Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2015., 20:15   #8741
Dobar dan svima!Isprike svima al zatrebao bih vasu pomoc...volio bih kupiti mojoj zeni kompletni kvalitetan set kojoj sam joj obecavao dosta dugo...zavrsila je tecaj manikure u Alessandru i tamo nismo mogli priustiti kompletan set od 10 soma kuna na jedan obrok preko Amexa...pa sam proucavao i citao vase postove i odlucio pitat vas za savjet...jel se isplati kupiti set u Crystal Nailsu?Ili IBD-u ili nesto trece?Mozda primaju na rate pa da uzmem ili negdje drugdje kod dilera koji prodavaju kompletan set kvalitetnih materijala,molio bih vas link,telefon ili bilo sto (bio bih vam vrlo zahvalan)...jer sam citao kod vas na forumu da Sina,Franela i takozvane marke koje prodaju na veliko nista ne valjaju...
Bit cu vam vrlo zahvalan na bilo kakve informacije...ako se netko srami neka mi slobodno salje na pm,ili ovdje bilo gdje ja sam uvijek dostupan.Lijep pozdrav svima i hvala!
AnteTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 20:35   #8742
Quote:
ArtB kaže: Pogledaj post
Probaj na sebi i vidi kako će ti držati. mmeni je drzalo super i tako stavljam i svojim klijenticama, do sada nije bilo nikakvih problema. Da napomenem, pogotovo kada stavljam kolorac između trajnog, uvijek stavim 2x bazu, 2x boju(gel) i 2x sja, obavezno dobro zatvoriti stran. Ali kažem, prvo isprobaj na sebi i vidi kako funkcionira
Tako sam se nekako i nadala...hvala puno!!
little miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 11:27   #8743
Quote:
AnteTina kaže: Pogledaj post
Dobar dan svima!Isprike svima al zatrebao bih vasu pomoc...volio bih kupiti mojoj zeni kompletni kvalitetan set kojoj sam joj obecavao dosta dugo...zavrsila je tecaj manikure u Alessandru i tamo nismo mogli priustiti kompletan set od 10 soma kuna na jedan obrok preko Amexa...pa sam proucavao i citao vase postove i odlucio pitat vas za savjet...jel se isplati kupiti set u Crystal Nailsu?Ili IBD-u ili nesto trece?Mozda primaju na rate pa da uzmem ili negdje drugdje kod dilera koji prodavaju kompletan set kvalitetnih materijala,molio bih vas link,telefon ili bilo sto (bio bih vam vrlo zahvalan)...jer sam citao kod vas na forumu da Sina,Franela i takozvane marke koje prodaju na veliko nista ne valjaju...
Bit cu vam vrlo zahvalan na bilo kakve informacije...ako se netko srami neka mi slobodno salje na pm,ili ovdje bilo gdje ja sam uvijek dostupan.Lijep pozdrav svima i hvala!
Ja bih ti preporučila Crystal nails ili Julijana nails, i jedni i drugi imaju vrhunske gelove i sav materijal. Ja imam dosta tanke nokte i jedino mi oni odgovaraju, po 6 tjedana bez ijednog puknutog nokta. Koštaju više od Sina, ali ne izazivaju gljivice i ostale gadosti. S druge strane, laki su za rad pa su idealni i za početnike. Za početak joj uzmi neki set sa manjim pakiranjem gelova, pa ukoliko joj ne bude neki odgovarao, brže će ga potrošiti i kupiti drugi.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 08:43   #8744
Nisam dugo stavljala slikice pa evo nekih





gatuzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 17:52   #8745
pozdrav svima...
trebala bih bijeli gel za francusku, da je dobro pigmentiran i što rijeđi i naravno da nije preskup
Ribica68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 17:35   #8746
Pozdrav,
Molim vas savjet koji vam je trajni lak najbolji?
I da li ispolorate nokat prije stavljanja baze?
Hvala vam )
*petrunjela* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 08:45   #8747
u stvari nema savjeta koji je najbolji, ali tu prije par postova sam stavila link na ebay gdje sam uzimala zadnje lakove, meni su ti lakovi odlični i imaju jakojako puno nijansi, a s obzirom na cijenu/kvalitetu -meni su definitivno najbolji. Ne vidim nikakvu razliku između njih i "zapadnih" poznatih marki koje imam.
prije baze nokat se sredi tip-top i uvijek ispoliram polir blokom i premažem alkoholm i onda nanosim bazu, ja ne koristim pH bonder
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 09:17   #8748
Pozdrav, mozda sam malo fulala ali nadam se da ce te mi oprostiti
Zanima me ako netko zna, u Rijeci nekoga tko dobro radi najobicniji french.. Puno hvala!
__________________
<3 Rihanna - California King Bed <3
XOXO_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 17:04   #8749
Postoji li neki "lagan" način za napraviti french? Radim samo sebi i nemam baš dobru ruku za to, probala sam i točkalicom i tankim kistom, ispadne relativno prihvatljivo ali dugo mi treba i smeta mi kad je nejednak luk i slično. Imate li kakav pametan savjet? Neku metodu za vježbu možda?
Nephtys is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 20:46   #8750
aj pomagajte - kako da skinem ovo cudo zvano trajni lak s nokta??
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:41   #8751
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
aj pomagajte - kako da skinem ovo cudo zvano trajni lak s nokta??
Lagano prjeđi turpijom preko noktiju da skineš sjaj,a zatim blazinicu namočenu u skidač trajnog laka (ili u čisti aceton koji možeš kupiti u ljekarnoj) stavi na nokat i omotaj aluminijskom folijom. Ostavi da tako odstoji 5-8min i ako se je lak počeo skidati postruži ga ružinim drvcem ili nečim sličnim od korijena prema vrhu nokta. Ili isturpijaj trajni lak..samo pazi da ne oštetiš nokat.
Hurem 24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 16:23   #8752
Molim dali ima netko tko radi nokte na području Trešnjevka-Remiza-Knežija-Srednjaci po pristupačnoj cijeni. Može ponude u inbox. Hvala!!
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 19:04   #8753
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ja bih ti preporučila Crystal nails ili Julijana nails, i jedni i drugi imaju vrhunske gelove i sav materijal. Ja imam dosta tanke nokte i jedino mi oni odgovaraju, po 6 tjedana bez ijednog puknutog nokta. Koštaju više od Sina, ali ne izazivaju gljivice i ostale gadosti. S druge strane, laki su za rad pa su idealni i za početnike. Za početak joj uzmi neki set sa manjim pakiranjem gelova, pa ukoliko joj ne bude neki odgovarao, brže će ga potrošiti i kupiti drugi.

Puno hvala!Kupio sam cijeli set crystal nailsa,zena prezadovoljna...samo sto je brzo potrosila cleaner (ja prolio ...),jel moze umjesto toga octenisept-om?Ima slicnu svrhu ciscenja noktiju...
jos jednom hvala...
AnteTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 21:53   #8754
Quote:
AnteTina kaže: Pogledaj post
Puno hvala!Kupio sam cijeli set crystal nailsa,zena prezadovoljna...samo sto je brzo potrosila cleaner (ja prolio ...),jel moze umjesto toga octenisept-om?Ima slicnu svrhu ciscenja noktiju...
jos jednom hvala...
Najjednostavnije joj je kupiti alkohol u ljekarni, prodaju 70postotni.
Boobiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 00:03   #8755
Aha,ok...a taj octenisept vratim ili?
AnteTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 08:43   #8756
Octenisept je antiseptik za kozu... Ne znam za sta bi ga mogli koristiti kod noktiju... Ja koristim alkohol i za dezinfekciju i za odmascivanje...
Boobiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 22:43   #8757
Ok,hvala!
AnteTina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 15:53   #8758
Quote:
Boobiee kaže: Pogledaj post
Najjednostavnije joj je kupiti alkohol u ljekarni, prodaju 70postotni.
Potpisujem. Alkohol 70% je zakon, a jeftin.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 17:53   #8759
Pozdrav Imam pitanje. Jesu li akrilne boje(iz hobby shopova) opasne za koristenje na noktima? I mogu li se koristiti na obicnom laku za nokte(bez geliranja)?
Hvala
TSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:03   #8760
Quote:
TSun kaže: Pogledaj post
Pozdrav Imam pitanje. Jesu li akrilne boje(iz hobby shopova) opasne za koristenje na noktima? I mogu li se koristiti na obicnom laku za nokte(bez geliranja)?
Hvala
Nisu opasne, uzmi polycolor, one su najbolje, i ja ih kupujem u hobby art-u. Mogu se koristiti na laku samo moras preko crteza staviti prozirni lak.
Boobiee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.