Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 11:04   #61
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
Jesu, wonna be GTI-evi. Oriđiđi GTI uvijek cijenim, iako nisam VW fun. Evo neki dan čuo lika - kaže napravio R line-a iz Highlinea i da taj auto izgleda ko proljev. Više nije ni R line ni Highline, nego Chinaline.
Ja govorim npr o ovome. Ne znam, nisam ih baš ljubitelj, iskreno općenito golf stil kada ne vidim razliku između 6-7, 4-5-6
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 11:28   #62
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ja govorim npr o ovome. Ne znam, nisam ih baš ljubitelj, iskreno općenito golf stil kada ne vidim razliku između 6-7, 4-5-6
A što se toga tiče mislim da je prelazak s 5 na 6 najveća prijevara ikad. Isti auto, a kao novi model...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 11:41   #63
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
a mora se izdvojit iz mase običnih puževa...
ali što zapravo znači kratica GTI - "gran turismo international"??
ne

Grand Tourer Injection
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 11:44   #64
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Isusati, kako su meni manje više ti GTI ogavni auti...baš gledam i ne mogu nikako probaviti vanjski izgled..
a nemaju bas ni neku snagu





ovima samo mapa treba i idu preko 310ks , a onda vrte gume i u 3cem stupnju
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 11:45   #65
Ja kažem, jebo ti snagu preko 200KS, tko stisne koju sec prije taj ode naprijed....
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:51   #66
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ja kažem, jebo ti snagu preko 200KS, tko stisne koju sec prije taj ode naprijed....
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:36   #67
Istina je, ne znam o čemu se stvarno netko bori ima li nešto 150 ili 200 ks, ili 300...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:39   #68
Golf R?
Cutac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:11   #69
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ja kažem, jebo ti snagu preko 200KS, tko stisne koju sec prije taj ode naprijed....
Tocno tako
fishandchicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:30   #70
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
A što se toga tiče mislim da je prelazak s 5 na 6 najveća prijevara ikad. Isti auto, a kao novi model...
imam oba dva u 2.0 tdi verziji, i golf 6 je duplo bolji auto od petice, u svakom pogledu, a to neznas dok ne sjednes iz petice u sesticu... razlozi:

1. petice hrdjaju, šestice ne, makar za sada...
2. 2.0 tdi CR na sestici je puno ugladjeniji i tisi nego PD u petici
3. sestica je u kabini znatno tisa nego petica - bolja izolacija...
4. iako slicna, unutrasnjost sestice je znatno modernija, satovi ljepse svijetle i sl
5. polozaj sjedenja za volanom i sami sicevi su gotovo identicni u (mojoj) petici i sestici, ali nekakve razlike postoje jer se duge pruge puno lakse podnesu u sestici nego u petici, petica nekako umara, dok sestica ne toliko... - neobjasnjivo....

zajednicka karakteristika svih golfova od verzije 5 nadalje je da su trendline paketima neugledni, dok kada se upare sa 150 ks tdi uz bolji paket opreme i makar 17" izgledaju i jesu odlicni...

imao i cetvorku godinama, prodao ju sa hrpom kilometara isti dan kako sam ju stavio na njuskalo, naravno uz fer cijenu.... imao i trojku, dao ju pod racun za peticu....

svaki novi golf je bolji od verzije prije, iako mnogi ne misle tako...

petica je u svakom pogledu bolja od cetvorke, uz jednu manu sto cetvorke nisu hrdjale, dok petice hrdjaju, i to je jedina mana koju noviji model ima za razliku od starog koje se mogu sjetiti, inace je novi model u svemu bolji od starog, uvijek...
SPOLJC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:51   #71
Quote:
SPOLJC kaže: Pogledaj post
imam oba dva u 2.0 tdi verziji, i golf 6 je duplo bolji auto od petice, u svakom pogledu, a to neznas dok ne sjednes iz petice u sesticu... razlozi:

1. petice hrdjaju, šestice ne, makar za sada...
2. 2.0 tdi CR na sestici je puno ugladjeniji i tisi nego PD u petici
3. sestica je u kabini znatno tisa nego petica - bolja izolacija...
4. iako slicna, unutrasnjost sestice je znatno modernija, satovi ljepse svijetle i sl
5. polozaj sjedenja za volanom i sami sicevi su gotovo identicni u (mojoj) petici i sestici, ali nekakve razlike postoje jer se duge pruge puno lakse podnesu u sestici nego u petici, petica nekako umara, dok sestica ne toliko... - neobjasnjivo....

zajednicka karakteristika svih golfova od verzije 5 nadalje je da su trendline paketima neugledni, dok kada se upare sa 150 ks tdi uz bolji paket opreme i makar 17" izgledaju i jesu odlicni...

imao i cetvorku godinama, prodao ju sa hrpom kilometara isti dan kako sam ju stavio na njuskalo, naravno uz fer cijenu.... imao i trojku, dao ju pod racun za peticu....

svaki novi golf je bolji od verzije prije, iako mnogi ne misle tako...

petica je u svakom pogledu bolja od cetvorke, uz jednu manu sto cetvorke nisu hrdjale, dok petice hrdjaju, i to je jedina mana koju noviji model ima za razliku od starog koje se mogu sjetiti, inace je novi model u svemu bolji od starog, uvijek...
ja isto mislim da kolega lupeta gluposti

pa baš je prijelaz sa 5 na 6 full izražen u puno segmenata

PD motor mijenja CR

Satovi više nisu staromodni nego je kompletno promijenjeno osvjetljenje

i sam dizajn je promijenjen, šestica je "kockastija", a to se zadržalo i na sedmici

Meni je puno veće razočaranje bio prijelaz sa 6 na 7. Tu se već može govoriti o "istom" autu.
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 10:17   #72
Quote:
river_city kaže: Pogledaj post
Ako radiš do 15k km godišnje što je neki hrvatski prosjek onda bi možda mogo razmislit o Audiju A3, od 2012. godišta na dalje jer je na novoj MQB platformi. TFSI motor, to je nagrađivan turbobenzinac. Auto ima 5 zvjedzica na NCAP testu i izgleda fora.

