Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 12:05   #61
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Pa rekao je sve, čovjekoliki majmuni, gorile, hominidi, sve ti je to isto.
Jel? Krumpir isto ima 48.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:06   #62
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Najvećim dijelom su vlasti i školstvo (mediji, financije) pod utjecajem service-to-self orijentirane sile kojoj nije cilj ljudski napredak nego održavanje vlasti i vrlo mračni vlastiti ciljevi.
Dobra je vijest da je u tijeku ubrzano rješavanje te situacije.
Ma daj mi reci tu vijest o ubrzanom rješavanju, da je još ubrzamo.
U nekim razmišljanjima se slažemo pa o njima i možemo.

Ja ipak mislim da će nakon opetovanih kriza, ratova, recesija, sankcija, nestašica i tragedija, neka nova politička ideologija , doći kao topla juha izmorenom narodu.
A kojom će vlastodršci samo učvrstiti svoje položaje i bedeme.
Misilm, tako je bivalo kroz povijest redovno.

Zašto misliš da će ovaj put biti drugačije ??

Kužiš zašto ja mislim, da je tvoja priča samo ludo radovanje ?

I
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:09   #63
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Jel? Krumpir isto ima 48.
Potrebna je stimulacija do 48 cm misliš, teško.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...funny-pics.jpg
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:11   #64
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Potrebna je stimulacija do 48 cm misliš, teško.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...funny-pics.jpg


48 mi se ipak čini malo previše.

Nego, ne uči li se o kromosomima u jednoj od onih zlih ustanova koje se zovu škole?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:16   #65
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Najvećim dijelom su vlasti i školstvo (mediji, financije) pod utjecajem service-to-self orijentirane sile kojoj nije cilj ljudski napredak nego održavanje vlasti i vrlo mračni vlastiti ciljevi.
Dobra je vijest da je u tijeku ubrzano rješavanje te situacije.
Jao Hvala na odgovoru! Vec sam mislio da necu dobiti ni jedan ozbiljno razuman komentar.

Znaci razlog je zadrzavanje moci jer je lakse vladati gomilom glupaka koji prihvataju serviranu pricu, situaciju u kojoj se nalaze nego ocekivati da ce hrpa intelektualaca da cuti nad ociglednom nepravdom.

Svejedno kao sto su uvek i rekli i kako je i Orwell rekao o civilizaciji u buducnosti.."vidim djon koji gazi coveka u lice sve jace i jace".. e tako ovi botovi neminovno gaze sve normalne teme i unistavaju ih slepo..

dal su prirodno senuti ili ih sistem takvima stvori to su diskutabilna pitanja.

No u svakom slucaju tesko da ce ici na bolje pogotovo jer postoji dosta indikacija da nece..bar generalno a u poedinca je uvek izuzetaka ..
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 12:22   #66
Quote:
Kimi7 kaže: Pogledaj post
Aj mi daj članak koji to potvrđuje, gdje si to pročitao ili vidio. Ili si vjerojatno toliko pametan, pa sam zaključuješ iz svog kvantnog mozga.
opet ista strategija, provalis glupost a ja da ti potvrdjujem da jesi ili nisi u pravu.

Quote:
Evo ti članak iz Washington Posta o povijesti fluorizacije vode u SAD-u. Vjerojatno još jedan opskurni portal po tebi.. Nadam se da znaš eng. Bilo bi čudno da tako obrazovana osoba ne zna...
https://www.washingtonpost.com/news/...fluoride-wars/
naravno da je opskurni portal a ovo je sekcija za blogere od koje se sam washington post ogradjuje.

napisao sam vec o fluoru u vodi, ako nadjes negdje u americkoj vodi da je fluora vise nego sto svjetska zdravstvena organizacija navodi kao prirodno stanje, onda si u pravu. do tada surfaj po opskurnim portalima i linkaj besmislice. sjedinjene americke drzave imaju manje problema s kostima i zubima od mnogih razvijenih zemalja europe. zasto? jedan razlog je fosfor u tlu, drugi se nalazi u vodi
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:22   #67
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
vodi da je fluora vise nego sto svjetska zdravstvena organizacija navodi kao prirodno stanje,
Jao sto covo...

No evo dobices jednu pricu..

drug zivi malo izvan grada i ima sopstveni bunar u dvoristu..voda divna za pice no bas radi u gradskom vodovodu pa je svoju bunarsku odneo na analizu..jadan sad pije gradsku vodu jer pre veruje zdravstvenoj organizaciji nego li svojim culima.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:28   #68
Jer, bunar nužno znači da ima najbolju vodu ikad?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:31   #69
A kad se par puta prosr..o od kojekakvih bakterija iz gnojnica u vodi, kad je shvatio da mu je voda puna teških metala (koji btw nemaju okusa), možda je shvatio da jebolja i voda iz cijevi nego se lijepo i lagano trovat. Pa sad hladi pivou bunaru i opet mu je dobro.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:37   #70
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Jer, bunar nužno znači da ima najbolju vodu ikad?
naravno. pogotovo ako je u blizini poljoprivrednog zemljista pa osim fekalija pije i 700% vece doze nitrata od dopustene razine. tko je vidio vjerovati da je razvoj covjecanstva doveo do napretka i sigurnosti, to je samo za nas neprosvijetljene i needucirane koji kresimira misaka i slicne smatramo zabavljacima za kucanice.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:38   #71
Nije ljudi neminovno voda iz bunara najbolja to svi znamo ali znamo i da je zemlja odlican izolator de nisam mislio na zidani bunar vec buseni u kom se jelda veoma retko nadju bakterije od kojih ce se iko prosrat mada sam i iz kopanog bunara hvala Bogu dosta pio vode a problema nikad nisam imao..kao i vecina ljudi koja pije cistu bunarsku vodu.

Ovi sto piju gradsku su mnogo ulenjeniji i mentalno i fizicki za razliku od ovih sa sela iako ima tu jos dosta drugih prednosti pored bunarske vode na selu...

U svakom slucaju nisam od vas trazio ikakve komentare... tema je kao sto rekoh u duhu sirenja info a ne unistavanja istine slepim negiranjem kao 7... sto radi..lepo mu se objasni i pokaze kako vecina svetske pijace vode prirodno u sebi ne sadrzi fluor a on i dalje trubi istu pricu.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:39   #72
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post


48 mi se ipak čini malo previše.

Nego, ne uči li se o kromosomima u jednoj od onih zlih ustanova koje se zovu škole?
Ok, pošto se priklanjaš evolucionističkoj dogmi, koja je pseudoznanstveni izraz relativističkog materijalizma, to te ne opravdava, da ne shvatiš pojam zatupljivanja modernog školstva i fakulteta-ultradebilana.

Moj osvrt na školstvo nije toliko grub, više da se promjeni pristup da ne bude stresova pred ispit, to bi se i ti mogao složiti, a i ono što se uči je pod velikim upitnikom opravdano, pogotovo ako si upoznat sa pojmovima brže-bolje-jače , brži-bolji-jači vlada i ugnjetava slabije, nazi-olimpizma , naravno proisteklih iz učenja.. znaš već koga.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:39   #73
a jos bolji primjer je onaj koji se dogadja u nas s arsenom - dakle jos jedan prirodni spoj, previse ga je u vodi u slavoniji. da je do ovih lumena kji ne vjeruju struci ljudi bi se trovali - ovako ce se dovrsiti vodovod i arsen vise nece biti problem.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:45   #74
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Ovi sto piju gradsku su mnogo ulenjeniji i mentalno i fizicki za razliku od ovih sa sela iako ima tu jos dosta drugih prednosti pored bunarske vode na selu...
ja se iskreno nadam da se dobro zabavljas pisuci ove budalastine
Quote:
U svakom slucaju nisam od vas trazio ikakve komentare... tema je kao sto rekoh u duhu sirenja info a ne unistavanja istine slepim negiranjem kao 7... sto radi..lepo mu se objasni i pokaze kako vecina svetske pijace vode prirodno u sebi ne sadrzi fluor a on i dalje trubi istu pricu.
pa napisi konacno jednu informaciju, evidentno je da krivo koristis taj termin ali dosad si napisao stvari za koje bi se netko tko te prvi put srece primio za glavu - bunarska voda je samo vrh sante
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:49   #75
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
a jos bolji primjer je onaj koji se dogadja u nas s arsenom - dakle jos jedan prirodni spoj, previse ga je u vodi u slavoniji. da je do ovih lumena kji ne vjeruju struci ljudi bi se trovali - ovako ce se dovrsiti vodovod i arsen vise nece biti problem.
Jesi cuo ikada za Viktora Shaubergera?

