Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 21:04   #41
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Ovaj mali je gotov. Zaljubio se u udatu. Sad će sigurno da pokrene temu kako neudate nisu vredne života.
Udate su super Seks bez obaveza Volio bih kresnuti jednu mladu mamu iz moje firme, ali necu da mijesam seks i posao.
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:04   #42
dobar sex je kada je jedino sto o njemu mogu poslije pomisliti - wow.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.08.2009., 21:07   #43
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Udate su super Seks bez obaveza Volio bih kresnuti jednu mladu mamu iz moje firme, ali necu da mijesam seks i posao.
Ma voleo bi ti svašta, ali s takvim stavom bi ti i profi naplatila troduplu tarifu.
smvra is offline  
Old 20.08.2009., 21:10   #44
Quote:
smvra kaže: Pogledaj post
Ma voleo bi ti svašta, ali s takvim stavom bi ti i profi naplatila troduplu tarifu.
Dobijam ja sasvim dovoljno samo me nervira sto se moram potruditi tj. udvarati da bih nesto pojebao. Dosadilo mi je to udvaranje. Mozda je to nekom i zanimljivo, ali meni nije uvijek istu pricu prosipati.
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:12   #45
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Dobijam ja sasvim dovoljno samo me nervira sto se moram potruditi tj. udvarati da bih nesto pojebao. Dosadilo mi je to udvaranje. Mozda je to nekom i zanimljivo, ali meni nije uvijek istu pricu prosipati.
jebiga, zalosno kad moras srati za sex... nije ni cudo da imas takav stav o njemu (a i zenama )kakav imas.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.08.2009., 21:16   #46
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jebiga, zalosno kad moras srati za sex... nije ni cudo da imas takav stav o njemu (a i zenama )kakav imas.
Jebiga, kod tebe je mozda drugacija situacija, ali meni zene ne dolaze na noge sa rasirenim nogama, nego se trebam udvarati da bi one rasirile noge
vaiors is offline  
Old 20.08.2009., 21:17   #47
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Jebiga, kod tebe je mozda drugacija situacija, ali meni zene ne dolaze na noge sa rasirenim nogama, nego se trebam udvarati da bi one rasirile noge
... kad si loš frajer...
smvra is offline  
Old 20.08.2009., 21:23   #48
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Jebiga, kod tebe je mozda drugacija situacija, ali meni zene ne dolaze na noge sa rasirenim nogama, nego se trebam udvarati da bi one rasirile noge

nisi uhvatio poantu. nema veze.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 20.08.2009., 21:34   #49
Quote:
MarioVtc23 kaže: Pogledaj post
Dakle da čujem što za vas znači dobar ili loš sex?
Meni je dobar sex s osobom koju volim i do koje mi je stalo pa makar on bio i "loš" tehnički, dok s osobom koju nevolim mi je uvijek loš, jednostavno zato što mi nije stalo do nje i uvijek je divljački.


cijeli dan sam loše volje i ovo me nasmija baš fino. idem se poseksat s voljenom osobom, sad kad me autor oraspoložio, pa ako i bude loše, bit će dobar seks jer se volimo
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 20.08.2009., 21:34   #50
Nismo na istoj valnoj duljini sa mr.sc.dr.variousom
leptirica 2 is offline  
Old 20.08.2009., 21:44   #51
Po ovim odgovorima sto citam ozbiljno se pitam dali su neki ovdje ikad dozivjeli odlican sex, a za par se pitam jesu li ga ikad imali.

Zalostna cinjenica je da vecina muskaraca nema pojma sta rade u krevetu. Dok god pitas jeli bilo dobro ili ne, znaj da si los. Kad odradis poso kako treba neces imati potrebu pitati...
JuroJuro is offline  
Old 20.08.2009., 21:54   #52
Quote:
JuroJuro kaže: Pogledaj post
Po ovim odgovorima sto citam ozbiljno se pitam dali su neki ovdje ikad dozivjeli odlican sex, a za par se pitam jesu li ga ikad imali.

Zalostna cinjenica je da vecina muskaraca nema pojma sta rade u krevetu. Dok god pitas jeli bilo dobro ili ne, znaj da si los. Kad odradis poso kako treba neces imati potrebu pitati...
nisu ni žene neke, stari moj... dobra ševa je kad ti svi pipci rade. mnogi zanemaruju svoje i tuđe pipke i onda dobiješ neki poludobar seks. ili poluloš. ovisno kakav je
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Old 20.08.2009., 22:07   #53
Quote:
JuroJuro kaže: Pogledaj post
Po ovim odgovorima sto citam ozbiljno se pitam dali su neki ovdje ikad dozivjeli odlican sex, a za par se pitam jesu li ga ikad imali.

Zalostna cinjenica je da vecina muskaraca nema pojma sta rade u krevetu. Dok god pitas jeli bilo dobro ili ne, znaj da si los. Kad odradis poso kako treba neces imati potrebu pitati...

Slažem se s ovim odgovorom.......kad vidiš da ti je partner zadovoljan ko i ti,pitanja nisu potrebna.......jedino ak netko dobro glumi i zavarava samog sebe
__________________
la boda
MareR is offline  
Old 20.08.2009., 22:15   #54
Po meni ne postoji dobar i loš seks, samo nekompatibilnost u krevetu.
A što se mene tiče, loš bi mi bio seks s tipom nad kojim imam potpunu dominaciju.
Što bi nekoga drugoga vjerojatno palilo.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 20.08.2009., 23:50   #55
Meni je vazno da zena ne lezi kao klada, i da se ukljuci u ritam kojim ja idem. Znaci da zna raditi svojim kukovima, za ostalo cu se ja pobrinuti.

Na primjer
Znam dobru predigru napraviti, ponekad mi to tako uspjem da ona nemoze docekati da ga stavim
Znam da na kurcu ima vise tacki koje se mogu stimulirati, mjenjanje kratkog i dugog poteza, mjesanja, itd. radim stimulaciju na pojednicim djelovima kurca sto isto pomogne da trajem dulje
Znam da sto duze se drzim blizu svrsavanja bez da svrsim to cu jace svrsiti.
Znam da pratim parnerove reakcije, po disanju zvukovima stelam i mjenjam tempo, palim se na te zvukove koje ona pusta pod tom strasti
Znam da pazim na disanje sto mi takodje pomogne da se drzim blizu vrhunca bez da ga prejdem
Znam one tacke na tjelu zene koje uspaljuju, znate one kad vas neko poljubi ili dodirne negdje a vi se najezite i citavo tjelo samo sto ne drhti, a znam gdje su i moje
Znam stisnuti, pocupati, biti grub pa njezan, ili biti grub dok sam njezan, znam se predati, ili dominirati,

A zene koje sam odradio posteno, kad ustanu poslje da dofate cigaru hoda ko pijana, oci rasirite kao da su iznenadjene, pogled zamagljen, iscrpljene do kraja, ali osmjeh je uvjek tu. Kad malo dojdu sebi pitaju "what the hell just happened" a ja se smjeskam i kazem "Bosanac is what happened"
JuroJuro is offline  
Old 21.08.2009., 07:40   #56
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Priroda nije mislila da je potrebno da zene dozive orgazam i zato velika vecina zena rijetko dozivljava orgazam, a neke nikad, cak i kad se ispuni milion uslova koji su potrebni da zena dozivi orgazam.
Mislim stvarno si pretjerao i ne daš si dokazati. Kako priroda nije omogućila ženama da imaju orgazam, kada ga imaju. Odakle im orgazam, od neprirode iz kemisjkog laboratorija. Pa daj otkači s tom glupošću. Bolje nauči kako ženu dovesti do orgazma, malo mi se pariš linčina.
smijeh is offline  
Old 21.08.2009., 07:43   #57
Quote:
smijeh kaže: Pogledaj post
Mislim stvarno si pretjerao i ne daš si dokazati. Kako priroda nije omogućila ženama da imaju orgazam, kada ga imaju. Odakle im orgazam, od neprirode iz kemisjkog laboratorija. Pa daj otkači s tom glupošću. Bolje nauči kako ženu dovesti do orgazma, malo mi se pariš linčina.
Uglavnom ga nemaju, a ako ga i imaju, treba se ispuniti milion preduslova da zena dozivi orgazam. Da je priroda mislila da je bitno da zena dozivljava orgazam onda bi joj isto dala sposobnost da bez problema postize orgazam, isto kao sto i muskarci postizu.
Kod zena je orgazam izuzetak a ne pravilo.
vaiors is offline  
Old 21.08.2009., 07:50   #58
Quote:
MarioVtc23 kaže: Pogledaj post
Dakle da čujem što za vas znači dobar ili loš sex?
Meni je dobar sex s osobom koju volim i do koje mi je stalo pa makar on bio i "loš" tehnički, dok s osobom koju nevolim mi je uvijek loš, jednostavno zato što mi nije stalo do nje i uvijek je divljački.
Dobar sex je onaj nakon kojega će i tebi i njoj razina prolaktina u organizmu porasti za 500 puta ,endrofina oko 100 puta kojega će prouzročit navala okstocina kod nje, donekle i kod tebe,sex u kojemu će supraoptičko jedro hipotalamusa raditi ko blesavo za vrijeme kojega će pinealna žlijezda i , trombociti raditi ko navijeni , rasti dopamin ovisno o organizmu....sve ispod 200 puta povećanja prolaktina može se smatrati lošim ili nikakvim sexom.

Ako te zanimaju količine raznih hormona i ponašanje neronskih spojeva nakon sexa možemo o tome diskutirat preko pm-a.

Eto ga, medicinski objašnjeno

Dok ne naučiš anatomiju i upravljanje hormonskim žlijezdama, svaki sex je loš seks

Zadnje uređivanje Piramida : 21.08.2009. at 08:06.
Piramida is offline  
Old 21.08.2009., 08:05   #59
E pa dok cete zbrajat i nabrajat hormone, mjerit vrijeme itd, svaki ce vam sex bit losh.
Glupost je da zene teze dozive orgazam. Zena ih moze dozivjeti 5 u 15 minuta, ajde nek neki muskarac to proba. Necu reci da sam osobno vidio jer ce sad krenut napad ali...
Ja kao muskarac mogu ga dozivjeti u minuti, a mozda ce mi se nesto zblesat u glavi pa ga necu ni dozivjet uopce, dakle isto kao i kod zena, s tom razlikom sto ne mogu 5 puta u 15 minuta.

Za dobar sex trebas poznavati svoje i partnerovo tijelo i tako se postize kompatibilnost, a ne kako svi govorite jos rodjenjem pa ko koga sretne,....bah.
Don_Homer is offline  
Old 21.08.2009., 08:09   #60
Quote:
Don_Homer kaže: Pogledaj post
E pa dok cete zbrajat i nabrajat hormone, mjerit vrijeme itd, svaki ce vam sex bit losh.
Glupost je da zene teze dozive orgazam. Zena ih moze dozivjeti 5 u 15 minuta, ajde nek neki muskarac to proba. Necu reci da sam osobno vidio jer ce sad krenut napad ali...
Ja kao muskarac mogu ga dozivjeti u minuti, a mozda ce mi se nesto zblesat u glavi pa ga necu ni dozivjet uopce, dakle isto kao i kod zena, s tom razlikom sto ne mogu 5 puta u 15 minuta.

Za dobar sex trebas poznavati svoje i partnerovo tijelo i tako se postize kompatibilnost, a ne kako svi govorite jos rodjenjem pa ko koga sretne,....bah.
Koja kontradiktornost

Upravo to tvoje ''čudno'' ponašanje tove se djelovanje hormona..
Piramida is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger