Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 17:37   #61
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Nemam doktorat zavrsavam faks to sam vec napisala a pitao me netko o njemu pa sam napisala sto ima od skole zavrseno nije sramota imati srednju skolu i ne znam sto sam tu krivo rekla i zasto se netko tko studira ne bi trebao petljati s nekim takvim
nije prijetnja nego savjet - ovo, tko ima i sto zavrseno molim te nemoj vise pisat na forumu, a kamo li negdje ispalit u javnosti to je bas pracovjecno razmisljanje.
rekla sam ti kako sam zaboravila, ali ocito ne citas.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:47   #62
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
On ima zavrsenu srednju skolu, ima placu ne znam tocno ali recimo 3500-4000 kn, a ova cura s kojom je sad zavrsila je neku srednju ne znam tocno ne radi nigdje ili je radila kratko u trgovini za nju on je ulov i to se vidi da ga tretira tako inace zasto bi zatvarala oci na sve poruke koje on javno pise curama
On je za nju ulov jer su obadvoje završili srednju?
Ja tu uopće više ne kužim po koji si ti zapravo savjet došla.
Želiš ga zaboraviti ili ne?
Jer tim blejanjem u njegov profil i analiziranjem njegovih ženski to ziher ne buš postigla.
Ili pusti to više ili mu se vrati i trpi ta sranja.

I ne pričam tu bezveze.Sad sam u sretnom braku.
Ali to ne znači da nikad u životu nisam imala posla s kretenom.
I ja sam se zavaravala jedno vrijeme dok mi nije pukao film.Skakala ko zaljubljeni klokan,prelazila preko svakakvih sranja i gluposti.Sram me opće tog kad se sjetim.
Misliš da je prestao zvati? Misliš da je bilo lako ne javit se na te pozive? Prije bar nije bilo tih društvenih mreža,pa nisam mogla blejat u to.Tu je možda bilo lakše...
Ali i to je prošlo.Proći će i tebi.Saberi se.
Valjda imaš malo mozga u toj glavi i poštovanja da budeš jača od tog.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:49   #63
Skini se sa fejsa i prestani stalkat lika. Mozda ti bude tak lakse.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:50   #64
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
On je za nju ulov jer su obadvoje završili srednju?
Ja tu uopće više ne kužim po koji si ti zapravo savjet došla.
Želiš ga zaboraviti ili ne?
Jer tim blejanjem u njegov profil i analiziranjem njegovih ženski to ziher ne buš postigla.
Ili pusti to više ili mu se vrati i trpi ta sranja.

I ne pričam tu bezveze.Sad sam u sretnom braku.
Ali to ne znači da nikad u životu nisam imala posla s kretenom.
I ja sam se zavaravala jedno vrijeme dok mi nije pukao film.Skakala ko zaljubljeni klokan,prelazila preko svakakvih sranja i gluposti.Sram me opće tog kad se sjetim.
Misliš da je prestao zvati? Misliš da je bilo lako ne javit se na te pozive? Prije bar nije bilo tih društvenih mreža,pa nisam mogla blejat u to.Tu je možda bilo lakše...
Ali i to je prošlo.Proći će i tebi.Saberi se.
Valjda imaš malo mozga u toj glavi i poštovanja da budeš jača od tog.
ma ona je ipak zavrsila magisterij pa misli da bi zbog tog razloga trebao biti sa njom, a ne obicnom prodavacicom.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:50   #65
rjesenje, putovanje i mozak na pasu.

ljudi nikako da shvate da zive u kutiji. svoju sobu mozes razmjestat ali kad 50 ljudi dobije svijest o tebi.. s kojim ti alatima mozes se borit protiv njih? f them. digni sidro

nije valjda da razmisaljas da lik koji moze nac bolju drugu ce tebe sad zenit? tu knjigu si procitala. kreiraj novu

