Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2013., 14:47   #41
Pročitao sam sada na službenim stranicama ATP Beča kako dolaze Tommy Haas, Jo Wilfred Tsonga i Juan-Martin Del Potro

Ajmoooooooooooooo
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 17:11   #42
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Pročitao sam sada na službenim stranicama ATP Beča kako dolaze Tommy Haas, Jo Wilfred Tsonga i Juan-Martin Del Potro

Ajmoooooooooooooo


Ajmoooooo
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 18:53   #43
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
uzmi 2 dana zaredom karte i ulovit ces ga sigurno.

turnir se igra po principu, jedan dan jedna skupina, drugi dan druga.
(uzmi za finale )
finale ispod 1200€ teško za normalna mijesta. Gore pod krovom su cca 200€ po karti
TripleDouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:44   #44
Quote:
TripleDouble kaže: Pogledaj post
finale ispod 1200€ teško za normalna mijesta. Gore pod krovom su cca 200€ po karti
ma kakvi
finale gornji krug 90 funti preko viagogo, znaci da je u slobodnoj prodaji bio dosta manji.

evo sad gledam karte za ostale dane. evo random:
2. kolo, prva skupina, jutarnja 2 meca, 24 funte.
2. kolo, prva skupina, popodnevna 2 meca, 24 funte.
bilo je karata i za 10 funti, to su dakako one najjeftnije i njih vise nema

evo uostalom,
https://tickets.axs.com/eventShopper...CalendarView=1

znaci ove uz sam teren su bile 30-60 po skupinama


@kiseli, proletio sam kroz tvoj post i odma nekom ludom logikom zakljuco da su u umagu i vec poceo planirat, tj. psovat kako cu sad u umag iz dua bla bla bla. i onda vidim da je bec sto je vec izglednije. ionako sam planirao ic zadnje 2 godine kad je bio del potro i nista. s parama sam na vi bio,a i karte su tamo skupe.

sad samo malo guglao, melzer ce bit 100% jer ima ugovor s njima jos ovu godinu, tsonga, haas i monfils vrlo vjerojatno,ali nigdje nisam procitao za del potra
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:49   #45
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
@kiseli, proletio sam kroz tvoj post i odma nekom ludom logikom zakljuco da su u umagu i vec poceo planirat, tj. psovat kako cu sad u umag iz dua bla bla bla. i onda vidim da je bec sto je vec izglednije. ionako sam planirao ic zadnje 2 godine kad je bio del potro i nista. s parama sam na vi bio,a i karte su tamo skupe.

sad samo malo guglao, melzer ce bit 100% jer ima ugovor s njima jos ovu godinu, tsonga, haas i monfils vrlo vjerojatno,ali nigdje nisam procitao za del potra
http://www.erstebank-open.com/de/new...daechern-wiens
safin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:51   #46
Mislim, meni je najbitniji Haas, sada ostalo mi je samo bonus...

Sada sam gledao službene stranice i mogu se zakunut da sam vidio JMDP (sad ga ne vidim) Meni je dobro što za karte ne moram brinut, odnosno imam stan i hranu đaba pa mi je puno, puno lakše... Cijene karata me ne zabrinjavaju previše...(iz razloga što nemam drugih troškova osim tih, a ne jer sam bogataš)

Zadnje uređivanje Kiseli : 10.07.2013. at 00:00.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 08:39   #47
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
ma kakvi
finale gornji krug 90 funti preko viagogo, znaci da je u slobodnoj prodaji bio dosta manji.

evo sad gledam karte za ostale dane. evo random:
2. kolo, prva skupina, jutarnja 2 meca, 24 funte.
2. kolo, prva skupina, popodnevna 2 meca, 24 funte.
bilo je karata i za 10 funti, to su dakako one najjeftnije i njih vise nema

evo uostalom,
https://tickets.axs.com/eventShopper...CalendarView=1

znaci ove uz sam teren su bile 30-60 po skupinama


@kiseli, proletio sam kroz tvoj post i odma nekom ludom logikom zakljuco da su u umagu i vec poceo planirat, tj. psovat kako cu sad u umag iz dua bla bla bla. i onda vidim da je bec sto je vec izglednije. ionako sam planirao ic zadnje 2 godine kad je bio del potro i nista. s parama sam na vi bio,a i karte su tamo skupe.

sad samo malo guglao, melzer ce bit 100% jer ima ugovor s njima jos ovu godinu, tsonga, haas i monfils vrlo vjerojatno,ali nigdje nisam procitao za del potra
pa i govorim za viagogo, ovak ih više nema. Po meni se isplati otići na grupe, karte nisu toliko skupe tak da komotno se mogu uzeti i prvi redovi, dok nakon grupa karte su abnormalno skupe.
TripleDouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 12:54   #48
Quote:
Tonii kaže: Pogledaj post
Sto se tice Wimbledona mogao bih satima pisati. Nije toliko skupo kao sto ljudi misle i ne treba cekati 24 h u redu za kupiti kartu. Postoji i mogucnost ulaska na centralni teren za 5 funti. Bio zadnjih 5 godina i gledao tonu meceva, isto tako i na mastersu u Londonu. Mec Federer-Del Potro nezaboravan, atomski tenis uzivo...

Daj molim te malo opširnije o Wimbledonu, jel moguće otić tamo i nabavit kartu bez višesatnog čekanja za drugi, treći dan turnira i kolike su cijene? Za vanjske terene me zanima, a ako postoji mogućnost i ulaza na centar ili jedinicu za neku razumnu cijenu jako bi me razveselili cilj je otići još dok Federer i Nadal igraju , plan je iduće godine...
ivange is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 13:10   #49
Kada se točno puštaju karte za RG u prodaju?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 13:17   #50
napokon sam ulovila malo vremena, a i slegli su se dojmovi lagano pa da napisem koju o us openu

vec duze vrijeme planiram posjetiti ny i povezat ga dakako s tenisom i ove godine sam to napokon ostvarila. o ny necu pisati, nije ni mjesto ni vrijeme, ali preporucujem svakome ako mu se pruzi prilika da ne razmislja i ode, jer proputovala sam stvarno dosta gradova i ovo je jedan od prvih gdje sam se kao "doma osjecala".

sta se tice samog GS-a, amerikanci su i od toga definitivno show napravli. za moj pojam malo too much, ali oni ocito sve tako rade pa i ovo.
do karata je jednostavno doci (za razliku od wimb koji je prava nocna mora) i nisu prejerano skupe, bar ne za prvi tjedan.
isla sam na prvi dan i uzela kartu (56dolara) koja ukljucuje sve terene osim arthur ashea. neki od igraca koje sam gledala taj dan u akciji bilu su robsonica , kerber, gulbis ,lopez, tursunov, gasquet, ferrer, tipsa, robredo, lisicki....i naravno dodig. inace nisam tip osobe koja sad nesto zustro navija za nase, ali tamo me nesto toliko tresnulo da sam navijala ko nadrogirana za njega, efekt strane zemlje, pojma nemam. peti set je atmosferom bio ko neki nadal-federer mecevi, bez imalo pretjerivanja.
ono sto je tamo kul napravljeno je to sto na onim ogromnim screenovima pise kada koji igrac ima trening, tko ce potpisivat itd. tako da sam na to foru vidjela murraya, nadala, federer, viku, serenu, delpa i ostale manje bitne.
presmjesno mi je bilo kako se vikino deranje i usred treninga cuje jace od glazbe koja tresti i svih okolnih zbivanja. mislim da je nadal koji je imao trening teren do sizio samo tako, a i pustili su taman redfooa pa si je vika malo i zaplesala

drugi dan sam preko veze sredila kartu za centar, odma 4.red uz teren. trebala sam dobit akreditaciju za taj dan, ali nazalost ta osoba koja je trebala bit sa mnom nije bila u nyu taj tjedan, nego ovdje na kratkom gosinjem , ali i ovo je bilo genijalno jer sam sam federer, gospodina boga tenisa gledala toliko blizu. u zivo je jos veca faca nego na tvu.

otisla sam i na kids day subotu prije pocetka i mislim da je to jedina stvar koju ako se ikad vise nadjem tamo necu ponoviti. ucinilo mi se kao fora dogajaj preko onoga sto od proslih godina ima na jutjubu, ali nazalost ocajno je kako je to organizirano. jedina dobra stvar je sto bilo tko, bez obzira na uzrast, moze igrat s tenisacima, cak je i fed u jednom trenutku dosao zezat se.. ostalo je sve uzas, masa ljudi, razglas na centru ocajan, dosla je gospodja obama takodjer, ali doslovno rijec nisam cula od njenog govora, kao ni od djokovica, nadala, serene i federer koji su bili nekih 20ak minuta. nastupale su razne teen zvijezdice za kojeg nikad cula nisam, izuzev fifht harmony za koje znam samo radi svoje ovisnosti o pizdarijama tipa x factor i the voice

kompleks je stvarno dobro organiziran, ima kafica za sjesti i pojesti nesto, razno raznih ducancica, mjesta za odmor, zabavu, sve sto teniski zaljubljenik moze pozeljeti.

moj glavni cilj je bio sredit neku murray i sharapova sliku ili autogram, nazalost nisam uspjela. do jednog je nemoguce doc, druge nema. znam da ce svi drvljem i kamenjem na spomen murraya ovdje, al jbg svako ima nekoga
jedina stvar na koju sam popizdila jos u zg je kako su oboje ima potpisivanje, on u adidasu, ona u henri bendelu, par sati prije mog dolaska
ali ajde, murray zelje sam ispunila u umagu, a sharapova tako kaj sam si u bendelu pokupovala sve moguce slatkise plus neke stvarcice koje je trebala na us openu nosit. a i imala sam srecu sto je prodavacica bila toliko zakon da mi je doslovno sat vremena pricala samo o njoj neke zanimljivosti s eventa plus pokazivala slike i na kraju i dala fotku s autogramom koja je tamo ostala. ocito je vidjela koliko je volim

kada sam vec spomenula umag i murraya reci cu samo kako sam nakon mukotrponog nagovaranja decka da odemo tamo otisla i dobila siltericu koju je nosio za vrijeme meca protiv dodiga koju je na kraju i potpisao i par slikica. ova godina je sta se tenisa tice bila jako produktivna. sada se trazi turnir koji bi se iduce godine mogao pohoditi
VilaMatovila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 13:29   #51
Wow, bila si na US Openu... Covjece, zvuci mi kao neki drugi svijet u ovom trenutku... Ici u New York gledati GS turnir

Vila je bila onaj glasni navijac Karlovica... Cmon EEVOUUUUU salim se

Napisem i ja koju iz Beca kada krene turnir pa odem gledati. Znam da ce biti tesko ulovit Haasa, ali dat cu sve od sebe

Zadnje uređivanje Kiseli : 27.09.2013. at 13:41.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 15:10   #52
uh, ja isto gledam taj bec zadnje dvije, tri godine za otic pa nikako. ove godine mi je financijski nemoguce sta mi je ful zao jer su dobri igraci, a stvarno je blizu

Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Vila je bila onaj glasni navijac Karlovica... Cmon EEVOUUUUU salim se
VilaMatovila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 15:14   #53
Ajme, Rođera si vidjela
Mojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 15:44   #54
Prekrasno.
Kakvi su Sirena i Rafajlo uzivo?

Ja mastam o zavrsnom turniru u Stambolu, mozda nesto i iskemijam.
Ako nista, onda Rim sljedece godine.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 15:45   #55
a ja zavidim..
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 17:02   #56
joj, vila, blago tebi... zavidim ti na svemu, a pogotovo na federeru

i lijepo da si želju za andyjem bar u umagu zadovoljit mogla, mora i on valjda pokojeg fana imati
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 20:16   #57
vila daj taj mashin autogram ili ti pičim permu





aj lijepo da si bila tamo, zvuči zanimljivo USO, onako ko veliki party + tenis

nego skupo je ko sam vrag u henri bendelu njene pizdarije? jel valjda sugarpova?
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 21:32   #58
Vila - zavidim ti. Jako ti zavidim. Sad kad smo to rješili , također mi je drago za tebe. Trebala si se tu javit prije odlaska, od mene bi dobila zadatak.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 10:00   #59
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post

nego skupo je ko sam vrag u henri bendelu njene pizdarije? jel valjda sugarpova?
ja sam si uzela za 30 dolara 6 vrsta sugarpove. za 50 mozes dobit 12, a jedna vrecica je oko 4 i nesto i ultra su fini ono klasicni gumenjaci, al puno bolji.
ima jos torbu neku, lancice, spangice i lutra lose majice. i to sve je recimo dosta skupo za kvalitetu koju dobijes. ta torba je ko neka losa verzija torbe za plac, cudi me da je dala tako nesto pod svoje ime.
ono kaj je dobro je nike ponuda robe koju je trebala nosit jer je onako za 70% jeftinije nego kod nas, od onih joga/pilates hlaca do haljinica

Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Kakvi su Sirena i Rafajlo uzivo?
nadala nazalost nisam gledala jer je bio u cet navecer, a imala sam nesto od prije rezervirano u ny tak da se to poklopilo. vidjela sam ga na treningu i kids dayu i tamo je bio ultra sladak/zabavan/simpatica. ma ko jedno veliko, dobro dijete mi je on
serena me ful razocarala. ok, skuzis i na tvu da je postala malo uobrazena i puna sebe, sta i moze radi uspjeha, ali pretjerno mi je to. prije sam je stvarno voljela, al trenutno bas i ne. pretjerano mi je to neko uzdizanje same sebe.

evo alisa, imam u lapu sliku koju sam frendu, valjda najvecem muskom sharapova loveru poslala apropo slatkisa, to je tih 6 kaj sam si uzela, kaze teta prodavacica da joj je chic najdrazi, meni je sporty naj. na ovo drugo budes malo pricekala posto sam prelijena sve prebacit. ima valjda 12486754 slika

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...14374391_n.jpg
VilaMatovila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 12:42   #60
Quote:
VilaMatovila kaže: Pogledaj post
ja sam si uzela za 30 dolara 6 vrsta sugarpove. za 50 mozes dobit 12, a jedna vrecica je oko 4 i nesto i ultra su fini ono klasicni gumenjaci, al puno bolji.
ima jos torbu neku, lancice, spangice i lutra lose majice. i to sve je recimo dosta skupo za kvalitetu koju dobijes. ta torba je ko neka losa verzija torbe za plac, cudi me da je dala tako nesto pod svoje ime.
ono kaj je dobro je nike ponuda robe koju je trebala nosit jer je onako za 70% jeftinije nego kod nas, od onih joga/pilates hlaca do haljinica



nadala nazalost nisam gledala jer je bio u cet navecer, a imala sam nesto od prije rezervirano u ny tak da se to poklopilo. vidjela sam ga na treningu i kids dayu i tamo je bio ultra sladak/zabavan/simpatica. ma ko jedno veliko, dobro dijete mi je on
serena me ful razocarala. ok, skuzis i na tvu da je postala malo uobrazena i puna sebe, sta i moze radi uspjeha, ali pretjerno mi je to. prije sam je stvarno voljela, al trenutno bas i ne. pretjerano mi je to neko uzdizanje same sebe.

evo alisa, imam u lapu sliku koju sam frendu, valjda najvecem muskom sharapova loveru poslala apropo slatkisa, to je tih 6 kaj sam si uzela, kaze teta prodavacica da joj je chic najdrazi, meni je sporty naj. na ovo drugo budes malo pricekala posto sam prelijena sve prebacit. ima valjda 12486754 slika

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...14374391_n.jpg

da to sam čula da su gumeni jako fini si uzela quirky? ti su mashi najbolji i navodno su full fini, ko neki liker je unutra, samo nije alkoholno

e, da to sam i mislila da je šitno sve, makar onaj nakin, naušnice male s usnama mi se čine slatke, al vidjela sam cijenu na henry bendel stranici, skupo u mp3


tko je još bio na tom kids dayu? rafa, serena, fed i?? znam da je prošlih godina znala biti kim, pa roddick?
za serenu se to vidi iz aviona, da je umišljena, al dobro, nije da to nismo znala, ona je oduvijek takva, sad samo kad i koliko to na pokazuje je drugi par čarapa

sporty su one zvakače gume? jel valjaju kaj? ja imam osjećaj da to igubi okus nakon 3 minute...
ajde nabaci slikice kad ćeš imati vremena, da vidimo malo, sigurno ima dobrih slika
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.