Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2009., 02:27   #1
Eugenica + Monsanto + Codex alimentarius = Zemlja s 500 000 ljudi

U zadnje vrijeme mi se čini da se stvari sve brže kreću. Trudim se povezati ono što se događa. I što se to zapravo događa, što je bitno a što manje bitno. Zapravo sve je počelo kada sam pročitala što je sve napisao Krešimir Mišak u svom blogu (dugačko štivo za pročitati, ali se isplati). Nekako je sve što treba na jednom mjestu.

Krešimir Mišak - Tko se cijepi protiv svinjske gripe taj je lud

Btw, Novartis, jedan od proizvođača cijepiva, sa sjedištem u Baselu u Švicarskoj, nekoć je pripadao nacističkom farmaceutskom kartelu IG Farbenu. Upravo je Farben bila kompanija koja je upravljala koncentracijskim logorom u Auschwitzu i bila od presudne važnosti za nacistički ratni stroj.

Samo mala natuknica. Često se spominje 1976 kada je izbila svinjska gripa među američkim vojnicima. Istina je da je obolio jedan vojnik koji je iz bolesničkog kreveta poslan na marš i od isrpljenosti organizma umro. Četvorica njegovi kolega koji su bili također zaraženi, su se normalno oporavili. Međutim smrt tog jednog vojnika bila je dovoljna da se uvede cijepljenje u cijeloj državi. I to je bila jedina smrt od gripe, ostale smrti i bolesti su bile posljedice cijepljenja. Dobar dokumentarac o tome sa hrvatskim titlom

H1N1 - Svinjska gripa ili svinjarija? - 1 od 8

Međutim, koliko god da je ozbiljno to sa gripom i cijepivom, nekako mi se čini da to nije bit. Čak niti potencijalni ratovi koji se spominju u threadu Političke i ratne igre... Mislim da je to sve nekako dimna zavjesa da nam odvrate pažnju sa mnogo gore stvari koja će se dogoditi uskoro. Zapravo, sve je počelo kada sam jučer naletila na jedan članak o Eugenici i vidjela ove filmiće. Svakako ih pogledajte. Imaju čak i titl na hrvatskom Ispod svakog videa je link na slijedeći dio.

U srcu tame - Eugenika i zlocin(c)i kontrole populacije - 2 od 6
U srcu tame - Sto su Georgijanske smjernice? - 5 od 6

U jednom trenutku voditelj se zapita "...kako se misle otarasiti, pa ne znam, 5.5 miljardi ljudi da bi održali čovječanstvo "ispod 500 milijuna ljudi u stalnoj ravnoteži s prirodom"? Pogledajte slijedeće filmove, možda tu leži odgovor.

Još jedan friški tekst na tu istu temu
UK population must fall to 30m, says Porritt



Monsanto, vodeći proizvođač GMO sjemena (90% sveukupne svijetske proizvodnje).

Film se sastoji od 10 dijelova po 10 minuta, ima hrvatski titl. Zaista obavezno pogledati!!!
Ubojice čovječanstva - svijet prema Monsantu

Quote:
Dokumentarac emitiran na francusko-njemackoj televiziji ARTE - kojeg vecina gradjana SAD-a nece nikada vidjeti.

Novinarka Marie Monique Robin provela je mjesece istrazivanja na internetu o americkom bio-tehnoloskom gigantu Monsantu. Nakon tri godine rada i putovanja na 4 kontinenta sklopila je ovaj dokumentarni film o uzasima koje sije svijetom multinacionalna korporacija Monsanto.

Molim vas, podrzite dokumentarac ocjenama i brojem pregleda kako bi ove informacije doprijele do sto vise ljudi.


I za kraj sam ostavila ono što me najviše plaši, Codex Alimentarius.

Ubojice covjecanstva - Sto je Codex Alimentarius? 1/6
Hrvatski titl

Što je zapravo Codex?

Codex Alimentarius je skup pravila za regulaciju poljodjelstva i potpunu kontrolu hrane od sjemena do konačnog proizvoda. Pokušat ću na što jednostavniji način napisati šta znači njegova primjena.

- Pod Codexom više nije potrebno označavati životinje koje su genetski promjenjene, što je do sada bilo obavezno.
- Povrće i sjeme će biti izloženo zraženju. Trenutno se to radi samo kod sjemenja i povrća koje mora dugo putovati, kako bi ostalo što duže svježe. Pod Codexom će to biti obavezno za sve životinje.
- Uvođenjem Codexa će sve životinje, koje se uzgajaju za hranu ili mlijeko, morati dobivati Monsanto hormon rasta i Monsanto antibiotike
- Ljudi će oboljevati zbog konzumiranja genetski uzgojene hrane. Tu uskače farmacija, koja će im nuditi pomoć u obliku svojih ljekova. Gotovo svi prirodni lijekovi postaju zabranjeni i označeni kao opasni, a bit će dozvoljeni samo farmaceutski proizvodi Prirodni lijekovi su konkurencija farmaciji, te ih zato žele ukinuti. Vitaminski dodaci moći će se dobiti samo na recept. (b17 koji sprječava pojavu raka već je zabranjen u Americi)
- Codex u osnovi sprečava i ukida prirodno organsko ratarstvo. Codex Alimentarius će svu kontrolu nad hranom dati u ruke farmaciji i Monsantu kao najvećem proizvođaču genetski prerađene hrane. Ako se ostvare sve crne slutnje, u roku od 10 godina ćemo na policama u trgovinama imati samo genetski uzgojenu hranu, a organske, ekološke i biološke neće više biti. Seljaci će svake godine morati kupovati sjeme od Monsanta, a njihovo sjeme ima ugrađen gen koji sprečava daljnje razmnožavanje. Drugim riječima, ne proizvode sjeme, te seljaci moraju svake godine iznova kupovati sjeme. Naravno, od Monsanta.


Koja pravila nameće Codex Alimentarius?

Pravila, koja nameće Codex razrađena su sa ciljem da osiguraju zaradu ogromnih korporacija, koje proizvode hranu, i za tvrtke, koje se bave genetskim inženjeringom. Ova pravila predstavljaju ogromnu opasnost za zdravlje svake osobe na ovom planetu.

To, što oni predlažu je apsurdno. Prirodni dodaci prehrani, alternativni lijekovi, vitamini i minerali će postati nezakoniti, dok će se otrovne kemikalije koristiti kao dodatci prehrani i aditivi. Većina hrane će biti podvrgnuta zračenju, a na genetski modificirane proizvode neće se smjeti staviti oznaka GMO.


Kriteriji koje nameće Codex:

Genetski modificirana hrana:
uvođenje genetski modificiranih proizvoda na globalnoj razini
GMO kampanja se vodi od strane SAD-a i Kanade, a Europa će morati popustiti pod njihovim pritiskom
bit će dozvoljeno da se sjeme „Terminator“ prodaje na međunarodnoj razini
stižu novi genetski modificirani životinjski proizvodi
genetski modificirani proizvodi više ne moraju imati oznaku GMO na etiketi


Ekološki uzgoj:
smanjenje standarda eko uzgoja
podrška ogromnim poljoprivrednim korporacijama sa „isplativijom“ proizvodnjom
uvođenje različitih sintetičkih aditiva i metoda
procesiranja u eko-proizvodnju
prema zakonu eko-uzgajivači od sada smiju podvrgnuti svoje proizvode zračenju
na etiketi eko-proizvoda ne moraju biti navedeni sastojci ne-organskog podrijetla


Aditivi:
više od 300 različitih aditiva (većinom sintetičkih) su odobreni kao „sigurni“. Među njima su aspartam, BHA, BHT, potassium bromat, tartrazine itd.
ne uzima se u obzir potencijalan rizik dugoročnog korištenja namirnica sa tim aditivima


Postotak pesticida u hrani:
dopuštaju se visoke razine više od 3,275 vrsta pesticida u hrani, uključujući i te, za koje se zna da su kancerogeni ili poremećuju rad endokrinog sistema, na primjer, 2,4-D, atrazine, methyl bromide
ne uzima se u obzir rizik za zdravlje uslijed dugoročnog korištenja namirnica sa pesticidima

Hrana i dodaci prehrani
minimalna dnevna doza vitamina i minerala je spuštena za 75%
postavljena je oštra granica između hrane i lijekova. Nutrijenti će od sada spadati u kategoriju lijekova
dodaci prehrani će morati prolaziti klinička ispitivanja, što je preskupo za većinu proizvođača. Ovo daje zeleno svijetlo velikim korporacijama i uništava male proizvođače.
spuštanje minimalne dnevne doze nutrijenata će imati ozbiljan negativan utjecaj na zdravlje čovječanstva

Činjenice:
Britanija je prihvatila Codex Alimentarius bez obzira na protest više od milijun ljudi.
Češka je jedina članica Europske Unije, koja se još uvijek odupire Codexu.
Sve države, koje ulaze u Svjetsku Trgovačku Organizaciju, na kraju će biti prisiljene da pristanu na smjernice Codex Alimentarius.


