Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2016., 07:26   #2421
naravno, tako isto izmisljam i za buseve premda svaki dan mogu stavit novu fotku? nemoj ni o kapacitetima i kome fale, nakon sto vise puta ne uspijevas procitati da nema reakcije komunalaca jer se buseve tolerira. ne citas ni kad ti se napise da postoje prijave stanara na koje nitko ne reagira. valjda je tesko citati s udaljenosti od 11 somova.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:10   #2422
ne vjerujem dok ne vidim dokaze, dokaza o tome da je itko prijavio policiji buseve nema prema tome zašto bi vjerovao ?

ako ti smetaju toliko da ih svaki dan slikaš, što radiš, onda odeš i stepenicu dalje i šalješ svaki dan policiji tu prijavu putem aplikacije
pa za tjedan dana nakon kaj ti ništa ne odgovore pošalješ sve to indexu/telegramu (ili čekaš da se oni ovdje pojave )

i dalje mi nije jasno, zašto ja trebam pitati komunalce što ovi stoje, kaj nemreš to jadan sam napraviti ?
ak je tako napiši i bum poslao im mail
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:20   #2423
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ne vjerujem dok ne vidim dokaze, dokaza o tome da je itko prijavio policiji buseve nema prema tome zašto bi vjerovao ?
dobra logika, osim kaj si tupio da kamere rade, da komunalci dolaze i da busevi stoje 10 min kako je propisano. onda sam ti prilozio dokaze da to nije tako pa sad prebacujes lopticu i trazis od mene da ti dokazem da nitko ne prijavljuje policiji.

Quote:
ako ti smetaju toliko da ih svaki dan slikaš, što radiš, onda odeš i stepenicu dalje i šalješ svaki dan policiji tu prijavu putem aplikacije
pa za tjedan dana nakon kaj ti ništa ne odgovore pošalješ sve to indexu/telegramu (ili čekaš da se oni ovdje pojave )
je, silan problem je kliknut na mobitel dok prolazim po ruti koju dnevno nekoliko puta odradim, bas se mucim oko toga.

Quote:
i dalje mi nije jasno, zašto ja trebam pitati komunalce što ovi stoje, kaj nemreš to jadan sam napraviti ?
ak je tako napiši i bum poslao im mail
da, ovo je dosadno jer se ponavljam pa cu jos samo jednom - ja sam pitao i dobio odgovor. necu pisati imena jer te osobe nisu te koje donose odluke. tko ne vjeruje moze istim kanalima postaviti svoj upit umjesto da ceka druge da pitaju umjesto njih.

jesmo zavrsili?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 11:50   #2424
jesmo, dokazao nisi ništa jer rekao nisi ništa osim trabunjanja kako ti znaš nešto od nekoga

ja i dalje nemam potvrdu da kamera ne radi osim upisa forumskog anonimusa
istome smetaju busevi,nije mu problem kliknuti sliku ali mu je problem istu putem aplikacije posati mupu
i još mu je bed i mail poslati,evo srce budem ja da se ti ne bojiš

ja i dalje tvrdim da između 8 i 16 su komunalci dolazili, i isto tvrdim da parkiranje nije dozvoljeno
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 12:34   #2425
super, komunalci dakle dolaze kad buseva nema jer su ture nakon 16 po centru. genijalac
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 13:18   #2426
pa da, komunalci odrade svoje radno vrijeme i odu kući pa onda počnu dolaziti autobusi koje nema tko kontrolirati...
dobro smišljeno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 21:27   #2427
Ne znam za komunalce, ali znam da je jedan od razloga to što nema turističke inspekcije poslje 16 oni ne rade, pa dosta grupa dođe tada da ne bi morali lokalne vodiče platiti
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 10:28   #2428
Što me smeta u Zagrebu? Željeznički kolodvor. U subotu sam sat i pol čekala vlak koji je kasnio. Sva vrata otvorena, hladno ko i vani, nigdje se ne grije, nema čekaonice gdje se možeš sjesti u toplom i na displeju vidjeti dolazi li tvoj vlak ili ne. Sandučići za prtljagu razbijeni, pod prljav, osoblje neinformirano... A da ne govorim da prtljagu treba tegliti po stepenicama jer ne postoji niti najprimitivniji lift.

