Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kako radite "frizuricu"?
voskom 50 10.37%
epilatorom 29 6.02%
pincetom 14 2.90%
skarama 16 3.32%
dep.kremom 39 8.09%
britvicom 231 47.93%
idem u specijalizirani salon za to 80 16.60%
ostalo 23 4.77%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2005., 22:06   #61
da ne otvaram novi topic,a ne da mi se tražit po forumu, planiram ići na čupanje nogu i prepona..koliko moraju biti duge dlačice na nogama?
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 09:33   #62
Quote:
talia kaže:
Kad rastu natrag, zar nije neugodan osjecaj?
A, moras ih svaki put pustiti, da narastu, da bi se imalo sta cupati?
Tu imas pravo, ali nema mi nista gore kad sam se brijala i sutra dan morala opet,uvijek sam imala neke osipe od tog brijanja a sad nista.
A u biti narastu one meni brzo tako da ne moram puno cekati da se idem ponovo depilirati.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 09:34   #63
Quote:
Tinach kaže:
da ne otvaram novi topic,a ne da mi se tražit po forumu, planiram ići na čupanje nogu i prepona..koliko moraju biti duge dlačice na nogama?
Ma moraju biti dosta duge,pogotovo kao su ti jake i ako nisu dovoljno duge ne daju se dobro iscupati. Meni je par kozmeticarki reklo sto dulje to bolje.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 09:45   #64
shto dulje to bolje - al za kozmeticharku. pa necete valjda mjesec dana hodati glatke, a onda mjesec dana sa shumom striborovom.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 09:49   #65
ja isto brijem da bih trebao kod kozmetičarke..stres, godine, raskalašen život, obaveze, sve to čini svoje i uzima danak u sjeni koja se nadvija nad mojom ljepotom i svježinom..

na što moderan muškarac mora posebno obratiti pažnju? što prvo srediti, kako, gjde, jel to skuuupo?
__________________
dobar, čedan i bezazlen . . .
StrangeDays is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 10:01   #66
na dlake koje vire iz nosa i ushiju, ako ih ima.

na obrve tipa dir prezident.

na kozhu.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 10:14   #67
...i na mlohavu čunu
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 10:18   #68
mislish da bi konstantno erektirano stanje pomoglo njihovom dobrom izgledu


nisi ti ni bedasta
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 10:27   #69
dobre mogučnosti=dobro samopouzdanje=dobar izgled
začarani krug
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 10:56   #70
pih! samo ste me zbunile...
__________________
dobar, čedan i bezazlen . . .
StrangeDays is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 11:00   #71
zashto

pa to sve rjeshish odlskom kod dobre kozmeticharke...legnesh na krevetac, zatvorish ochi i nek dela.


..mozhda rjeshava i ono shto je fairi spomenula
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 18:42   #72
Iskustvo brazilske depilacije

Stalno tu nešto raspravljamo o brazilskoj depilaciji, ali nigdje da pročitam OSOBNO iskustvo.

Jel itko bio? Kako to izgleda? Jel baš jako boli? Koliko para? I gdje?

Ja sam pročitala opis Britanke koja je to obavila u salonu u Brazilu za nešto sitno para. Ali je bila šokirana time što nema uvjeta kao u GB te što je došla još jedna kozmetičarka koja je stajala na vratima i tračala s ovom koja ju je depilirala. Naravno, bila je gola golcata jer nije dobila papirnate tange kako je to naučila u GB.

Vjerujem da ih nema ni u HR, al da mi svi prolaze po hodniku dok mi to radi, ubila bih nekoga.

Jel itko bio?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 18:48   #73
ja nemam osobno iskustvo, ali moja frendica...


pisalo je, imago, pisalo, znam i ja koja ne bih dala da mi priđu voskom osim ako je za kosu ni luda.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:00   #74
jako dobro iskustvo-teta cupatorica je bila super, popricala je sa mnom da me malo uopzna s postupkom, rekla kako da njegujem kozu nakon toga; salon je nov i cist, na stolu su papirnate "plahte" koje se mijenjaju; muzika; u salonu ima vise tih stolova i medusobno su odijeljeni tako da me nitko nije mogao vidjeti. bikini-20kn, brazilka-30kn. eto...
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:13   #75
naiirobi-koji je to salon i gdje?
ja čupam bikini, a kad sam tražila za brazilku nisam mogla naći salon u zgu koji to radi. a i malo se iskreno bojim da mi cijelu čupaju.
jel te kaj iziritiralo?
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:59   #76
Quote:
Michelle M kaže:
naiirobi-koji je to salon i gdje?
ja čupam bikini, a kad sam tražila za brazilku nisam mogla naći salon u zgu koji to radi. a i malo se iskreno bojim da mi cijelu čupaju.
jel te kaj iziritiralo?
Mene je bilo jako strah pa sam isla na preporuku frendice.
Salon nije u ZG pa ti tu ne mogu pomoci, ali evo par savjeta
cure ciji je salon mozda ti pomogne:
Iritaciju imam od svih cupatorskih sredstava pa mi je rekla da se normalno tusiram, ali ne vrucom vodom jer pore ostaju otvorene pa to pecka. Nakon tusa, posusiti cistim rucnikom i stavljati baby puder 2 dana poslije. 10-14dana nakon depilacije, preporucila mi je scrub rukavicom (onom nekakvom sto izgleda kao mreža, ima u DM-u) da se pore ociste i otvore. Rekla mi je da je scrub kao kozmeticki preparat dobar za skidanje odumrlih stanica, ali nije dovoljno jak da otvori pore. U svakom slucaju, meni su se njeni savjeti pokazali

Nadam se da ce ti bar to biti od pomoci...
E da...cijelo vrijeme me "posipala" tim puderom i na kraju me naspricala nekim sredstvom sto mirisi na cokoladu i lijepo lagano hladi

Glede ovog da ne bi da ti pocupa sve... mene je pitala: koliko cemo, hocemo tu i sl. Mislim da se svugdje mozes dogovoriti oko toga.
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:09   #77
ja si to radim doma sama, sumnjam da bih dozvolila ikome da mi tamo dolje prcka, ali svaka cast vama koji idete to radit u salon.
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:32   #78
ja sam se jedva odvazila. razmisljala sam o dolasku mjesecima: gdje, kome, da, ne... a onda je dosla ta preporuka, a i bilo mi je pomalo dosta svega-ne mogu si ja to sama lijepo pocupati. isla depilirati i noge pa kad mi je zena bila , onda sam se odlucila za bikini. kucna radinost kod mene ne pali-valjda sam do kosti smotana.
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:42   #79
Quote:
naiirobi kaže:
bikini-20kn, brazilka-30kn. eto...
ove cijene nisu realne. gdje zivis, na kosovu?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:50   #80
ako ja zivim na kosovu, smanjila si nam granice i to drasticno...
ali dobro...

ot-ja sam isla na depilaciju cijelih nogu i bikini sto je kostalo 140 kn, eto, ako tako zvuci malo realnije. ali cura je pitala za brazilku pa sam cijenu samo za to i napisla.
frendica koja je isla na brazilku mi je preporucila salon i njena iskustva su isto pozitivna-tako sam tamo i zavrsila. eto, da bude jasnije.
__________________
Tu, tu es mort, et moi, moi, je suis la!
naiirobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.