Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 16:43   #21
Quote:
HARD kaže: Pogledaj post
ovako... da se nadovezem na tvoje ali i da odgovorim na pitanje za soju... niposto soju jesti, ni u kakvom obliku... ona je previse genedski modificirana tj. od tog pojma GMO soja je "zastitni znak" GMO namirnica....tako da, izbacite to iz prehrane...

a sto se tice tvojih zabljih bataka ja ih jedem i mogu ti rec da nisam jeo ukusnije meso od zabljih batkova a uz to nema masnoce... tj golo meso... piletina je 0 naspram zabe... zabe jegulja je takodjer dobra... al zabac mi je bolji...
Genetski modificiranu hranu jedemo već dugo godina a tek nedugo je počelo se pisati o tome.. Soja,Kukuruz,pšenica,kikiriki i sve nažalost je genetski modificirano što nađemo u dućanu.. Na raznim proizvodima su lažne deklaracije kako je hrana gmo free .. U današnje vrjeme ili klopaš gmo hranu ili onu sa puno pesticida nažalost... Od 2 zla biraj jedno.. I onda kad mi neki fitnes kreten počne brbljeti o zdravom životu poslao bi ga u .....
__________________
Glosy
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 16:46   #22
Quote:
IcedEarth kaže: Pogledaj post
ujutro krafnu i za ručak ćevape i mahune

al ozbiljno

baš me briga šta jedem, jer ionako to odma potrošim
To!!! Tako i treba..
__________________
Glosy
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:14   #23
Quote:
HARD kaže: Pogledaj post
manjoj mjeri... mozes malo ubaciti masti i bjelancevina u svoju prehranu
Mozda moze ubaciit proteine i masti?! Ovaj, pa njoj kronicno fale polinezasicne masti i proteini.

Pitanje, znas li uopce tko je glavni krivac talozenja masnih naslaga?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:46   #24
Oko 9 šaku mislija s jogurtom i unutra umiješala proteine, u 11 h pojela jabuku, otišla trčat, odvježbala yogu, oko 14 h skuhala integralno tijesto s umakom od rajčica i prelila malom žlicom maslinovog ulja, oko 16 h pojela sardinu iz konzerve i šnitu raženog kruha, u 20 h imam trening i za večeru pileća naglo pečena prsa s brokulom.

Meni je oduvijek problem što mi treninzi u pravilu završavaju oko 21.30 i onda bih trebala nakon toga večerat što mi teško pada jer ne podnosim hranu tako kasno. Kako da tome doskočim?
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:53   #25
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Meni je oduvijek problem što mi treninzi u pravilu završavaju oko 21.30 i onda bih trebala nakon toga večerat što mi teško pada jer ne podnosim hranu tako kasno. Kako da tome doskočim?
U 21:30 popijes PWM (whey, glukoza) i prije spavanja pojedes 250 g posnog sira i mo's u krpe. Ne znam kaj to znaci kada ti hrana tesko pada jer ja ne mogu zaspati ako mi se hrana veselo ne probavlja u traktu. Ozbiljno, ne mrem zaspat ako sam gladan.

Ako te to fakat muci, a ne mozes pomaknuti trneing, onda izostavi posni sir, ali PWM svakako popij (to je ionako obrok koji se brzo pprobavlja pa tu nema beda). I neka ti to onda bude zadnji obrok.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:59   #26
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
U 21:30 popijes PWM (whey, glukoza) i prije spavanja pojedes 250 g posnog sira i mo's u krpe. Ne znam kaj to znaci kada ti hrana tesko pada jer ja ne mogu zaspati ako mi se hrana veselo ne probavlja u traktu. Ozbiljno, ne mrem zaspat ako sam gladan.
Haha! To znači da je moj osobni metabolizam takav da mi je zadnji obrok najkasnije u 18.30 h i to je to. Ujutro mogu otvorit usta čim se ustanem iz kreveta i pojela bih vola, ali navečer ne.
Upravo suprotno od tebe: ne mogu zaspati ako mi je želudac pun
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:04   #27
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Haha! To znači da je moj osobni metabolizam takav da mi je zadnji obrok najkasnije u 18.30 h i to je to. Ujutro mogu otvorit usta čim se ustanem iz kreveta i pojela bih vola, ali navečer ne.
Upravo suprotno od tebe: ne mogu zaspati ako mi je želudac pun
Ok, onda samo PWM, on ce se probaviti prije spavanja i neces imati problema. Zato su suplementi dobri, posebno whey.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:06   #28
50 g zobenih sa sojinim mlekom bez secera
neku jeftinu proteinsku plocicu s malo masti
mrvicu al stvarno mrvicu kruha s purecim prsima (ja i taj kruh,damn) i paradajzom
puno piletine sa salatom od paradajza (jos jedan od mojih fetisa ) i luka
puno kave da ostanem budna nad knjigom
i jos planiram pojest sto je ostalo od piletine s jos paradajza i vjeroatno s posnim sirom

i onda cu zivjet u nadi da necu kod decka navecer nac ogromnu zdjelu s tone i tone savrsenog bureka sa sirom . Al ako nadem, moram bit snazna
cutiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:05   #29
tek toliko jucer sam prvi put u zivotu kupila soju, zanimalo me kakvog je okusa a kao sto sam napisala mislila sam da je zdravo! a sto se tice onog sto sam pojela jucer to je bilo do tog vremena, kasnije sam ja jos jela...

danas mi se cini da sam se malo popravila- prosudite sami ali fino sam se najela, jela nekih 5 obroka do sada, ujutro voćnu salatu bez secera, onda ab kulturu i žitne pahuljice, za ručak špinat, hajdinu kašu i puretinu na maslinovom ulju i zelenu salatu s paradajzom, pola snite kukuruznog kruha.. popodne dva niskokalorična voćna jogurta i jedan cijeli krastavac za veceru opet puretinu i špinat i jedan kuhani kukuruz sad idem na trening, a još sam popodne trčala lagano pola sata i drugih pola sata brzo hodala
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:21   #30
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj to znaci kada ti hrana tesko pada jer ja ne mogu zaspati ako mi se hrana veselo ne probavlja u traktu. Ozbiljno, ne mrem zaspat ako sam gladan.
Dok je recimo meni lose ako jedem navece. I jako lose spavam i sutra sam cijeli dan slomljena.

Zato ja nikad ne jedem nakon vjezbanja navece - koliko god to mozda nije najmudrije
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:35   #31
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Dok je recimo meni lose ako jedem navece. I jako lose spavam i sutra sam cijeli dan slomljena.

Zato ja nikad ne jedem nakon vjezbanja navece - koliko god to mozda nije najmudrije
Ma dobro, to je zapravo manje ako si ti zadovoljna rezultatima. A i ak treniras jer ti je cilj osjecati se dobro, onda se ne trebas zamarati. I da, treba slusat tijelo.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:37   #32
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
M A i ak treniras jer ti je cilj osjecati se dobro, onda se ne trebas zamarati. I da, treba slusat tijelo.
Pa ovo zapravo i jest moja zivotna filozofija.
Malo traje dok naucis slusati ono sto te organizam trazi, ali nakon toga sve postane pljugica.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:42   #33
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Pa ovo zapravo i jest moja zivotna filozofija.
Znam, citam te pozorno, hani.

Quote:
Malo traje dok naucis slusati ono sto te organizam trazi, ali nakon toga sve postane pljugica.
Di su tvoje before i after fotke. Ili bar neka fotka s pesom.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 00:44   #34
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Znam, citam te pozorno, hani.
Procitao si svih ovih nekoliko posticaka koje sam napisala u svom skromnom forumaskom stazu?

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Di su tvoje before i after fotke. Ili bar neka fotka s pesom.
Before i after cega?

Pesa nemam

A moja slika ti je na avataru
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 01:03   #35
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Procitao si svih ovih nekoliko posticaka koje sam napisala u svom skromnom forumaskom stazu?
Dovoljno da znam tko su mi najzabavnije koke na forumu.

Quote:
A moja slika ti je na avataru
Koji piksel, jebo te? A kaj je to, to s' ti u nekoj fat lady opravi?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 11:09   #36
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Dovoljno da znam tko su mi najzabavnije koke na forumu.
:cvate:

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Koji piksel, jebo te?


Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
A kaj je to, to s' ti u nekoj fat lady opravi?
Prejudiciras da sam debela?

Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
danas mi se cini da sam se malo popravila- prosudite sami ali fino sam se najela, jela nekih 5 obroka do sada, ujutro voćnu salatu bez secera, onda ab kulturu i žitne pahuljice, za ručak špinat, hajdinu kašu i puretinu na maslinovom ulju i zelenu salatu s paradajzom, pola snite kukuruznog kruha.. popodne dva niskokalorična voćna jogurta i jedan cijeli krastavac za veceru opet puretinu i špinat i jedan kuhani kukuruz sad idem na trening, a još sam popodne trčala lagano pola sata i drugih pola sata brzo hodala
Tesko mi je procijeniti koliko je to dobro ili ne. Bitno je da nikad nisi gladna. A i da vise nemas onaj osjecaj kad te hrana ubije i slozi na pod - kad pretjeras. Zato obroci trebaju biti manji - jer ionako tvoj mozak dobije informaciju o sitosti tek dvadesetak minuta nakon sto si pojela hranu.
Voca i povrca jedi u neogranicenim kolicinama, pripazi sa vocnim jogurtima i svim tim secerima, te po mogucnosti izbaci kruh. Sad, da li ces pojesti krastavac ili dva je apsolutno nebitno.
Maslinovo ulje - zakon Ima vec koja godina da koristim iskljucivo njega.
Sve te salate - zvuci dobro ali ovisi o tome sta stavis u njih.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 11:40   #37
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
:
Tesko mi je procijeniti koliko je to dobro ili ne. Bitno je da nikad nisi gladna. A i da vise nemas onaj osjecaj kad te hrana ubije i slozi na pod - kad pretjeras. Zato obroci trebaju biti manji - jer ionako tvoj mozak dobije informaciju o sitosti tek dvadesetak minuta nakon sto si pojela hranu.
gladna nisam jer mi se smanjio zeludac pa i nemogu puno pojesti u jednom obroku, sve su to manje kolicine al opet cisto dovoljno da se zasitim, eventualno ako i osjetim glad uzmem neko voće! Od kad sam počela svakodnevno jest voće i povrće poboljsali su mi se nokti-čvršći su, kosa mi je čvršća i sjajnija-točno se vide razlike

Quote:
Voca i povrca jedi u neogranicenim kolicinama, pripazi sa vocnim jogurtima i svim tim secerima, te po mogucnosti izbaci kruh.
voćne jogurte jedem rijetko, ali kad kupujem gledam da su niskokalorični, a kruh još rjeđe, ponekad uz ručak ali ga nastojim izbaciti, no uostalom tko se još zdebljao od pola snite raženog i nekog crnog kruha uz rucak


Quote:
Sve te salate - zvuci dobro ali ovisi o tome sta stavis u njih.
niš kaj bi stavljala u salate, narežem povrće, malo posolim i to je to! ponekad stavim malo limuna ili octa, ali više volim bez, ovisi i o kojem se povrću radi
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 12:08   #38
Ja sam kupila neki dan pir, ali u obliku onih hruskavih mislija. Njami.. Dobrodošla zamjena za bljutavu zob.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 12:21   #39
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
Od kad sam počela svakodnevno jest voće i povrće poboljsali su mi se nokti-čvršći su, kosa mi je čvršća i sjajnija-točno se vide razlike
Da, naravno. Ono si sto jedes.
Nisam primijetila da li to pises ali cu svejedno reci. Pij puno vode

Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
voćne jogurte jedem rijetko, ali kad kupujem gledam da su niskokalorični, a kruh još rjeđe, ponekad uz ručak ali ga nastojim izbaciti, no uostalom tko se još zdebljao od pola snite raženog i nekog crnog kruha uz rucak
Ma ja vocne jogurte izbjegavam ne radi kalorija. Vec zato sto mi je veci gust napraviti si vocni jogurt nego jesti taj kupljeni. Volim sto je moguce vise imati kontrolu nad onim sto jedem. Sto ne znaci da mi se nekad ne zalomi, ali jako rijetko.
Kruh isto nisam izbacila radi debljanja. Vec zato sto sam u jednom trenutku shvatila da mi vise pase bez njega. Da mi je on prije sluzio samo radi punjenja praznine u zelucu i da nakon sto sam ga prestala jesti vise nikad ne osjecam onu "tezinu". Hrana bi trebala sluziti da nas "digne", a ne da se nakon nje osjecas pospano i nikako i samo se zelis opruziti.

Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
niš kaj bi stavljala u salate, narežem povrće, malo posolim i to je to! ponekad stavim malo limuna ili octa, ali više volim bez, ovisi i o kojem se povrću radi
Sta ja znam. Ljudi stavljaju preljeve, ocat, ulje, svasta. U vocne stavljaju slag ili neke sokice ili nesto.
Meni je vocna salata samo narezano voce koje pustim da malo odstoji.
Obicna salata je narezano povrce koje onda jedem. Bez ikakvih soljenja, i zacinjavanja. Ali dobro, ja u teoriji bas puno brijem na prirodni okus hrane. U praksi sam osjetno losija

Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila neki dan pir, ali u obliku onih hruskavih mislija.
Sto je to?
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 12:33   #40
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila neki dan pir, ali u obliku onih hruskavih mislija. Njami.. Dobrodošla zamjena za bljutavu zob.
da ja isto prvi put čujem za ovo
aria_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.