Takva lijepa zgrada na centralnom položaju, moglo bi ju se krasno urediti da bi bila i lijepa i funkcionalna.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:43   #2429
Slažem se, Glavni je prilično nefunkcionalan za današnje potrebe, ali trebalo bi previše mijenjati izvorni tlocrt da ga se prilagodi. Šteta bi bila to napraviti zgradi staroj 125 godina, koja zaslužuje biti spomenik kulture, kao reprezentativni primjer historicizma u Hrvatskoj.
Što naravno ne znači da ne bi trebali napraviti manje izmjene i redovito ga održavati.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 12:32   #2430
Prenapučenost, jebote da odem u najzabitiji kraj uvijek su ljudi svuda. Imaš dojam da ne možeš prdnuti na miru...
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 12:59   #2431
neradnici u savskoj 66 koji sprjecavaju zagrepcane da normalno zive svoj zivot

http://www.jutarnji.hr/masovni-prosv...mati-/1506909/
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 13:59   #2432
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Prenapučenost, jebote da odem u najzabitiji kraj uvijek su ljudi svuda. Imaš dojam da ne možeš prdnuti na miru...

bar zagreb nema puno ljudi i ima hrpa prostora za biti sam
nemoj ići ni u jedan veći eu grad
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:21   #2433
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
neradnici u savskoj 66 koji sprjecavaju zagrepcane da normalno zive svoj zivot

http://www.jutarnji.hr/masovni-prosv...mati-/1506909/
mene u gradu zagrebu smetaju ljudi koji 100% invalide domovinskog rata nazivaju neradnicima.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 15:21   #2434
zanimljivo da post u kojem se buni na neradnike piše u svoje radno vrijeme, dakle piše po forumu umjesto da radi
a druge proziva za isto to
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 15:28   #2435
sve je to legitimno, svatko radi kako mu najvise odgovara al bas naci invalide domovinskog rata za oznacit kao neradnike, e to fakat treba biti ljiga.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 18:07   #2436
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
sve je to legitimno, svatko radi kako mu najvise odgovara al bas naci invalide domovinskog rata za oznacit kao neradnike, e to fakat treba biti ljiga.
tzv. Domovinski rat ne postoji. To je propagandna sklepotina HTV-a i Tonća Vrdoljaka koji je ima monopol na istinu tj. propagandu, šta nebi nikad prošlo u današnjen stanju medija i informacija.
Molija bi neko ko misli drukčije da mi da relevantni svjetski izvor (institut, fakultet...) koji priznaje tzv. Domovinski rat.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 18:14   #2437
u savskoj 66 ima najmanje invalida, danas kad sam prolazio sve krsni ljudi srednje dobi koji su dobili previse povlastica pa ne znaju kud ce sa zivotom, uostalom prosvjed im nije utemeljen, ona agencija je radila po zakonu i odlucila kak treba nista se nije radilo mimo zakona, meni je sramota da u 2016toj moram gledat primitivce kako plase gradjane ovog finog grada sa komunistima i cetnicima,
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 01:26   #2438
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
u savskoj 66 ima najmanje invalida, danas kad sam prolazio sve krsni ljudi srednje dobi koji su dobili previse povlastica pa ne znaju kud ce sa zivotom, uostalom prosvjed im nije utemeljen, ona agencija je radila po zakonu i odlucila kak treba nista se nije radilo mimo zakona, meni je sramota da u 2016toj moram gledat primitivce kako plase gradjane ovog finog grada sa komunistima i cetnicima,
Dakle, tebi smetaju ljudi koje si opisao.

Moraš to dodat da ne budeš oftopik!
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 13:17   #2439
umjesto da vas smetaju vrane i biciklisti i cucki koji seru po pločniku, vi po braniteljima
dajte se preselite na Politiku, nije tome mjesto ovdje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 19:51   #2440
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
umjesto da vas smetaju vrane i biciklisti i cucki koji seru po pločniku, ...
...
bandić dela od 0-24.
i to bu jel
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.