Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2014., 09:17   #81
reci mi,jesi li imao veze s mladjim zenama,djevojkama i kako bi ih ocijenio.....
financiras li troskove svoje sadasnje djevojke
zasto je veza sada na daljinu,zbog posla?
Jesu li te uvijek privlacile starije zene ili si ugl do sada ciljjao na mladje ?
primarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 09:32   #82
Da, može uspjeti. Ali, garancije nema za ništa u životu, pa ni za to. Mislim da se nemaš zašto brinuti niti zamarati, ako se volite, nego uživajte!

Zanimljivo je da se ista razlika u godinama nigdje ne spominje kao problem kad se radi o starijem muškarcu i mlađoj ženi.
brigate rosse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 11:13   #83
Quote:
brigate rosse kaže: Pogledaj post

Zanimljivo je da se ista razlika u godinama nigdje ne spominje kao problem kad se radi o starijem muškarcu i mlađoj ženi.
Iz sasvim razumljivih razloga, pitanja reprodukcije koje je velikom broju partnera bitno pa ako je razlika do 20 godina, zna se tko je u boljoj poziciji- starija žena ili mlađa žena (ona 45+, on 25+ ili obrnuto).
Po pitanju sazrijevanja također vrijedi da žene uglavnom ranije sazrijevaju, uglavnom.

Velika razlika u godinama ne mora biti zapreka kratkoročno, ali dugoročno to pitanje itekako prije ili poslije dođe do izražaja, kao i razlike. Mislim da su u goroj poziciji žene koje su znatno starije od svojih partnera, nego muškarci, posebno kad se radi o planiranju zasnivanja obitelji.
Mnogi ljudi ukoliko i ne planiraju odmah potomstvo, ipak vole držati ta vrata odškrinuta i svjesni su i bioloških ograničenja koje donose određene godine partnera.
zoya85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 13:09   #84
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
Sto podrazumijevas pod uspjeh veze? Iskrene odgovore mozes pronaci iskljucivo u sebi, postavljanjem pravih pitanja. Svaka veza je pitanje dualiteta i da bi je pozelio inicirati i kada pozelis da te nekuda odvede, mora ti biti poznata vlastita pozicija, jednako kao i pozicija one zene s kojom jesi. Nije potrebno da znas sve o sebi ili njoj, vec da si spreman u vasoj zajednickoj putanji o sebi i njoj spoznavati, biti spreman rasti koliko i padati.
Spominjes godine i da, one su faktor bitan i kao unutarnji i kao vanjski princip. Unutarnji je dobro objasnila forumasica iznad mene. Muskarci imaju duzi reproduktivni gen trajanja. Unutarnji smisao sebicnog gena koji tezi razmnoziti se kao najjaci prirodni poriv manifestacije samoopstanka, nalazi prirodni odraz u relaciji mlada zena - stariji muskarac. Takve veze su i prije objasnjenja na razini "hoce mu se, moze mu se" , "ona trazi ocinsku figuru", "on pokazuje svog kapitalca", odraz tog unutarnjeg poriva gena.
Sama vremenom nekako uvidam da godine nisu jamstvo kvalitete ili karakternosti i da kako ucine da se kod nekih formira stav prema ljudima, dogadajima, zivotu, kod drugih ucini pad ili vecu ili manju deformaciju i utoliko gore ukoliko pracenu frustracijom. Postoje na obe strane razlozi za kvantitativnu preselekciju s kim emocionalno seksualno petljati, cista biologija, okidaci koji su jaci od nas. Medutim nekada necija kvaliteta preskoci svaki razlog preselekcije i ljudi se nadu u vezi kakve problematizira ova tema. Pitanje sto je kvaliteta je individualno prije svega, kao i dal je prepoznato glavom ili srcem, ali ne bih sudila vrijednosno kojim god da je, dok god ljudi otvoreno zive svoj odabir. Znam vise profila veza pa i brakova starijih zena i mladih muskaraca, pa i one u kojima su rodena djeca iako je zena imala 40, a muz ni 35 i bio u svakon ovozemaljskom smislu uspjesniji od nje, a ona je k tome u miraz donijela i dijete iz prethodnog braka, one gdje je razlika cak 10 godina i jednako su uspjesni i dobili su dijete, duuge visedesetljetne izvanbracne zajednice dvoje ranijih brakolomaca sa vlastitom djecom...
Mislim da je vazno prepoznati trenutak i biti u stanju slijediti svoju odluku na vlastitim razlozima kakvi da bili, kao i zadrzati svijest da je u redu promijeniti odluku. Kad ionako nista nije vjecno, zabavnije je ako nista drugo testirati svoje kodove i na njima sagradene postavke svoje egzistencije. Mada je u potpunosti razumljivo i kao ovca slijediti ih.
__________________
Mnoge žene umjesto da metu, uhvate se tetoviranja i napinjanja strele. A poslije se čude nad "pečatom" sudbine.
NoirBaccall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 01:29   #85
Quote:
primarna kaže: Pogledaj post
reci mi,jesi li imao veze s mladjim zenama,djevojkama i kako bi ih ocijenio.....
financiras li troskove svoje sadasnje djevojke
zasto je veza sada na daljinu,zbog posla?
Jesu li te uvijek privlacile starije zene ili si ugl do sada ciljjao na mladje ?

