Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 22:26   #41
ja janjetinu moram imat jer moja mama i svekar ju obozavaju....on se sav snuzdio kad sam rekla da je janjetina tek iza ponoci rekao je da ce on ici ranije u kuhinju......a i cijela rodbina se davi u tome tak da je to neizbjezno...srecom ujak mi poklanja janjce tak da mi je to svejedno.....ja ju nevolim inace al kaj mogu
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 18:10   #42
Quote:
kayla kaže: Pogledaj post
i ak netko ostane kraj toga svega gladan onda je teski idiot!
ili vegan/vegetarijanac.
al pretpostavljam da imate i priloge.

(tako sam ja na jednoj slavonskoj, osim malo krumpira ni sira ni ničega bilo nije, tko da sam tamanila kolače, a kad smo došli doma: sendvič )
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 15:01   #43
mi smo imali švedski i bio je pun pogodak.

hrana prefina (klub književnika), ali ostalo je puno, puno...
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:36   #44
Quote:
kayla kaže: Pogledaj post
jedino me strah da neki nisu nikad vidjeli svedski stol pa ce im biti komolicirano....i to nosanje tanjura okolo....neznam.....

kaj vi mislite?
Nije komplicirano; praktično je jer svatko uzme što želi i koliko želi kad želi, a ponuda je obično poprilično raznolika i svima zanimljiva.
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 01:22   #45
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
ili vegan/vegetarijanac.
al pretpostavljam da imate i priloge.

(tako sam ja na jednoj slavonskoj, osim malo krumpira ni sira ni ničega bilo nije, tko da sam tamanila kolače, a kad smo došli doma: sendvič )
a istinavidis i na to treba racunat....iako kolko ja znam od nasih gostiju nitko nije vegetarijanac
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 21:15   #46
evo mi smo imali švedski stol u restoranu Aquacity i moram reći da je svim gostima sve bilo jako ukuno i lijepo, nitko se nije žalio da mu je daleko ići po hranu ili nešto. stol je bio velik, tako da su svi mogli sve probati. tako da preporučam švedski stol
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.