Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 23:57   #21
bavila se uzgojem konja pasmine pura rasa espanola....i odrzavala vrt.
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 17:16   #22
Nastavila bih raditi jer to volim. Možda bih pokušala otvoriti vlastitu školu ili se posvetila vlastitom usavršavanju. Putovala bih više iako su mi draže avanture nego pasiviziranje i valjanje u luksuzu. Volim fizičke napore, oni mi čiste um.
Ne bih gledala da još više zaradim, nisam poduzetnički tip i vjerojatno bi sve dosta brzo potrošila.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:54   #23
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Iz trenutnih stopa..
Kupio bih si motor po svom guštu, napokon

E, da!

Prvo motor po svom guštu. Jednu kućicu na osami u planini ili osamljenom otočiću.
I nastavila bi raditi posao koji radim.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 20:16   #24
Ja bi najverovatnije brzo potrošila sav novac i bila tamo gdje sam bila na početku.
Nebi racionalno iskoristila novac jer nisam nikad dosad i zato jer je moj stav prema materijalnom takav, vrlo površan.
Na kraju kad bi ostala bez ičega, tada bi bila najsretnija jer imam iz sebe jedno nevjerovatno iskustvo.ludo iskustvo.
Aeonium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 06:08   #25
Bio bih politicar
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:26   #26
Radio sigurno ne bih u smislu da imam radni odnos kod poslodavca.
Više bi vremena provodio u druženju s hobijima te putovao, svuda naokolo.
Te volontirao naravno...više bi se angažirao na volonterskim mjestima čiji sam bio član, ali nisam imao mogućnosti ostati na duže vrijeme.

A od joba što bi mi gutalo vrijeme, to bi bio freelance job, bez stiske s rokovima i novcima, uživao ga radeći.

Kužim da se neki boje što kad se ne bi radilo, kako popuniti svo to vrijeme, ali pametni smo mi. Mi nit ne znamo što sve volimo i koliko bi vremena si dnevno uzimali za aktivnosti, za koje do jučer nismo ni znali da nas privlače, jer smo bili u strci i panici oko posla i nedostatku vremena.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:09   #27
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Otvorila bi no kill azil za životinje i već znam i gdje.
Ovo!
Putovala, putovala, putovala i otisla na neki usporeni kurs spanskog i grckog
Pre toga kupila nekoliko nekretnina, da mi redovno stizu parice
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:36   #28
Ja bih plakala sto nemam pet zivota da postignem sve ono sto me interesuje, izgradila bih puno domova za beskucnike, da niko zivi ne mora vise biti na ulici i angazovala bih najbolje psihologe da pomognu takvim ljudima, a ne kao sto danas socijalni radnici samo slegnu ramenima. Konacno bih tada imala dovoljno mogucnosti i uticaja da organizujem sprecavanje bacanja namirnica iz pekara i samoposluga, nego bih organizovala raspodelu istih. Finansirala bih neke programe istrazivanja svemira i radila bih na njima, tako da sigurno ne bih sedela skrstenih ruku i trosila pare na beskoristan luksuz, kao sto to rade 99% praznoglavih bogatasa sa zlatim slavinama na jahtama i slicnim glupostima. Ne bih davala pare u dobrotvorne svrhe, jer sam videla da novac uglavnom odlazi na administraciju, citaj trpanje u dzep onih koji sede i piskaraju, dok onima kojima je potrebno odlazi najmanji deo toga. Radije bih se licno pobrinula za slucajeve bolesne dece kojima treba operacija ili slicno. Naravno da bih i svojim najdrazima pomogla da ostvare ono sto zele. Ceo dan ne bih znala gde mi je glava od posla, tako da mi ni tada ne bi bilo dosadno, niti bih sedela na kaucu i gledala serije.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:04   #29
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kužim da se neki boje što kad se ne bi radilo, kako popuniti svo to vrijeme, ali pametni smo mi.
vidiš, meni nikad nije bila jasna ekipa koja povremeno ispali taj klasik, znači nešto tipa: "joj, jedva čekam kraj godišnjeg, već polako ludim doma" i slično. osobito kad to kaže nekakav šljaker ili bilo tko od onih koji rade za prosječnog rvackog privatnika i najčešće nemaju što voljeti u svojem poslu.

znam dvojicu takvih i ne mogu opisati koliko me iritiraju kad počnu s time. em si malo plaćen, em radiš za trojicu bez da imaš išta od toga, prema tome, uživaj barem to malo što si doma. čitaj, gledaj filmove, šetaj prirodom, odgajaj djecu ili jednostavno odmaraj, ma bilo što, samo ne kukaj o tome kako ti se očajnički radi kad te to ionako čeka do kraja života. općenito su mi neshvatljivi ljudi koji ne znaju što će sa sobom u slobodno vrijeme, pogotovo danas uz sve te informacije, opcije i prilike.

