Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2017., 13:04   #241
Takve su im postavke da ih pali upravo to.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:33   #242
bljak.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:45   #243
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Takve su im postavke da ih pali upravo to.
Kod ove moje je više dokazivanje da je ona u pravu kad kaže da je 90% brakova lažno i trulo. I sex im je valjda dobar. :nezna:
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:55   #244
Je. A neke imaju i Bagarić sindrom. Jolene, Jolene, Jolene...Joleneee
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:05   #245
Quote:
Jess22 kaže: Pogledaj post
Takvih ima masu, ali i vani kad izađeš isto. Laže da je single i priča ti bajke, a kad provjeriš ima ženu i troje djece.
Sad si mislim da sam ja single jer ne pričam bajke.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:15   #246
Znam ja i puno supruga koje imaju krasne Fb profile s slikama dječice, muža i hrpom srčeka a šaraju okolo.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 19:31   #247
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Je. A neke imaju i Bagarić sindrom. Jolene, Jolene, Jolene...Joleneee
Sto je to Bagaric sindrom?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 12:40   #248
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Znam ja i puno supruga koje imaju krasne Fb profile s slikama dječice, muža i hrpom srčeka a šaraju okolo.
Sve više slušam takve stvari a i sama sam doživjela slično pa me sve više tjera da ostanem single do kraja života. manje problema.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:09   #249
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Meni na dejting stranicama konstantno uletavaju oženjeni. I piše im lijepo u profilu oženjen, djeca i sve ostalo. Jedan mi se baš javio neki dan - na profilnoj slici dejting profila on sa ženom. Ekipa više nema nikakvog srama, kao bonobo majmuni su.
Čovjek valjda hoće seks utroje.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:12   #250
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


a takvih na bacanje.
Eto kako sada izreka da sve što valja već je u braku ili zauzeto, pada u vodu.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:14   #251
ne pada, jer oni koji valjaju, a u braku su, ne ulijeću okolo ženskama
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:23   #252
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ne pada, jer oni koji valjaju, a u braku su, ne ulijeću okolo ženskama
Koliko je takvih, a da nisu zavareni za šank?
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:43   #253
dovoljno
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:41   #254
Znači li to da ne valjam, ako nisam u braku, ne ulijećem okolo ženama i nisam zavaljen za šank?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:46   #255
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Čovjek valjda hoće seks utroje.
Pa znaš šta, prije bih se pohvatala s njegovom ženom nego s njim. I ne, ne bih mu dala ni da gleda.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 09:15   #256
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Pa zašto si onda na fejsu?
da pokaze svoj sretan i idilican zivot drugima........ono fotke sa zimovanja, ljetovanja, izleta i slicno jer ako se nisi slikao i stavio na neku od drustvenih mreza kao da nisi ni bio ni prozivio
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:30   #257
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
da pokaze svoj sretan i idilican zivot drugima........ono fotke sa zimovanja, ljetovanja, izleta i slicno jer ako se nisi slikao i stavio na neku od drustvenih mreza kao da nisi ni bio ni prozivio
čovjek bi pomislio kako ljubaf cvjeta, a kad ono skroz suprotno.. govorim za ove što se na fejsu obožavaju, a varaju se na sve strane
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:52   #258
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ne pada, jer oni koji valjaju, a u braku su, ne ulijeću okolo ženskama
pa da
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 07:40   #259
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Drage žene,

frendica je udana za muža dvije godine. Ona, muž i ja se imamo na Facebooku. U braku im je sve ok.
Međutim, muž joj je odnedavno počeo lajkati slike atraktivnih cura (neke su njegove poznanice, neke su nepoznate) Radi se o slikama koje cure baš poziraju (nisu neke spontane) To je počelo i meni iskakati na Facebooku.
Nešto smo tu temu spominjale u razgovoru i ona tu ne vidi problem, međutim ja sam razmišljala da sam na njenom mjestu da bi to mene smetalo.

Jesam li ja ograničena ako mi se to ne sviđa?

Dokle ide vaša tolerancija na društvenim mrežama što se tiče vaših dečkiju/muževa?

Kakav je vaš stav prema tome?
Izgleda da im u braku nije sve idilično! Covjek se zazelio promjene,jer mu je svaki dan isti,a žena dosadna.Pošto njoj to ne smeta,mozda već ima neke druge opcije.
__________________
pred hrabrima i tigrovi izgledaju kao ovce
Tramantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 09:22   #260
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
da pokaze svoj sretan i idilican zivot drugima........ono fotke sa zimovanja, ljetovanja, izleta i slicno jer ako se nisi slikao i stavio na neku od drustvenih mreza kao da nisi ni bio ni prozivio
Mislim da neki muškarci brak i djecu doživljavaju brak kao jos jednu životnu obvezu koju moraju ispuniti kako bi se osjećali uspješno. I žele taj svoj uspjeh pokazati na Fb slikajući se sa nasmiješenom ženom, slatkom dječicom, psom i zlatnom ribicom. Ponosni su na svoju obitelj. I moguće je i da vole svoju ženu, a djecu sigurno.

Međutim, to ne znači da su time ubili svoju potrebu za osvajanjem, dokazivanjem, promjenom i naravno sexom. I zato imamo najezdu tih sretno oženjenih facebook jebača. Što je meni čak i poštenije nego da ih krije i tako u zabludu dovede potencijalnu jebačicu. Ovako bar ženska zna na čemu je, pa je na njoj odluka hoće li se sexati sa tuđim razigranim suprugom.

S druge strane mislim da takvi najviše uspjeha imaju sa tuđim razigranim suprugama, ŽMK, koje naizmjenično postavljaju slike malo djece, malo guzice, malo djece, malo sise, pa neki svemirski balans bude na kraju uspostavljen.

Volim FB.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.