Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 14:27   #1
Goli pred nekim

Ne mislim bas na skroz goli, nego vise kad se presvlacite pred nekim, jel vam neugodno i to..? Jel se ikad presvlacite a da vam je netko u prostoriji (brat, sestra, prijatelj..) ili morate biti sami. I jeste ikad vidjeli nekog golog ili bili goli pred nekim?
I jel vam bed setat u boksericama po kuci ujutro ako niste sami?
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:29   #2
Ne, nije bed.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:37   #3
pred curom pod normalno, po kući obucen vise manje.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:49   #4
pa onako, pred frendovima da, navikli smo svi...
a ja jos i na treninzima u svlačionicama svi goli, svi na tuširanje i tako to... tako da nije frka nikakva
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 15:53   #5
Quote:
UnitedweStand kaže: Pogledaj post
pa onako, pred frendovima da, navikli smo svi...
a ja jos i na treninzima u svlačionicama svi goli, svi na tuširanje i tako to... tako da nije frka nikakva
po ovome ti se samo druzis s deckicima.
deckicima bez odjece
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 17:42   #6
Ja nikad ne izlazim iz svoje sobe ako nisam potpuno odjeven i obučen, mislim da je to nepristojno i neukusno. Skidam se samo kad je sex u pitanju.
Telomere is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 22:36   #7
presvlacit se... nije mi neugodno, mozda malo ako je netko iz obitelji pokraj mene. u svlacionici mi nije bed.
vidio sam gole u svlacionici i u nudističkom kampu (), ali ja nisam nikad bio gol ni pred kime, jer mi je bed. jbg, nikad nisam duže vrijeme trenirao neki sport, pa da bih bio naviknut na to.

i da, po ljeti ako je jako vruće, onda katkad šećem samo u kupaćim gaćama (one što liče na kratke hlače).
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 22:39   #8
Nemam srama, ali ono, opet pazim sta pred kime radim.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 22:43   #9
Imam neke granice.
Gola mogu bit jedino pred dečkom. Pred prijateljicama mogu bit gola do pola, al baš gaće skidala pred njima nebi. Ali nije mi nikakav problem da s nekom prijateljicom recimo odem u zajedničku kabinu za presvlačenje u dućanu, pa čak ako to uključuje i isprobavanje grudnjaka.
Pred prijateljima se ne mogu baš zamisliti u takvom golišavom izdanju,al mislim da je to normalno.
Presvlačit se mogu (a da to ne uključuje skidanje do gola naravno) pred sestrom i mamom. Pred starim nikako

Al znam ženske kojima je normalno i tuširat se pred prijateljicama, meni je to malo too much. Eventualno mogu pišat pred njima, ali i to teško. Al to je zato što ne mogu pišat ni pred kim
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:13   #10
Otprilike isto vrijedi i za mene kao i za stupified Potpuno gola samo pred dečkom, presvlačenje normalno dok ne idem do gola pred ostalima; makar nisam baš fan presvlačenja pred roditeljima i slično, puno mi je "ugodnije" pred prijateljicama, možda zbog navika iz svlačionice ili nešto. Ne mogu zamislit da gola hodam po kući, moram imat donje rublje i ogrtač da bih si dopustila da izađem iz sobe/kupaone.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 01:22   #11
Gol mogu biti jedino pred eventualnom curom u budućnosti i to je to. A kad se kupam/tuširam i kad izađem, idem u gaćama normalno kućom dok se ne obučem. Hodati u gaćama kućom me nije sram
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 02:18   #12
Nemam problema. Ni s prijateljima ni s prijateljicama. Iako se pred većinom ne skidam jer ne ljetujemo zajedno ni ništa pa niti nema prilike
A oni s kojima ljetujem/zimujem/živim neko vrijeme/nešto su me vidjeli golu skroz i ja njih, jer uvijek bude neka situacija - uletiš slučajno u kupaonu, padne ti ručnik, ne zaključaš vrata... ni oni ni ja nemamo problema s tim.
Pred starcima se ne skidam baš do gola, ali uredno hodam u donjem vešu po cijeloj kući.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 02:26   #13
vecinom u boksericama hodam po stanu ko god da je u stanu,a vani nosim odjecu
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 17:35   #14
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
po ovome ti se samo druzis s deckicima.
deckicima bez odjece
pa krivo sam ja napisao, u kuci budem u gaćama, kad mi dođu prijatelji naravno da se ne presvlačim gol pred njima.. budem u gaćama ali ovo što sam napisao vezano za treninge, to je druga stvar. posle treninga se tuširamo svi, tako da nema neke sramote, ipak svako-svakog znamo!
__________________
TOGETHER we stand, TOGETHER we fall, TOGETHER we win, and winners take ALL.
UnitedweStand is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 03:30   #15
Moje prijateljice, prijatelji i ja smo poprilično normalni. Dobro pred muškima prijateljima nisam nikad 100% gola jer su mi skoro svi muški prijatelji zajednički s dečkom. A što se tiče mojih ženski, ma može i golo nije bitno. Nemam se čega sramiti, a bome niti one niti ja nemamo nekaj više ili manje kaj neg druga.
 
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 16:41   #16
Pred liječnicima sam gola i to nije nekakav problem,jer se radi o mom zdravlju.
Pred frendovima samo u donjem rublju ili do pola ,dalje ne može
A po stanu nikad ne hodam u rublju,poslije tuširanja se kompletno obučem.
caocacao is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 22:49   #17
Gol ni pred kim, u gaćama poslije tuširanja po kući ili ujutro bez problema, pred svima. U svlačionici isto tako. Jednom sam doživio malu neugodnost kaj se toga tiče. Tuširanje poslije treninga, naravno, svi goli, a kad tamo ulazi i trener, ko od majke rođen. To mi je bilo malo too much( bio sam u 4. razredu osnovne).
__________________
‎"I'm grateful and all that, but let's not go crazy here."
imationbedex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:25   #18
Po kući sam cijelo vrijeme obučen, nikad u donjem rublju, osim što ljeti ako je vruće ne nosim majicu. A gol nisam pred nikim, jedino mi je negdje prošli tjedan mama upala u kupaonicu kad sam se zaboravio zaključat
Mr. Rob is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:59   #19
Meni nije bad biti gol pred roditeljima i sestrom (starija 5 godina od mene). Ne kuzim one koji se skrivaju pred roditeljima, pa oni su nas i napravili takvima kakvi jesmo.
Nije mi bad niti u svlacionici s deckima dok se presvlacimo ili tusiramo, pa to je valjda sasvim normalno.
U svim ostalim prilikama ne dolikuje da budem gol pred nekim pa tako i nisam.
Osim nekoliko puta u nudistickom kampu kad sam dio ljeta bio s braticem i njegovim roditeljima (mojim barbom i tetom), ali tamo i ne prilici nesto drugo.
Happy boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:15   #20
nakon treninga se tusiram potpuno gol sa ekipom , bude nas 12 svako gol ( 15 mi je godina , a ima njih od 28 godina ) , kad mi je prijatelj u sobi sta presvucem trenerku obucem jeans , pre roditeljima sam prije hodao pola dana u gacam sad skoro nikad ( da mi negledaju kurac oni )
prvi put je najgore biti gol pre nekim cjeli ces se sramiti i to , a poslije ces mahati kurcem bez srama like a boss
napadostrimlist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.