Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2003., 22:30   #1
Loto and hopefully rich

Poznajete li nekog da je dobio PUNO novaca na Lotu?

Ali pazite , ne svjedočanstvo netko mi je pričao ,čuo sam ...
nego da li baš vi OSOBNO poznajete nekog tko je dobio PUNO novaca ????

Ja mislim da nikad nitko i ne dobije veliku lovu , daju tu i tamo nešto sitno , čisto da se raja navuče .

Baš neki dan , objavljuju sliku nekog tipa u lokalnim novinama koji je kao dobio VELIK zgoditak u kladionici .

Međutim , KVAKA je da ja poznam tog tipa kao jednog koji ima prste u tom kladioničkom điru .Prema tome ta vijest je po meni čisti marketing , on nije dobio ništa ,već "reklamira"kladionicu i navlači ofčice.
Ima takvih primjera još .

Ali možda griješim.
Pa me baš zanima da li sam ja u krivu - a internet je velik svijet ima šanse saznat više :
POZNAJETE li vi nekog tko je DOBIO nekad veliku lovu na Lotu?
Bajki1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2003., 22:34   #2
ja znam samo jednu zenu ciji je tata dobio onako, povelik iznos (za jedan stan u zg-u i jos mu je ostalo brdo love). ali to je bilo dosta dosta davno
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2003., 02:15   #3
Znam samo jedan slučaj, onaj kad svi kažu: Eh, neka, ima pravde, njima je stvarno bilo potrebno.
Otac mog prijatelja je dobio veliki novac na Lotu, davnih godina. Živjeli su u oskludici, bili podstanari... kupili zemljište, počeli graditi kuću... i onda se negdje prelomilo, stari puknuo, pola prokockao, pola popio, obitelj se raspala, on završio u nekoj ustanovi, kuća nedovršena, bez priključka na vodu, majka nezaposlena, djeca mala...

Živjeli su od socijalne pomoći, stariji sin se nakon srednje škole zaposlio i uzdržavao ostatak obitelji.
Životna priča mu je: kako poletjeti, pa pasti, i nanovo se uspeti.
kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2003., 11:05   #4
Cuo sam, da je neki tip u Osijeku dobio 2 puta na lotu. Ima kuce, kafice, aute.....
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2003., 11:24   #5
kad sam isla u osnovu kupila sam s frendom 2 srecke, jos smo se natezali ko c ekoju uzeti, tak nam je bilo svjedno....

Na kraju je on dobio novog golfa sto je prije nekih 20 godina zaista bio dobitak.

Toliko o sreci.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2003., 11:48   #6
Quote:
Ava Adore kaže:
ja znam samo jednu zenu ciji je tata dobio onako, povelik iznos (za jedan stan u zg-u i jos mu je ostalo brdo love). ali to je bilo dosta dosta davno
ne krivo sam rekla- pitala ponovo- dobio je toliko da je kupio pola Krajiške ulice u Zagrebu (ona ulica iza Kinoteke)...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.