Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 20:28   #3701
Quote:
Baltik kaže: Pogledaj post
Ispravak: površina manje sobe nije 18 m2 nego 20 m2.
Dodatak: mogu unijeti računalo ako treba.
Sobe su iznajmljene do kraja godine.
Baltik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 19:19   #3702
Stan za 2 strane studentice

Tražim 2-sobni ili dvokrevetni 1-sobni stan u širem centu Zagreba. Ponude na Privatne poruke.u
Baltik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 20:03   #3703
tražim cimericu za zajedničko traženje stana u splitu (tokom cijele godine, na duže vrijeme) ili manji stan/garsonijeru do 200€ s režijama. nepušač, bez ljubimaca, ali ne smeta mi ako cimerica puši ili ima neku živinicu. kvart relativno nebitan - bitno da se busom može do fesba
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:15   #3704
Rijeka

Trazim cimera/icu za stan u Rijeci na Turniću. Stan je u blizini pravnog i tehničkog fakulteta.
Za više detalja PM
welpguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:59   #3705
Trazim cimera/icu na podrucju Maksimira,Dubrave itd.,redovno zaposlen,nepusac,trazim neki normalan stan sa perilicom rublja,internetom i nekakvom vrstom parkinga za auto,kontakt PM,pozeljno novija gradnja,dogovorimo se sve lagano !
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 11:51   #3706
Tražim cimera/icu u Novom Zagrebu

Traži se mlađa osoba, nepušač, bez životinja, u zasebnu sobu. Stan ima sve potrebno (perilica, flat internet..), busna stanica koja vozi do kolodvora i črnomerca je na 3 minute hoda. Useljivo je odmah, cijena je 1200 kn (kad su režije najskuplje) a u ljetnim mjesecima je i manja cijena. Sve ostale info u inbox.
Otium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 14:25   #3707
Tražim osobu za cimerovanje u Zagrebu na području Trnja. Nemam stan pa ako je netko u istoj situaciji možemo tražit zajedno ili ako netko ima stan ja bi se pridružio.
Ja sam 26 godina, zaposlen, nepušač i nepartijaner, no prilagodljiv sam ako je kod druge osobe u granicama normale
Možete se javiti na PM
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 10:32   #3708
Tražim cimera/icu za zajedničko traženje stana

Kako naslov kaže... tražim cimera ili cimericu za zajedničko traženje stana.

Lokacija: Trešnjevka, Trnje, Knežija
Limit: do 250€ po glavi (+ režije)
Nešto o meni: 29 godina, zaposlen, nepušač, prilagodljiv, malo geeky

Molim javite se privatnom porukom, pa ćemo se sve lako dogovorit.

LP,
zzupljanin
zzupljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2018., 20:06   #3709
Smile

Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
tražim cimericu za zajedničko traženje stana u splitu (tokom cijele godine, na duže vrijeme) ili manji stan/garsonijeru do 200€ s režijama. nepušač, bez ljubimaca, ali ne smeta mi ako cimerica puši ili ima neku živinicu. kvart relativno nebitan - bitno da se busom može do fesba
Musko sam
Ja sam u garsonijeri, iskreno, dobro je, nema insekata ni moljaca ni zohara

Ima perilicu rublja, klimu, tv, plinski-elektricni stednjak, susilo, tus kabinu, frizider
Ima dvokrevet, kauc na razvlacenje. Sve je jedna prostorija, osim ostave i wca.


Mane: jedno svjetlo ne radi otkad sam dosao, klimu ce zamijenit sad prije sezone turizma, perilica treba zamjenu lezajeva al zasad radi uz lupkanje, izolacija prozora i vrata je losa pa zimi propuhuje bura i prostor je velik pa se treba puno grijat.

Iskreno, ja ne znam hocu li sljedece godine biti ovdje jer imam dosta na popravnom.

Placam 250€mjesecno+rezije koje budu 100-150kn mjesecno (ne trosim nesto puno struje, voda i otpad budu jeftini)

Do FESBA 15 min hoda
u Visokoj ulici je kuca.

Dat cu ti broj pa mozes nazvat prije sljedece skolske godine.
Posalji DM
Martar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2018., 12:52   #3710
Trazim cimera za zajednicko trazenje stana u Osijeku
ex1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2018., 15:40   #3711
Tražim malenu garsonijeru ili sobicu s kuhinjom i kupaonicom za žensku osobu na području Zagreba do 1200 kn s uključenim režijama.
steponthemoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 10:24   #3712
Ako netko ide u studentski dom Stjepan Radić i želi igrati civ/strateške igre ili ako želi gledati anime/HBO, bilo bi super da mi budu cimer 2 paviljon 0 kat 33 soba
Thalimarcus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2018., 18:01   #3713
trazim cimera/cimericu kao i stan,negdje oko centra zagreba. studentica medicinskog fakulteta,nepusim nemam nikakve ljubimce. javite se
drmarta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2019., 11:31   #3714
ako netko traži stan ili cimera u centru zagreba (ilica blizu britanca) za 1350 kn po osobi (sve uključeno), nek mi se javi pa da proslijedim info.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 10:02   #3715
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Tražim jednosobni stan na Trešnjevci. Uredna, nepušačica. Kontakt na PM.
Evo, tijekom faksa sam izmijenila 3 cimerice gdje smo svaka dijelile po jednu spavaću sobu i jednom bila u jednosobnom stanu u kući. I taj jednosobni stan u kući mi je najbolje iskustvo. Hvala lijepa, ali ne bih više nikad živjela s ijednom cimericom, previše kokoši previše zavisti, prenamaganja s tim kad dečko dolazi pa se ti moraš maknuti. I ne, nisam zavidna, ni tad nisam htjela njihove dečke jer nisu moj tip.

Blago onima koji otpočetka faksa dobe stan od roditelja i ako ne moraju živjeti s cimerima, ti su najsretniji. Ni opcija kad stanuješ u gradu ( ili grad/mjesto do) gdje studiraš nije nešto, roditelji smetaju i u svašta se petljaju.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2019., 14:52   #3716
Bok ljudi! Trazim cimericu za Lascinu, brucosica sam i htjela bi si nac cimericu sto prije da si rezerviramo sobu i paviljon. Ne pijem ne pusim ne slusam cajke (i ne planiram) i komunikativna sam ... Htjela bi nekog (naravno ako je moguce) da se slaze sa mojim prethodno navedenim stavovima...
svepozdravljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2019., 14:18   #3717
... tražim cimera ili cimericu za zajedničko traženje stana

Lokacija: Trešnjevka jug ( Knežija, Gredice, Srednjaci, Jarun, Vrbani, Prečko)

Limit: do 250€ po glavi (da su uključene režije, ako je moguće)

Uvjet: da svatko u stanu ima svoju sobu

Nešto o meni: iznad 30.g., zaposlen, nepušač, prilagodljiv, volim putovati

Molim javite se privatnom porukom, pa ćemo se sve lako dogovorit.

LP
cimizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2019., 06:59   #3718
Tražim cimericu (može i cimer) sa stanom. Sve od kvatrica do rudesa, odnosno od sigeta do centra. Zaposlena sam pa plaćam sve na vrijeme, prilično uredna, ne pusim, nemam kućne ljubimce no ne smeta mi da ti imaš. Jedino da stan izgleda ko kakav kolodvor ili noćni klub, to ne volim. Radim i cijenim mir.
Kadra sam izdvojiti do 2000 s režijama.
iwoea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2021., 10:28   #3719
[RIJEKA HITNO] Tražim cimera/icu u stanu na Vojaku (pored Orijentovog igrališta, blizu Kampusa), stan odličan, već sam dvije godine tamo, svatko ima svoju sobu. Cijena s režijama dođe oko 1700 kn svatko, slike u inbox
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2021., 14:46   #3720
Tražim nekoga tko traži cimera, na području Rijeke. Student sam prava, za sve ostalo u inbox.
fLy21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.