na odgovor zasto nasa politika ne ide prema naprijed je odgovor zatvorenoog balona koji nema vise kisika
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:55   #66
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ma ona je ipak zavrsila magisterij pa misli da bi zbog tog razloga trebao biti sa njom, a ne obicnom prodavacicom.
Nije problem sto je ona prodavacica nije problem sto su oni zavrsili od skole to sam sponenula jer ste me pitali i sta kad netko nekoga u razgovoru pita sta radi u koju skolu je isao to je odmah napad. I da nije sramota biti prodavacica stamota je ne raditi nista sjediti doma i cekati da te lik koji jedva sebe uzdrzava i tebe uzdrzava
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 17:59   #67
Da li samo mene čudi količina nepismenosti i nizak nivo poznavanja elementarne logike međuljudskih odnosa osobe koja navodno završava fakultet?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:00   #68
nemoj se ti sekirat zbog njih, nasla krpa zakrpu.
nadji si novog jebača.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:02   #69
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Da li samo mene čudi količina nepismenosti i nizak nivo poznavanja elementarne logike međuljudskih odnosa osobe koja navodno završava fakultet?
Mislim da sam tu temu obradila u prvom postu. Mene isto tako zanima zasto ti analiziras pismenost kad sam u prvom postu napisala da ne zelim misliti na nju sad kad sam konacno odlucila da iznesem svoj problem
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:03   #70
Sad, citam malo ovu temu, i mislim si nevjerojatno stvarno. Izgleda da je to neki vid nevjerojatno vjerojatnog, misticnog, neobjasnjivog, fenomena na djelu sada i cesto inace.

Ispada da sto vec supak budes, to zena/cura/djevojka, vise zali za njim tim nekim X whatever.

Nasuprot, sto si bolji i "dobar", to se manje zali i laske preboljeva i zapravo joj bude svejedno.

Navodi me na promisljanje, zasto je tome tako....


A propos teme, dobro su ti svi rekli, odi cisti i spremaj stan/kucu, radi fizicki nesto.
To ti je super za um i tijelo.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:04   #71
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
nemoj se ti sekirat zbog njih, nasla krpa zakrpu.
nadji si novog jebača.
Iskreno, zao mi je zbog ovako malo ostrijih poruka izmedu nas dvije
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:11   #72
curag, vidis i sama

napisala si da se neces zamarat s gramaikom, a ljudi se vezu na to i to u korist protiv tebe. i to ljudi koji te nikad nisu vidjeli. oni ce se rastopit svi s tobom u smjeru koji im je predlozen za stolom. nakon 4 stranice si opet izgradila isti show

vec sam ti pokusao reci ljudi ne misle ljudi se samo nadovezuju, ovo sto sad vidis ovdje je samo replika istog sto imas doma. a sama si je projecirala jer si u tom sosu


rjetko tko je ovdje izao iz okvira normale da bi mogao projektirat novi outkom.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:12   #73
Mislim da smo sve rekli na ovoj temi i da nema potrebe za vrijedanjem i konstatacijama koje nisu vezane za temu. Zelim zahvaliti svima koji su svojim savjetom doprinjeli ili me bar saslusali
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:12   #74
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Mislim da sam tu temu obradila u prvom postu. Mene isto tako zanima zasto ti analiziras pismenost kad sam u prvom postu napisala da ne zelim misliti na nju sad kad sam konacno odlucila da iznesem svoj problem
Nisi obradila tu temu. Samo si navela nekakav izgovor. Ono, često pišem na engleskom i njemačkom na stranim forumima, pa ipak pripazim na gramatiku i pravopis, čisto radi ozbiljnosti ostavljenog dojma.

Nije mi shvatljivo da je potrebna "pažnja" za pismenost na materinjem jeziku.

Pitanje je općenito bzvz. Znači - imala si vezu s nekim koga smatraš kurvišem i tko okolo oćijuka, financijski i na druge načine iskorištava žene. Ako si uletjela u vezu s takvim bez da si išta znala o njemu, drugi put ćeš pametnije. Pogotovo ako imaš neke zamisli o svom maksimalnom poželjnom broju seksualnih partnera za cijeli život, jelte.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:14   #75
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Nisi obradila tu temu. Samo si navela nekakav izgovor. Ono, često pišem na engleskom i njemačkom na stranim forumima, pa ipak pripazim na gramatiku i pravopis, čisto radi ozbiljnosti ostavljenog dojma.

Nije mi shvatljivo da je potrebna "pažnja" za pismenost na materinjem jeziku.

Pitanje je općenito bzvz. Znači - imala si vezu s nekim koga smatraš kurvišem i tko okolo oćijuka, financijski i na druge načine iskorištava žene. Ako si uletjela u vezu s takvim bez da si išta znala o njemu, drugi put ćeš pametnije. Pogotovo ako imaš neke zamisli o svom maksimalnom poželjnom broju seksualnih partnera za cijeli život, jelte.
Tocno tako jer ga nisam poznavala i jer se cinio dobrim
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 18:15   #76
nemoj se ti nista sekirat za nas dvije. odzali, isplaci i kreni dalje.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:28   #77
Probaj si zamisliti kakva bi glupača bila da si mu žena i da sjediš doma i čekaš ga sa ručkom dok je on sa drugom, kad mu to već toleriraš.

Znači dečko ti je playboy?

Ima sve atribute playboya koji može često mjenjati žene?

Bojim se da nisi idealizirala nekakvog bezveznjakovića koji ima poremećenu glavu i svoje komplekse lječi na tebi.

Za biti playboy moraš stvarno dobro izgledati!

U svakom drugom primjeru, riječ je o poremećenim sadistima!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:04   #78
Djevojko draga ti ovaj čas nemaš pojma koliko si imala sreće kad je taj konjina odjedrio. Pretpostavljam da te roštiljao toplo hladnim porukama i izjavama, na kraju ti je zadao bol i sad ti propitkuješ samu sebe što si učinila krivo . Zatresao ti je tlo pod nogama. To ti je dobro za ubuduće, super škola.
Baci fokus na sebe . Ne na njega.


Iskreno, misliš li i dalje da bi ti on bio dobar dečko/ muž/partner u životu ?
__________________
Bliži smo bankrotu nego jutarnjoj kavici .
MissNextYear is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:57   #79
Ti emocionalno, iz nekog razloga, težiš nedostižnom, a on ti daje točno ono što ti treba.

Ti možda sada misliš da nešto gubiš s time što je on s drugom, ali gubiš jednako kao što pušač gubi kada nije dugo zapalio cigaretu. On se osjeća loše, zato jer je se stavio u situaciju da mu cigarete uopće trebaju, a u stvarnosti što manje cigareta popuši, to bolje za njega. Tako i ti,stavila si se u situaciju gdje ti je on potreban a u stvarnosti što si manje s njime i takvima poput njega, bolje za tebe.
Tvoj karakter i vrijednosti su krivo postavljene, i to je očito, jer zašto bi inače "trčala" za takvim? Pitaj se zašto te takav muškarac privlači, i promjeni to.
Moje mišljenje je zato što nemaš stvarne težnje u životu, a pošto si više emocionalna nego racionalna osoba, on ti stvara privremeni cilj. Jer onaj koji ti da svu ljubav i pažnju, on ne stvara emocionalni izazov i zato te ne zanima. A za ovoga treba zasukat rukave.

I na kraju poruka za tebe,kako moj otac kaže:"Razmisli o svom ponašanju."
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:35   #80
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
On ima zavrsenu srednju skolu, ima placu ne znam tocno ali recimo 3500-4000 kn, a ova cura s kojom je sad zavrsila je neku srednju ne znam tocno ne radi nigdje ili je radila kratko u trgovini za nju on je ulov i to se vidi da ga tretira tako inace zasto bi zatvarala oci na sve poruke koje on javno pise curama
Možda ona to niti ne čita ili ju jednostavno nije briga. Možda u startu imaju dogovor otvorene veze. Možda su u šumi.

Ne znam čemu uopće secira nje nekog odnosa u kojem ni ne sudjeluješ i nemaš pojma kako funkcionira.

Najlakše odmah zaključiti da je cura sirotica koja nešto trpi i to u situaciji u kojoj bi i ti rado trpila da te nije odjela. Ti nisi prekinula s njim zbog stvari koje su ti smetale. Bi li ti prekinula vezu da on nije?

Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Spomenula sam to jer sam mu stvarno radila po kuci i sve jer radim to i doma jer da nisam to napisala mozda bi neki rekli da je prekinuo jer mu nisam pomagala ili nesto ali jesam
Nije tvoja uloga na svijetu ugađati svom muškarcu. Niti ćeš zadržati nekoga ako mu na sve načine pokušavaš ugoditi.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger