće ne moraš lumpovati ako ne želiš Otok (a ni grad) definitivno nije preplavljen zabavom kao neke druge lokacije (iako se nađe). I poprilično je, kako ti veliš, sačuvan
Mana mu je možda ta što zbilja ima gomila ljudi
Ja se emotivno vežem za većinu lokacija koje posjetim više od dvaput, a Rab mi je definitivno
Zrće nije ni mene fasciniralo, nije me ni prije privlačilo, ali sad sam bila pa barem mogu argumentirano pljuvat
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 00:14   #73
Quote:
Tinchi kaže:
Pa na Rabu uopće ne moraš lumpovati ako ne želiš Otok (a ni grad) definitivno nije preplavljen zabavom kao neke druge lokacije (iako se nađe). I poprilično je, kako ti veliš, sačuvan
Mana mu je možda ta što zbilja ima gomila ljudi
Ja se emotivno vežem za većinu lokacija koje posjetim više od dvaput, a Rab mi je definitivno
Zrće nije ni mene fasciniralo, nije me ni prije privlačilo, ali sad sam bila pa barem mogu argumentirano pljuvat
ne znam, ti ljudi ("turisti") ...jednostavno ne mogu ih vidjeti kad pocnu plaziti po otoku
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 11:50   #74
cres je zakon

Bili na Cresu decko i ja prije par godina. Predivan je Cres skroz. Najljepse more definitivno. Mi smo bili u kampu Baldarin koji je kod Puntakrize, na kraju Cresa.
Kamp je pola tekstil pola nudisticki. Nista spektakularno, ali nama se jako svidjelo. Svidja nam se sto nisu unakazili prirodu, kako nerijetko cine u kampovima, narocito u Istri, jer se ocito tako dopada svabama i talijanima sminkerima. Ali ovaj kamp je taman kako treba - sredjuju prirodu tako da djeluje jednostavno prirodno, kao fol zapusteno, ali nije, sve je funkcionalno i lijepo.
Vibra otoka Cresa je prejaka, i to je ono sto nas je najvise puknulo.
Cres je zakon!
lovelee dae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 12:11   #75
Quote:
Tinchi kaže:
Lijepo je pročitat tolko informacija
10-ak dana je plan Valjda bu bilo love. Nikakvo trošenje, nikakve cuge i izlasci, možda neka friška riba i vino (jednom ) i pokoji izlet Samo smještaj, najjeftinija hrana, more, sunce, kamen i sve
e vidish i ja tak nekaj spremam..samo puno frishke ribe i pono izleta
zvuci mi dobro ovo za Cres..to je isto u planu. Cres je naime blizu Rijeke a Rijeka blizu Risnjaka. i evo ti super destinacije
videl sam na nekoj engleskoj stranici, de preporucuju walk..

a kaj nema neki brod vjutro za Cres neg sam popolne?
inace bi bilo perfektno za jeden produzheni vikend!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 12:16   #76
Ma imaju trajekti prek Krka i Istre češće Trajekt
Meni se pak katamaran više sviđa jer dođe jeftinije a i direkt je
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 12:16   #77
Quote:
Natch kaže:
ne znam, meni su ti ti "moderni" otoci blizu kopna malo dosadni. recimo i korcula je "predivna" al meni je nekako prenapucena turistima i previse "kultivirana". na hvaru mi se recimo puno vise svidja starigrad nego sam hvar. vis je recimo jedan relativno sacuvan otok. juzni dio krka takodjer. cres i losinj takodjer hvala bogu...
a to smece od zrca me apsolutno ne zanima. bila sam na pagu negdje oko prvog maja, kad nije tamo bilo zive duse, i izgledalo mi je sve skupa sablasno...
sto se raba tice, vjerujem da je krasno uredjen grad, al kazem ti lumperaj i te seme mi nisu bas nesto napete
je..al Korcula je zato super..kao stari mediteranski grad, uz Split mi je mozda josh najljepsha...ima te vibre...
a na samom otoku ima i te kak ljepih mesta..kod Vele Luke, al ne mesto, mesto je sam ono, jenput v tri dana za kupuvanje i kava, a ostalo izvan..ima divnih mesta..po obali apartmana..divlje..a unutra vinogradi i masline za vecernju setnju

si bila na Lastovu, se ima tam kaj za delati? istrazivati i to?

Vis, f Komizhi sem bil zdavnja..a zadnje ljeto dok je jednom nizozemskom turistu otisla noga na mini jer se setal okolo mi nije bash poziv za moj nacin odmora.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 12:19   #78
Quote:
jimmy jazz kaže:
je..al Korcula je zato super..kao stari mediteranski grad, uz Split mi je mozda josh najljepsha...ima te vibre...
a na samom otoku ima i te kak ljepih mesta..kod Vele Luke, al ne mesto, mesto je sam ono, jenput v tri dana za kupuvanje i kava, a ostalo izvan..ima divnih mesta..po obali apartmana..divlje..a unutra vinogradi i masline za vecernju setnju

si bila na Lastovu, se ima tam kaj za delati? istrazivati i to?

Vis, f Komizhi sem bil zdavnja..a zadnje ljeto dok je jednom nizozemskom turistu otisla noga na mini jer se setal okolo mi nije bash poziv za moj nacin odmora.
jesam bila sam, lastovo je s jedne strane poludivlje, s druge ima previse talijana, koji bacaju smece sa svojih usranih jedrilica, a s trece, domace stanovnistvo gradi ocajno ruzne apartmancine na samoj obali.

meni se vis najvise svidja. korcula puno manje. i kazem ti, sto su blizi kopnu, to je na njima (otocima) vise turista, koji krcaju more kanalizacijom i sta da ti pricam...

split mi je, inace, preruzan grad...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 12:21   #79
Quote:
Tinchi kaže:
Ma imaju trajekti prek Krka i Istre češće Trajekt
Meni se pak katamaran više sviđa jer dođe jeftinije a i direkt je
nema nish tam? osim ovih f pol 3. samo medjuotocke linije al kaj ce mi to ak josh nisem tam?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 12:22   #80
Quote:
jimmy jazz kaže:
nema nish tam? samo medjuotocke linije al kaj ce mi to ak josh nisem tam?
daj reci, zagorec, jel znas ti plivati? mislim sta ako nedajboze padnes s broda?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.