Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2011., 17:26   #1
Perilica rublja Gorenje WA 61081

Imam perilicu rublja Gorenje WA 61081. Problem je taj što sve radi na senzore. Minimalni pritisak vode je 0,05 MPa, maksimalni je 0,8 MPa. Kod mene često zna pritisak vode biti ispod minimuma i onda se perilica isključi i javlja se blicanje lampica 3 puta uzastopno što pokazuje da je pritisak vode ispod minimuma.

Je li postoji neka mogućnost da se isključi senzor za pritisak vode? Ako da, molim neke upute za to.
xpvista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 17:40   #2
Uključuje se zaštita da ventil nezapali elektroniku... možda se javi netko ko ti može pomoći, al mislim da ćeš morati riješiti problem sa vodom
__________________
... naprid iz kamena cvite...
DUNKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:30   #3
Quote:
DUNKO kaže: Pogledaj post
Uključuje se zaštita da ventil nezapali elektroniku... možda se javi netko ko ti može pomoći, al mislim da ćeš morati riješiti problem sa vodom
Hvala na odgovoru.
xpvista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:32   #4
Je li postoji neka mogućnost nekog rezervoara vode pa da perilica može uzimati vodu iz rezervoara?
xpvista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 19:25   #5
ta kanta bi trebala imati najmanje 60 - 70 litara (za jedno pranje)... ali ti razilka u visini mora biti između ventila i dna tog spremnika najmanje 5 m da bi postigao 0,5 bara.
__________________
... naprid iz kamena cvite...
DUNKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 22:38   #6
Quote:
DUNKO kaže: Pogledaj post
ta kanta bi trebala imati najmanje 60 - 70 litara (za jedno pranje)... ali ti razilka u visini mora biti između ventila i dna tog spremnika najmanje 5 m da bi postigao 0,5 bara.
Hvala na odgovoru.
xpvista is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 01:01   #7
Može da se namesti rezervoar sa dodatnom pumpom koja će ubacivati vodu u mašinu...
__________________
Popravlja sve osim karaktera-nema delova
ognjeni_zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.