Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 18:03   #3341
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Ti to pio kafu sa Rosbergom, pa ti se on povjerio?
Pa secam se sta je pricao. I zato ne verujem u njegov povratak. I dogod ne bude vesti o tome glupo je nagadjati.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:10   #3342
Rosberg se sigurno neće vraćati , dmw je napisao zašto.

Ispunio je svoj cilj u F1, a to je da osvoji svjetski vozački naslov.

Rosberg mi ne djeluje kao tip koji bi nešto radio polovično, ako nije 100% motiviran, ništa od toga.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:17   #3343
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Pa secam se sta je pricao. I zato ne verujem u njegov povratak. I dogod ne bude vesti o tome glupo je nagadjati.
Cekaj dok mu zena pocne zvocati sto nije djetetu promijenio pelene...
Eto njega nazad u F1...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 18:24   #3344
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ima razlike Sumi i Kimi su bili prisiljeni otici Rozberg nije, Rozberg je sam odlucio prestati jer je ispunio svoj san.
A otkud ti to znaš razloge Rosbergovog odlaska
Iz nekakvog PR sranja koje se motalo po medijima

Mene nebi ni najmanje začudilo da za koju godinu saznamo da je isti morao van iz Mečke jer je eto Hamilton postavio ultimatum da odlazi Rosberg ili on...
bilo je debelo previše trzavica na relaciji Rosberg-Hamilton, a i bilo je jasno ko dobar dan da su Lauda i Wolf miljenici Hamiltona, a ne Rosberga...
Rosberg je potpisao višegodišnji ugovor i vrlo brzo nakon toga ode sam tak jer mu se eto sprdlo, a Mercedes na to sve skupa ni ne trepne nego samo vele, ok sretan ti put Nico...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:11   #3345
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 23:20   #3346
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
A otkud ti to znaš razloge Rosbergovog odlaska
Iz nekakvog PR sranja koje se motalo po medijima

Mene nebi ni najmanje začudilo da za koju godinu saznamo da je isti morao van iz Mečke jer je eto Hamilton postavio ultimatum da odlazi Rosberg ili on...
bilo je debelo previše trzavica na relaciji Rosberg-Hamilton, a i bilo je jasno ko dobar dan da su Lauda i Wolf miljenici Hamiltona, a ne Rosberga...
Rosberg je potpisao višegodišnji ugovor i vrlo brzo nakon toga ode sam tak jer mu se eto sprdlo, a Mercedes na to sve skupa ni ne trepne nego samo vele, ok sretan ti put Nico...
Ja sumnjam da je Hamilton postavio ultimatum, prije se radi da je Roseberg potpisao za Ferrari a Mercedes je uvjetovao godinu dana pauze zato sto previse zna!.

Iako su postojale tenzije medu vozacima, jos vece tenzije su bile lani na relaciji Hamilton - Mercedes zbog rikavanja motora i posljedicno tome gubitak naslova, Hamilton je bio uvjeren da su mu to namjerno napravili!, sto je po meni glupost.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:32   #3347
Najgluplja teza ikada, izgubio naslov jer mu je stradao motor u jednoj utrci
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 11:37   #3348
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Najgluplja teza ikada, izgubio naslov jer mu je stradao motor u jednoj utrci
Pa nije bas ako pogledas kada se to dogodilo, Roseberg automatski +25 bodova game over!

Iako je to nebitno, nema sto bi bilo ako bi bilo, Roseberg je apsolutno zasluzio naslov i tocka.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 12:49   #3349
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Najgluplja teza ikada, izgubio naslov jer mu je stradao motor u jednoj utrci
Još peče!
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 14:27   #3350
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ja sumnjam da je Hamilton postavio ultimatum, prije se radi da je Roseberg potpisao za Ferrari a Mercedes je uvjetovao godinu dana pauze zato sto previse zna!.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 20:02   #3351
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
Još peče!
Vjerujem da jeste, njegove fanove
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 20:16   #3352
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ja sumnjam da je Hamilton postavio ultimatum, prije se radi da je Roseberg potpisao za Ferrari a Mercedes je uvjetovao godinu dana pauze zato sto previse zna!.

Iako su postojale tenzije medu vozacima, jos vece tenzije su bile lani na relaciji Hamilton - Mercedes zbog rikavanja motora i posljedicno tome gubitak naslova, Hamilton je bio uvjeren da su mu to namjerno napravili!, sto je po meni glupost.
Hamilton se itekako prijetio odlaskom, to nije naklapanje nego se to javno zna ima negdi i ona slika demolirane sobe
E sad poludio je valjda zbog kvarova, ali...

On kao on vjerojatno i nije izričito tražio da ode Rosberg, možda je čak i to no sumnjam da je bil toliko direktan...
prije da je u svom stilu trekeljal kak ga mrze jer je crnac, kak mu namjerno smještaju kvarove i tak, a usput spomenul kak sigurno favoriziraju Rosberga jer je njemc i tak to...

I debelo prije da su Wolf & Lauda tj. Mečka nakon toga kad su vidli da je vrag zel šalu i da bi ovaj zbilja mogel dat petama vjetra
samoincijativno došli na ideju da je bolje na vrijeme maknut Rosberga pa zadržat Hamiltona i tražit zamjenu za Rosberga (što je kudikamo lakši zadatak),
nego popušit Hamiltona, zadržat Rosberga pa tražit zamjenu za Hamiltona...

Meni to sve skupa poprilično miriši na to da je Rosberg oteran od strane vodstva Mercedesa nebi li se zadržalo Hamiltona, a ne da je otišel dobrovoljno...
I prilično sam siguran da je Hamilton taj koji je lani pregovaral sa Ferrariem, a ne Rosberg...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 09:51   #3353
Aj zamislite scenu: Vettel prelazi u Mercedes, a Hamilton u Ferrari. U to se Rosberg vraća u F1 i to u Ferrari i opet osvaja titulu pored Hamiltona

Ili ovu:
Mclaren raskida sve veze sa Hondom i prelazi na Mercedes, Williams postaje Hondina tvornička momčad. Honda pravi najbolji motor na gridu i Williams osvaja titulu
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 20:18   #3354
ric briše pod s verstappenom

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 20:42   #3355
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
ric briše pod s verstappenom

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk


Znalac!
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:38   #3356
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


Znalac!
Dečko ima duplo više bodova

Ric
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:59   #3357
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
ric briše pod s verstappenom

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Moš mislit, Verstappen šamara Vettla četverostrukog prvaka sve dok mu se ne pokvari bolid, A Ricciardo ima duplo više bodova od tamo nekog razbijača i mamlaza Verstappena.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:11   #3358
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Dečko ima duplo više bodova
A jel znas zasto? Pa Max je u 3 trke imo kvarove a u jednoj je izbacen iz trke. U Monaku je imo losu strategiju a bio je brzi od Rika.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 09:33   #3359
Da, bio je brži.

Međutim, Ricciardo je izgovorio čarobne reči:"Beam me up, Horner!"

Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:01   #3360
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
A jel znas zasto? Pa Max je u 3 trke imo kvarove a u jednoj je izbacen iz trke. U Monaku je imo losu strategiju a bio je brzi od Rika.
Vidim da u vrtiću još uvijek niste stigli do basne o kornjači i zecu...
Zamoli teticu da ti ju pročita i objasni

A u međuvremenu ako smeš pogledaj crtani...


Nadam se da smeš da gledaš crtane i da ćeš da razumeš pouku
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.