Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 19:28   #6581
Prodajem Calvin Klein deep euphoria

100 ml, eau de parfum
Potpuno nov
Snizen za vise od 50%
Cijena samo 320 kn!
Primopredaja zg. Ako ste izvan zg, postarinu castim!😄
lavica71 is offline  
Old 21.07.2017., 19:36   #6582
Slike proizvoda su moje, swatchevi su preuzeti sa interneta!

PRODAJEM


Bourjois Rouge Edition ruž u nijansi Rose Tweed, dupe za MAC Brave ali puno ugodnije i kremastije formulacije te satin finish-a. Kupljen prošli mjesec i samo swatchan.
Recenzija proizvoda!

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Slika preuzeta sa interneta, sliku svog šaljem na zahtjev.

Bourjois Rouge Laque u nijansi 02 Toute nude, kupljen prije par dana i samo swatchan, nažalost mi nijansa nikako ne pristaje.

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Maybelline Color Sensational Inti-Matte ruž u nijansi Almond Rose, nedostupan kod nas, naručen iz SAD-a! Kupljen ovaj mjesec, samo swatchan.
Recenzija proizvoda!

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Maybelline Color Tattoo u nijansi On And On Bronze, kupljen prije par dana, samo swatchan - 20 kn sa gratis preporučenom poštarinom ili poklon pri kupnji!

Olovka poklonjena!
ElsaStarfire is offline  
Old 21.07.2017., 20:23   #6583
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
PRODAJEM DIOR NATURAL PALETU SJENILA, samo isprobana, jos se vidi reljef na sjenilima. Cetkice nisu koristene. 300 kn s postarinom, moze i zamjena za neki original parfem, ali da je pun ili skoro pun.



PRODANO!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 21.07.2017., 20:34   #6584
pliz, oslobodite me
zablistajte s azijom i osvježenom kožom!

lot >>> 450 kn!

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
updated!

PRODAJEM:
(klik na link za review/opis svih proizvoda)



SKINFOOD Peach Pore Sake toner > neotvoren, još je u foliji > 95 kn

Innisfree Blueberry Rebalancing Cream > otvorena, korištena 2x > 50 kn

Innisfree White Tone Up Eye Serum > otvorena, potrošena oko 5ml > 90 kn

SKIN79 Face Fit Silk Essence (review na poljskom) > otvoren, potrošen oko 5ml > 110 kn

Anatomicals never lose your cherry lip balm > neotvoren > 25 kn

Innisfree No-sebum Correcting Cushion (u ovom rozom case-u sa srčekima) + lamuque review > otvoren, korišten dvaput, dezinficiran, stavljena nova nekorištena spužvica za nanošenje > 185 kn

Makeup revolution Ultra Velour lip gloss - Can't We Just Make Love Instead > otvoren, samo swatchan > 25 kn

Makeup Revolution mat lip gloss - You Took My Love > otvoren, samo swatchan > 25 kn

Makeup Revolution Salvation Intense Lip Lacquer - Rebel > otvoren, samo swatchan > 25 kn


po izboru poklon:
* Scinic snail AIO ampoule dekant
* Hada Labo Moisturizing Super Hyaluronic Acid Hydration Japan Moist Lotion dekant
* Farmstay Pearl AIO ampoule dekant
* AVON BB lak za nokte 7u1
* Essence glitter rozi lak za nokte
* Golden Rose shimmer top coat
* Holika Holika's Pig-Nose Clear Blackhead 3-Step Kit - 3 kom

sve skupa 630,00 pojedinačno ili lot > 470,00 kn
za pojedinačno poštarina je vaša ili primopredaja zagreb.
za lot poštarinu plaćam ja.

PRILIKA!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.07.2017., 20:51   #6585
Online prodaja/zamjena - oglasi #10 [pročitati uvodni post]

Prodajem BIOBAZA pekmez za brzo tamnjenje i broncanu put, novi nekoristeni. 50 kn. moze i osobno preuzimanje u Zgb, Laniste ili Radnicka ili tisak/ posta ( nije u cijeni)

Prodajem i hawaiian tropic bronzing oil, spf 15, za 50 kn. novo, nekoristeno.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje tyna : 21.07.2017. at 21:02.
tyna is offline  
Old 22.07.2017., 07:24   #6586
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
OK,OK,cure,onak....spuštam na 55 kn s ob.pošt...
riješite me nahočeta,molim***&
PRODANO
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 22.07.2017., 11:41   #6587

Passion fruit ulje (marakuja), hladno prešano, nekorišteno, 30ml. Bogato linoleičnom kiselinom koje manjka u problematične i aknaste kože. 50kn

Sebamed Urea 5% krema, korištena 3x. Urea je keratolitik, omekšava kožu i uklanja mrtve stanice. 50kn

Paula´s Choice 8% AHA gel (pakiranje od 30ml). 3x korišten. 60kn
antun tun is offline  
Old 22.07.2017., 16:25   #6588
PRODAJEM:
Lancome Effacernes korektor,nijansa 2 beige sable...ružičast podton,dosta svijetao bez obzira na oznaku 02...trošen jedno 5 puta
cijena:65 kn s uklj.pošt.

hvala
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 22.07.2017., 19:01   #6589
,

Prodajem dekant
Giorgio Armani Si, Eau de Parfum , Dekantiram u staklene smedje bocice od 10ml. Cijena 80kn + postarina po
izboru.
Cijena u nasim parfumerijama je 30ml 489 kn za edp.

Zadnje uređivanje marijanče444 : 22.07.2017. at 19:11.
marijanče444 is offline  
Old 23.07.2017., 11:35   #6590






Prodajem Catrice tekući puder, nijansa 020 rose beige - sa matirajućim efektom, samo proban 1x; Catrice puder u pjeni, nijansa 010 soft ivory - vidi se na slici koliko ga fali; Look by Bipa olovka za kapke, siva nijansa - vidi se na slici koliko je potrošeno; Garnier hidratantna maska za lice.

Cijena za lot: 33kn + slanje poštom ili Tiskom
Ili pojedinačno - tekući puder je onda 25kn, puder u pjeni 10kn, a olovka i maska svako po 5kn.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 23.07.2017., 14:57   #6591

KANEBO - KATE Secret Skin Maker Zero Foundation SPF18 PA++, set sa Kanebo kistom, nijansa 02, puder par puta korišten (na žalost kriva nijansa/odgovara oko NC/NW 15 i svjetlije), kist 1x opran, 155,00 kn



Giorgio Armani Micro Fil Loose Powder, najmanje 10/15 g, nijansa 2, 115,00 kn





LOT: Missha krema za lice + Kiss me heroine maskara, 75,00 kn

MISSHA MISA Cho Gong Jin Premium Cream, tester pakiranje,
25 kom po 2ml, novo



Isehan Kiss Me Heroine LONG & Curl Advanced Film Mascara 2.1g Special Size, crna, samo probana



ZOEVA Luxe Color Blush - Shy Beauty 8g, 1xkorišteno, 55,00 kn
blublues is offline  
Old 23.07.2017., 15:29   #6592
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
PRODAJEM:
Lancome Effacernes korektor,nijansa 2 beige sable...ružičast podton,dosta svijetao bez obzira na oznaku 02...trošen jedno 5 puta
cijena:65 kn s uklj.pošt.

hvala
50 kn s pošt.
nosite!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Old 24.07.2017., 00:44   #6593


Prodajem "vodicu" za kosu Seborin (Schwartzkopf), 400mL - treba ju nanositi svaki dan, ne da mi se - korištena samo 2x, fali samo do prve crtice; i šampon L'angelica protiv peruti s ekstraktima crvene smreke i kadulje, 250mL - korišten 2x.

Cijena: 20kn
+20kn Tisak (ne šaljem ovo poštom).
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.07.2017., 10:50   #6594
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Slike proizvoda su moje, swatchevi su preuzeti sa interneta!

PRODAJEM


Bourjois Rouge Edition ruž u nijansi Rose Tweed, dupe za MAC Brave ali puno ugodnije i kremastije formulacije te satin finish-a. Kupljen prošli mjesec i samo swatchan.
Recenzija proizvoda!

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Slika preuzeta sa interneta, sliku svog šaljem na zahtjev.

Bourjois Rouge Laque u nijansi 02 Toute nude, kupljen prije par dana i samo swatchan, nažalost mi nijansa nikako ne pristaje.

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Maybelline Color Sensational Inti-Matte ruž u nijansi Almond Rose, nedostupan kod nas, naručen iz SAD-a! Kupljen ovaj mjesec, samo swatchan.
Recenzija proizvoda!

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Maybelline Color Tattoo u nijansi On And On Bronze, kupljen prije par dana, samo swatchan - 20 kn sa gratis preporučenom poštarinom ili poklon pri kupnji!

Olovka poklonjena!
Snižavam cijene - svaki ruž je 30 kn sa gratis preporučenom poštarinom, Maybelline Tattoo i dalje kao gratis poklon uz kupnju!
ElsaStarfire is offline  
Old 24.07.2017., 16:42   #6595
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Slike proizvoda su moje, swatchevi su preuzeti sa interneta!

PRODAJEM


Bourjois Rouge Edition ruž u nijansi Rose Tweed, dupe za MAC Brave ali puno ugodnije i kremastije formulacije te satin finish-a. Kupljen prošli mjesec i samo swatchan.
Recenzija proizvoda!

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Slika preuzeta sa interneta, sliku svog šaljem na zahtjev.

Bourjois Rouge Laque u nijansi 02 Toute nude, kupljen prije par dana i samo swatchan, nažalost mi nijansa nikako ne pristaje.

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Maybelline Color Sensational Inti-Matte ruž u nijansi Almond Rose, nedostupan kod nas, naručen iz SAD-a! Kupljen ovaj mjesec, samo swatchan.
Recenzija proizvoda!

50 kn sa gratis preporučenom poštarinom



Maybelline Color Tattoo u nijansi On And On Bronze, kupljen prije par dana, samo swatchan - 20 kn sa gratis preporučenom poštarinom ili poklon pri kupnji!

Olovka poklonjena!
Maybelline ruž prodan i Color Tattoo poklonjen, ostala još dva Bourjois ruža, samo swatchana, svaki 30 kn sa gratis preporučenom poštarinom!
ElsaStarfire is offline  
Old 24.07.2017., 17:46   #6596
KUPUJEM



L'Oreal contour parfait olovku za usne u nijasi Chestnut

...nijansa koje vise nema za kupiti kod nas, ako je tko jos ima doma, a ne koristi
leirouh is offline  
Old 24.07.2017., 18:16   #6597
Prodajem:

Catrice lot lakova - 40 kn


1. 55 Get the Blues 2. LE Fallosophy, nijansa C03 Berrytale 3. LE Rough Luxury, nijansa C02 Rustic Red 4. LE Thrilling Me Softly, nijansa C04 Allure 5. LE lala Berlin, nijansa C05 Ruling Red - mat 6. LE Sense of Simplicity, nijansa C01 Straight Silver

Sinsay i H&M lot lakova - 20 kn


1. Sinsay lak, nijansa Turquoise 2. Sinsay lak, nijansa Blue 3. Sinsay lak, nijansa Brownish Green - boja je tamnozelena 4. H&M lak, nijansa Candy Crush - rozo zlatna boja, sa nekim kao sand efektom

Essence lot lakova - 30 kn


1. Turn It Icy top coat, nijansa 05 crush on you 2. Turn It Aquatic top coat, nijansa 04 catch the wave 3. Turn It Sunny top coat, nijansa 02 you are my sunshine 4. Effect Liquid Foil lak, nijansa 30 lady mermaid 5. Effect Holographic lak, nijansa 22 i heart magic 6. Out of Space Stories lak, nijansa 06 we will spock you!

Svi lakovi su korišteni 2-3 puta, nisu puno potrošeni, osim Essence plavog laka, on je više korišten.

Lot kozmetike - 25 kn


1. H&M Matte Lip Cream, nijansa Desert Sand 2. Catrice Pret-a-Lumiere sjenilo, nijansa 020 Pret-a-Perle 3. Beauty UK Sweet Cheeks rumenilo, nijansa 3 Strawberry Jelly 4. Essence rumenilo i highlighter iz Live.Laugh.Celebrate kolekcije, nijanse 02 Blush Up Your Life i 01 My Special Highlight 5. Essence Fan Brush

Sve je 2-3 puta korišteno.

Wet'n'Wild paleta sjenila "Coming in Latte" - 30 kn



Par puta korištena.

Catrice highlighteri iz Pret-a-Lumiere LE, 03 i 02 - 03 je 15 kn, 02 je 20 kn



03 je malo korišten, a 02 je 2-3 puta korišten.

Slanje poštom/tiskom ili primopredaja u Zagrebu (centar ili trešnjevka).
ColdWhiteLight is offline  
Old 24.07.2017., 18:54   #6598
Prodajem Urban decay Smokey paletu, samo swatchevi su napravljeni. Kupljena u Munchenu u Douglasu. 250kn plus postarina (15kn).


__________________
"To the well organized mind, death is but the next great adventure."
Hvedica is offline  
Old 24.07.2017., 18:55   #6599
Prodajem:

1. Prirodni balzam od mrkve za ubrzano tamnjenje: 30 kn

Prirodni pekmez od macerata eko mrkve u hladno prešanome ulju badema i lješnjaka. Ubrzava tamnjenje, hidratizira i regenerira kožu.
Naručila sam ga prije nekoliko dana u količini od 100ml i par puta koristila. U međuvremenu sam nabavila nove pekmeze koje također želim isprobati, pa da ovaj ne stoji bez veze, prodajem ga dalje. Ima ga za još dosta korištenja. Balzam je ugodne teksture, ne lijepi se, upije se u kožu i ne stoji na površini, te ne prlja kupaći kostim.





2. Emanuel Ungaro Love edp 30 ml: 50 kn

Dobiven na poklon ali ne odgovara mi miris. Špricnut 2 puta, samo u kutiji stoji.

Lorren is offline  
Old 25.07.2017., 12:14   #6600
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
KUPUJEM
Kerastase Soleil CC kremu
The Ordinary hijaluronski serum
The Ordinary Vitamin C suspenziju
KUPLJENO
mmiaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.