Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 07:43   #6381
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ne, ja sad i da dobijem deset poruka, na nijednu neću odgovorit. Jer ste prazne. Jer ste izbirljive. Jer niste kreativne. Jer ste proračunate. Jer ste dosadne. I prije svega - jer ste lažne.
"Then I'll hold my breath until something bad happens to me!!!"

Ovom je rečenicom maleni Pepe ("Asterix in Spain") držao u smrtnome strahu Asterixa, Obelixa i ostalu braću...

...dok im na kraju nije dopizdi(l)o pa su ga bacili na ignore.

Ako je ovaj gard povrijeđene frajle kojim periodično dolaziš na forum po snošaj nekakva poza u čiju se djelotvornost nadaš, svakako pročitaj spomenuti strip. Ako, pak, nije, ozbiljno se zabrini nad krhkošću svojih živaca i pripadajućega ega.
Lord Byron is offline  
Old 19.07.2017., 08:00   #6382
prosjek

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Astore, evo ja cu stat u tvoju obranu i rec da je oglas makar intrigantan, ako nista drugo, u ovom moru ispraznih i sablonskih likova.

Tomu unatoc, necu ti se javiti na njega jer me neodoljivo podsjecas na jednog (bivseg) forumasa kojeg detektiram sa svakim novim profilom. Ali + za trud!
Ajmo sada staviti na stranu radi li se onekom bivšem, ili aktivnom forumašu s 15000 upisa. Marginalno je bitno za nastavak ovog posta.

Bez obzira što sam napisao da ne želim da mi se itko javlja ti si, jer si čini se, toliko sebična, ipak morala, u kakti, zapakirani 'interes', kojeg također, javno, pa čak i posprdno pišeš. Nadalje, o kolikoj količini samoživoti pa čak i neke oholosti se mora raditi da bi nekome, u ovom slučaju, eto, nekom liku koji je iskomentirao vlastiti oglas i situaciju u kojoj se našao pritom-radi? Pitanje je prije svega retoričko jer na njega neka neka osoba koja, iako možda u jednom trenutku ne zna što čini, onda je valjda u idućem, dok čita ovo oplahne taj neki sudbinski val shvaćanja svoje prave naravi. Zašto bi, itko, a vidim sada da ti primjer slijedi i capo di tutti capi, u ovakvoj situaciji išao nekoga zajebati, bio bili vi u pravu ili ne? Pazi, radi se o situaciji gdje lik, traži žensku, i gdje negdje možda neka ženska traži lika, i za tim vjerojatno žude.

Tako samoživa i sebična, i tako neodoljivo pogrešna. Zbilja sva sreća da mi se nisi javila i da te nisam upoznao, jer ako si u stanju napraviti ovako nešto, a to je, kako god okreneš, bez obzira radilo se o ovome ili onome, jer o nekome se, jelte - ipak radi, pokušavam zamisliti što si sve u stanju u realnom svijetu radi navedenih osobina učiniti. Zašto bi netko, bilo tko, išao zajebati nekoga, u ovakvoj situaciji, na ovakvoj temi, na ovakav način? - pa evo, ja ću odgovoriti, jer je riječ o ljudima, o ljudima koji zbilja postoje u mojoj okolini, i mome čuđenju u tom polju, nikada neće doći kraj. Nisam siguran osjećaš li zadovoljštinu i potrebnu atrakciju privlačenja pažnje koje si svjesna, i koju lako uzrokuješ, ali da, imat ćete tema u inboxu:

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
"Then I'll hold my breath until something bad happens to me!!!"

Ovom je rečenicom maleni Pepe ("Asterix in Spain") držao u smrtnome strahu Asterixa, Obelixa i ostalu braću...

...dok im na kraju nije dopizdi(l)o pa su ga bacili na ignore.

