Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 08:18   #121
Gdje kupiti uopce one samoljepive spuzvice?
Kod prodaje starog auta sam skinuo nosac enca, ali to vise nema boga ponovo zaljepiti na drugu sajbu, a da se drzi.

Kupio na ebayu neku slicnu traku koja izgleda kao ta spuzvica, ali od vrucine jednostavno otpadne sa sajbe...

Probao sa raznim drugim trakama, ali sve isti k.

Doslo mi vec da kupim drugi enc

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:54   #122
3M VHB traka.. Koristi se za lijepljenje nosaca za gopro kamere i drzi jaaako cvrsto.. Da ne kupujes cijelu traku, naruci si preko ebaya/njuskala vec izrezane komadice upravo za te gopro nosace..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 16:02   #123
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Badava ti sve, ima taj neki kuki u sajbi i ne lovi preko toga.
Ma ne, sad ozbiljno čita bez greške, nisam mogao vjerovati, na dnu šajbe mrtav a kod retrovizora nema problema. Tamo ima neku rupu u tom zaštitnom sloju gdje propušta signal.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 18:01   #124
Quote:
Zekac kaže: Pogledaj post
3M VHB traka.. Koristi se za lijepljenje nosaca za gopro kamere i drzi jaaako cvrsto.. Da ne kupujes cijelu traku, naruci si preko ebaya/njuskala vec izrezane komadice upravo za te gopro nosace..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala, idem potraziti, a i naruciti usput.


EDIT: http://www.ebay.com/itm/201512553100

Vidim da ih ima dosta vrsta kad upisem 3m vhb. Na ovu si mislio?

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Zadnje uređivanje Rapidshare202 : 16.08.2017. at 18:13.
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:24   #125
imas tih traka i u bauhausu, pevecu...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 20:48   #126
Na njih sam skroz i zaboravio
Budem se sutra zaletio do peveca.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:20   #127
Kupio sam ENC na naplatnima Ivanja Reka prije 5 mjeseci. Prvo sam ga koristio u Opel Corsi i radio je bez greške. Nakon nove godine sam ga premjestio u Citroen Berlingo '07 i od pet pokušaja samo mi je jednom očitao. Isprobao sam sve moguće lokacije na šajbi, držao ga u ruci, zalijepljenog iza retrovizora, na lijevom kraju šajbe... još mi jedino preostaje mahati s njim kroz prozor. Jednom sam se žalio na naplatnima, pružio ga van i čovjek ga uspio očitati. Kak mogu prodavati takav poluproizvod? Ak ne bude radio kad ga pružim kroz prozor, preostaje na ulazu uzeti kartu, a na izlazu čovjeku dati uređaj i kartu.
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:06   #128
I sta sad hoces? Jel bila javna nabava? Jesmo kupili najjeftinije? Jesmo. I ti bi da sad radi? Smjesnog li lika ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:51   #129
Strašno koja smo mi banana od države, mislim da ispod toga ne može.
Šogi imao isto problem, na enc-u par sto kuna, a došao na izlaz G. Ploča i neće učitati ENC, kaže lik da nek plati, što naravno on nije htio pošto gore ima love, ali nažalost nakon duže prepiske je ipak platio karticom i krenuo dalje.

Kod njega je ENC ARZ-a, na ARZ radi super, a na HAC dionicama ne pušta van, možeš ući, ali kod izlaska ne pušta.

Ja imam HAC, sad je star oko godinu dana i tu i tamo sexa, moraš mahati neko vrijeme sa njim kroz otvoren prozor da radi, a kad sam ga donio HAC-u u Lučko njima pokazuje da je ispravan.
A o onim fast prolascima ne treba trošt tipkovnicu.
Čak nas i Srbija šija u kvaliteti el. naplate.



No štop se čudimo ENC uređajima, gledam danas na vijestima prilog o HŽ-u, kupili neko smeće od rampi koje svako malo ne rade, a ista takva je postavljena i u Zaboku kod Petrola, već godinu, dvije rampa tamo, ali nikada nije radila kako treba pa je sad prekrivena crnim vrećama.
Ahhh, te naše javne nabave....
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:33   #130
Joža, kaj je najžalosnije, rampa tam RADI! Ono kaj fale su jebene letve i to je to! A uređaj se uredno spušta sok vlak prolazi.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:38   #131
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Strašno koja smo mi banana od države, mislim da ispod toga ne može.
Šogi imao isto problem, na enc-u par sto kuna, a došao na izlaz G. Ploča i neće učitati ENC, kaže lik da nek plati, što naravno on nije htio pošto gore ima love, ali nažalost nakon duže prepiske je ipak platio karticom i krenuo dalje.

Kod njega je ENC ARZ-a, na ARZ radi super, a na HAC dionicama ne pušta van, možeš ući, ali kod izlaska ne pušta.

Ja imam HAC, sad je star oko godinu dana i tu i tamo sexa, moraš mahati neko vrijeme sa njim kroz otvoren prozor da radi, a kad sam ga donio HAC-u u Lučko njima pokazuje da je ispravan.
A o onim fast prolascima ne treba trošt tipkovnicu.
Čak nas i Srbija šija u kvaliteti el. naplate.



No štop se čudimo ENC uređajima, gledam danas na vijestima prilog o HŽ-u, kupili neko smeće od rampi koje svako malo ne rade, a ista takva je postavljena i u Zaboku kod Petrola, već godinu, dvije rampa tamo, ali nikada nije radila kako treba pa je sad prekrivena crnim vrećama.
Ahhh, te naše javne nabave....
Kad se meni tako dogodilo, uredno je blagajnik naplatio na način da je ručno utipkao broj ENC-a u sustav i to je to.

Al već standardno da od 3 zadatak koje imaju ti blagajnici, 2 ne znaju odraditi
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:04   #132
Ja sam jednom ENC-om ušao na AC na Gornjem Jelenju, i zbog guste magle nisam skužio da se rampa nije digla na moj ENC, nego je već bila dignuta. Te na Lučkom ne da van s AC jer nema registrirano da sam uopće ušano na AC...
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:59   #133
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Strašno koja smo mi banana od države, mislim da ispod toga ne može.
Šogi imao isto problem, na enc-u par sto kuna, a došao na izlaz G. Ploča i neće učitati ENC, kaže lik da nek plati, što naravno on nije htio pošto gore ima love, ali nažalost nakon duže prepiske je ipak platio karticom i krenuo dalje.

Kod njega je ENC ARZ-a, na ARZ radi super, a na HAC dionicama ne pušta van, možeš ući, ali kod izlaska ne pušta.

Ja imam HAC, sad je star oko godinu dana i tu i tamo sexa, moraš mahati neko vrijeme sa njim kroz otvoren prozor da radi, a kad sam ga donio HAC-u u Lučko njima pokazuje da je ispravan.
A o onim fast prolascima ne treba trošt tipkovnicu.
Čak nas i Srbija šija u kvaliteti el. naplate.



No štop se čudimo ENC uređajima, gledam danas na vijestima prilog o HŽ-u, kupili neko smeće od rampi koje svako malo ne rade, a ista takva je postavljena i u Zaboku kod Petrola, već godinu, dvije rampa tamo, ali nikada nije radila kako treba pa je sad prekrivena crnim vrećama.
Ahhh, te naše javne nabave....
Ti se izgleda ne sjećaš KAKO je Sagem dobio natječaj .... ajde dobro smo prošli, alternativa je bio jednako tako raspadajući nuklearni reaktor.

BTW - Sagem se izbukao iz ovog biznisa, zapravo je u njemu uvjek bio sa pol noge, zašto bi mi odabrali Kapsch ili Talijane koji su pola svjeta opremili ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:06   #134
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Kupio sam ENC na naplatnima Ivanja Reka prije 5 mjeseci. Prvo sam ga koristio u Opel Corsi i radio je bez greške. Nakon nove godine sam ga premjestio u Citroen Berlingo '07 i od pet pokušaja samo mi je jednom očitao. Isprobao sam sve moguće lokacije na šajbi, držao ga u ruci, zalijepljenog iza retrovizora, na lijevom kraju šajbe... još mi jedino preostaje mahati s njim kroz prozor. Jednom sam se žalio na naplatnima, pružio ga van i čovjek ga uspio očitati. Kak mogu prodavati takav poluproizvod? Ak ne bude radio kad ga pružim kroz prozor, preostaje na ulazu uzeti kartu, a na izlazu čovjeku dati uređaj i kartu.
Jel ima berlingo onu uv sajbu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:24   #135
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
Jel ima berlingo onu uv sajbu?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Bingo! Zato ne radi.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:26   #136
Ima. Bar većina što sam ih ja vidio, lijepo je ljubičasta.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:56   #137
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ima. Bar većina što sam ih ja vidio, lijepo je ljubičasta.
To navodno zna ometat signal...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:37   #138
Prije Nove godine idem promjenit ENC jer je krepala baterija. Odem na Lučko, tip za minutu otkuca novi, naplati 120kn i da mi.
Idem gledati naljepnicu na njemu i vidim piše običan, a ja imam sezonski!
Kažem njemu da imam sezonski. Kaže on: Nemate. Ja velim, imam već 7 godina.
Opet on provjerava i kaže; da imate sezonski.
Ajde opet vraćaj uređaj, kodiraj ga i potpisuj papire. Tu je nešto opet smrdao i krivo iskodirao.
Opet vraćaj papire, storniraj i sve iznova.

I sad pred par tjedana dođe meni poštom obavijest da nemaju moj OIB evidentiran i da im moram dostaviti.
Ja napišem e-mail. Uvidom u moju evidenciju vidljivo je da je OIB upisan i priložim lijepo screenshot jer preko onog internet portala radim si ponude. I napišem da sam mijenjao enc i da nitko nije tražio niti spominjao OIB.
Oni odgovore, "hvala oib je upisan".
Ah.
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:42   #139
Ja nikad nisam razumio poantu recimo Kafke i njegovih romana no kad pogledam oko sebe - ma koji jebeni Kafka, taj je običan amater i osoba ograničene imaginacije. Ova država je suludija od najsluludije vizije jednog Edgara A. Poea na opiumu.

Đizus ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:12   #140
Zanimljivo je da u Norveskoj koriste iste uređaje kao i u HR i njihovi rade bez greske.

Imam dva ENC uređaja, na Bina-Istri oba rade bez greske, na HAC-ovim kucicama stekaju.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.