Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2014., 14:31   #1
Trans

neznam ak je vec bila takva tema ali evo...

Kakva su vasa iskustva u vezi transa kako ga postignete, sto ste dozivjeli, dali vam se svidjelo, cega se bojite itd...

Meni se trans svidja vise od trave i svih slicnih iskustva a potpuno je prirodno i zdravije...naravno ako smo cisti u glavi nece biti nikakvih problema
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:59   #2
Zemunac u transu
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 23:41   #3
Quote:
Genscher kaže: Pogledaj post

.....vrištim svaki put kad to pogledam
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:00   #4
daj malo pojasni o cemu pricas ?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:41   #5
Mislim da ga muči to šta nabavlja slabu travu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 21:24   #6
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Mislim da ga muči to šta nabavlja slabu travu
Pa ne bas muci me to kaj nemam glupi internet pa u zadnje vrjeme ima rjetko priliku biti na netu

Inace pod ovaj tran mislil sam kad se dogodi onda se potpuno izgubi neka logicna svjest nad tjelom...pocinje se dogadjati da se tjelo oslobadja i otvara za druge oblike svjesti da udju u njega...

ako se skros prepustimo nemoze nam se nist dogoditi osima oko imamo strahove od toga...inace ako pustima sve da nase tjelo samo reagira na sve svjesti koje ulaze u njega i zele se izraziti na neki nacin preko naseg tjela nemoze se nist dogoditi losega...

to je prekrasno iskustvo i svaki put moze biti drugacije ovisno u kojim se uvjetima radi svaki put drugacije svjesti dolaze...prvi put je mozda cudno ali kasnije postaje sve bolje i nasa volja je sve jaca cak i u transu imamo potpunu kontrolu da mozemo prekinuti sve cim zelimo..

najbolje je kad se skros prpustite svemu i da vam tjelo radi sve sto teli onda se pocnu dogadjati cudne stvari o kojima niste ni sanjali da mogu doci iz vas i u vas

najbolje je kad su zatvorene oci jer je svjest u alfa stanju konstantno a i u nekim drugim stanjima...prekida se cim se oci otvaraju ali ne instantno ima svakakvih mogucnosti...

u svakom slucaju super i jako vrjedno iskustvo...pogotovo kad je neki grupni trans onda je jos bolje sve
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 00:56   #7
Najviše me muči to što ti pod stanjem transa podrazumjevaš stanje u kojem dopuštaš da te sve buba lijevo-desno..nemaš kontrolu nad sobom a to mi je onako, čudno recimo.

Koliko sam uspio ja shvatiti a tako i radim; svrha transa jest upravo kontrola nad samim sobom, svojim mislima, nad svojom energijom, znači precizno kanaliziranje i vizualiziranje..

Neznam koja je svrha postizanja transa kod tebe? Da se treskaš, mlataraš i nabacuješ sa sobom okolo...da bi na taj način osjetio neke demonske sile??

Meni to zvuči kao totalni 'lack of control'...a tako magijski rad uopće ne shvaćam
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 01:01   #8
Možda da ostaviš koji link gdje se o takvome nečemu konkretnije piše..?
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 02:57   #9
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Možda da ostaviš koji link gdje se o takvome nečemu konkretnije piše..?
Trazil sam po netu ali nisam nist nasel o tome niti video nist

treba to bas dozivjeti neznam kak bolje opisati
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 03:02   #10
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Najviše me muči to što ti pod stanjem transa podrazumjevaš stanje u kojem dopuštaš da te sve buba lijevo-desno..nemaš kontrolu nad sobom a to mi je onako, čudno recimo.

Koliko sam uspio ja shvatiti a tako i radim; svrha transa jest upravo kontrola nad samim sobom, svojim mislima, nad svojom energijom, znači precizno kanaliziranje i vizualiziranje..

Neznam koja je svrha postizanja transa kod tebe? Da se treskaš, mlataraš i nabacuješ sa sobom okolo...da bi na taj način osjetio neke demonske sile??

Meni to zvuči kao totalni 'lack of control'...a tako magijski rad uopće ne shvaćam
Pa jesi ti u potpunoj kontroli naravno to mora biti pod kontrolom uvjek samo imas potpunu slobodu da se prepustis svemu ali svjestan si svega i moze se prekinuti sve po volji... ja se uvjek volim skros pustiti svemu da sve samo ide kak zeli ali sam cjelo vrjeme svjestan i u potpunoj kontroli...

(nema neke posebne svrhe...samo pustim da se sve dogadja kak je krenulo da dolazi sve sto zeli i tak...nist od toga nije lose)
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 03:21   #11
Aha ok, znači samo da osjetiš da te "nešto drma"..nit' znaš što je, nit' zašto je, bez nekog konkretnog cilja..

Hmmm, ne privlači me baš.

Ako ti je do te vrste transa onda si pusti 2-3 puta apsint preko leda, ne ga paliti kako prikazuju u Holywoodu..upali nešto uz to, poliži koju žabu....iiiiii ijihhhihihihihihiiii da vidiš onda feštu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 16:40   #12
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Aha ok, znači samo da osjetiš da te "nešto drma"..nit' znaš što je, nit' zašto je, bez nekog konkretnog cilja..

Hmmm, ne privlači me baš.

Ako ti je do te vrste transa onda si pusti 2-3 puta apsint preko leda, ne ga paliti kako prikazuju u Holywoodu..upali nešto uz to, poliži koju žabu....iiiiii ijihhhihihihihihiiii da vidiš onda feštu
ma neznam kak da opisem osjetim da u mene udje neka drugacija svjest ili entitet ili nesto...sve to je oko mene i ja sam odlucujem sto pustim u sebe i kolko dogo svasta dolazi ponekad i druge duse i sve
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.