Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2017., 15:09   #421
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Ljudi a jel itko pitao koju od tih da se ode na picence ili vise

Evo da se ja "pohvalim" s odgovorom na to pitanje. Ona tomijeva mi je ostavila broj. Dopisivali se, to se rasteglo, a kako sam u to vrijeme dejtao jednu drugu curu, kad se ova na kraju javila s pozivom, zaobišao sam je. Čak mi je bila zgodna za trolanje jer nikako nije djelovala iskreno i zanimljivo pa sam kenjao gluposti. To me stvarno zabavljalo.

Inače, bilo je još brojeva i dejtanja. Od zanimljivih cura koja je brzo nestala pa nisam ni uletio sjećam se jedne iz Radićeve, mislim da je to tada još bio Sport tip. Visoka, crnokosa, naočale. Jako zgodna, simpatična i komunikativna, fizički jako privlačna. Mršava a super sise. Brzo joj je nestao trag. Navodno je otišla radit u Germaniju ako se dobro sjećam. Davno je to bilo ali nju sam zapamtio. Najzanimljivija i najprivlačnija cura iz klade - I siguran sam ne samo zato što je nisam uspio pozvati van.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 15:43   #422
je li tko znade gdje radi lijeva sa slike. bila je u supersportu na trgu, mislim da se zove kristina, gdje li je sad?

http://imgur.com/a/QMSrp
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 01:54   #423
germanija zagreb



babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 08:10   #424
To, to! Falilo je.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 22:52   #425
Jesi ih ti slika?
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:09   #426
E a gdje je ta germania?
las palmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:32   #427
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Jesi ih ti slika?
Ja u to ni ne sumnjam. Stvarno vjerujem da babunovich dođe do cura, veli nešto u stilu: "Ej mala, baš si slatka. Daj da te poslikam i stavim na forum, dečkima će se svidjeti!"
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 03:12   #428
nije, vidi se i po tiketima ko ima kakav karakter, mic po mic, bez suvišnog rizika

germania trešnjevka , ovo joj je legica, imaju iste klompice



još s profila

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 06:56   #429
Quote:
las palmas kaže: Pogledaj post
E a gdje je ta germania?
nevjerojatno zar ne , točno pored kladionice

PUCNJAVA PORED TRŽNICE NA ZAGREBAČKOJ TREŠNJEVCI Drama u metropoli, iz vatrenog oružja ozlijeđen 38-godišnji muškarac
AUTOR:
Hina
OBJAVLJENO: 12.10.2017. u 00:54
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...karac/6640419/
Pucnjava se dogodila oko 21,10 sati u Zvorničkoj ulici kod broja 11, u neposrednoj blizini trešnjevačke tržnice.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 23:11   #430
HL Središće Kaufland - top model
sad jesmo mi toliko jadna država kad su takve sretne s poslom na blagajni hla, ili imamo viška top modela pitanje je sad
ovo je najzgodnija ever , mada meni ne paše personalno (180 +)
takve zamišljam na jahti s abramovićem ili barem s kimijem raikonenom
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 23:29   #431
Slika?!?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 15:07   #432
eto sad znate di je blago, pa kome se da sramotit radi jedne mutnjikave slikice samo naprid
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 00:43   #433
Jedna od rijetkih legendarnih tema koja je još živa...kad su nam četove sve pobrisali. A štel sam baš pročitato svoju odu o Sammiru Tsigalku koja završava ko karabaja ali kurčina. Odo natočiti još malo vina pa čitati ovo blago.

Zlobnici će reći da nemam život ali nekoć su tete u kladionicama i babunov ručak bili hit dana
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 00:49   #434
Cekaj, ni na jednom PDFu vise nema chat tema?

Tete iz kladionice i Babunovi ruckovi kakvi zlatni dani!
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 00:55   #435
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Cekaj, ni na jednom PDFu vise nema chat tema?

Tete iz kladionice i Babunovi ruckovi kakvi zlatni dani!
Neznam jel vi crni imate nesto vise ili je možda pohranjeno u arhivu ali nema. Sad mi žao što nemam taj post.

Scrollanjem sam naletio na video di babun twerka. Quality content
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 01:00   #436
Babunovichev jubito kanal, kako sam na to zaboravio

https://www.youtube.com/watch?v=4DeEaBBVr_0
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 01:06   #437
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Babunovichev jubito kanal, kako sam na to zaboravio

https://www.youtube.com/watch?v=4DeEaBBVr_0
Krepivam od smjeha

Ja čak tada nisam aktivno pratio toliko babuna ali imam jos uvijek jednu sliku u glavi onoga što je skuhao

Forum.hr romantika za kraj dana....eh kad bi barem stari čet bio dostupan. Platio bi Anderlonu i 20 eura ak treba

Edit: Oplako sam od smjeha zadnjih 5 stranica

Ovo spremam u neki folder na kompu ili nešto tako, ovakva blaga treba čuvati
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 09:15   #438
Nažalost hrpa toga je obrisana (hard deleteana) i ne može se naći niti u arhivi. To se može primijetiti prema post counteru, jer sam ja imao cca 30 k postova, a sad bih imao i 40 da to nije obrisano

Probam pronaći ako je možda nešto preživjelo, ali sumnjam

Btw. kad spominjete babuna, njega nema dulje vrijeme na forumu, a definitivno najupečatljivije jelo su mu bili kuhani ćevapi

A ovo je TOP1 video u svemiru https://www.youtube.com/watch?v=RXHuOQHO_YQ

__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 11:10   #439
Ali komentar ispod na video o papi

Soy de México y me ofende esto el Papa Juan Pablo II fue muy querido y respetado en México y el nos quiso por encima de cualquier país, por eso me siento ofendido por esta burla tan estúpida de este imbecil seudo actor de mierda!!!!!!!

Ja sam iz Meksika i vrijeđa me ovo.Papa Ivan Pavao II je bio jako voljen i cijenjen u Meksiku i volio nas je više od svake zemlje,zato me i vrijeđa ova glupa sprdnja ovog idiotskog usranog pseudo glumca!!!! !!!

Babuna prije 16 godina pokušali kanselirat i prije 16 godina uspio uzdrmati osjećaje pojedinaca, kakvi stand up komičari i ostala bagra. Babun

A ovaj Meksikanac bolje neka napuni usta tortiljama nego da napada Babuna, pogotovo ovim dijelom da je Papa najviše volio Mehiko, dobro se zna da je Papa najviše volio Hrvatsku i Hrvate, a samim time i Babuna
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2024., 14:46   #440
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
prvo metnio sa skraćenice t1, s1, u2 itd nakon prvih punih adresa baš da nekog slučajno ne prozovem ili ne povrijedim, tako da nije baš da sam bezobziran

drugo kad bi mi rekla da , mora bi kompletno mjenjat svoj zajebantski život a tome mi se zasad ne da
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
morao bi,umjesto iz poklopca, počet jest iz tanjura
Iskreno ja sam tu negdje odvalio sinoć na ksapijev odgovor ko da sam napušen u pola noći

Mlađi neće znati u čemu je štos ali mi stariji se sjećamo slika ručka sa krumpirom u kori i dobro pečenim mesom

Iskreno tada mi babun nije bio toliko smiješan, vidi se da me nema u komentarima po temi. Sada kad čitam okidam. Šteta što još nema slika i što je tomi pobrisao dosta toga iz teme
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.