nema šanse da bih se dosađivao da dobijem na lotu.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:01   #30
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
vidiš, meni nikad nije bila jasna ekipa koja povremeno ispali taj klasik, znači nešto tipa: "joj, jedva čekam kraj godišnjeg, već polako ludim doma" i slično. osobito kad to kaže nekakav šljaker ili bilo tko od onih koji rade za prosječnog rvackog privatnika i najčešće nemaju što voljeti u svojem poslu.

znam dvojicu takvih i ne mogu opisati koliko me iritiraju kad počnu s time. em si malo plaćen, em radiš za trojicu bez da imaš išta od toga, prema tome, uživaj barem to malo što si doma. čitaj, gledaj filmove, šetaj prirodom, odgajaj djecu ili jednostavno odmaraj, ma bilo što, samo ne kukaj o tome kako ti se očajnički radi kad te to ionako čeka do kraja života. općenito su mi neshvatljivi ljudi koji ne znaju što će sa sobom u slobodno vrijeme, pogotovo danas uz sve te informacije, opcije i prilike.

nema šanse da bih se dosađivao da dobijem na lotu.
Jbg. japanski mentalitet. Oni su svi takvi. Svih 130 milijuna
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 23:00   #31
Putovao i proučavao vjerske običaje plemena po Amazoni i Africi, zapravo puno više bih se udubio u proučavanje religijskih praksi općenito
Malmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 14:14   #32
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ovo!
Putovala, putovala, putovala i otisla na neki usporeni kurs spanskog i grckog
Pre toga kupila nekoliko nekretnina, da mi redovno stizu parice
I da,zaboravila sam.Kupila bi apartmane i onda bi ih sama čistila...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 12:14   #33
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
I da,zaboravila sam.Kupila bi apartmane i onda bi ih sama čistila...

Ja sam u toj fazi :-) .. ne radim jer nemoram i tako sam se sa suprugom dogovorila .. s tim da imam visoko obrazovanje i da .. radila sam u svom proteklom zivotu kao rob .. rekla sam DOSTA JE ! Muz zaradjuje podosta .. zivimo van HR .. planiram putovanja .. putujemo .. usavrsavam Engleski jezik .. Ucim Arapski .. ciisto jer zelim znati nesto sto malo tko zna :-) .. pratim stanje nekretnina u HR .. kupit cemo ..rentat ..uzivat u miru dok kunica polako kaplje i da ..kako si napisala .. sama cu cistit :-) .. Samo nek je zdravlja ..
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:41   #34
Quote:
Dasha kaže: Pogledaj post
Ja sam u toj fazi :-) .. ne radim jer nemoram i tako sam se sa suprugom dogovorila .. s tim da imam visoko obrazovanje i da .. radila sam u svom proteklom zivotu kao rob .. rekla sam DOSTA JE ! Muz zaradjuje podosta .. zivimo van HR .. planiram putovanja .. putujemo .. usavrsavam Engleski jezik .. Ucim Arapski .. ciisto jer zelim znati nesto sto malo tko zna :-) .. pratim stanje nekretnina u HR .. kupit cemo ..rentat ..uzivat u miru dok kunica polako kaplje i da ..kako si napisala .. sama cu cistit :-) .. Samo nek je zdravlja ..
Zanimljivo!! Ja nisam radila takoder jer ne moram i htjela sto i ti i onda se ispostavilo da radim znas ono ne radis puno radno vrijeme al ipak radis i kad ne radis mozak radi...al nije losa placa pa sretno!
Sad imam novu zelju da ne radim slikala bi bar 3-4 sata dnevno i puuunooo putovala i na putovanjima slikala!
HouseB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:17   #35
glazbom, pjevanje i sviranje. samo to
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 12:40   #36
Quote:
HouseB kaže: Pogledaj post
Zanimljivo!! Ja nisam radila takoder jer ne moram i htjela sto i ti i onda se ispostavilo da radim znas ono ne radis puno radno vrijeme al ipak radis i kad ne radis mozak radi...al nije losa placa pa sretno!
Sad imam novu zelju da ne radim slikala bi bar 3-4 sata dnevno i puuunooo putovala i na putovanjima slikala!
Haha .. da .. dobro si to napisala .. 👍
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:49   #37
Bavila se humanitarnim radom onako kako sam oduvijek željela.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:24   #38
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Bavila se humanitarnim radom onako kako sam oduvijek željela.
Stos he sad sprijecav?
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:38   #39
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
Stos he sad sprijecav?
ajoj, 13:24, a već si down

kulike je gore uvas sati?
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 15:26   #40
Mileni presaltaj se na gore temu, tamo si na svojem
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.