Imao sam veze sa vise mladjih.. I ne svidja mi se uopste ponasanje nekih.. Previse su neozbiljne za razgovor u svakom smislu, zive od danas do sutra, o buducnosti uopste ne razmisljaju i jos mnogo toga.. Zbog posla je veza na daljinu tako je.. Do sada nikad nisam bio sa starijom zenom i ovo je ispala slucajnost posle mnogo mnogo razgovora o svemu u generalnom smislu..
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 01:48   #86
Tako je brate samo treba priznati i reci volim starije i ja volim starije i takoder sam bio u vezi sa starijom damom od mene 20 godina.. I nema tu nicega lose i bilo mi je bolje nego s nekom mojih godina ....

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
__________________
Da li čovjek sve, baš sve na kraju prebooooli
D3DA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:43   #87
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
ja sam imao 20 ona 39. Takva veza je zanimljiva jer je drugacija nego kad si sa vrsnjakinjom, komunikacija je drugacija, sex takodjer, sve je novo i sve mozes probati osim zajednicke buducnosti.

Zamisli se za 15 godina, ti 42 muskarac u punom naponu snage a ona 56. Mislis da ce te privlaciti?
Sve zavisi sta zelis, ali ako zelis obitelj i bracni zivot, moje misljenje je da trebas naci osobu tvojih godina em zbog djece em zbog zrelosti tj. partneri bi trebali zajednicki rasti.
zajebi tu spiku da si ti zreliji, da su tvoje vrsnjakinje nezrele(iznenadio bi se koliko ih ima zrelih) i neke iluzije o velikim ljubavima i ja sam se lozio na to, ali to ti je sve skupa sranje.

Nakon te zaljubljenosti ostaje surova realnost, a to je da ce ona biti stara, a ti ces provesti najbolje godine sa njom i neces imati djecu ili ces je ostaviti nakon 10 godina i naci mladju a ona ce biti jos starija i sama.
te veze sa razlikama u godinama su po mom misljenju dobre jer ti daju nova iskustva, naucis puno i tako, sve je dobro osim planiranja buducnosti.
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:46   #88
Quote:
Prometeus kaže: Pogledaj post

ja sam imao 20 ona 39. Takva veza je zanimljiva jer je drugacija nego kad si sa vrsnjakinjom, komunikacija je drugacija, sex takodjer, sve je novo i sve mozes probati osim zajednicke buducnosti.

.......u po mom misljenju dobre jer ti daju nova iskustva, naucis puno i tako, sve je dobro osim zajednickog zivota.
Ja mislim da si ti imao tu vezu samo u svojoj glavi!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 20:50   #89
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Ja mislim da si ti imao tu vezu samo u svojoj glavi!
misli ti sta god hoces, ja sam samo odgovorio covjeku na pitanje u skladu sa svojim iskustvom.
a ako vidis moj potpis, vidjeti ces da mi laganje bas i nije jaca strana
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.

Zadnje uređivanje Prometeus : 14.01.2014. at 21:05.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 22:28   #90
Od kada je zena u 41. godini u najboljim godinama? Ni muskima te godine nisu najbolje.

Covjek prica o ozbiljnoj vezi. Recimo da tu idu i djeca. Rijetko koja ili niti jedna zena ce prvo htjeti imati djecu s 41. godinom. Onda ako i zeli, nece biti lako. Tako da je to jedan od ozbiljnih problema. No, ako ne zele djecu, nema problema.

Glavno pitanje nakon djece, koliko dugo ce on voljeti zenu koja ce uskoro poceti pokazivati znakove starenja, kako se to lijepo kaze. Jednostavno vidis da zene od 30 godina izgledaju bolje od nje s 50 i nesto.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2014., 23:04   #91
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Od kada je zena u 41. godini u najboljim godinama? Ni muskima te godine nisu najbolje.

Covjek prica o ozbiljnoj vezi. Recimo da tu idu i djeca. Rijetko koja ili niti jedna zena ce prvo htjeti imati djecu s 41. godinom. Onda ako i zeli, nece biti lako. Tako da je to jedan od ozbiljnih problema. No, ako ne zele djecu, nema problema.

Glavno pitanje nakon djece, koliko dugo ce on voljeti zenu koja ce uskoro poceti pokazivati znakove starenja, kako se to lijepo kaze. Jednostavno vidis da zene od 30 godina izgledaju bolje od nje s 50 i nesto.
Hvala za odgovor
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 00:10   #92
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post

Glavno pitanje nakon djece, koliko dugo ce on voljeti zenu koja ce uskoro poceti pokazivati znakove starenja, kako se to lijepo kaze. Jednostavno vidis da zene od 30 godina izgledaju bolje od nje s 50 i nesto.


ma daj, pa ne razmišljaš na taj način o osobi koju voliš, to je racionalizacija kao da kupuješ auto. pun je svijet parova koji nisu po pe esu, al ljudi se valjda vole. šta ja znam, djetinjasto mi je takvo razmišljanje.

ovo za djecu se slažem, to moraš raščistiti i sam sa sobom i s njom.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 12:09   #93
Već san pisala ,da san dosta tj 20 god. starija od svoga dečka,ja imam odraslu dicu i ne mislim više roditi iako on to traži,znači slažem se da veze di je žena puno starija nema neku budućnost iako ih ima ali to su iznimke.Ja se ne opterećujem s tim,voli me volim ga ,dokle ne bitno,nema nikakve garancije ni kada su partneri istih godina.

Uživam sada u našoj ljubavi,puno puta ga pitam ,kako me može voliti kada san toliko stara hahaaa,on kaže da san mu mlada,lipa i preslatka ,i da me ne gleda tako,da nikoga nije tako volija i kada je samnom da je najsritniji ...i ja san sritna s njim,a o budućnosti ni ne mislim.BIĆE ŠTA BUDE.
Jadranka63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 20:52   #94
Quote:
Jadranka63 kaže: Pogledaj post
Već san pisala ,da san dosta tj 20 god. starija od svoga dečka,ja imam odraslu dicu i ne mislim više roditi iako on to traži,znači slažem se da veze di je žena puno starija nema neku budućnost iako ih ima ali to su iznimke.Ja se ne opterećujem s tim,voli me volim ga ,dokle ne bitno,nema nikakve garancije ni kada su partneri istih godina.

Uživam sada u našoj ljubavi,puno puta ga pitam ,kako me može voliti kada san toliko stara hahaaa,on kaže da san mu mlada,lipa i preslatka ,i da me ne gleda tako,da nikoga nije tako volija i kada je samnom da je najsritniji ...i ja san sritna s njim,a o budućnosti ni ne mislim.BIĆE ŠTA BUDE.
Traži da rodiš sa svojih 50 punih godina??
Tockmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 02:36   #95
Ne imam 47 godina,da traži,moli me ,želi samo samnom djete,jer kaže da nikada nije bija sritniji u životu,samo ja san rekla da nisan toliko sebična,jer u ovim godinama roditi je sebično,šta će to dite ,imati babu za mamu,on kaže da će se briniti o svemu ,ali nema šanse,pelene mi više ne tribaju ,dvoje dice san odgojila meni dosta.

Ljudi mi inače daju oko 35 godina,i vitka san ,dosta privlačna tako da mi mlađi momci inače udvaraju ali nikada nisan bila sa mlađim do sada.,i ne kajem se,i ne mislim šta će biti sutra.Volim ga jako i neiznjerno,ali san svjesna da nam rok trajanja ograničen.Njegovi su me prihvatili,nisu imali izbora ,i zavolili me bez obzira na godine.Mamom mu često pričam,kaže da je u početku bila u šoku,a da se pomirila sa tim ,šta bude biće.TKO ĆE ZNATI ŠTA JE TO.
Jadranka63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 02:55   #96
Quote:
Jadranka63 kaže: Pogledaj post
Ljudi mi inače daju oko 35 godina,i vitka san ,dosta privlačna tako da mi mlađi momci inače udvaraju ali nikada nisan bila sa mlađim do sada.,i ne kajem se,i ne mislim šta će biti sutra.Volim ga jako i neiznjerno,ali san svjesna da nam rok trajanja ograničen.Njegovi su me prihvatili,nisu imali izbora ,i zavolili me bez obzira na godine.Mamom mu često pričam,kaže da je u početku bila u šoku,a da se pomirila sa tim ,šta bude biće.TKO ĆE ZNATI ŠTA JE TO.
Iako mislim da velike razlike u godinama (10+) između muškarca i žene uglavnom ne uspijevaju, posebno ako je žena ta koja je starija (da ne ponavljam razloge), na jedan način se divim vašem pogledu na cijelu situaciju.
Vi ste oboje svjesni da vaša veza možda i nema neku perspektivu i da su tu velike otežavajuće okolnosti, ali spremni ste ići u rizik.

Mislim da bi rijetko koja žena u tim godinama pa i mlađa uspjela gledati na budućnost te veze bez očekivanja, onako "što bude, bude".
Za to treba jako puno hrabrosti, a sigurno je da oboje uživate u sadašnjem trenutku vaše veze i da ste neopterećeni, mladenački lepršavi, što je lijepo. Mnogi parovi nisu takvi i to im predstavlja problem.

Mogu vam samo poželjeti puno sreće za dalje, bez obzira kakav će ishod u budućnosti biti.
zoya85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 11:42   #97
Question

Quote:
zoya85 kaže: Pogledaj post
Iako mislim da velike razlike u godinama (10+) između muškarca i žene uglavnom ne uspijevaju, posebno ako je žena ta koja je starija (da ne ponavljam razloge), na jedan način se divim vašem pogledu na cijelu situaciju.Vi ste oboje svjesni da vaša veza možda i nema neku perspektivu i da su tu velike otežavajuće okolnosti, ali spremni ste ići u rizik.Mislim da bi rijetko koja žena u tim godinama pa i mlađa uspjela gledati na budućnost te veze bez očekivanja, onako "što bude, bude".Za to treba jako puno hrabrosti, a sigurno je da oboje uživate u sadašnjem trenutku vaše veze i da ste neopterećeni, mladenački lepršavi, što je lijepo. Mnogi parovi nisu takvi i to im predstavlja problem.Mogu vam samo poželjeti puno sreće za dalje, bez obzira kakav će ishod u budućnosti biti.

Uvik san bila drugačija,prijateljica najbolja mi ima 32 godine,prijatelj 34 ,i kaže kada bi našao ženu kao ja da bi se sutra oženija.Kada san išla u školu svi dječaci su bili zaljubljeni u mene ,tako cili život ,ljudi me jednostavno vole,a nisan nikakva lipotica,ali kažu da imam nešto,kažu među 1000 žena da bi me odmah uočili,da zračim,ne znam šta je to.Komunikativna san uvik nasmijana ali prirodno san takva,znači kada je nekome teško ,dođe kod mene da se nasmije,mislim da ta moja pozitivna energija privlači ljude,i mlade i stare,i iskreno me strah da ću ja ovoga momka prije ostaviti nego on mene.Ne želi ni pričati o tome,kaže da će samnom biti dok san živa,ma valjda će ga proći,a ja san u životu imala puno tragedija i uživam u trenutku,mislim da je to najbitnije ,ne opterećivati se NIKADA NIJE BILO DA NEKAKO NIJE BILO.Nitko ne zna šta nam sutra nosi,kada dođe vrime za plakanje onda ću plakati a sada san sritna i uživam sa osobom koju beskrajno volim i on mene,nikada mi nije bilo lipše.NIKADA NISAN BILA SRITNIJA.DOKLE,NEBITNO.
Jadranka63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 19:53   #98
Quote:
Jadranka63 kaže: Pogledaj post
Ne imam 47 godina,da traži,moli me ,želi samo samnom djete,jer kaže da nikada nije bija sritniji u životu,samo ja san rekla da nisan toliko sebična,
da stvarno nisi sebicna pustila bis ga da si nadje zenu svojih godina i da zasnuje obitelj.
Ljubav na stranu, ali on sa 27 godina je prakticki mulac, ima buducnost ispred sebe, pun potencijal i zasluzuje si naci zenu svojih godina s kojom ce imati dijete.

