Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 10:32   #2801
Nema više njegovog izvještaja na netu.

https://www.rooshvforum.com/thread-59101.html

Ne kužim sad po datumima kad je točno izbrisao...ali prije dva, tri dana čitala sam taj njegov izvještaj na engleskom na tom forumu tak da...

A i Indexovi novinari su ažurni, lik je objavio svoj putopis 2016.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:38   #2802
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Nije ni skupljao Hrvatice u zoru po terasama hostela


Tko zna, bio je on u Dubrovniku.

Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Obvezna kvota od 50% žena za Sabor... dakle netko treba uć u Sabor jer je žena, a ne kvalificiran.
A eto u Sabor nam ulaze sami kvalificirani ljudi, pogotovo muskarci pa su "zenske kvote" najveci problem.

Inace, kvota nije 50% nego 40% i radi se o podzastupljenom spolu (sto su zasad zene). Tebi za utjehu, ovoga se gotovo nitko ne pridrzava pa mozes ostati smiren jer nam u Sabor ulaze jos uvijek kvalificirani, a ne zene!
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:46   #2803
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Kakav bjesomučan ispad, nevjerojatno!
Znakovito je da sam očito pobudio više tvog bijesa nego taj "Napoleon".

Samo molim te nemoj me klevetati i insinuirati. Imam pravo reći što smatram boljim,
pa i koje ponašanje smatram boljim. Ovo o čemu se raspravlja JESU svačija posla, tako da je tvoja preporuka (naredba?) "gledaj svoja posla" neumjesna. Osim toga, ono što pišem na ovom forumu je posebno potaknuto zabrinutošću za prilike u kojima će morati živjeti moja djeca, i ženska i muška.

Problem je to što ti i tvoje sljedbenice zapravo prihvaćate kad PUAš žene prestavlja u odvratnoj ponižavačkoj maniri, jer mislite da tu situaciju možete "odmačevati" nekakvim jadnim dosjetkama i nategnutim šalama (kao što je ta da nemaju ništa protiv da ih se ovako urbi et orbi naziva droljama).

Sad moram ići, a popodne ću odgovoriti forumašicama koje su izgleda sposobne za konstruktivnu diskusiju. Ti si izgleda previše ideološki ostrašćena, pa te ja iz nekog razloga činim neuračunljivom.

@TincH i ostale, odgovorit ću popodne, ako mi Alexa do onda ne sredi ban.
Da, sva kiptim od bijesa nad tvojom anemično
desnicom.

Koji loš pokušaj manipulacije.

A uzrujao se. Mica.

I da, sljedbenica sam. Pokreta ljudske slobode. Boooo...strašna sljedba.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 10:57   #2804
Ova "afirmativna" retorika kojom se tobože pokušavaju zaštititi djeca, institucije obitelji, sve u najboljoj namjeri, mi ne zabranjujemo ženama ništa, samo raspravljamo.. itd. je najperfidnija i najopasnija.
Pazi ovog..to u svačija posla, i moja! Moja djeca će odrastati u okruženju u kojem se žene radosno jebu, čak i u dupe!
Isuse.

Ne pomaže lažno smiren pristup, blagi lažni osmjeh i skupljene ručice. Nanjušimo vas brzo
BumbleB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:53   #2805
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Ova "afirmativna" retorika kojom se tobože pokušavaju zaštititi djeca, institucije obitelji, sve u najboljoj namjeri, mi ne zabranjujemo ženama ništa, samo raspravljamo.. itd. je najperfidnija i najopasnija.
Pazi ovog..to u svačija posla, i moja! Moja djeca će odrastati u okruženju u kojem se žene radosno jebu, čak i u dupe!
Isuse.

