Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2010., 18:44   #21
pa zato se pametnjakovicu, cerada stavi na auto kad je jos po mogucnosti topli, il je vani jos kolko tolko oke temperatura, i po autu nema jos vlage tolko...ak ides stavljat u 10 navecer, na vec zmrznuti auto, kakve su temperature zadnjih dana, onda si fakat bedak, bolje ga pustit onda vec do jutra tak kak je, pa drugi dan, ak vise ne trebas auto, fino ga pokrit kad dodes doma...cas posla..
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:59   #22
pametnjakoviću , ovo sranje kaj si kupil u lidlu je tanko jedno 0,2mm i kad staviš na auto bez obzira jel je topli ili ne po noći se bude smrznula cerada i ujutro bude bila ko plastika

kaj misliš ako staviš ceradu na topli auto da bude zadržavala toplinu i ujutro buš se sjel u topli auto?hahaha
ww1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 22:32   #23
volim padobrance koji ne citaju s razumijevanjem, ili ne zele shvatit ...pa normalno da bu se smrznula, zbog sloja vlage, kao sto se smrzne i sloj vlage na autu..a sigurno je puno ugodnije skinut ceradu s auta ( koja je ujutro kruta istina ), i fino se sjest u auto koji nije topli, ( ne znam di si to iscital, nisam bas tak glup da mislim da ce se toplina zadrzat, nego sam uzimal toplinu auta kao faktor da se nece stvoriti sloj vlage po autu kao sto to obicno bude kad se auto ohladi ) i bez ikakvog struganja prozora, ili sprejanja istih da se odlede, fino zakurit i odvest se...u tome je jedina fora...

mala napomenica: procitat petsto puta ak treba prije odgovaranja...
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 23:17   #24
ja sam kupio za 170 kn u Plodinama. stavio sam je i na mokar auto i po noći je bila smrzavica, dovoljno je čvrsta da se nije ništa zalijepilo. a i ne znam što bi se točno trebalo zalijepiti ako se stvori led ispod, cukneš i skineš taj komad leda. meni se frend smijao kako sam kupio kinesko smeće i da će mi zgulit boju. e pa ako mi komad krpe zguli boju, onda komotno mogu auto bacit u smeće jer je krhak ko pahuljica u tom slučaju.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:51   #25
Quote:
crvek2 kaže: Pogledaj post
volim padobrance koji ne citaju s razumijevanjem, ili ne zele shvatit ...pa normalno da bu se smrznula, zbog sloja vlage, kao sto se smrzne i sloj vlage na autu..a sigurno je puno ugodnije skinut ceradu s auta ( koja je ujutro kruta istina ), i fino se sjest u auto koji nije topli, ( ne znam di si to iscital, nisam bas tak glup da mislim da ce se toplina zadrzat, nego sam uzimal toplinu auta kao faktor da se nece stvoriti sloj vlage po autu kao sto to obicno bude kad se auto ohladi ) i bez ikakvog struganja prozora, ili sprejanja istih da se odlede, fino zakurit i odvest se...u tome je jedina fora...

mala napomenica: procitat petsto puta ak treba prije odgovaranja...


sinoć (oko ponoći) sam sparkiral potpuno čist i suh auto ispred kuće.
danas ujutro, minus 10.
od susjeda auti svi pokriveni injem i sleđeni, moj auto suh i čist, ni grama leda na njemu.

odnosno, ako ceradu staviš na suh auto, nema se kaj sledit na njoj. može izvana, ali neće iznutra jer nema se što sledit, nema ni vode ni vlage.
ako ju staviš na mokri auto, onda
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:00   #26
a neki nikak da shvate..
crvek2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 11:45   #27
dižem temu iz mrtvih....

uzeo bih ovu ceradu s ebay-a http://www.ebay.co.uk/itm/2709694463...84.m1423.l2649

jel ima neko neko slično?? jel to kaj vrijedi ? poslao sam prodavaču pitanje od kakvog je materijala ali nije mi još odgovorio...ako je debljine papira onda neznam kolko je korisno bas...

brine me i veličina M:450*175*150 cm

moj auto je

Dužina: 4403 mm
Širina: 1695 mm
Visina: 1397 mm

seller tvrdi ja 170 visina....ali da ce ipak biti dobro za moj auto....kaj vi mislite koji imate cerade?? hocu li tih 20 cm koji ima u visini moci dobiti na sirini?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 21:22   #28
iko?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 07:44   #29
Ja sam ceradu uzeo ovdje 1100 kn
imaš i jeftinijih navlaka kao ta sa ebaja.
imandaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:13   #30
Dižem iz pepela.
Kako slutim neki duži put /a garaža mi nije opcija, nažalost/, moram si negdje (po)spremiti auto.
Molim iskustva i preporuku provjerenih high-medium ili top proizođača istih.
Molim bez nekih akcija Lidla, Bauhausa, Kauflanda i slično.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:13   #31
Koji klimac fali ti govnima iz navedenih centara? Služe svrsi. Pogotovo za jednokratnu upotrebu. Ak baš hočeš top, odi Špoljaru, Belini, Kriki, bosancu Botiću, Vragotuku (nastavi niz) da ti naprave ceradu po mjeri iz prave 680 gramske kamionske cerade....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:04   #32
Quote:
vortlexx kaže: Pogledaj post
cerada za auto je podnosljiva ,
al grijana garaza je smrt za lak zimi .. a i sve ostale dijelove auta i podvozja

tko zna zasto,znat ce
ima li koja dobra duša da pojasni ovo?
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:29   #33
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
ima li koja dobra duša da pojasni ovo?
Vjerojatno zbog velike razlike u temperaturi kada izađeš s tako "ugrijanim" autom na cestu i temperaturu koja je debelo u minusu ili?
__________________
This is just my opinion so don't get all butt hurt.
adidasclimacool is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 16:55   #34
Kak ne, povoljno utjeće na razvoj hrđe. Sol već imaš, smeće s ceste također, dodaš toplinu i vlagu, i stvari bujaju.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:35   #35
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
ima li koja dobra duša da pojasni ovo?
Vjerojatno se odnosi na garaže koje su ukopane, kod kojih je izolacija zakurac, koje su pune vlage .....

I sad dođeš doma, uteraš ledeni auto u takvu "tropsku" garažu i jasno ti je di će se vlaga kondenzirat.

No automatski povezivat grijanu garažu sa hrđom (iako mi nije jasno kako baš LAK strada od vlage ali dobro) - može samo vlasnik Opela. Ili Fijata. Starih oboje.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:14   #36
pa ja mislio grijana na +15/20, što bi značilo da ćese auto posušit, ionako nijedna garaža nije hermetička pa ima strujanje zraka....što bi značilo bolje negoi da je onako mokar cijelu noć/dan vani na kiši.

po meni garaža sa 0-5° je sasvim ok - bolje nego na -20°

CD - a mazde s početka milenija..ili hjundajia s prelaza stoljeća... ..sve redom odlični istočnjaci
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:21   #37
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
Kak ne, povoljno utjeće na razvoj hrđe. Sol već imaš, smeće s ceste također, dodaš toplinu i vlagu, i stvari bujaju.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Mnogi ovo ne žele shvatiti i čude se kad im auti hrđaju.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:33   #38
Ja o ceradi - oni o garažama.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 07:19   #39
Cerada je pokretna garaža
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:20   #40




Withcar, 457 kn platio. Prezadovoljan.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.