Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2007., 16:11   #1
Pas mi se trese

Pozdrav svima! Zamolila bi za malu pomoc. Pas mi se trese od jucer,danas ide kod vet al nije prvi puta da smo u ovoj situaciji ovo se vec dogadalo. Nema temperaturu a stalno se trese vet kao da izbjegava odgovor na to pitanje iskreno mislim da odgovor ni nezna. Inace se trese kad se boji al sad nema cega. To tako bude na par sati i onda nista. Ima li tko iskustva ili zna nesto o tome? Hvala.
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 16:18   #2
Nisam još čula za tako nešto, ali mislim da ti veterinar nema pojma...! Zašto ne nazoveš par drugih veterinara, objasniš situaciju i pitaš za savjet? Nemaš što izgubiti, pogotovo ako je ovaj tvoj nema blage veze o čemu se radi...
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 16:41   #3
Problem je da mi je to vec treci vet.. Pas mi je inace jako bolezljiv Malena je stalno kod vet i iskreno vise im bas ne vjerujem svaki drugo kaze a ovo ni meni nije jasno
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 16:44   #4
probaj ovdje pitati. tu ti može odgovoriti jedna od najboljih (po iskustvima drugih) veterinarki u rijeci. mislim, ljudi joj iz dalmacije dolaze tako da...ima nešto.

nadam se da će malenoj biti dobro.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 21:13   #5
kitty b .. teta veta je dobra veta. odlična je to veterinarka, evo sve pohvale s moje strane.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 10:27   #6
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Zamolila bi za malu pomoc. Pas mi se trese od jucer,danas ide kod vet al nije prvi puta da smo u ovoj situaciji ovo se vec dogadalo. Nema temperaturu a stalno se trese vet kao da izbjegava odgovor na to pitanje iskreno mislim da odgovor ni nezna. Inace se trese kad se boji al sad nema cega. To tako bude na par sati i onda nista. Ima li tko iskustva ili zna nesto o tome? Hvala.
Moja se tako trese kada je nešto boli. Naprimjer kada je pojela nešto što joj je naškodilo i čak kada se tjerala i kada je imala lažne trudnoće.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 12:09   #7
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Zamolila bi za malu pomoc. Pas mi se trese od jucer,danas ide kod vet al nije prvi puta da smo u ovoj situaciji ovo se vec dogadalo. Nema temperaturu a stalno se trese vet kao da izbjegava odgovor na to pitanje iskreno mislim da odgovor ni nezna. Inace se trese kad se boji al sad nema cega. To tako bude na par sati i onda nista. Ima li tko iskustva ili zna nesto o tome? Hvala.
Ja bi odmah prvo rekla po simptomima da ima temp. a ako nema onda mi ovdje možemo samo nagađati... Napiši dal ste šta riješili vezano za to...
Jel u pitanju mala mopsica?
mia_mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 22:30   #8
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Zamolila bi za malu pomoc. Pas mi se trese od jucer,danas ide kod vet al nije prvi puta da smo u ovoj situaciji ovo se vec dogadalo. Nema temperaturu a stalno se trese vet kao da izbjegava odgovor na to pitanje iskreno mislim da odgovor ni nezna. Inace se trese kad se boji al sad nema cega. To tako bude na par sati i onda nista. Ima li tko iskustva ili zna nesto o tome? Hvala.
Epilepsija?
Daj malo opiši kako se trese, kao dugo to traje, dali te pas tada čuje ili je odsutan ...?
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 09:42   #9
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post
Epilepsija?
Daj malo opiši kako se trese, kao dugo to traje, dali te pas tada čuje ili je odsutan ...?
to sam i ja pomislila...da je neki blazi oblik...
...ali ako se non-stop trese od jucer (ako se dobro sjecam), onda je to malo vjerovatno..

..a i nakon toga bi trebala biti smusena...
...i bar malo pjene na usta bi trebalo ici...

...moja ima epilepsiju, slatkica mala-velika , pa znam...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:19   #10
Koliko sam ja razumijela, ne trese se stalno:

Quote:
To tako bude na par sati i onda nista.
A moze biti i bez pjene na usta. Moj pas je isto imao epilepsiju koja je pocela blagim napadima. Na primjer, tresja se mu samo usta. Za nekoliko mjeseci dobio je na zalost prave napade epilepsije, ali ja se pjene ipak ne sjecam. E, ne kazem da je nije bilo, kad brines ponekad zaboravis neke stvari.
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 14:23   #11
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja razumijela, ne trese se stalno:



A moze biti i bez pjene na usta. Moj pas je isto imao epilepsiju koja je pocela blagim napadima. Na primjer, tresja se mu samo usta. Za nekoliko mjeseci dobio je na zalost prave napade epilepsije, ali ja se pjene ipak ne sjecam. E, ne kazem da je nije bilo, kad brines ponekad zaboravis neke stvari.
pjene nema najcesce kada je vec pod tabletama pa onda ima blage napadaje, bez obzira na njih...

isto tako, mozda i ne mora biti kod slabih napdaja...moja je odmah imala jaki... i onda nakon tjedan dana 5 u jednom danu...

od onda je na tabletama i nista, hvala Bogu...

Ali kasnije bi sigurno trebala biti osamucena...to je neizbjezno...umorna, malo izgubljena, iscrpljena i sl...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:09   #12
Maltezer je ima godinu dana mali secer Dobila sam ju jako jako bolesnu od sternecaka,glista pa cak je imala problema s menstruacijom stalno je bolesna trenutno joj lijecimo demodex. Mislila sam da je od toga al vet mi je rekao da moze biti puno stvari osim temp al ne zna sta bi moglo biti. Prosli tjedan sam bila kod vet i ima gastritis pa sam mislila da je od toga ali jede svu dijetalnu hranu i to puno stalo trci evo vec treci dan se trese,ne trese se samo kad spava. Od kad sam ju dobila stalno sam u strahu al ovo me bas plasi
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:31   #13
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Maltezer je ima godinu dana mali secer Dobila sam ju jako jako bolesnu od sternecaka,glista pa cak je imala problema s menstruacijom stalno je bolesna trenutno joj lijecimo demodex. Mislila sam da je od toga al vet mi je rekao da moze biti puno stvari osim temp al ne zna sta bi moglo biti. Prosli tjedan sam bila kod vet i ima gastritis pa sam mislila da je od toga ali jede svu dijetalnu hranu i to puno stalo trci evo vec treci dan se trese,ne trese se samo kad spava. Od kad sam ju dobila stalno sam u strahu al ovo me bas plasi
pa kaj cekas vec 3 dana?

Aj se ti fino naruci na vet fax i odfuraj ju neka joj naprave sve pretrage....
..nije to bas normalno...

Aj, aj...brzo zovi...i javi...
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:37   #14
Quote:
Glupa krava kaže: Pogledaj post
pa kaj cekas vec 3 dana?

Aj se ti fino naruci na vet fax i odfuraj ju neka joj naprave sve pretrage....
..nije to bas normalno...

Aj, aj...brzo zovi...i javi...
Svaki dan sam kod vet prima terapiju antibioticima vec 6 dan. Rekla sam mu al nista svaki put mu spomenem a i zvala sam drugog i on mi je isto ponovio da to moze biti svasta danas moram opet pitati
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:45   #15
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Svaki dan sam kod vet prima terapiju antibioticima vec 6 dan. Rekla sam mu al nista svaki put mu spomenem a i zvala sam drugog i on mi je isto ponovio da to moze biti svasta danas moram opet pitati
na vet FAXU?
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 15:47   #16
Nisam i Zg pretpostavljam da tamo mislis
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 16:24   #17
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Nisam i Zg pretpostavljam da tamo mislis
a nis', koka...

ako i sutra nastavi, put pod noge i Zagreb...nema ti druge...ako ne zelis da ti se pesek muci..a znam da ne zelis...

usa:
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 14:34   #18
imam velki problem

svog psa imam vec 4 godine,i redovno ga vodim veterinaru,labrador je.no prije dva dana je otisao vjerovatno se trebao pariti musko je,i nije ga bilo 3 dana jutros je dosao i ne zeli hodati ni trcati ,ali jede i pije,i imam veliki problem kada mu bilo ko pridje on se nenormalno trese,ne znam sta da radim mislim da se ne boji nicega jednostavno se trese i polako hoda..pomoziteee!!!
sajrabeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 15:09   #19
Via

Ako je pas preživio štenećak, moguće je da će za života imati neurološke probleme, smetnje. Da je moj pas i da je preživio štenećak prvo bih krenula u tom smjeru. Nađi nekog dobrog veta, ako nema u Hrvatskoj, ima vani, ima jedan odličan u Celju, odličan je iz područja ortopedije, potvrđeno najbolji, odličan kirurg, a ako ti ne može njegov tim pomoći sigurna sam da će te uputiti gdje dalje.

__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 15:14   #20
Evo ga:
http://www.toplica-vet.net/
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.