Ako je ovaj gard povrijeđene frajle kojim periodično dolaziš na forum po snošaj nekakva poza u čiju se djelotvornost nadaš, svakako pročitaj spomenuti strip. Ako, pak, nije, ozbiljno se zabrini nad krhkošću svojih živaca i pripadajućega ega.
Hvala vam na bananama.

Zadnje uređivanje astor pec : 19.07.2017. at 08:10.
astor pec is offline  
Old 19.07.2017., 08:29   #6383
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
...nekome, u ovom slučaju, eto, nekom liku koji je iskomentirao vlastiti oglas i situaciju u kojoj se našao...
Potrebna je velika sposobnost modeliranja činjenica da se rečenice "Jer ste prazne. Jer ste izbirljive. Jer niste kreativne. Jer ste proračunate. Jer ste dosadne. I prije svega - jer ste lažne." proglase komentiranjem vlastita oglasa i situacije, uz prigodan pokušaj izazivanja sažaljenja i stavljanje u ulogu nekakve žrtve.

Ti i dalje možeš nastaviti s dokazivanjem nekakvoga zla u ljudima koji su te ni manje ni više nego htjeli zajebat - ali, demantiraju te tvoji vlastiti postovi.
Lord Byron is offline  
Old 19.07.2017., 08:30   #6384
Micek, puko si. Sta ti je Paradajzek skrivila? Daj procitaj jos jednom. Ovakva provala gnjeva, a svi ti dobronamjerno skrecu pozornost na tek par cinjenica. Sto se tice kolicine drame koja se-otkud samo- stvorila u tvom malom svijetu...poslusaj Bayrona. Edukativan strip. Lako razumljiv. Ma nacrtano.

sent from T
Riona is offline  
Old 19.07.2017., 08:31   #6385
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Potrebna je velika sposobnost modeliranja činjenica da se rečenice "Jer ste prazne. Jer ste izbirljive. Jer niste kreativne. Jer ste proračunate. Jer ste dosadne. I prije svega - jer ste lažne." proglase komentiranjem vlastita oglasa i situacije, uz prigodan pokušaj izazivanja sažaljenja i stavljanje u ulogu nekakve žrtve.

Ti i dalje možeš nastaviti s dokazivanjem nekakvoga zla u ljudima koji su te ni manje ni više nego htjeli zajebat - ali, demantiraju te tvoji vlastiti postovi.
Slažem se.

(Pitam se jel i na ovo imaš komentar)
astor pec is offline  
Old 19.07.2017., 08:33   #6386
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Micek, puko si. Sta ti je Paradajzek skrivila? Daj procitaj jos jednom. Ovakva provala gnjeva, a svi ti dobronamjerno skrecu pozornost na tek par cinjenica. Sto se tice kolicine drame koja se-otkud samo- stvorila u tvom malom svijetu...poslusaj Bayrona. Edukativan strip. Lako razumljiv. Ma nacrtano.

sent from T
Ostavljam vas u vasoj oazi.
astor pec is offline  
Old 19.07.2017., 09:29   #6387
I ode!

sent from T
Riona is offline  
Old 19.07.2017., 09:43   #6388
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Tomu unatoc, necu ti se javiti na njega jer me neodoljivo podsjecas na jednog (bivseg) forumasa kojeg detektiram sa svakim novim profilom. Ali + za trud!
Oh da, razina ogorčenosti je prepoznatljiva, kao i potpuna lišenost takta.
I 'stil' (ili pak izostanak istog) obraćanja ljudima, za koji on voli vjerovati da je osebujan, intrigantan i šta sve ne.
someonesomewher is offline  
Old 19.07.2017., 10:21   #6389
Pa, da priznaje koju godinu vise, pomislila bih na drugog forumasa, slicnih uvjerenja.
Ali, tko se god potrudi zabaviti forumski narod, treba dobiti limenu medaljicu.

sent from T
Riona is offline  
Old 19.07.2017., 14:56   #6390
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ajmo sada staviti na stranu radi li se onekom bivšem, ili aktivnom forumašu s 15000 upisa. Marginalno je bitno za nastavak ovog posta.

Bez obzira što sam napisao da ne želim da mi se itko javlja ti si, jer si čini se, toliko sebična, ipak morala, u kakti, zapakirani 'interes', kojeg također, javno, pa čak i posprdno pišeš. Nadalje, o kolikoj količini samoživoti pa čak i neke oholosti se mora raditi da bi nekome, u ovom slučaju, eto, nekom liku koji je iskomentirao vlastiti oglas i situaciju u kojoj se našao pritom-radi? Pitanje je prije svega retoričko jer na njega neka neka osoba koja, iako možda u jednom trenutku ne zna što čini, onda je valjda u idućem, dok čita ovo oplahne taj neki sudbinski val shvaćanja svoje prave naravi. Zašto bi, itko, a vidim sada da ti primjer slijedi i capo di tutti capi, u ovakvoj situaciji išao nekoga zajebati, bio bili vi u pravu ili ne? Pazi, radi se o situaciji gdje lik, traži žensku, i gdje negdje možda neka ženska traži lika, i za tim vjerojatno žude.

Tako samoživa i sebična, i tako neodoljivo pogrešna. Zbilja sva sreća da mi se nisi javila i da te nisam upoznao, jer ako si u stanju napraviti ovako nešto, a to je, kako god okreneš, bez obzira radilo se o ovome ili onome, jer o nekome se, jelte - ipak radi, pokušavam zamisliti što si sve u stanju u realnom svijetu radi navedenih osobina učiniti. Zašto bi netko, bilo tko, išao zajebati nekoga, u ovakvoj situaciji, na ovakvoj temi, na ovakav način? - pa evo, ja ću odgovoriti, jer je riječ o ljudima, o ljudima koji zbilja postoje u mojoj okolini, i mome čuđenju u tom polju, nikada neće doći kraj. Nisam siguran osjećaš li zadovoljštinu i potrebnu atrakciju privlačenja pažnje koje si svjesna, i koju lako uzrokuješ, ali da, imat ćete tema u inboxu:


Hvala vam na bananama.
Kakva analiza... Svaka cast.

Za pocetak, post sam pisala u 3 ujutro. Sigurno nisam dubinski promisljala tvoju osobu niti tvoje postupke i hoces li iskreno, zaboli me ona stvar za tvoj oglas i hoce li imati uspjeha ili ne. Nisam nimalo bila posprdna kada sam rekla da je oglas dobar zato sto mi je dojadilo citat jedno te iste sprance. Razlog zasto sam napisala da me podsjecas na nekog je, vidi vraga, jer me zaista podsjecas na nekog i ne vidim zasto to ne bih smjela spomenuti. Nekoga mozda podsjecas na nekog drugog, nekoga ni na koga.

Drugo, ova tema sluzi i za komentiranje oglasa. Objasni mi, molim te, sto je lose u tome da ja pogledam oglas, svidi mi se, napisem ovdje "dobar oglas", ali se ipak ne javim? Da, oglas mi je dobar, ali mozda trenutno ne trazim nesto niti bi se javila na ikoji drugi oglas. Citam oglase redovno, ali nikad se nisam javila na jedan. Ne zato sto se smatram visom od toga, nego zato jer oglase citam vise iz zezancije nego sto se zelim prepoznati u necijem postu. I smatram da je to cisto okej.

Dakle, ti si mene sad ovdje bezrazlozno napao samo zato jer sam ja komentirala da ti je oglas dobar, ali da ti se ipak necu javit. Meni je zao sto si toliko nesiguran i sto mislis da te ovdje svi napadaju cak i kad te "brane". Nece se ponoviti. Upravo se takvim napadackim i "ja sam zrtva" stavom (zvuci kontradiktorno, ali uspijeva ti) svaki put iznova odas.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 29.07.2017., 11:42   #6391
Ono kad napišeš oglas isti kao što drugih oglasa, a tražiš da ti se ne javi onaj tko se javio na tih drugih sto...
Lord Byron is offline  
Old 29.07.2017., 15:23   #6392
jel ima ijedna tema u ljes-us rejonu koja nije kontaminirana (bezrazložnim i promašenim) sranjem po ženama?

žene.
neiskrene.
lažu.
egotriperke.
dosadne.
sebične.
sponzoruše.
neavanturistice.
umišljene.
prazne.
proračunate.
lažne.
žene.

bič, pliz.

kolektivno vas treba poslati da kopate kanale, rudnike, ili što već ono bješe u omladinsko-radnim akcijama i lopatom si izbijete te budalaste ideje iz glave.

enihau, javite mi kad završi ta tragična okupacija svih tema ikad.

#onokad su toliko dosadni da poželiš biti spajić & rojs prema njima.
isadora w. is offline  
Old 29.07.2017., 15:31   #6393
vidim da si zabravla dodat glavni epitet ženama

Kurve
Zlotvor is offline  
Old 29.07.2017., 15:44   #6394
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
vidim da si zabravla dodat glavni epitet ženama

Kurve
to se, naravno, podrazumijeva.

bilo da su kurve jer su samo za drkat' na njih ili su kurve jer se ne mogu ogrebati kod njih, pa su eto, tako, samo malo sjebani, a ne bi bili tako samo malo sjebani da žene, ta užasna bića, vide ljepotu i raskoš njihove duše.

ako ih slučajno nisi shvatila, ako imaš drukčije mišljenje, ako se ponašaš drukčije od onoga što očekuju, evo ih da ti pripišu pokoji epitet.
ne voliš limunadu? omg, kakva si ti...ti.
misliš drukčije? sad će ti objasniti koliko si u krivu.


isadora w. is offline  
Old 29.07.2017., 16:04   #6395
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel ima ijedna tema u ljes-us rejonu koja nije kontaminirana (bezrazložnim i promašenim) sranjem po ženama?

žene.
neiskrene.
lažu.
egotriperke.
dosadne.
sebične.
sponzoruše.
neavanturistice.
umišljene.
prazne.
proračunate.
lažne.
žene.

bič, pliz.

kolektivno vas treba poslati da kopate kanale, rudnike, ili što već ono bješe u omladinsko-radnim akcijama i lopatom si izbijete te budalaste ideje iz glave.

enihau, javite mi kad završi ta tragična okupacija svih tema ikad.

#onokad su toliko dosadni da poželiš biti spajić & rojs prema njima.
zene su zakon. problem je sto ljudi generalno znaju biti svakakva govna.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 29.07.2017., 16:04   #6396
Ma sve su kurve

samo se djele na one koje znaju da su kurve i na one koje se samozavaravaju
Zlotvor is offline  
Received Infraction
Old 29.07.2017., 16:29   #6397
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel ima ijedna tema u ljes-us rejonu koja nije kontaminirana (bezrazložnim i promašenim) sranjem po ženama?

žene.
neiskrene.
lažu.
egotriperke.
dosadne.
sebične.
sponzoruše.
neavanturistice.
umišljene.
prazne.
proračunate.
lažne.
žene.

bič, pliz.

kolektivno vas treba poslati da kopate kanale, rudnike, ili što već ono bješe u omladinsko-radnim akcijama i lopatom si izbijete te budalaste ideje iz glave.

enihau, javite mi kad završi ta tragična okupacija svih tema ikad.

#onokad su toliko dosadni da poželiš biti spajić & rojs prema njima.
Issues?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 29.07.2017., 16:31   #6398
none.
isadora w. is offline  
Old 29.07.2017., 16:33   #6399
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
none.
Ne bi se reklo
astor pec is offline  
Old 29.07.2017., 16:40   #6400
Kae decki? Udruzeno kaznjavanje nekog tko je rekao istinu? Mozda je vjestica!? A mozda je maybeline.

sent from T
Riona is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.