Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 23:33   #21
Parkiralište od Vinogradske bolnice. Mrkli je mrak, nema žive duše, prometa, ničega. A ako se dobro parkiras mozes vidjet dio grada odozgor i zabrijat na neku romantiku .... Ja samo taj koristim... Mozda se sretnemo :-)
Observer2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:49   #22
U zapadnom dijelu grada: Zelena magistrala. Za one neupućene, imate kartu Zagreba, pa ptražite
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:53   #23
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
Osobno se obično zadrzimo dulje, a i u garazama smrdi... ima i boljih open-air lokacija, što posjećenih, šo po pričama čula

1. 'parkiralište Ine'- valjda je još uvijek aktualno. Znaš onu ogromnu čistinu, neasfaltiranu iza Ine u Novom Zg.

2. Sljeme- ili bilo gdje na putu do njega rekla bih

3. u Voltinom- neko parkiralište šlepera

4. parking vjerojatno više-manje svakog velikog dućana izvban radnog vremena (ili ne izvan )

5. nekad sam negdje pročitala da je popularno negdje oko Mirogoja, ali ne bih znala...

6. na slavonskoj, prema istoku, poslije semafora kod kruga ima neko malo skretanje kod neke male firmice (mislim da je neka roza zgradica tam)-e tam, isto ima fino zbunje, cistina

i još koju neću cinkati jer so far nije guzva, bolje da je i tak

E da, zbilja ne znam tkojoš ide na jarun ljudi..pa fuj! u svakom kvartu mozes naći neku mračnu rupu... ali ono..jarun.. auto do auta, pa stvarno fuj.
netko je ostario

1. to su sad rasvijetlili ko betlehem

2. uvijek aktualno

3. isto tako, novi asvalt, praking, zgrade, rasvjeta - ali da se zguziti

4. sve svijetli ko betlehem i imaju kamere i čuvare

5. kremić - fora ali previše turista koji svijetle autom a nema preskrivenih kutaka

6. - nikad cuo

jebote fakat se stalno jebem po tom autu...
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:54   #24
e da...vrapčanska cesta...u produžetku...prodje se ono brdašce, crkva i dodje se na jendo čistinu gdje ekipa šeta djukce, ali i seksa....puuuuuuno mjesta, ima intime ima svega...šteta što zivim daaaleko od tog kvarta. Recimo samo da se tamo i na motoru dalo seksati...
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 01:55   #25
najbolje ti je na Vrapču kod bolnice...tamo i da te vide nikom ništa!!!!
__________________
Oženjeni muškarac ima samo 2 opcije kad se oženi:
1.izać van i gledat ženske koje ne može jebat ili
2.ostat doma i jebat ženu koju ne može gledat...
torca_krk1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:57   #26
Quote:
Lazanje kaže: Pogledaj post
netko je ostario

1. to su sad rasvijetlili ko betlehem
2. uvijek aktualno
3. isto tako, novi asvalt, praking, zgrade, rasvjeta - ali da se zguziti
4. sve svijetli ko betlehem i imaju kamere i čuvare
5. kremić - fora ali previše turista koji svijetle autom a nema preskrivenih kutaka
6. - nikad cuo
jebote fakat se stalno jebem po tom autu...
Oh mein Gott!

Pa dobro... istina je da nisam relativno dugo zalazila ne neke od tih lokacija, a na nekima nisam nikad osobno bila (Ina), ali hebemu, koliko je to veliko, koga briga za svjetla

Voltino parking-pa znam da su tam zgrade ali uvijek se da zbuksati iza /pored nekog kamiona... bla. Ak va nije struh

A što se diče velikih dućana i nj parkinga, mislim na jedan getro konkretno PORED čijeg parkinga (i ograde) ima jedna zgodna čistina, valjda tam planiraju neš graditi. Nadam se da ne grade već sad
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 14:15   #27
Quote:
Hella Good kaže: Pogledaj post
Oh mein Gott!

Pa dobro... istina je da nisam relativno dugo zalazila ne neke od tih lokacija, a na nekima nisam nikad osobno bila (Ina), ali hebemu, koliko je to veliko, koga briga za svjetla

Voltino parking-pa znam da su tam zgrade ali uvijek se da zbuksati iza /pored nekog kamiona... bla. Ak va nije struh

A što se diče velikih dućana i nj parkinga, mislim na jedan getro konkretno PORED čijeg parkinga (i ograde) ima jedna zgodna čistina, valjda tam planiraju neš graditi. Nadam se da ne grade već sad
-----
Misliš Getro u Sesvetama? Tamo ti sad pokraj stanove grade...
__________________
You will never conquer me...
LeftAlone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 18:45   #28
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
jednostavno, natjeraj auto na neko parkiralište kod neke zgrade u noći kad svi spavaju i jebi do mile volje.

nemoš pogriješiti.
jedino kaj ce ti za 20 min doletit murija u bilo kojem zapadnom kvartu grada zagreba
__________________
I am the stone that the builder refused...
Doofoos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:45   #29
Gdje se ševiti u Hrvatskoj?

Mislim da bi mnoge forumaše zanimalo gdje se sexsat a da nema promatrača,prolaznika i sl...pa vas molim da navedete poželjna mjesta u vašim gradovima gdje to vršite,jer mnogi nemaju stanove i aute za nesmetano uživanje.
southend is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:47   #30
Ovo ima potencijala za top temu...
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 14:59   #31
Moji prijedlozi--ZAGREB-jarunsko jezero..klupe

OSIJEK-Gornjodravska ob..frizerski salon VIB,,mrak,stepenice samo 1 par uživa
Zadar..Dom zdravlja ..klupe
VINKOVCI--kod cafe bara fantazija

Slavonski Brod....nasip
tangera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:06   #32
Nekima ce mozda smjesno zvucati, ali kad se stvari pogledaju bolje to je dosta realna opcija:

Krov od neke zgrade, npr. skola, sportska dvorana, bilo gdje gdje se moze doci protupozarnim stepenicama. Takvi krovovi su velike povrsine i kad se lezi na sredini, to uklanja kut gledanja sa bilo koje pozicije pola metra nize, ak me kuzite. Jedino tko vas moze vidjeti je netko iz helikoptera ili sa spijunskim satelitom.

Druga manje ekstremna opcija je unajmiti sobu u hotelu, motelu...
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:12   #33
Kad ti se prijebe moš di oćeš... wc u disku (lupaju ti o vrata deca kaj oće šmrkat pa moraš biti neugodan), razne klupice po maksimiru (mladost luda), a ak imaš auto onda di god hoćeš... jednm mi se desilo da nisam svjetla izgasio na jednom jezercu... show za ribiče
__________________
......
dirtysanchez is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:14   #34
Bazen, normalno kada se malo smrači
Park, malo uvučenija klupa, mol ( a malo dalje kafić pun turista, sva sreća pa lampa bila potrgana, joj što volim vandale)
Plaža kamena, pješčana, betonska..nije važno, more, pedalina....
ma ima toga samo uključite maštu i naprijed
__________________
You breathe I breathe you in, I like alot where youve been, I maka you break the rules, You got me rockin the blues
Neznalica*m* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:16   #35
u splitu nigdi nisi siguran
i kad si na žnjanu (naš jebodrom), može ti se desit da ti uleti neko lupat po prozoru jer mu se ispraznija akumulator pa mu triba dat 'struje'
inače, slažem se s acidom, krov zgrade, škole i slično. rijetko ko se tu penje, imate privatnost i velika je mogućnost da sve obavite u miru
btw, ponesite dekicu
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:23   #36
u vlaskoj ima stara bolnica.
u utrinama (pored bazena) ona nedovrsena zgrada

ak se sjetim budem jos napisao.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:27   #37
jebote ljudi pa nebi tam išel jebat.... mislim na utrine... fuj...

kaj ni jednostavnije uć u neki neboder pa zapalit na više katove... em je toplije em baš da bu neko tam išel.....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:46   #38
Ako si s autom, dovoljno je otići malo izvan grada i naći ćeš već neku poljanu.
Ako nisi, nemerem pomoći
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:47   #39
sljeme(vidikovac) odlicno mjesto. samo sto zna biti vise auta (isto i kod velesajma), ali mozes se zavuc kod graficara ili sl. po klupama je neugodno. najbolje po ljeti po sumarcima uz obalu.
uf. sad mi se bas ....
MALO SUTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 15:58   #40
Ajde ekipa, dajte prijedloge, ali i navedite gradove...moglo bi vam zatrebati...
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger