Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.10%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 67 9.71%
Žensko sam, nisam, neželim 59 8.55%
Muško sam, jesam 159 23.04%
Muško sam, nisam ali bi htio 286 41.45%
Muško sam, nisam, neželim 70 10.14%
Glasovatelji: 690. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2015., 19:04   #401
"vraćam se Zagrebe tebi...." ma ovdje svi jaki na jeziku ali ne u smislu koji žene vole... I onda kako smo uvijek došljaci to dovodi do trzavica... Ebga, sama sam dijelom kriva za to... Buđenje u podne, sama sam svoj šef, znači nema obaveza koje ne mogu presložiti, komad mlađi od mene, a i njegovo alfa ponašanje kada ga netko gnjavi... Shvaćaš sliku... A da ti malo pogledaš tu po selu pa nam fino preporuci neku... Mislim za mir i sreću u selu
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:08   #402
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
"vraćam se Zagrebe tebi...." ma ovdje svi jaki na jeziku ali ne u smislu koji žene vole... I onda kako smo uvijek došljaci to dovodi do trzavica... Ebga, sama sam dijelom kriva za to... Buđenje u podne, sama sam svoj šef, znači nema obaveza koje ne mogu presložiti, komad mlađi od mene, a i njegovo alfa ponašanje kada ga netko gnjavi... Shvaćaš sliku... A da ti malo pogledaš tu po selu pa nam fino preporuci neku... Mislim za mir i sreću u selu
ja kada sam bio mlad sam spavao do podne, sada se budim u 7, za vrijeme jutranje erekcije

Zagreb je isto selo, gradic

Moze ali nece ona iz sela, morati cete ovdje..
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:15   #403
Ohhh pa mene barem dočeka kava sa jajima ujutro... (kaže dragi da ga ne sramotim po forumu) i dok se pokrenemo bude već podne... A u njegovim godinama erekcija ja konstanta kao kriza u hrvata tako da nema žurbe...
A da mi dođemo u selo pokupimo jednu, i vratimo ju idući dan u relativno dobrom stanju? ipak ja preferiram krevet od ševe po auticima, poljima, i slično... Druga polovica doduše nema tih problema.... Ak treba, može i na šanku...
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:23   #404
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ohhh pa mene barem dočeka kava sa jajima ujutro... (kaže dragi da ga ne sramotim po forumu) i dok se pokrenemo bude već podne... A u njegovim godinama erekcija ja konstanta kao kriza u hrvata tako da nema žurbe...
A da mi dođemo u selo pokupimo jednu, i vratimo ju idući dan u relativno dobrom stanju? ipak ja preferiram krevet od ševe po auticima, poljima, i slično... Druga polovica doduše nema tih problema.... Ak treba, može i na šanku...
dorucak nije potpun bez kobasice

kao mladic sam samo sevio u autima, kamionima i na klupi u parku
A sank je odlican..ja preferiram na stolu

A sto mislis da na selu ljudi spavaju jos na slami?
Pa siguran sam da ima kreveta..

Ali moje selo je tesko pristupacno, preko sedam gora i mora zato bolje kreniti uskoro
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:29   #405
Ma kako mi vozimo jako brzo smo tu, pa makar to bilo u mađarskoj
Pa stol je okay, ali na krevetu je zabavnije... Uvijek možeš vezati ili biti vezan, pogotovo ako imaš goth style krevet kao mi, lol cak nam je i krevet kinky...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:32   #406
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ma kako mi vozimo jako brzo smo tu, pa makar to bilo u mađarskoj
Pa stol je okay, ali na krevetu je zabavnije... Uvijek možeš vezati ili biti vezan, pogotovo ako imaš goth style krevet kao mi, lol cak nam je i krevet kinky...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
a nije u madjarskoj nije..

Vi ste jedni perveznjaci..sve vam se vrti oko raznih pervezija
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 19:38   #407
Ma kakvih perverzija? Pa krevet je odraz ljudi koji spavaju u njemu, naš je eto slučajno custom made, sa velikim okvirom... Nema tu ništa kinky, to je za sigurnost, i u autu moraš imati pojas, prema tome... . A da nije selo u Istri? Tamo su ljudi otvoreni? Po onome što vidjesmo na siteu kojeg odbijam imenovati ljudi se igraju samo na moru ili Slavoniji
Nego, hoće više neka konkretna preporuka ili je i ovo kao predizborna kampanja

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 22:59   #408
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Što uopće ima swing klubova u blizini Zg? Bili smo pričali da bi jednom mogli otići malo vidjeti kako je tamo ali opet, ima li smisla doci negdje gdje je sve muška populacija? Onda možemo i na smokvi provesti večer... Stvarno me ponekad začudi Hrvatska, vidjela sam dvije MOJE frendice kako ga suptilno šlataju, otprilike kao slon u trgovini porculana, i po prilično sam sigurna da bi barem jedna htjela provozati mog dragog, ali da im kažem da može samo u troje, na kraju bih ja bila ona stigmatizirana...
Sve mi se cini da je tako najlakse naci trecu..medju "frendicama"... Barem smo mi tako imali uspjeha za razliku od svih ovih online pokusaja...
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:50   #409
Ah,sused opet me ne vidis
drwoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 00:55   #410
Quote:
drwoje kaže: Pogledaj post
Ah,sused opet me ne vidis
Da si suseda...bi te videl
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 04:17   #411
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ma kakvih perverzija? Pa krevet je odraz ljudi koji spavaju u njemu, naš je eto slučajno custom made, sa velikim okvirom... Nema tu ništa kinky, to je za sigurnost, i u autu moraš imati pojas, prema tome... . A da nije selo u Istri? Tamo su ljudi otvoreni? Po onome što vidjesmo na siteu kojeg odbijam imenovati ljudi se igraju samo na moru ili Slavoniji
Nego, hoće više neka konkretna preporuka ili je i ovo kao predizborna kampanja

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
haha, ma samo se zezam..

ne moras dok se sexas, ja nisa nikada

Ah ako kazem gdje je svi ce navaliti kod nas i samo ce doci prokleti turisti
haha..
Malo se ipak zezam oko sela moga..ali ako vidim nekoga ovdje online da je za sto trazite javim..
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 11:08   #412
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Sve mi se cini da je tako najlakse naci trecu..medju "frendicama"... Barem smo mi tako imali uspjeha za razliku od svih ovih online pokusaja...
Slažem se. Ima li itko tu da je našao treću na netu?
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 11:33   #413
Quote:
Kika03 kaže: Pogledaj post
Ima klub u centru zg, mi sinoć bili i navodno ima u samoboru jedan al treba provjerit dal to radi...
Mislim da je taj odavno zatvoren
Quote:
Kika03 kaže: Pogledaj post
Ima klub u centru zg, mi sinoć bili i navodno ima u samoboru jedan al treba provjerit dal to radi...
drwoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 11:35   #414
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Dobro ljudi, ovdje smo svi relativno odrasli i nema potrebe za svađom. Iako se slažem sa Phiberom, nekada su kompromisi nepotrebni. Iskreno, ja sam bi.... A znam da je to san svakog muškarca, prema tome zašto ne spojiti ugodno s ugodnim. Odavno smo prošli sve kinky faze, tako da bi ovo stvarno trebala biti cista zabava i užitak. Ja osobno nemam potrebu za još jednim partnerom, ali da mi ponekad nedostaje ženska senzualnost, da, ali također i onaj finalni dodir koji, barem po meni može pružiti samo prava stvar...
Ne ljutite se odmah, pišem, onako stihijski, možda nešto ne objasnim do kraja, ali imam pravo iznijeti svoje mišljenje.
Bilo bi dobro zabavit se sa vama
drwoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:46   #415
Quote:
kamikaza vg kaže: Pogledaj post
Sve mi se cini da je tako najlakse naci trecu..medju "frendicama"... Barem smo mi tako imali uspjeha za razliku od svih ovih online pokusaja...
A kaj s nama koji se ne palimo na frendice? Ljude s kojima se družim uopće ne gledam na taj način, a da ću nekog kog ne znam dobro ić pitat jel želi u troje sa mnom i mojim dečkom, pa baš i neću. I di da ja sad tražim?
ysera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 20:04   #416
Quote:
ysera kaže: Pogledaj post
A kaj s nama koji se ne palimo na frendice? Ljude s kojima se družim uopće ne gledam na taj način, a da ću nekog kog ne znam dobro ić pitat jel želi u troje sa mnom i mojim dečkom, pa baš i neću. I di da ja sad tražim?
E jbg sad..a kak to onda mislis izvest...ako nemas osobu za to medju frendovima, onda ti preostaje osoba koju ne poznajes dobro..nema trece opcije i filozofije... :P ja sam na frend listi imao curu koju sam povrsno poznavao..ali smo se ubrzo svi zajedno dobro upoznali
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 21:06   #417
Kamikaza želiš reć da si jedan od onih iz mitova koji je "nabavio treću"?? care, pa kako?? hahaha ipak je dakle moguće, di je nestala ta treća nakon upoznavanja? jel na životu? ;-) hahaha
__________________
life is good
Kika03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 23:02   #418
Quote:
Kika03 kaže: Pogledaj post
Kamikaza želiš reć da si jedan od onih iz mitova koji je "nabavio treću"?? care, pa kako?? hahaha ipak je dakle moguće, di je nestala ta treća nakon upoznavanja? jel na životu? ;-) hahaha
Druzili se neko vrijeme..a onda si je treca nasla decka..sad smo u potrazi za novom frendicom..
kamikaza vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 08:37   #419
koji je vaš put do nove frendice, tj. Kako tražite?
__________________
life is good
Kika03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 09:47   #420
iz iskustva puno je bolje izaći van nego uopće pokušavati naći online (ok mi ni nismo nešto puno gledali online)

inače ne vidim zašto bi bio mit, i sam sam uspio jednom, iako se istini za volju radilo o festivalu koji je bio vani, gdje smo draga i ja bili i cura mi se ubacivala, bilo malo bed kad je skužila da sam s curom,ali poslje je sve krenulo dobrim tokom
ipak iz iskustava tu žene ipak igraju glavnu ulogu,tako da treba pustiti dame da sve vide i rješe

od klubova te tematike bolji su klubovi vani (Prag ), iako nije ni anakonda loš,bar smo mi imali sreće
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger