Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 11:00   #41
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
evo još jedna:

pocketcloud - udaljeni nadzor računala sa moba. Osobno koristim RDP (Remote Desktop Protocol) konekciju, radi besprijekorno. Program (barem verzija koju ja imam) se sruši ako postavite rezoluciju na bilo koju veću od 800x600.
mozes li mi malo pojasniti postavke za RDP?
VNC mi radi,a RDP mi stalno otvara login prozara i trazi me username i pass?
dali se moze dodati vise od jednog racunala?

pozz
ledo_85 is offline  
Old 31.10.2010., 11:27   #42
Quote:
ledo_85 kaže: Pogledaj post
mozes li mi malo pojasniti postavke za RDP?
VNC mi radi,a RDP mi stalno otvara login prozara i trazi me username i pass?
dali se moze dodati vise od jednog racunala?

pozz
Na računalu moraš imati enable-an Remote Desktop servis i kod logina na računalo moraš unijeti username i password usera s kojim se inače spajaš na računalo. Ako nemaš kreiran password, moraš ga kreirati, inače se program neće spojiti.

Sukladno tome, da, moguće je dodati više računala, samo kroz setup dodaš više (s tim da ćeš za svaki morati dodati username i password, jel).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 31.10.2010., 12:00   #43
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
evo još jedna:

pocketcloud - udaljeni nadzor računala sa moba. Osobno koristim RDP (Remote Desktop Protocol) konekciju, radi besprijekorno. Program (barem verzija koju ja imam) se sruši ako postavite rezoluciju na bilo koju veću od 800x600.
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Na računalu moraš imati enable-an Remote Desktop servis i kod logina na računalo moraš unijeti username i password usera s kojim se inače spajaš na računalo. Ako nemaš kreiran password, moraš ga kreirati, inače se program neće spojiti.

Sukladno tome, da, moguće je dodati više računala, samo kroz setup dodaš više (s tim da ćeš za svaki morati dodati username i password, jel).
hvala proradilo je!!!
ledo_85 is offline  
Old 31.10.2010., 18:24   #44
Da li je Pocketcloud najbolji za remote? I koje su alternative vrijedne downloadanja?
*Cupcake* is offline  
Old 31.10.2010., 22:20   #45
Imam pocketcloud za koji znam da radi dobro. Postoji i LogMeIn za kojeg mi drugi kažu da je isto ok. Postoji i gMote, ali za njega mi kažu da nije kao ove dvije aplikacije, tj. da radi malo drugačije (unutar LAN-a). Progooglaj, pa vidi ima li još ponešto, a vrlo vjerojatno ima
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 01.11.2010., 00:18   #46
E hvala, evo proguglala sam i instalirala sam PHONE MY PC, i stvarno je predobar, jako sam zadovoljna njime. Ima dosta opcija.

CONTROL MOUSE + KEY - ekran se zacrni i ponasa kao touchpad na laptopu pa mozete kontrolirati mis i tipkovnicu
VIEW SNAPSHOT - na ekranu vidite tocno sliku na kompu koja je u trenutku kad se kliknuli taj snapshoot i sliku mozete spremiti, znaci prakticki radite screenshootove
VIEW LIVE - ovdje nemozete kontrolirati nista na PC-u nego samo gledati "izravni prijenos" Dobro ako hocete kontrolirati sto vam netko radi na kompu
INTERACT LIVE - najbitniji dio ovdje kontrolirate sve na PC-u, znaci surfate, otvarate datoteke, downloade itd.
EXECUTE ACTIONS, CONTROL PROCESSES, CONTROL WINDOWS - nesto kao task menager, sve lijepo pregledno vidite sto vam je aktivno, mozete prekinuti procese koji vam se upravo izvode na kompu i slicne stvari koje bas ne razumijem
WEBCAM - mozete preko moba upaliti webcameru, fora stvar ako hocete gledati tko vam je na kompu ili slicno, jos da se ne upali plava lampica bilo bi jeb***

Moram napomenuti da je slika odlicne kvalitete (mozete namjestati kvalitetu), osobno imam na HIGH i brzina je odlicna, za sada nikakav minus nema.

Instalacija jos bolja, instalirate istu aplikaciju za komp, unesete korisnicko ime i lozinku (sami kreirati prvi put) i gotovo

Zadnje uređivanje *Cupcake* : 01.11.2010. at 00:32.
*Cupcake* is offline  
Old 02.11.2010., 22:27   #47
tko ima čisti kdz tj. andriod 2,1
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 02.11.2010., 23:58   #48
što kažete na apliteka.vip.hr?
meni se čini ok to što promoviraju hrvatske aplikacije, ali stvarno imaju naporan način instalacije..
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Old 03.11.2010., 12:11   #49
Quote:
M_and_M kaže: Pogledaj post
što kažete na apliteka.vip.hr?
meni se čini ok to što promoviraju hrvatske aplikacije, ali stvarno imaju naporan način instalacije..
Pa skini si s marketa aplikaciju koja se zove ANDROID CROATIA. U njoj su ti sve hrvatske aplikacije, tj. aplikacije koje su vezane za Hrv i izradili su je hrvati. Prosli put kad sam gledala (prije mjesec dana) sve aplikacije iz apliteke su bile tamo i downloadanje je jednostavno, kao s marketa, u biti to ti je mali hrvatski market, kliknes i instaliras, bez puno price
*Cupcake* is offline  
Old 04.11.2010., 11:22   #50
Quote:
*Cupcake* kaže: Pogledaj post
Pa skini si s marketa aplikaciju koja se zove ANDROID CROATIA. U njoj su ti sve hrvatske aplikacije, tj. aplikacije koje su vezane za Hrv i izradili su je hrvati. Prosli put kad sam gledala (prije mjesec dana) sve aplikacije iz apliteke su bile tamo i downloadanje je jednostavno, kao s marketa, u biti to ti je mali hrvatski market, kliknes i instaliras, bez puno price
Samo je problem, ima dosta igara koje sam htio instalirati, i kaze da ih nema vise na marketu
Buduci_programer is offline  
Old 04.11.2010., 11:57   #51
večinu toga kao da nema ali kad tražiš kroz search nađeš , samo moraš pravilno upisati.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 04.11.2010., 12:47   #52
preporučite mi najbolje igre i aplikacije za Xperiu X8
dd15 is offline  
Old 04.11.2010., 12:52   #53
Dal postoji neka aplikacija kojom mogu zaključati odnosno staviti password za album i poruke ?
__________________
♪..CRAZY LITTLE THING CALL LOVE..♪
mory222 is offline  
Old 04.11.2010., 16:30   #54
Quote:
dd15 kaže: Pogledaj post
preporučite mi najbolje igre i aplikacije za Xperiu X8
Pročitaj cijeli ovaj topic + Angry Birds.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 04.11.2010., 20:38   #55
gdje mogu downloadati angry birds za X8. tražio sam na Marketu ali nema( ima samo level unlocker i angry birds sounds).
postoji li još nešto slično Marketu i mogu li preko USB-a prebacivati neke datoteke na X8?
dd15 is offline  
Old 04.11.2010., 20:50   #56
Postoji APKtor, ali Angry Birds očito ne radi na 1.6.
Možeš i preko USB- a prebacivati.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 06.11.2010., 23:46   #57


kako se zove ova vura unutar samsunga
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 07.11.2010., 00:34   #58
Jesi dosadan- postaš u temu o X10 i Optimusu...
I još na drugom forumu.
Ajde da si u onu o Galaxy S...
No, dobro.

To je accuweather clock widget, ali mislim da je ekskluzivan za Galaxy S.
Pogledaj beautiful widgets- možda nađeš nešto slično.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 07.11.2010., 01:42   #59
thenks i sori
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Old 07.11.2010., 16:22   #60
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Na sta mislis?
te aplikacije!?
Doctor2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.