Ja znam tipa koji je bio u slicnoj situaciji i tako proveo 10 godina sa zenskom, i na kraju se nije uspio srediti i imati obitelj, a najbolje godine (tridesete)je izgubio zbog te zene.

Ok ja kuzim da vi zene trazite tipa koji ce biti uz vas i sve, al opet, taj decko je mlad i nemas mu pravo to uskratiti, iako on tvrdi da je sretan i sve. Ne zna on sta prica, jer da realno gleda stvari, ne bi mogao htjeti dijete sa zenom od 50 godina.

Taj tvoj je ocito toliko zaljubljen i mislim da bis ti trebala biti malo realisticna i pustiti decka svojim putem.
Mozda bi kukao na pocetku ali kasnije bi ti bio zahvalan.

I nemoj misliti da te napadam, al samo smatram da to nije ok sto radis i da je to jako sebicno i da iskoristavas tu njegovu mladenacku naivnost o pravoj ljubavi itd.
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 20:52   #99
Quote:
Prometeus kaže: Pogledaj post
da stvarno nisi sebicna pustila bis ga da si nadje zenu svojih godina i da zasnuje obitelj.
A on je, biće, malouman pa se ne zna maknuti ako mu ne paše?

Quote:
Prometeus kaže: Pogledaj post
Ja znam tipa koji je bio u slicnoj situaciji i tako proveo 10 godina sa zenskom, i na kraju se nije uspio srediti i imati obitelj, a najbolje godine (tridesete)je izgubio zbog te zene.
I ta od tog tvog tipa je valjda njega sirotog pištoljem držala 10 godina da mu potrati život. A mogao je imati ženu svojih godina i punu kuću dječice i ljubavnicu sa strane - jer svi znamo da je recept za sreću kad su ljudi istih godina pa osnuju obitelj.

Quote:
Prometeus kaže: Pogledaj post
I nemoj misliti da te napadam, al samo smatram da to nije ok sto radis i da je to jako sebicno i da iskoristavas tu njegovu mladenacku naivnost o pravoj ljubavi itd.
Sram te i stid bilo Jadranka. Iskoristit ćeš dijete od 27! godina jer valjda do 35 ne znaju što je dobro za njih

Nema puno toga što me može iznenaditi, ali ovakva razmišljanja me skoro ostave bez teksta

Jadranka, uživaj dok vam je lijepo. Ako je dobro i tebi i njemu, volite se dok ide. To je ionako teško naći i kad su ljudi bliže po godinama.
I ne obaziri se na priče sa strane, to je vaš život
__________________
Nemam ništa, a dala bih sve
Gretolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 21:02   #100
Quote:
Gretolina kaže: Pogledaj post
A on je, biće, malouman pa se ne zna maknuti ako mu ne paše?
nije da mu ne pase nego je zaljubljen i ne gleda realno situaciju. Dakle on ce sa npr. 40 godina morati se brinuti o nekoj starici od 60 koja ce za koju godinu hodati sa stapom, imati zdrastvene probleme itd.
Quote:
Gretolina kaže: Pogledaj post
I ta od tog tvog tipa je valjda njega sirotog pištoljem držala 10 godina da mu potrati život.
nije ga drzala pistoljem nego ga je manipulirala kao sto vi zene dobro znate. Ljubavna retorika i sranja a u biti realnost je ta zelite da zelite mladjeg muskarca da bude uz vas i da se brine o vama emocionalno.
Quote:
Gretolina kaže: Pogledaj post
Sram te i stid bilo Jadranka. Iskoristit ćeš dijete od 27! godina jer valjda do 35ne znaju što je dobro za njih
Pa ocito ne zna sta je dobro za njega cim zeli imati dijete sa zenom okoja mu moze biti mama.
Ovakve veze su dobre neko vrijeme eventualno par godina ali nikako za suzivot. U biti vama zenama to odgovara, ali upropastite mladu osobu, pogotovo ako zaglibi preko 10 godina u takvoj vezi.
__________________
Ili napiši nešto vrijedno čitanja ili uradi nešto vrijedno pisanja.

Zadnje uređivanje Prometeus : 17.01.2014. at 21:16.
Prometeus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger