Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 12:09   #1
Tenis i tišina?!

Budući me uvijek smetalo ono inzistiranje tenisača i tenisačica na tišini dok oni igraju (pogotovo kad serviraju), pitao sam se zbog čega su dotični takve primadone...

Jer nisam vidio nijedan sport na svijetu u kome igrači ušutkavaju navijače, počevši od nogometa, preko plivanja, pa sve do atletike ili drugih individualnih sportova. Ako netko zna ijedan sport u kome se ušutkava navijače, jer su igrači nježne tratinčice, molio bih da mi ga navede.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:38   #2
Pa nije tišina cjeli mec.Tišina je samo kod servisa radi koncentracije.Isto kao i u plivanju i u atletici na sprinterskim utrkama,gdje je također tišina radi koncentracije plivaca odnosno atleticara.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:50   #3
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Pa nije tišina cjeli mec.Tišina je samo kod servisa radi koncentracije.Isto kao i u plivanju i u atletici na sprinterskim utrkama,gdje je također tišina radi koncentracije plivaca odnosno atleticara.
tisina je uvijek dok traje igra
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:54   #4
Quote:
katana12 kaže: Pogledaj post
tisina je uvijek dok traje igra
Kad je takav sport.Poeni vrlo kratko traju,par izmjena,ima tu još dosta aseva,winnera...Kad je malo duži poen ukljuci se i publika,Murray i Ljubo su odigrali sjajan mec gdje je u nekim djelovima i publika bila aktivna u bodrenju jer je bilo odigrano par sjajnih poena.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:25   #5
I Šukeru bi godila tišina kad je pucao jedanaesterac protiv Rumunja '98., no nije ju dobio.

A što se tiče atletičara, da, šuti se, no nijednom atletskom sucu nije palo na pamet stalno kvocat "quiet, please", a ni atletičarima da pričekaju sa startom dok svi ne umuknu.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 16:06   #6
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
I Šukeru bi godila tišina kad je pucao jedanaesterac protiv Rumunja '98., no nije ju dobio.

A što se tiče atletičara, da, šuti se, no nijednom atletskom sucu nije palo na pamet stalno kvocat "quiet, please", a ni atletičarima da pričekaju sa startom dok svi ne umuknu.
snooker, pool, umjetničko klizanje. u tenisu mora bit tišina zbog linijskih sudaca, jer na svaki uzvik igrač misli da je sviran aut
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:42   #7
A i tenis mi ne izgleda baš kao sport na koji bi se moglo navijat. Ono, kad je poen onda je i navijač usredotočen na igru, nije to ko nogomet da ne moraš buljit u loptu stalno.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:57   #8
Tenis je gospodska igra i na terenima je uglavnom isto pristojna gomila, za razliku od nogometa gdje je na tribinama šljam.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:13   #9
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Tenis je gospodska igra i na terenima je uglavnom isto pristojna gomila, za razliku od nogometa gdje je na tribinama šljam.


teniska publika bi mogla bit na nogometnom stadionu, al nogometna na tenisu ne
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 09:07   #10
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Tenis je gospodska igra i na terenima je uglavnom isto pristojna gomila, za razliku od nogometa gdje je na tribinama šljam.
Misliš snobovi...
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 09:30   #11
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Misliš snobovi...
tačno to. nitko te ne sili da ga igraš i/ili gledaš
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:52   #12
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Tenis je gospodska igra i na terenima je uglavnom isto pristojna gomila, za razliku od nogometa gdje je na tribinama šljam.
Kompleksiran malo ha?

Uostalom, tvoj rasistički razlog uopće ne objašnjava zbog čega se inzistira na tišini na teniskim terenima. Šta gospoda vole tišinu? Na atletici je isto šljam?
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 15:04   #13
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Tenis je gospodska igra i na terenima je uglavnom isto pristojna gomila, za razliku od nogometa gdje je na tribinama šljam.

nabijem ja tu tenisku gospodu
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 15:41   #14
Quote:
malchik kaže: Pogledaj post
Uostalom, tvoj rasistički razlog uopće ne objašnjava zbog čega se inzistira na tišini na teniskim terenima. Šta gospoda vole tišinu? Na atletici je isto šljam?
Rečeno je već zašto.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 16:38   #15
samo nogomet ima šljam navijače.

Eventualno i košarka/rukomet ali to je kada se ovi s nogometa prebace.
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 18:02   #16
daj zamislite nogometnog huligana sa jagodama i šampanjcem
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 18:30   #17
Quote:
malchik kaže: Pogledaj post
Kompleksiran malo ha?

Uostalom, tvoj rasistički razlog uopće ne objašnjava zbog čega se inzistira na tišini na teniskim terenima. Šta gospoda vole tišinu? Na atletici je isto šljam?
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
nabijem ja tu tenisku gospodu
vidi se ko je iskompleksiran. jel vama smeta tišina ili? ako vam smeta nemojte pratit i oke
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 19:09   #18
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
vidi se ko je iskompleksiran. jel vama smeta tišina ili? ako vam smeta nemojte pratit i oke
Po čemu sam ja iskompleksiran? Apsolutno mi ne smeta, otkud ti to?
Samo mi je zanimljivo kako ispada da isti čovjek ili skupina ljudi ne mogu otići i na nogometnu utakmicu i teniski meč. Jer tenis je kao za gospodu, a nogomet za šljam.
__________________
Don't blame us if we ever doubt you, you know we couldn't live without you...
malchik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 19:13   #19
najbolji su mi oni kaj ih sve smeta i živcira, a kladim se da većina ovdje nije odgledala 2 teniska meča ove godine...
__________________
Izdajice ne imali mira, ubili ste kralja Zvonimira, izdali ste naše velikane i sinove što su majke dale...generali držite se!
kinfa777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 22:46   #20
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Budući me uvijek smetalo ono inzistiranje tenisača i tenisačica na tišini dok oni igraju (pogotovo kad serviraju), pitao sam se zbog čega su dotični takve primadone...

Jer nisam vidio nijedan sport na svijetu u kome igrači ušutkavaju navijače, počevši od nogometa, preko plivanja, pa sve do atletike ili drugih individualnih sportova. Ako netko zna ijedan sport u kome se ušutkava navijače, jer su igrači nježne tratinčice, molio bih da mi ga navede.
Zbog sudaca i izvikivanja faulta i zbog toga što je tenis psihički i fizički jako stresna igra, puno tjelesno i psihički zahtjevnija od bilo kojeg momčadskog sporta.Ako ti na trenutak padne koncentracija nema drugog da ti pomogne i spasi tvoju guzicu, a nemoguće je držati koncentraciju dok netko u pozadini priča, a kamoli da navija usred poena
Još jedna bitna stavka je čuti zvuk reketa pri udarcu što je nemoguće ako se urla u publici.
Kad postavljaš to pitanje sigurno nisi nikad igrao tenis niti te ta igra ustvari zanima.
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.