Ne pomaže lažno smiren pristup, blagi lažni osmjeh i skupljene ručice. Nanjušimo vas brzo
To je to. O tome pričam. U sridu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:27   #2806
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Ova "afirmativna" retorika kojom se tobože pokušavaju zaštititi djeca, institucije obitelji, sve u najboljoj namjeri, mi ne zabranjujemo ženama ništa, samo raspravljamo.. itd. je najperfidnija i najopasnija.
Pazi ovog..to u svačija posla, i moja! Moja djeca će odrastati u okruženju u kojem se žene radosno jebu, čak i u dupe!
Isuse.
nije to nikad radosno u dupe
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:32   #2807
Jebate pa to je plaćeni oglas Hrvatske turističke zajednice da privuku populaciju macho tipova u lijepu našu. To je ova nova strategija marketinga HTZ-a gdje odaberu ciljanu skupinu i obraćajući se direktno njima kroz konkretnu ponudu privlače nove turiste. U pripremi je i spomenik u Makarskoj simboličnog naziva "Droljana" nasuprot postojećem "Galebu"
may_73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:38   #2808
Quote:
BumbleB kaže: Pogledaj post
Ova "afirmativna" retorika kojom se tobože pokušavaju zaštititi djeca, institucije obitelji, sve u najboljoj namjeri, mi ne zabranjujemo ženama ništa, samo raspravljamo.. itd. je najperfidnija i najopasnija.
Pazi ovog..to u svačija posla, i moja! Moja djeca će odrastati u okruženju u kojem se žene radosno jebu, čak i u dupe!
Isuse.

Ne pomaže lažno smiren pristup, blagi lažni osmjeh i skupljene ručice. Nanjušimo vas brzo
Paranoja vam je sasvim pojela razum.
Hlebyn is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:41   #2809
Quote:
may_73 kaže: Pogledaj post
Jebate pa to je plaćeni oglas Hrvatske turističke zajednice da privuku populaciju macho tipova u lijepu našu. To je ova nova strategija marketinga HTZ-a gdje odaberu ciljanu skupinu i obraćajući se direktno njima kroz konkretnu ponudu privlače nove turiste. U pripremi je i spomenik u Makarskoj simboličnog naziva "Droljana" nasuprot postojećem "Galebu"
Nije baš plaćeni oglas, ali ima tu nešto, samo sad nemam vremena obrazlagati ... možda sutra, sad moram odgovoriti prvenstveno TincH
Hlebyn is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 17:47   #2810
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Nije baš plaćeni oglas, ali ima tu nešto, samo sad nemam vremena obrazlagati ... možda sutra, sad moram odgovoriti prvenstveno TincH
Jer je Tinch inače blesava pa ćeš je preobraćat. Not.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:05   #2811
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Nije baš plaćeni oglas, ali ima tu nešto, samo sad nemam vremena obrazlagati ... možda sutra, sad moram odgovoriti prvenstveno TincH
Ma čovječe, istina, sada ide nova podkampanja gdje će izaći podatak da Hrvati imaju najveće kite u Europi kojom žele privući sve belosvetske drolje van ljetne sezone u Hrvatsku s težištem na kontinentalni turizam
may_73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:06   #2812
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Jer je Tinch inače blesava pa ćeš je preobraćat. Not.
Joj daj pusti covjeka da kaze, ja zeljno cekam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:08   #2813
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Joj daj pusti covjeka da kaze, ja zeljno cekam

Stay kreposna, da vidimo dokle će ić.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:10   #2814
Quote:
may_73 kaže: Pogledaj post
Jebate pa to je plaćeni oglas Hrvatske turističke zajednice da privuku populaciju macho tipova u lijepu našu. To je ova nova strategija marketinga HTZ-a gdje odaberu ciljanu skupinu i obraćajući se direktno njima kroz konkretnu ponudu privlače nove turiste. U pripremi je i spomenik u Makarskoj simboličnog naziva "Droljana" nasuprot postojećem "Galebu"
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:45   #2815
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ja bi da ti preciziras 'pogorsavaju polozaj' i 'kontraproduktivno'
Možda najbolje da ukažem na interview Dr. Christine Hoff Sommers u "Psychology Today": Is Modern Academic Feminism Harming Women?
https://www.psychologytoday.com/blog...-harming-women
Ili popularnije izloženo, od Susan Walsh ("Hooking up smart"),
koja ističe da u Post Sexual Revolution eri ima puno više gubitnika nego dobitnika:
"How Feminism Got Drunk and Hooked Up With a Loser" http://www.hookingupsmart.com/2010/0...-with-a-loser/
gdje Rachel Simmons ističe: "... They signify a growing trend in girls’ sexual lives where they are giving themselves to guys on guys’ terms. They hook up first and ask later. The girls are expected to “be cool” about not formalizing the relationship. They repress their needs and feelings in order to maintain the connection. And they’re letting guys call the shots about when it gets serious.”

Pa kako je do đavola to sada moguće? - Tako što je seksualna revolucija dovela do toga da se "seksualno tržište" statistički pokorava tzv. Paretovoj raspodjeli, po kojoj 20% najatraktivnijih muškaraca dobiva 80% žena:
http://www.hookingupsmart.com/2010/0...eto-principle/
Time priličan broj žena pristaje da budu članice nekakvih kvazi-harema tih 20% muških.

Quote:
I jos - zar stvarno jos postoje ljudi koji ne kuze da su zenske seksualne potrebe jednako kinky kao i muske?
Da se zene jednako vole maznuti za jednu noc kao i muski i da imaju pravo da to ostane diskretno?
Da ova koja je 'pristala na anal' mozda zapravo obozava anal, samo je Napoleon preglup da to shvati?

itd, itd.
OK, sve pet, samo što tipovi poput tih koji se okupljaju oko Roosha i ROK (a i masa drugih, jer ovi su samo jedna od mnogo grupa, plus daleko najveća masa "istomišljenika-slobodnjaka") baš to ističu, da žene seksualno trebaju muške kao i muški njih, te da nema potrebe ni za kakvom kavalirštinom.

Jasno je da svi i sve imaju pravo da ostane diskretno - ni to ROKovci & comp ne spore.
Samo je pitanje što je tko smatra dovoljno diskretno.
ROKovci & comp će reći isto ono što je tu već napisao forumaš konjokradica: da ne treba cmoljiti dok nisu objavljene imena i fotografije. I da je za časnog ROKovca kao što je gos'n NapoleonDynamighty zapravo uvredljiv strah zagrebačkih cura da će on jednom objaviti te fotografije koje je skupio dok je s njima igrao "instagram game". I da je problem nas lokalaca što histeriziramo (usput, hrvatski ROKovci Khan i dukecro su mu tamo, na https://www.rooshvforum.com/thread-59101.html dali podršku),
a da on baš MORA dovoljno detaljno opisati da bi se izbjegle lažne interpretacije njegovog djelovanja. Recimo, taj analni slučaj koji stalno ističete, je po njemu pak vrijedan isticanja kao primjer kroćenja, "taming of the shrew", u ovom slučaju " "taming of Zagreb girls’s cockiness", te zato trijumfalno detaljizira:
Quote:
NapoleonDynamighty kaže:
#3. A 28 yr old school teacher(6) , huge jugs . Met her at Swanky’s had drinks , asked her back to mine she told me “you have to earn it “. She asked me to take a walk with her around the city on what was a rainy afternoon . I said “I wouldn’t do it for my gf so not doing it for you on a first date . You have to earn it .“and left . Next day she wanted to meet and I wouldn’t go any place but my apartment . She comes over we start making out but she wouldn’t give me anything beyond her boobs and I had enough of the Zagreb girls’s cockiness. I moved away and told her ” I am not 12 years old and dry humping doesn’t do a lot for me so if you are saving yourself for some precious moment you can leave as I don’t see the point of getting myself more and more worked up only to be left frustrated” . She gets thrown off and tries to justify knowing I am right and then we start making out again only this time she gives it all including her ass  .
Dakle, ovo je očita svinjarija, ali vi se odlučite - ako vam ovo nije u redu, ne smijete davati ovakvim tipovima nikakve šanse. (Umjesto toga ispalo je ipak da je glavno tu psovati mene, jer da sam ipak ja "najperfidniji i najopasniji" , po onoj BumbleB, vidi gore.)