Ovaj s njuškala izgleda očuvan, nema previše km, iznutra izgleda top

https://www.njuskalo.hr/auti/audi-a3...oglas-24426767
Auto sa dvoja vrata star 6 godina sa 100kkm, i 100ks za 15k€.

Je*ena ponuda.
pero21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 11:29   #73
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
ja isto mislim da kolega lupeta gluposti

pa baš je prijelaz sa 5 na 6 full izražen u puno segmenata

PD motor mijenja CR

Satovi više nisu staromodni nego je kompletno promijenjeno osvjetljenje

i sam dizajn je promijenjen, šestica je "kockastija", a to se zadržalo i na sedmici

Meni je puno veće razočaranje bio prijelaz sa 6 na 7. Tu se već može govoriti o "istom" autu.
Mislim da sam ti već rekao da se ostaviš mojih postova, jednostavno ih preskoči, nije to za tebe. Ne treba ti to u životu.

A što se tiče G5 i G6:

-vanjski dizajn - to eventualno može biti redizajn, a ne nova linija
-podvozje isto
-položaj za volanom - isti i ako se mene pita jednako loš
-zvučna izolacija jednako loša

G6 i G7 su dizajnom 2 različita modela i G7 mi se više sviđa jer je niži i širi. Bolji je položaj za volanom i bolja izolacija.
high road is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.02.2018., 15:33   #74
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
Mislim da sam ti već rekao da se ostaviš mojih postova, jednostavno ih preskoči, nije to za tebe. Ne treba ti to u životu.

A što se tiče G5 i G6:

-vanjski dizajn - to eventualno može biti redizajn, a ne nova linija
-podvozje isto
-položaj za volanom - isti i ako se mene pita jednako loš
-zvučna izolacija jednako loša

G6 i G7 su dizajnom 2 različita modela i G7 mi se više sviđa jer je niži i širi. Bolji je položaj za volanom i bolja izolacija.
I dalje pričaš gluposti

Uspoređivati položaj za volanom (?!) a zanemariti motor PD -- CR može samo netko tko lupeta gluposti

Dizajn 5 na 6 je poprilična promjena, za razliku 6 na 7

I da ne nabrajam dalje.

Zašto jednostavno ne kažeš da si pogriješio i da nisi u pravu?
carevsin is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.02.2018., 15:38   #75
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Uspoređivati položaj za volanom (?!) a zanemariti motor PD -- CR može samo netko tko lupeta gluposti
Pa polozaj za volanom (ergonomija) se tice osobno tebe; odmornost u voznji itd. A jel motor PD ili CR - ako radi, koga briga?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 15:51   #76
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa polozaj za volanom (ergonomija) se tice osobno tebe; odmornost u voznji itd. A jel motor PD ili CR - ako radi, koga briga?
evo još jednog...

znači, čovjek je napisao ovo: "A što se toga tiče mislim da je prelazak s 5 na 6 najveća prijevara ikad. Isti auto, a kao novi model..."

I ti pričaš gluposti.

Znači, PD se čuje ko traktor, CR je 3x tiši i mirniji

Ako ćemo već gledati stvari koje se "tiču mene"
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:49   #77
ak ovo nije bolje od svih tih prijedloga a i onog Stingera...

https://www.njuskalo.hr/auti/audi-rs...oglas-24655393
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 20:46   #78
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
I dalje pričaš gluposti

Uspoređivati položaj za volanom (?!) a zanemariti motor PD -- CR može samo netko tko lupeta gluposti

Dizajn 5 na 6 je poprilična promjena, za razliku 6 na 7

I da ne nabrajam dalje.

Zašto jednostavno ne kažeš da si pogriješio i da nisi u pravu?
Položaj za volanom i motor su dva odvojena kriterija!

CR je tiši, ali je izolacija u 6-ici još uvijek jako loša i meni je taj auto jednostavno prebučan na AC.

Što se tiče dizajna napisao sam kako MENI izgledaju 5, 6 i 7.

Vozio sam i bio vožen u G5 1.9TDI Trendline i G6 1.6TDI Trendline i sve što sam napisao je moj doživljaj tih auti. Možda 2.0TDI u Highline opremi ostavlja bolji dojam, ne bih znao...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:35   #79
Quote:
sajsiga kaže: Pogledaj post
Kao sto stoji i u naslovu teme, koji bi polovni auto preporucili za mladi bracni par. Auto nemora biti preterano praktican vec vise zabavan (trenuto vozim Golfa mk6 )

neke su moje ideje:
- BMW 1 2012
- Mini Cooper 2014
- VW Eos 2010
BMW 1 ili Audi A1 ili....nešto kao
Nissan Juke
quatro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:08   #80
Quote:
sajsiga kaže: Pogledaj post
Kao sto stoji i u naslovu teme, koji bi polovni auto preporucili za mladi bracni par. Auto nemora biti preterano praktican vec vise zabavan (trenuto vozim Golfa mk6 )

neke su moje ideje:
- BMW 1 2012
- Mini Cooper 2014
- VW Eos 2010
BMW ali ne taj sto si naveo nego neki kabriolet, uzitak u voznji zagarantiran.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.