Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2006., 22:50   #41
Što se tiče apartmana to će te naći bez problema.

Trst- Venecija= 160 km
Trst- Gardaland= 300 km

Iz bilo kojeg dijela Istre do Trsta se stigne ralativno brzo, problem bi mogle biti gužve na granici.

Radi parkinga do Venecije bi bolje bilo ići brodom samo nisam siguran kada počnu voziti.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:20   #42
Quote:
neno1966 kaže:



Radi parkinga do Venecije bi bolje bilo ići brodom samo nisam siguran kada počnu voziti.
Ne kuzim ovo?? Ja sam cuo da postoji neki ogroman parking pred ulazom u veneziu i da je tu najbolje parkira i ic u grad pjeske ??'
Koliko je to udaljeno od grada i koliko kosa taj brod sta vozi, necu valjda trebat kredit dignit u splitskoj banci za platit brod od kopna do venezie ? :-)
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:27   #43
pa di ces preko istre. odite brodom preko.
ako nema direktni do venecije odite lijepo do ancone, pa uzvodno lijepo preko rima ili preko bologne do ravenne i venecije
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:30   #44
Quote:
Natch kaže:
pa di ces preko istre. odite brodom preko.
ako nema direktni do venecije odite lijepo do ancone, pa uzvodno lijepo preko rima ili preko bologne do ravenne i venecije
ako procitas pazljivije moj upis, vidjet ces da smo ograniceni sa vremenom i da imamo samo 2 dana.. :-((
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:32   #45
Quote:
wob kaže:
ako procitas pazljivije moj upis, vidjet ces da smo ograniceni sa vremenom i da imamo samo 2 dana.. :-((
pa da. brod split-ancona ide nocu ako se ne varam i u anconi si ujutro u 7 sati. ako idete preko rima trebat ce vam cijeli dan, ako idete preko bologne isto.
i ostane ti jedan dan za veneciju, a to ti je i previse.
mozete jos otic u ikeu u padovu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:45   #46
Točno što se tiče parkinga, ali ne znam koliko je daleko i dali je baš za pješke. Brod je romantičniji, dođe u sam grad...mislim da nije pretjerano skup
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:46   #47
Quote:
neno1966 kaže:
Točno što se tiče parkinga, ali ne znam koliko je daleko i dali je baš za pješke. Brod je romantičniji, dođe u sam grad...mislim da nije pretjerano skup
5 eura.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:50   #48
Quote:
Natch kaže:
5 eura.
Znaci, 5 eu je brod od odakle do dokle ??
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:52   #49
Quote:
wob kaže:
Znaci, 5 eu je brod od odakle do dokle ??
od parkiralista za busove do trga san marco. znaci to ti je jedna lijepa voznja lagunom.
racunaj da u jednom smjeru idete pjeske a u drugom brodom.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:54   #50
To parkiraliste za busove cu lako nac??
Idem sa autom, pa zbog toga ne znam , ni di ni sta ? da se ne pogubin cijeli dan, jos mi samo fali da mi auto pauk digne :-)
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 00:56   #51
Quote:
wob kaže:
To parkiraliste za busove cu lako nac??
Idem sa autom, pa zbog toga ne znam , ni di ni sta ? da se ne pogubin cijeli dan, jos mi samo fali da mi auto pauk digne :-)
da, ides ravno cestom i kad dodjes u centar venecije trazis parking koji kosta 30 eura dnevno. odmah do njega su autobusni i zeljeznicki kolodvor, kojim dolaze ljudi koji nemaju 30 eura dnevno za parking.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:00   #52
Znaci, drugim rijecima da parkiram auto na nekakvom parkiralistu za autobuse koji se ne placa ?? Koji se nalazi odmah pokraj to velikog parkiralista koji se placa 30 eu ?
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:02   #53
Quote:
wob kaže:
Znaci, drugim rijecima da parkiram auto na nekakvom parkiralistu za autobuse koji se ne placa ?? Koji se nalazi odmah pokraj to velikog parkiralista koji se placa 30 eu ?
ne mozes tako, jer ce ti ga odnijeti pauk.
imas milijun parkinga po cijeloj veneciji, al ih moras platiti. a kazem ti, vecina normalnih turista u veneciju ne dolazi autom, jer za to nema potrebe.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:03   #54
Quote:
wob kaže:

Dali netko od vas zna nekakav povoljan pansion u Istri da nam ga preporuci?
Ako je netko iz Istre zanima nas informacija koliko ima vremenske vožnje autom do Venecije i do Gardalanda?

Hvala!
aha trazite pansion u istri.
slucajno znam da u istri ima par stotina takvih pansiona.
http://www.istra.hr/smjestaj.php?mml...d=70&cntType=1
do venecije je jedno 6-7 sati, a gardaland, da ti pravo kazem, nemam pojma di je. sta cete tamo, cura ti je maloljetna?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:06   #55
Quote:
Natch kaže:
aha trazite pansion u istri.
slucajno znam da u istri ima par stotina takvih pansiona.
I ja san ih kontaktirao par stotina pa mi za 4 mjesec raze 50 eu po nocenju , pih
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:07   #56
Quote:
wob kaže:
I ja san ih kontaktirao par stotina pa mi za 4 mjesec raze 50 eu po nocenju , pih
a jebiga, to ti je istra ...
cuj, ako te zanima nesto jeftinije, mogu ti preporuciti par mjesta na kvarneru i srednjoj te juznoj dalmaciji.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:11   #57
Quote:
Natch kaže:
a jebiga, to ti je istra ...
Azurna obala ? Nica - pazin ?

Sta imas jefinije ovako u juznoj dalmaciji za preporucit ? Dubrovnik mozda ?
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:12   #58
Quote:
wob kaže:
Azurna obala ? Nica - pazin ?

Sta imas jefinije ovako u juznoj dalmaciji za preporucit ? Dubrovnik mozda ?
ima mljet za 500 kuna tri dana uskrs polupansion. akcija, hotel tri zvjezdice, prava prilika.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 01:18   #59
ako ste vjernici odite u rim brodom kazem ti, spavate lijepo u hostelu za 20 eura, samo na vrijeme rezervirajte.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 08:34   #60
Jebote koliko krivih informacija

Evo ti link gdje se nedavno govorilo o parkingu za Veneciju:,
https://www.forum.hr/showthread.php?t=174343

Parkiranje nije moguće posvuda u Veneciji... osim ako nemaš barku. Parkiraš ispred Venecije.

Brod (brzi gliser) iz Istre do tamo ti kreće sad u proljeće. Obično je 450kn po osobi u oba smjera, jedino je prvi tjedan na početku sezone 250kn po osobi. Kreće ili iz Pule ili Rovinja ili Poreča. Po meni je preskupo a i imaš malo vremena - dođeš u Venciju oko 10.30-11.00 a polazak za natrag je već oko 17.00-18.00. Vožnja traje dva sata u jednom smjeru.

Premalo vremena za Veneciju. Meni osobno je i jedan jednodnevni posjet malo.

Autom od Pule do Venecije ti je oko 3 sata vožnje... kakvih 7?

Preporučujem ti da jedan dan odeš u Veneciju, prespavaš negdje između Venecije i Gardalanda, drugi dan u Gardalandu pa natrag. To šta ćeš u Italiji platiti skuplje spavanje platio bi na gorivo i cestarine da se vraćaš u Istru pa onda opet piljenje do Gardalanda. Da se vraćaš u Istru potrošio bi brdo vremena i snage na vozikanje.
Samo uzmi noćenje dovoljno daleko od jednog i drugog mjesta kako bi bilo šta jeftinije.

Noćenje u Istri u predsezoni se može naći i za 100-150kn po osobi.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i

Zadnje uređivanje aaston : 17.01.2007. at 08:40.
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.