Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 00:24   #1
Exclamation Zauzeti muškarci - slatka požuda ili gorak okus?

Evo ovako..Imam,ajde recimo,specificnu situaciju..Prica ide ovako:vec mi se jako dugo svidja (cuj svidja?!kao da sam u osnovnoj)anyway,jedan decko koji je frend s mojim dugogodisnjim frendom.E sad,on je zauzet i znala sam to.Sreli smo se jedan vikend u gradu i zavrsili zajedno,u njegovom autu,i ne nismo se samo "slatali".Da bi mi nakon "slatanja" rekao da se i zarucio sa curom.Ok ajde.Zvao me drugi dan da se vidimo i tu smo se sad na neko vrijeme rastali jer zivim i radim u inozemstvu.Svaki dan se javlja i pise kako jedva cekam da me vidi bla bla...Da stvar bude jos gora,ili bolja,to cu saznat po vasim komentarima i da me ne osudjujete prerano da se petljam sa zauzetima (&#128527 ta njegova zarucnica ga vara s tim mojim i njegovim frendom koji mu,btw,treba bit kum.E sad,moje je pitanje sta uciniti?Ako mu kazem,sjebat cu frenda.Ako mu ne kazem,ozenit ce kurabu.Kad bi barem nekako sprijecila te zaruke..Netko mi kaze da mu se ocito ful svidjam,a neki da mu je to samo da se malo zabavi prije braka.Help,I need somebody..
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 07:09   #2
Od dosade skoro upadoh u napast da skicnem sto se dogadja u ovoj sezoni BB-a. Sad ne moram.

Hvala na postu.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 08:23   #3
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Od dosade skoro upadoh u napast da skicnem sto se dogadja u ovoj sezoni BB-a. Sad ne moram.

Hvala na postu.
faux u sridu.

Živjeli dupli standardi. "Frend" mu nije kuraba, koji "frendu" kojem treba biti kum iza leđa nataknjiva zaručnicu, no ona je, ti se pak nataknjivaš s njim koji je zaručen, ali ti i on niste kurabe i bojiš se da ne prokažeš "frenda" kurabu da je kuraba, no nju prozivaš da je kuraba. Od kuda i kako ti uopće pouzdano znaš da se tvoj frend s njom nataknjiva? Ma živi šou
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 08:26   #4
Iako se zaručio sa djevojkom, sve jedno ju je prevario? Što ti to govori o muškarcu? Ista sudbina tebe čeka.

A isto tako, njegova isto vara njega? Daj molim te, mani se toga u širokom luku da nam ne dođeš opet za par mjeseci na forum sa pričom da si saznala da te vara a tak vam je bilo bajno i sjajno. Nema budućnosti tu za tebe. Sretno
pecamribe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 08:49   #5
a mozda su jednostavno takav par? oboje sa strane kako im se digne a vjencavaju se iz uzajamne financijske ili bilokojedruge koristi.

u svakom slučaju ti i taj frend će te izvući deblji kraj

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 08:55   #6
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Evo ovako..Imam,ajde recimo,specificnu situaciju..Prica ide ovako:vec mi se jako dugo svidja (cuj svidja?!kao da sam u osnovnoj)anyway,jedan decko koji je frend s mojim dugogodisnjim frendom.E sad,on je zauzet i znala sam to.Sreli smo se jedan vikend u gradu i zavrsili zajedno,u njegovom autu,i ne nismo se samo "slatali".Da bi mi nakon "slatanja" rekao da se i zarucio sa curom.Ok ajde.Zvao me drugi dan da se vidimo i tu smo se sad na neko vrijeme rastali jer zivim i radim u inozemstvu.Svaki dan se javlja i pise kako jedva cekam da me vidi bla bla...Da stvar bude jos gora,ili bolja,to cu saznat po vasim komentarima i da me ne osudjujete prerano da se petljam sa zauzetima (��) ta njegova zarucnica ga vara s tim mojim i njegovim frendom koji mu,btw,treba bit kum.E sad,moje je pitanje sta uciniti?Ako mu kazem,sjebat cu frenda.Ako mu ne kazem,ozenit ce kurabu.Kad bi barem nekako sprijecila te zaruke..Netko mi kaze da mu se ocito ful svidjam,a neki da mu je to samo da se malo zabavi prije braka.Help,I need somebody..
Baš je tip za poželjeti

