Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 14:22   #501
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
A kaj se tu ima za reć? Tehno frikovima je to vjerojatno jako zanimljivo.
A ima mnogo toga . Da ne filozofiram , nego da skratim priču . Vjerujem da bi nas unazadilo mnogo godina ,odnsno našu evoluciju (prirodnu) ,zaboravili bi mnogo stvari u vezi čovječnosti i postali bi smo poluroboti .
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:45   #502
Bojim se da je upravo to i namjera. Icke ipak nije pisao gluposti kada je davnih godina spomenuo mikročipiranje ljudi i da će to predstaviti da je to radi tehnološkog napretka i dobrobiti čovječanstva (yeah right). Meni nikakvo umetanje čipova u ljudski organizam neće nikada biti normalno pa sve da mi puste neznam kakvu marketinšku reklamu kako će mi to olakšati život. Usporedba sa čipiranjem pasa sa ovim je u najmanju ruku smiješna.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 20:38   #503
Zašto je usporedba sa čipiranjem pasa smiješna?
Psi se čipiraju zbog evidencije. Ljude će se isto tako čipirati zbog evidencije. Usporedba ti se može činiti smiješnom no smisao označavanja je isti.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 13:52   #504
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Zašto je usporedba sa čipiranjem pasa smiješna?
Psi se čipiraju zbog evidencije. Ljude će se isto tako čipirati zbog evidencije. Usporedba ti se može činiti smiješnom no smisao označavanja je isti.
Evidencija je samo paravan. Ukoliko budemo živjeli u nekavom kapitalističkom svijetu tu će više ciljati na "personal marketing" (personalizine reklame i sl) da te se natjera da kupiš to to i to. Tako mi se nekao čini, mada ako svijet bude bio fašističko-kapitalističko nastrojen . Jebali smo ježa, onda će biti jedni način da uopće možeš sudjelovati u svremenom svijetu da si čipiran i da imaš najnoviji intelov čip 285 jezgreni zakljen za frontalni kortex . Jer naravno nećeš htjet imat stari čip (nisi dovoljno adekvatan za rad, stari čip) . Joj da ta budućnost , što će sve donesti jedva čekam , kada me ko dedeka budi htjeli čipirat Uf brijem bit ću najstariji terorist
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:58   #505
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Evidencija je samo paravan. Ukoliko budemo živjeli u nekavom kapitalističkom svijetu tu će više ciljati na "personal marketing" (personalizine reklame i sl) da te se natjera da kupiš to to i to. Tako mi se nekao čini, mada ako svijet bude bio fašističko-kapitalističko nastrojen . Jebali smo ježa, onda će biti jedni način da uopće možeš sudjelovati u svremenom svijetu da si čipiran i da imaš najnoviji intelov čip 285 jezgreni zakljen za frontalni kortex . Jer naravno nećeš htjet imat stari čip (nisi dovoljno adekvatan za rad, stari čip) . Joj da ta budućnost , što će sve donesti jedva čekam , kada me ko dedeka budi htjeli čipirat Uf brijem bit ću najstariji terorist
Takva budučnost se neće dogoditi ...faza razvoja tehnologije koja dolazi za 20 godina će se polako prebacivati na biološku tehnologiju. Računala od živaca (da mi je to vidjeti )
Ali i ako će čipirati ljude ..to će 100% biti potajno ...pa će se malo po malo razotkrivati.
ArcanumLibrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 15:31   #506
Quote:
ArcanumLibrum kaže: Pogledaj post
Takva budučnost se neće dogoditi ...faza razvoja tehnologije koja dolazi za 20 godina će se polako prebacivati na biološku tehnologiju. Računala od živaca (da mi je to vidjeti )
Ali i ako će čipirati ljude ..to će 100% biti potajno ...pa će se malo po malo razotkrivati.
Je je slažem se , moglo bi bit... no dobro nećemo tako u budućnost sad ćmo vidjet što će bit sa ukrajinom i rusijom i natom pa onda laganini
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 14:16   #507
Koja je teorija iza nedavnog rušenja aviona Germanwingsa?

Sumnjivo je to meni, kopilot odjednom poludio, zatvorio se u kabinu i srušio avion.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 14:30   #508
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Koja je teorija iza nedavnog rušenja aviona Germanwingsa?

Sumnjivo je to meni, kopilot odjednom poludio, zatvorio se u kabinu i srušio avion.

Možda nema veze sa terorizmom ili nekom ludom ideologijom ???

Jednostavno može se desiti da je pukao...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 08:56   #509
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Koja je teorija iza nedavnog rušenja aviona Germanwingsa?

Sumnjivo je to meni, kopilot odjednom poludio, zatvorio se u kabinu i srušio avion.
Kao i uvjek nesretna ljubav , mada nebih se čudio da pronađu da je bio negdje gledao muslimane kako zagovaraju đihad.

Mada čudna je cijela situacija da je frajer samo disao i isao se zabiti . Podsjeća me na šprehu manđurijanskog kandidata , jedna riječ je dovljna da se krene sa akcijom
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 10:45   #510
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Podsjeća me na šprehu manđurijanskog kandidata , jedna riječ je dovljna da se krene sa akcijom
To se i meni čini....da bar znamo ciejli spisak putnika na tom letu, sigurno bi našli koga su se elite htjeli riješiti
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 11:11   #511
Evo, kažu da je bio godinu i po na psihijatrijskom liječenjeu. Taman da ga se pretvori u manđurijskog kandidata. I pročitah da su istražitelji rekli da je jedina nenormalna stvar kod njega bila što je bio previše normalan
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 00:36   #512
-


"If you don't understand money , you won't understand reality".



Kako sve to funkcionira - All Wars Are Bankers' Wars


-
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 02:53   #513
Ma nema nikih zavjera, biće da su masonske lože klubovi maškara, vole se maškarat.
Forumaško is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 02:17   #514
Quote:
strijelčic@ kaže: Pogledaj post
Ma tu je sve jasno, države se udružuju u tvorevine tipa EU, ljude se kontrolira fiskalizacijama danas, sutra čipiranjem, svaka kuna sirotinje biti će transparentna.

Ne treba biti jako pametan, pa da malo analiziramo što se misli pod reformama i mjerama štednje, daklem sirotinji kontrolirati svaku lipu, dok veliki biznisi između ministarstava i megatvrtki rasprodaje vrše se preko TAJNIH ugovora! Pametnom dosta!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 02:29   #515
Oduvijek se malim lopovima skidala glava a velikim-kapa.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 03:30   #516
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Evo, kažu da je bio godinu i po na psihijatrijskom liječenjeu. Taman da ga se pretvori u manđurijskog kandidata. I pročitah da su istražitelji rekli da je jedina nenormalna stvar kod njega bila što je bio previše normalan
Možda bi onda svi ostali trebali na lječenje a ne on, vj je i zato bacio nalaz šta ga ti psiholozi raspizdili tim provjerama i mišljenjima a ziher neće na sebe preuzeti nikakvu krivicu i mirno spavaju koliko su bolesni ti ljudi koji ne osjećaju krivicu, ali moguće da zbog žene može tako reagirati nego da samo poludi odjednom da se karakter promjeni ako su redovite takve provjere za pilote, možda je ljubavnik bio u avionu njegov kopilot čekao da izađe, ziher prešućuju pravu istinu zbog obitelji, javnosti....
ZNX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 23:06   #517
http://cat-alter-info.com/catblog/?p=198

Što mislite o ovome?
Dobrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 01:03   #518
Uzalud potrošenih par minuta na čitanje.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 02:41   #519
Quote:
Robert Mugabe kaže: Pogledaj post
Oduvijek se malim lopovima skidala glava a velikim-kapa.
Nažalost da!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 02:50   #520
Quote:
Forumaško kaže: Pogledaj post
Ma nema nikih zavjera, biće da su masonske lože klubovi maškara, vole se maškarat.
Zavjere uopće po meni nisu u pitanju, postoje najbogatije elite, zovem ih moderni feudalci, koji svojim bogatstvom kupuju države, slažu ih u tvorevine tipa EU, kupuju političre, preko kojih donose zakone i množe svoje bogatstvo.

Ti vlasnici kapitala i bankaroidi, ne samo da otvaraju pogone u trećem svijetu, već im u tvornicama rade djeca, truju okoliš i ljude i sve u ime većeg profita.

Ja takve ljude zovem reptili, jer nemaju suosjećaja u sebi, kao što dobre ljude možemo zvati anđeli.

Problem je što neki pod zavjeru uvode cijelu ekipu vanzemaljaca, od reptila, sivih... e sad, ako Zemljom vladaju neki vanzemaljci, onda bi nas začas već pokorili mislim si, njih su dodali upravo ovi vlasnici kapitala i bankaroida, kako bi ljudi što manje vjerovali u zavjere.

Danas kad ljudima spomeneš zavjeru, ljudi to povezuju sa reptilima koji mjenjaju oblike i onda odbacuju kao bajku, na taj način odbacuju ono što je u pozadini te priče, a to je da se sve više vraćamo u feudalizam.

Ljudi će biti formalno državljani neke države, ali će biti ujedno i vlasništvo nekog modernog feuda.

ako malo pogledamo što je EU, vidimo da je vode ljudi koji nigdje nisu dobili izbore, EU se mješa praktički u svaku poru života, a pravi suvereni EU-a su vlasnici krupnog kapitala (kojeg ja zbog karaktera zovem reptili ili čovjekoliki gušteri, možemo ih slobodno zvati i demončine)
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.