Cova je imao ideje oko vode znas.

Postavio je tablicu 33stupnjeva zivosti vode znas?

Ne znas jer se narod zaglupljuje.

Ocu reci da ustvari i pogadjas temu samo iz suprotnog pravca
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:52   #76
Jel se secate kako su nas u skolama ucili da je co2 dobar za biljke i da ga vole tj budu buljnije u atmosferi sa vise co2?

Jel kontate sta Swajcika propagira na nat geo kako je co2 stetan po biljke?

Ko koga zaglupljuje?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:57   #77
Zasto ce google jos uvek izbaciti da je najveci problem sa co2 sto ce se polovi otopiti tj led na istima pa cemo se potopiti.. zasto je to jos uvek top vest na googlu o globalnom zagrevanju?

Svi znamo i skroz je ocigledno da to nije istina! Pa vec se kolko otopilo skoro pola leda kazu a jos se nista nije digla razina mora u proseku..znaci vecina leda je pod vodom velika vecina a voda se u toku smrzavanja siri tako da kad se led otopi zapremina koju zauzima je dosta manja za razliku od zamrznutog stanja i to svako kuci sam sebi moze dokazati.

Ti naucnici koji hablaju te gluposti u skupim terminima skupih televizija su veoma dobro placeni da ne pricamo o sponzorisanju njihovih experimenata..pa sto onda tvrde takve banalne lazi.. i kako da je narod uopste dovoljno glup da poveruje u takve price?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:03   #78
Poanta : porez na CO2
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:05   #79
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Jesi cuo ikada za Viktora Shaubergera?

Cova je imao ideje oko vode znas.

Postavio je tablicu 33stupnjeva zivosti vode znas?

Ne znas jer se narod zaglupljuje.

Ocu reci da ustvari i pogadjas temu samo iz suprotnog pravca
u pravu si da se narod zaglupljuje kad se poziva na bedastoce tog pajaca.

Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Jel se secate kako su nas u skolama ucili da je co2 dobar za biljke i da ga vole tj budu buljnije u atmosferi sa vise co2?

Jel kontate sta Swajcika propagira na nat geo kako je co2 stetan po biljke?

Ko koga zaglupljuje?
ima li sanse da ti nesto shvatis onako kako je plasirano, misljeno i kako stvarno je? tko te u skoli ucio da biljke vole atmosferu s vise co2? mozda ni tamo nisi razumio.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:06   #80
Istina je da je sve vise bolesti sto ljudi to i prirode..verovatno jer naucnici misle na nase zdravlje kao sto 7...kaze jel :P

No to nije do co2 vec do hemija ..zbog neprirodnih jedinjenja koja snama nisu kompatibilna koja se guraju u sve a drzave to dozvoljavaju i naucnici cute da ne bi otkaze dobili..

i od zracenja je situacija sve gora od zracenja koje takodje nije prirodno podeseno a kao sto znamo free wifi i u brdima vec.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.