Što se tiče naslova, zauzeti muškarci su mi momentalni turn off.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:01   #7
Brijem da su se oni dvoje tak dogovorili. Možda imaju poligamnu vezu.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:09   #8
televisa presenta
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:19   #9
Vidi, zauzeti, oženjeni i tako to, muškarci, mogu služiti isključivo za zabavu, ako ti je do nje. Mogu biti vrlo zabavni na svaki način, jer ih podstiče zabranjeno, novo i drugačije. Da, u okvirima toga se dešavaju i čuda, da zalupe vrata i krenu dalje, ali samo ime, čudo, govori ti koliko često. Stoga je prilično nezdravo previše se vezati za njih na bilo koji drugi način, a pogotovo sebe zamišljati na mjestu njihove zaručnice, žene i slično. Igra je to u kojoj ćeš vrlo vjerojatno izgubiti. To je i logično, pogledaj realno, s tobom ima epizodu na brzaka u autu, s njom dio života. Realno gledajući, što misliš što će prevagnuti?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:25   #10
Našla krpa zakrpu... Mani se toga, ili se zabavljaj ako ti je to ok i nećeš bit povrijeđena. Ne očekuj ništa ozbiljno i ne guraj nos gdje mu nije mjesto. Vjerojatno nisi jedina s kojom se zabavlja sa strane, a i nije tvoja briga s kim mu se cura smuca okolo i zašto.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:46   #11
Jos samo fali da se mladozenja i taj kum medusobno uzmu
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:53   #12
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Jos samo fali da se mladozenja i taj kum medusobno uzmu
fernando, ti si otac svoje majke!
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:55   #13
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
fernando, ti si otac svoje majke!
sam sebi sogor.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:00   #14
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Evo ovako..Imam,ajde recimo,specificnu situaciju..Prica ide ovako:vec mi se jako dugo svidja (cuj svidja?!kao da sam u osnovnoj)anyway,jedan decko koji je frend s mojim dugogodisnjim frendom.E sad,on je zauzet i znala sam to.Sreli smo se jedan vikend u gradu i zavrsili zajedno,u njegovom autu,i ne nismo se samo "slatali".Da bi mi nakon "slatanja" rekao da se i zarucio sa curom.Ok ajde.Zvao me drugi dan da se vidimo i tu smo se sad na neko vrijeme rastali jer zivim i radim u inozemstvu.Svaki dan se javlja i pise kako jedva cekam da me vidi bla bla...Da stvar bude jos gora,ili bolja,to cu saznat po vasim komentarima i da me ne osudjujete prerano da se petljam sa zauzetima (��) ta njegova zarucnica ga vara s tim mojim i njegovim frendom koji mu,btw,treba bit kum.E sad,moje je pitanje sta uciniti?Ako mu kazem,sjebat cu frenda.Ako mu ne kazem,ozenit ce kurabu.Kad bi barem nekako sprijecila te zaruke..Netko mi kaze da mu se ocito ful svidjam,a neki da mu je to samo da se malo zabavi prije braka.Help,I need somebody..
Fuj! Bljak! Pa vi se svi međusobno dodirujete spolovilima. Pa dobili bute herpese! Zakaj to delate? I to još po autima!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:07   #15
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Jos samo fali da se mladozenja i taj kum medusobno uzmu
A ona i "kuraba"?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:09   #16
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
ta njegova zarucnica ga vara s tim mojim i njegovim frendom koji mu,btw,treba bit kum.
Nisi li razmislila da možda nije slučajno da i jedno i drugo okolo hopsaju?
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:18   #17
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Evo ovako..Imam,ajde recimo,specificnu situaciju..Prica ide ovako:vec mi se jako dugo svidja (cuj svidja?!kao da sam u osnovnoj)anyway,jedan decko koji je frend s mojim dugogodisnjim frendom.E sad,on je zauzet i znala sam to.Sreli smo se jedan vikend u gradu i zavrsili zajedno,u njegovom autu,i ne nismo se samo "slatali".Da bi mi nakon "slatanja" rekao da se i zarucio sa curom.Ok ajde.Zvao me drugi dan da se vidimo i tu smo se sad na neko vrijeme rastali jer zivim i radim u inozemstvu.Svaki dan se javlja i pise kako jedva cekam da me vidi bla bla...Da stvar bude jos gora,ili bolja,to cu saznat po vasim komentarima i da me ne osudjujete prerano da se petljam sa zauzetima (��) ta njegova zarucnica ga vara s tim mojim i njegovim frendom koji mu,btw,treba bit kum.E sad,moje je pitanje sta uciniti?Ako mu kazem,sjebat cu frenda.Ako mu ne kazem,ozenit ce kurabu.Kad bi barem nekako sprijecila te zaruke..Netko mi kaze da mu se ocito ful svidjam,a neki da mu je to samo da se malo zabavi prije braka.Help,I need somebody..
uuu koja sapunica :klap:
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:59   #18
Sapunica na najjače... I on i ona šaraju okolo, pokretačica teme nije ništa bolja ali ima potrebu da ga "spasi" od tzv. "kurabe", daj me naj prosim te...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 11:17   #19
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Sapunica na najjače... I on i ona šaraju okolo, pokretačica teme nije ništa bolja ali ima potrebu da ga "spasi" od tzv. "kurabe", daj me naj prosim te...
Točno tako.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 11:20   #20
Wink

Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
...... i zavrsili zajedno,u njegovom autu,...
Koji auto, koja marka?
__________________
-
mah385 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger