Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2005., 15:39   #81
Quote:
milk kaže:
@mrkva...corto nekad i sad, ista stvar...preko tjedna mladci, preko vikenda penzija..
Nije to vise ista ekipa... osim toga, nekad nije bilo mista, a sad je poluprazno. Ne svidjaju mi se niski stolovi. I nisu vise onako dobre pijanke


Luxor mi ne fali. I mi smo tamo ispijali srednjoskolske kave, ali meni je to misto uvik bilo cemerno (postoji li bolji izraz od ovoga?). Mali Princ zato
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2005., 16:57   #82
Quote:
milk kaže:
nostradamus je na cankarevoj...uska ulica iza prokurativa ?
ah..da..da.. nije mi to mjesto nista specijalno

ali ovo

Quote:
milk kaže:.....ferijalni je povise kantun paulina ako na to mislis...preuredili su potkrovlje pa je tu sad kafic ... 'sufit' se zove...
[/B]
mi je bash ostalo u nekom lijepom sjechanju.. bash neko cudno mjesto..hmm..bash cu ga posjetit kad iduchi put odem u Split
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2005., 19:26   #83
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Mali Princ zato
i kat povise
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2005., 19:50   #84
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Nije to vise ista ekipa... osim toga, nekad nije bilo mista, a sad je poluprazno. Ne svidjaju mi se niski stolovi. I nisu vise onako dobre pijanke
koji niski stolovi.. ...koliko ti imas, dva metra ??
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2005., 19:53   #85
Quote:
Ona007 kaže:
mi je bash ostalo u nekom lijepom sjechanju.. bash neko cudno mjesto..hmm..bash cu ga posjetit kad iduchi put odem u Split
...tamo mi je kao da sam doma...
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2005., 20:11   #86
Quote:
milk kaže:
koji niski stolovi.. ...koliko ti imas, dva metra ??
Metarpedeset

Ma mislila san na to da su sad u onom predprostoru niski stolovi, a jedno vrime su bili i unutra. Barem kad san ja zadnji put bila tamo (ovo lito). A ja san se navikla na one barske.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2005., 14:23   #87
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Metarpedeset
Ma mislila san na to da su sad u onom predprostoru niski stolovi, a jedno vrime su bili i unutra. Barem kad san ja zadnji put bila tamo (ovo lito). A ja san se navikla na one barske.
ma to je bilo samo ovo lito...nekakav 'saldt bar' koji je trajao cca 2 miseca ...sad je po starom...barske stolice bas kako ti volis
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2005., 17:08   #88
Quote:
milk kaže:
ma to je bilo samo ovo lito...nekakav 'saldt bar' koji je trajao cca 2 miseca ...sad je po starom...barske stolice bas kako ti volis
Ma ta ideja mi uopce nije bila losa... isli smo jednu vecer na salate i vino
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 09:10   #89
Pa neka još neko kaže da je ekipa iz Splita nostalgična i da samo kuka za jugom. Eto - ni sto postova, svi se iskukali i gotova priča.
uhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 09:51   #90
Dobro onda... evo... meni nedostaju i pomocne stolice u kino Tesli. Bile su na krajevima redova i bez naslona. Nije da bi rado sjedio u njima ali bi ih opet vidio i cuo onaj zvuk drveta (sve su stolice bile od drva i spojene. Kako bi samo to skripalo kad bi kino bilo popunjeno).
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 10:35   #91
Quote:
Gilmor kaže:
Dobro onda... evo... meni nedostaju i pomocne stolice u kino Tesli. Bile su na krajevima redova i bez naslona. Nije da bi rado sjedio u njima ali bi ih opet vidio i cuo onaj zvuk drveta (sve su stolice bile od drva i spojene. Kako bi samo to skripalo kad bi kino bilo popunjeno).
Kino Tesla. Zaboli me g***** kad se samo sjetim tih stolica. A tek atmosfera: dim grize za oči, smrde kokice, košpice, ćevapi, škripe stolice a ekipa se dere. Tako je barem bilo na matinejama kad bi pica iz škole.
uhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 11:04   #92
Quote:
uhu kaže:
Kino Tesla. Zaboli me g***** kad se samo sjetim tih stolica. A tek atmosfera: dim grize za oči, smrde kokice, košpice, ćevapi, škripe stolice a ekipa se dere. Tako je barem bilo na matinejama kad bi pica iz škole.
A meni bas to fali... kino u kojem se moze pusit, pit i drzat noge na naslonu stolice ispred tebe. Ma i inace mi je odlazak u kino u Splitu poseban dozivljaj, ponit grickalica i ostale hrane da ti doteku za cili film i jos nesto malo da mozes gadjat ekipu oko sebe

Vidim da spominjes cevape pa da pitam koje su najbizarnije stvari koje ste jeli u kinu? Meni su to maruni (posli kina san parila dimnjacar u faci)
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 11:09   #93
ja se sićan članka u slobodnoj kad je novinarka bila u kinu a femili isprid nje (4 komada) lipo donila pečenu kokoš i mama lipo podilila seki i braci batak a njima prsa
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 11:32   #94
Quote:
vaci kaže:
ja se sićan članka u slobodnoj kad je novinarka bila u kinu a femili isprid nje (4 komada) lipo donila pečenu kokoš i mama lipo podilila seki i braci batak a njima prsa

To je pravo obiteljsko okupljanje a ne multiplex.
Ne sjećam se više što sam sve jeo i pio u kinu ( ma sjećam se al me sram reć). Jedan od najbizarnijih događaja kojeg je sjećam na kino predstavi se dogodio na jednoj od "pretpremijera" u kinu Balkan. Počeli su prikazivati film a onda se iz partera začula buka. Rulja je vikala da se upali svjetlo a kad je operater poslušao volju naroda vidili smo da se dva tipa tuku ispred ekrana. Šibali su se par minuta uz gromoglasno navijanje a onaj mali pedofil Roje uplašeno je gledao sa strane i nije mu ni padalo na pamet da odradi svoju redarsku funkciju. Kad su završili (ipak ih je netko razdvojio), po dobrom balkanskom običaju su se izgrlili, izljubili i sjeli.
uhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 15:07   #95
Quote:
uhu kaže:

... onaj mali pedofil Roje...
Kako je krenulo mogao bi i Roje dobiti nekakav spomenicic... recimo na terasi od Tesle.
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 20:40   #96
Jel' se ko sića kako se zva onaj disko klub u podrumu hotela Marjan di su se organizirale matineje?
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2005., 21:23   #97
Quote:
Vojky kaže:
Jel' se ko sića kako se zva onaj disko klub u podrumu hotela Marjan di su se organizirale matineje?
hmmm, u neko doba je bio ambasador?
__________________
In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.
Thelma&Louise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 10:51   #98
Quote:
Vojky kaže:
Jel' se ko sića kako se zva onaj disko klub u podrumu hotela Marjan di su se organizirale matineje?
YACHT
Gilmor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 11:34   #99
Quote:
Thelma&Louise kaže:
hmmm, u neko doba je bio ambasador?
U nedavno doba
jel to sam admiral
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 19:36   #100
Quote:
Gilmor kaže:
YACHT
E, jest... Nije normalno koliko bi se ekipe tamo znalo nakupit...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.