Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2012., 11:28   #61
Quote:
Bang kaže: Pogledaj post
A inace vani je opce poznato da su TITO, Hitler i Krleža zajedno pohađali Austrougarsku vojnu obavjestajnu akademiju i sjedili u istim klupama skupa!!
Aaaaaaa, pa sad je puno toga jasnije! Sad znamo zašto se Krleža izvuko. On je radio malo za Pavelića, malo za Tileta, tj. bio je dvostruki agent.

Da nije bilo tako već bi Komunisti njega onako žžžžžk, i mi danas ne bi znali ni Kr o Krletu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 17.04.2012., 19:36   #62
O ovoj tei ima zanimljiv tekst na Metapediji
http://hr.metapedia.org
Po tome mu je bio otac bečki Židov, a majka ista kao i pravom josipu Brozu.
Hitler nije nikada išao u vojnu akademiju, Krleža da.
Za vrijme yuger se tajno pronosilo te priče da je Rus ili Poljak, sjećam ih se još kao dijete, neki su vjerovali neki ne, no većinu ljudi je bilo strah o tome uopće govoriti.
Miguel Serrano jasno svjedoči da je Tito bio Churchilov, bolje reći britanski agent, dok je Draža Mihajlović bio vezan uz Francuze. On tvrdi da zbog smaknuća Draže de Gaull nikad nije htio posjetiti Tita ni Yu.
Caligula Caesar is offline  
Old 17.04.2012., 20:20   #63
Tito je bio dobar drug i najveći sin naših Naroda i Narodnosti. Bio je jako požrtvovan čovjek. U ono malo vremena kad nije imao državničkih poslova volio je tokariti za strojem.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 21.04.2012., 13:50   #64
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
[…]
-------------------
Tito je bio vanbračno dijete rođeno iz ''velike ljubavi' 'ugledne poljske grofice Marije koja je udajom dobila latifundiju blizu Segedina i upravitelja njenog imanja Franca Ambroza, koja je čuvajući čast udovice osigurala djetetu izuzetno školovanje i liječenje. Otac će mladog inteligentnog sina konačno priznati kada isti doraste za vojnu.

Zamjena identiteta Josipa Ambroza, kasnije alijas Tita, odigrala se u ožujku 1913. godine kada Josip Broz umire, a njegovu životnu biografiju preuzima vitalni Josip Ambroz, kolega iz vojnoobaveštajnog školskog sektora garnizona u Pečuhu Austrougarske monarhije. Josip Broz će svojom smrću (rođen u Beču, istinski Hrvat), bez svoje volje i znanja, na prijedlog načelnika škole štancera ''oživjeti'' ponovo u Josip Ambroz, alijas Titu!
[…]
Ova priča ima još nekoliko verzija…

JBT alias Jošua Ambroz Mayer polubrat (po majci) Josipa Broza iz Kumrovca, Josip je u Sisku kao bravarski šegrta ostao bez prsta.
Quote:
Priča o Jošui Ambrozu kaže:
Priča ide ovako, Marija Javoršek, udana Broz je radila kao sluškinja kod Samuela Mayera bogatog Bečkog trgovca, Židova koji je napravio malog Jošuu. Marija se nakon tajnog poroda iz Beču sa malim Jošuom vratila u Kumrovec, gdje je zakonitom suprugu rodila Josipa Broza - Jožeka (koji je ostao bez prsta).

Jošua je bio high-class, a Jožek niš korisiti.

Početkom WW1 Jošua se skompao sa Boljševicima, a Jožeka je mobiliziralo, pa kasnije je popušil metak i poginuo negdje na Kavkazu. Jošua je kasnije navodno po nalogu Kominterne preuzeo identitet pokojnog polubrata Jožeka i otišao u legendu povijesne zbiljnosti...
JBT alias Jozef Lebedjev bogati trgovac, Židov iz Vlaške ulice u Zagrebu, naravno Boljševik. Hm, bogati trgovac, a Boljševik (sic!) ko' da je npr. danas Željko Kerum – Boljševik…
Quote:
Priča o Jozefu Lebedjevu kaže:
Ukratko, izvornog JBT-a (onog iz Kumrovca, bez prsta) su za desanta na Drvar ukebali Nijemci, pa je identitet pokojnika preuzeo Lebedjev, koji je nastavio brazditi po povijesnoj zbiljnosti kao JBT
JBT alias Josif Walter Weiss Židov iz Poljske, NKVD-ova špija sto je operirao po Ankari, Teheranu i Kabulu
Quote:
Priča o Josifu Walteru kaže:
JBT je zaglavio u Španjolskoj u vrijeme građanskog rata, u Barceloni, Komintrena šalje Weissa u Španjolsku da preuzme mjesto i identitet pokojnog JBT-a, itd, itd…
Sigurno bi se moglo naći još urbanih legendi o Titu, ali kad ga slušam kak' galami na pudlicu: http://www.youtube.com/watch?v=3TGx77-MoNU ipak bih ga negdje smjestio nagdje oko Klanjca, Bizeljskog, Svetih gora, Šempetra, Posrede, Dekmance, Zagorskih sela, Brezakovca, Kumrovca, Tuhelja… jedno je misterija dali je frajer bio Zagorec ili Štajerec.
__________________
Prica o Pelinu

Zadnje uređivanje Dilbert_Zg : 21.04.2012. at 14:23.
Dilbert_Zg is offline  
Old 21.04.2012., 14:01   #65
Ako nije tipfeler u Španjolskoj je građanski rat počeo 1936., ne 1935.
Inače to s Drvarom nema veze, da su ga Nijemci uhvatili time bi se i pohvalili, to je bio i cilj operacije.
Priča s prstom ima najveću vjerojatnost, ako je točna i alo se negdje može naći izkaz tog njegovog kolege iz Siska koji je to provalio pa bio aufgefickt
Caligula Caesar is offline  
Old 21.04.2012., 14:22   #66
Je greska je...
Quote:
Izvor kaže:
1. Marshall Tito, who by his real Jewish name is called Josif Walter Weiss, was born in Poland. He was agent of the Soviet secret service in Kabul, Teheran and Ankara up to 1935. The true Brozovich Tito, in origin a Croat, died during the Spanish civil war in Barcelona, on a communist side.
zahvaljujem što si me upozorio na grešku... ispravljam post, neoprezno sam prepisivao anyway sve su to zgodne pričice, ali upitne vjerodostojnosti
__________________
Prica o Pelinu
Dilbert_Zg is offline  
Old 30.04.2012., 12:10   #67
Priča o Jošui Ambrozu kaže:
Priča ide ovako, Marija Javoršek, udana Broz je radila kao sluškinja kod Samuela Mayera bogatog Bečkog trgovca, Židova koji je napravio malog Jošuu. Marija se nakon tajnog poroda iz Beču sa malim Jošuom vratila u Kumrovec, gdje je zakonitom suprugu rodila Josipa Broza - Jožeka (koji je ostao bez prsta).

Jošua je bio high-class, a Jožek niš korisiti.

Početkom WW1 Jošua se skompao sa Boljševicima, a Jožeka je mobiliziralo, pa kasnije je popušil metak i poginuo negdje na Kavkazu. Jošua je kasnije navodno po nalogu Kominterne preuzeo identitet pokojnog polubrata Jožeka i otišao u legendu povijesne zbiljnosti...



Ova priča bi po meni mogla biti najbliža istini.......
__________________
Poruka ljevičarima: Milost ne tražim, nit bih vam je dao!!!!
pikzibner is offline  
Old 15.08.2012., 23:33   #68
nisam previše upućen u tita, ali mogu reći da je moja baka uvijek govorila da je tito Rus! dok bi djed uvijek ušutkavo kad bi ona tu teoriju iznosila..
Weer is offline  
Old 16.08.2012., 11:56   #69
Još uvijek je opasno govoriti o tome. Ima mnogo fanova.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Old 16.08.2012., 13:10   #70
Fanova? Ma idiota koji ga štovaju kao boga, iako je zaslužan za smrt preko milijun ljudi i zaslužan za nestanak Hrvatskog intelekta i protivnika komunizma.
Alsam Lud is offline  
Old 16.08.2012., 19:29   #71
što četnik kaže o njemu?
http://www.youtube.com/watch?v=UPxTurGLrrY.
zabogi is offline  
Old 16.08.2012., 20:43   #72
Tito je bio narkoman... Drug Tito
skico7 is offline  
Old 16.08.2012., 21:34   #73
Tito je bio vrhovni komandant moga pradjeda, ponosnog istarskog partizana.
awesome43 is offline  
Old 16.08.2012., 21:34   #74
A i Tito je bio židov? I to Staljinov agent-židov?
Pa da; Staljin je od početka do kraja života naprosto obožavao židove -koliko im je vjerovao... zapravo čuo sam da je i on sam bio židov/iluminat/štagod - isto kao i Hitler, britanska kraljica, Ronald Regan, Idi Amin, Mao, Pol Pot, Montecuma, Tutankamon, Džingis-kan, Fred Kamenko, Volt Dizni, svi pape... [nastavi niz po želji/povijesti bolesti]...

haram is offline  
Old 16.08.2012., 23:22   #75
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Fanova? Ma idiota koji ga štovaju kao boga, iako je zaslužan za smrt preko milijun ljudi i zaslužan za nestanak Hrvatskog intelekta i protivnika komunizma.
Danas vidimo da nisu baš nestali. I nije dobro razbacivati se brojkama.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 17.08.2012., 00:24   #76
Tito je zapravo bio vanzemaljac koji je 1947. pao u Roswellu u Novom Meksiku, gdje su ga Ameri istrenirali kao špijuna te zamjenili sa pravim Titom, koji se do svoje smrti 1997 odmarao i živio lagodnim životom u Floridi. Vanzemaljac koji je vladao Jugoslavijom sve do svog povratka na matični brod 1980. pokazao se kao vješti govornik, diplomat i vođa, te je odradio posao za kojeg su ga Ameri trenirali kako spada, a to je bilo stvoriti tampon zonu između dva bloka u hladnom ratu. Nakon povratka na matični brod i rodno mu zviježđe Zeta Reticuli, još jednom je posjetio Zemlju, a to je bilo kad je došao na pokop pravog Josipa Broza '97. Naime, bili su dobri prijatelji.
Vabrhnjt is offline  
Old 17.08.2012., 00:55   #77
Quote:
Vabrhnjt kaže: Pogledaj post
Tito je zapravo bio vanzemaljac koji je 1947. pao u Roswellu u Novom Meksiku, gdje su ga Ameri istrenirali kao špijuna te zamjenili sa pravim Titom, koji se do svoje smrti 1997 odmarao i živio lagodnim životom u Floridi. Vanzemaljac koji je vladao Jugoslavijom sve do svog povratka na matični brod 1980. pokazao se kao vješti govornik, diplomat i vođa, te je odradio posao za kojeg su ga Ameri trenirali kako spada, a to je bilo stvoriti tampon zonu između dva bloka u hladnom ratu. Nakon povratka na matični brod i rodno mu zviježđe Zeta Reticuli, još jednom je posjetio Zemlju, a to je bilo kad je došao na pokop pravog Josipa Broza '97. Naime, bili su dobri prijatelji.
Dobro rečeno!!
awesome43 is offline  
Old 17.08.2012., 11:37   #78
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Tito je bio dobar drug i najveći sin naših Naroda i Narodnosti. Bio je jako požrtvovan čovjek. U ono malo vremena kad nije imao državničkih poslova volio je tokariti za strojem.
meni je on sumnjiv da ne moze biti sumnjiviji...

ono sto se zna u javnosti je da je Tile ocajno govorio hrvatski...i da je bio sljaker koji je tokario i klao u ratu naciste. Malo je cudno da se odjednom pretvorio u kremu koja elegantno igra golf i ima manire kao da se skolovao u najprestiznijem engleskom koledzu.

Nesto je trulo u drzavo Danskoj rekao bi ''Anonymous''....
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority

Zadnje uređivanje emnasut462 : 17.08.2012. at 11:45.
emnasut462 is offline  
Old 18.08.2012., 02:40   #79
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Fanova? Ma idiota koji ga štovaju kao boga, iako je zaslužan za smrt preko milijun ljudi i zaslužan za nestanak Hrvatskog intelekta i protivnika komunizma.
U njegovom slučaju cilj opravdava sredstvo, tako izgleda, dok su neki ostali zakinuti za takvu privilegiju i da nije tako sigurno nitko ništa nebi prigovorio.

Narod koji ga štuje i uzdiže ne može se kriviti zato što nisu vidjeli bolje od bivše Yuge, a fanove od njih stvaraju ovi sada glavešine trljajući im oči dok nitko ne smije čuti Titov skroz očito ruski naglasak na Hrvatsko-Srpskom jeziku.

Tako su npr. Britanci kolonizirajući Indiju, domaćem stanovništvu zabranili tkati pamuk svugdje osim u njihovim tvornicama ali do tada su ga uvozili odande već izrađenog dok nije postalo preskupo naravno.
Zašto bi itko otkrivao svoj recept vladavine i lagodnog života ?

Osim toga, Tito je prilično dugo razmišljao o ponudi SS-a u Bosni...i na kraju ih je ipak odbio
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Old 18.08.2012., 12:14   #80
Ma te makivelijanske ideje meni ništa ne znače. Iako tito možda nije bio rus, niti židov niti što sve ne što sam napisao u prvih nekoliko postova, ja znam da je sigurno mason 33. stupnja i da je bio član Elite.
Alsam Lud is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.