Sutra ću odgovoriti još nekima, sad moram van.
Hlebyn is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 18:56   #2816
Naravno da se debilu ne treba davat šansu.

Naravno i da ne može žena uvijek znat da li je muškarac prefrigani debil.
Niti muškarac može znat da li je žena Glenn Close u Fatalnoj Privlačnosti koja će mu postkoitalno počet radit psiho užase.

Rizik postoji.

Čak i da se čuvaš do braka, rizik postoji.


Ali ti to nisi stavio kao početnu postavku. Već si za misao vodilju istakao žensku čednost i konzervativnost.

Žensku, ne ljudsku.

Susprezanje samo jednog spola je seksizam, ma koliko ti "pametnih" linkova nakeljio.

I pritom više krivio žene jer su dale debilu, nego što je debil, debil.

Ah, pa da. Debil je muško. On može što hoće.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:06   #2817
meni baš super vodič za jebanje po zagrebu
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:10   #2818
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ali ti to nisi stavio kao početnu postavku. Već si za misao vodilju istakao žensku čednost i konzervativnost.

Žensku, ne ljudsku.
Jep.

Ali duhoviti su poslije oni pokusaji optuzivanja na ostrascenost, neuracunljivost i kompaniju

Nekima smeta kad se stvari tocno oslove pa je to neuracunljivi napad.
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:19   #2819
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
Možda najbolje da ukažem na interview Dr. Christine Hoff Sommers u "Psychology Today":
...

Dakle, ovo je očita svinjarija, ali vi se odlučite - ako vam ovo nije u redu, ne smijete davati ovakvim tipovima nikakve šanse. (Umjesto toga ispalo je ipak da je glavno tu psovati mene, jer da sam ipak ja "najperfidniji i najopasniji" , po onoj BumbleB, vidi gore.)

Sutra ću odgovoriti još nekima, sad moram van.
Kad već spominješ psihologiju, ja bih se prilično zabrinuo da postanem ovako opsjednut nekom nepoznatom (možda i nepostojećom) ženom koja je nekome dala guzice.
Kao i nekim Englezom kojemu navodno Hrvatice daju puno pičke.

Jesi li razmišljao da staneš pred Swanky's s transparentom koji će upozoravati Hrvatice da budu čednije?
Siguran sam da će ti se pridružiti i ovdašnje žene koje je također strašno uzrujao ovaj tip.
Možda upoznaš srodnu dušu.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:21   #2820
Quote:
may_73 kaže: Pogledaj post
Jebate pa to je plaćeni oglas Hrvatske turističke zajednice da privuku populaciju macho tipova u lijepu našu. To je ova nova strategija marketinga HTZ-a gdje odaberu ciljanu skupinu i obraćajući se direktno njima kroz konkretnu ponudu privlače nove turiste. U pripremi je i spomenik u Makarskoj simboličnog naziva "Droljana" nasuprot postojećem "Galebu"
A zato broj noćenja u Zagrebu rapidno raste. Mogao bi i u Zg-u niknuti kakav spomenik po uzoru na kumicu s Dolca. Neka neka...
I zašto bi ženski pandan Galebu bio Droljana? Opet šovinizam. Nek i nas žene zastupa neka ptica, Ševa npr.

@Najte se svaditi. Jebite ljudi u miru, samo se čuvajte boleščina. I jebite kvalitetno. Kako kažu Public Enemy: check yourself before you wreck yourself...respect yourself
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.