Da li moramo prihvatiti pravila, koja nameće Codex?

WTO određuje smjernice svjetske trgovine, a države-članice moraju poštivati ta pravila.
Države-članice WTO-a praktički ne mogu odbiti smjernice Codexa, jer u protivnom slučaju će biti podvrgnute teškim sankcijama i ogromnim kaznama.
Primjer jednog takvog konflikta je Europska Unija, koja je zabranila uvoz mesa krava, uzgojenih uz pomoć umjetnih hormona rasta iz SAD-a i Kanade.
Zbog nepoštivanja pravila WTO-a Europska Unija sada mora godišnje isplaćivati 116 milijuna dolara SAD-u i 11 milijuna dolara Kanadi. Takva situacija se nastavlja već duže od 10 godina, bez ikakvih naznaka rješenja.
Dakle države, koje nemaju duboki džep, morat će se složiti sa pravilima, koje nameće WTO i Codex.


Neki upozoravaju, da je krajnji cilj Codexa…

tretiranje svih životinja sa antibioticima i hormonima
100% genetski modificirani usjevi
hrana, podvrgnuta zračenju
izbacivanje sa tržišta eko-proizvoda i prirodnih lijekova
prema njihovim procjenama cca 3 milijarde umrlih.

Globalna primjena počinje 31.12.2009.

Pa kada se sve to poveže, mislim da niti ratovi, niti svinjkska gripa (pa čak niti cijepivo) ne mogu ubiti toliko ljudi koliko će Codex alimentarius. Mislim da je Eugenica upravo ušla u svoj završni dio...
Sedma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 08:57   #2
systemerror is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 09:02   #3
Nije dobro....previše krivih informacija.....
Ako netko tko smatra da Codex već nije u primjeni i da će sve životinje MORATI biti tretirane hormonom rasta on je itekako u krivu.

Zato, pogledaj ova 2 linka, na njima su točne informacije:

http://www4.dr-rath-foundation.org/T...dex-beware.htm - ispravke grešaka - obavezno pogledati

http://hrsvijet.net/index.php?option...vni&Itemid=120

I možeš baciti oko ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?p...0#post23532660
SomebodySomone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:21   #4
Sedma znači po tebi su organizacije koje svake godine ulažu milijarde dolara da bi sačuvale svoju tajnost uzele 6 gromada granita koji ukupno teže 107 tona, na njih upisali svoju tajni plan i stavili ih usred Amerike?
R.o.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:25   #5
Prvi link ne radi

Drugi link je samo jedan od videa koji sam i ja postavila.

Pretpostavljam da nisi pogledao niti jedan od ovih linkova koje sam dala Pgotovo ne filmove. Nitko nije rekao da se Codex već ne primjenjuje. Međutim, bitna razlika je u tome što je on do sada bio samo kao smjernica, prijedlog. Međutim od 31.12.2009 je on obaveza za sve. Ono što je bitno za reči je to da je Codex popisao sve što je dozvoljeno. Ako nije na popisu onda je strogo zabranjeno, znači nezakonito. Na njihovim stranicama možeš točno vidjeti što je sve dozvoljeno. Npr, 7 od 9 pesticida koje su sve zemlje svijeta još davno proglasile zabranjenima jer su otrovi, sada se ponovo moraju primjenjivati.

Btw, možeš li mi reći što od toga što sam napisala je kriva informacija, kada si mi dao link sa istim informacijama koje i ja, samo što si ti dao samo jedan vrlo mali dio.
Sedma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 11:29   #6
Imaš pravo, fakat su tajne

Te gromade fakat postoje i zna se kada su napravljene. Koliko sam čitala netko igh je grafitima uneredio . Bio video na youtubu ali su ga maknuli
Sedma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:03   #7
Pa s obzirom na to koliko se zapravo malo toga zna o njima mislim da se još uvijek mogu svrstati u tajne organizacije.
I još mi nisi odgovorila zašto su te organizacije odlučile svoje planove za koje javnost ne smije znati objaviti u Elbert okrugu u SAD-u?
Zbog načina na koji je taj spomenik napravljen meni se čini da je on trebao poslužiti kao upozorenje i smjernica za civilizaciju koja je trebala doći nakon što bi ova naša bila uništena nekakvom globalnom katastrofom (s obzirom na vrijeme kada je spomenik postavljen, mislim da je ta katastrofa trebala biti nuklearni rat).
Ta mi teorija ima puno više smisla od toga da su organizacije čija se moć temelji na tome da ljudi ne znaju što čine odjednom odlučile postaviti svoj manifest da ga svi vide.
R.o.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:09   #8
Quote:
R.o.K. kaže: Pogledaj post
Sedma znači po tebi su organizacije koje svake godine ulažu milijarde dolara da bi sačuvale svoju tajnost uzele 6 gromada granita koji ukupno teže 107 tona, na njih upisali svoju tajni plan i stavili ih usred Amerike?
dobro došao na planetu zemlju stranče - greetings

mislim da će slijedeća dva linka zadovoljiti u potpunosti vašu znatiželju

http://www.youtube.com/watch?v=rosIIteigNc

http://www.youtube.com/watch?v=EarWG3gPgJ0

u iščekivanju vaših daljnjih radoznalih upita glede planete zemlje, primite još jednom veliki pozdrav
systemerror is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:31   #9
Ovaj post je sarkazam, znam da spomenik postoji.
R.o.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:37   #10
Kad proradi stranica javim ti pa ćeš moći pogledati.

a ovo je važno

"Hrvatski propisi u pogledu lista i dozvoljenosti uporabe prehrambenih aditiva u potpunosti su usklađeni s Europskom Unijom i temeljnim principima Svjetske zdravstvene organizacije (Codex Alimentarius)"

http://www.zdravlje.hr/clanak.php?id=12768

Ne bih detaljnio išao što ne valja a što valja jer je to na onoj stranici koja trenutno ne radi lijepo objašnjeno.
SomebodySomone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 12:57   #11
Quote:
systemerror kaže: Pogledaj post
Thanks za link To sam tražila.

@SomebodySomone
Imaš pravo, nas vlada voli, misli samo na naše dobro . Ljudi koji su 80-tih u cijelom svijetu rekli da je DDT otrov i zabranili ga, bili su u krivu.
Sedma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 13:29   #12
Quote:
R.o.K. kaže: Pogledaj post
Sedma znači po tebi su organizacije koje svake godine ulažu milijarde dolara da bi sačuvale svoju tajnost uzele 6 gromada granita koji ukupno teže 107 tona, na njih upisali svoju tajni plan i stavili ih usred Amerike?
potpuno tocno. zagonetka je samo TKO ih je doista narucio jer je kasnije uspostavljeno da je narucitelj lazno ime.

georgijansko kamenje, pogledaj.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 13:38   #13
Quote:
R.o.K. kaže: Pogledaj post
Pa s obzirom na to koliko se zapravo malo toga zna o njima mislim da se još uvijek mogu svrstati u tajne organizacije.
I još mi nisi odgovorila zašto su te organizacije odlučile svoje planove za koje javnost ne smije znati objaviti u Elbert okrugu u SAD-u?
Zbog načina na koji je taj spomenik napravljen meni se čini da je on trebao poslužiti kao upozorenje i smjernica za civilizaciju koja je trebala doći nakon što bi ova naša bila uništena nekakvom globalnom katastrofom (s obzirom na vrijeme kada je spomenik postavljen, mislim da je ta katastrofa trebala biti nuklearni rat).
Ta mi teorija ima puno više smisla od toga da su organizacije čija se moć temelji na tome da ljudi ne znaju što čine odjednom odlučile postaviti svoj manifest da ga svi vide.
Stvar je u tome da je takvih znakova, manifesta toliko mnogo i na svakom koraku da njihovo postojanje namjerno ne svrstavamo u krug neobicnih bas zbog njihove sveprisutnosti.

georgijansko kamenje je samo novije zdanje. inace tvorci georgijanskog kamenja svoje znakove i poruke ostavljaju posvuda vec tisucljecima. po meni sve su to isti krugovi svjetskih mocnika, danas su to bankari, prije parsto godina to su bile kraljevske obitelji i slicno. svi oni ponavljaju znakove poput piramide, svevideceg oka, ona njihova masonska geometrija kako se vec zove, logotipovi. gdjegod se okrenemo vidjeti cemo ponavljanje tih simbola koje vec tako dugo drze moc u nasoj svijesti.

georgijansko kamenje je neobicno da postoji, no samim time sto postoji, pod tako zagonetnim okolnostima, mozemo li pomisliti da je to napravio netko tko doista nema namjeru sprovesti ove titanske smjernice na 8 jezika u djelo?

ali zasto? zaista, nemam pojma zasto bi to napravili. svejedno, identicno je kao da vam netko u dvoriste zapikne tablu, ova kuca vise nece pripadati vama, pa si ti misli ko je to.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 14:50   #14
Dok ona 1. stranica ne prorad, evo vam kopija

http://www.thenhf.com/codex_64.htm

"It is, however, important to re-state clearly that we in no way endorse the stance taken by Codex Alimentarius against natural health and continue to oppose the work of Codex at every opportunity."
SomebodySomone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 18:05   #15
Ma strah je neprijatelj. Nemojte se plašiti. Nije cilj samo ne cjepiti se ne čipirati pa onda nastaviti živjeti isto tako podsvijsno izmanipuliran medijima, hranidebenim navikama što je najgore svi smo prihvatili John Smithov "Slobodni kapitalizam!" , dakle mi prihavaćamo i robovi smo kapitalizma i kapitalista. Crveni čovjek nikada nije bio kapitalist i on je već davno preminuo zbog toga no njegov duh živi i danas on je postao viša svijest a crveni je čovjek rekao još davno "Jedan dah"http://www.objave.com/phpBB2/viewtop...ight=Jedan Dah da bijeli čovjek će ispaštat zbog svojih postupaka koje čini bez svijesno o budućim posljedicama. Korjenje svih tragedija je u prošlosti a ne danas, ovo su samo posljedice. Vidi te li sada što znači biti Državljanin???
A Cilj jest podići kolektivnu svijest i po tome ljubav prizvat na svijet bez obzira na čip ili ne to nije prvi cilj iako je teško za shvatiti šta govorim. Smrt je smrti i to će ostat. No strah i kontrola su problemi. Do sada smo mirno konzumirali kapitaliste i sada je vrijeme da nam zabodu nož u leđa jer tako smo i htjeli.

Zadnje uređivanje Ramzes13 : 14.11.2009. at 18:12.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 18:08   #16
Ja sam za to da se ovo tema poljepi po svim podforumima uz naznaku važno.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 19:10   #17
Kako god ovo glupo zvučalo ... al ova promidžba zlih kompanija da se legalizira "terminator" hrana može biti dobar poticaj da počnemo uzgajati svoje prirodne proizvode, prirodnim putem i bez GMO-a. Potrebno je očuvati stara i provjerena sjemenja!

To je budućnost; lokalna proizvodnja hrane(onaj tko može) .... a onaj tko nemože, neka kupuje viškove od ovih koji mogu

Ako smo lijeni, onda se netrebamo čuditi debilnoj odluci o odlasku u strane trgovačke člance i kupovanju zatrovane hrane, i onda se poslije toga buniti?

... ipak imamo izbor! Jedino ako i "mrkve u tegli" proglase ilegalnim, a marihuanu legalnom ... nebi se čudio. Kod zle elite je sve moguće.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 19:17   #18
Pa marihuana i jeste ljek. Ulja od marihuane i čajevi su stara tradicija indije, osim toga razni začini te čaj od bjelog luka.

Ja koristim bijeli luk redovno u ishrani i imam poštovanja prema njemu isto tako marihuanu si prijuštim nekada za zdrava i čista pluća i svijest. A razni začini tu su cimt, vanilija, papar, paprika, bosiljak, ruzmarin. Maslinovo ulje.

Marihuna je zabranjena kako bi ljudi izgubili svijest i sreću te ljek protiv stresa i reume, problema sa nesanicama itd. Jer Marihuana je psihoaktivna ali ništa strašno. Katrana nema. Naime i profe starije i dida mi je pričao da su prije se sadila polja marihuane i svim dobro, nikom ništa. Onda su neke kompanije zabranile sađenje iste i proglasile vragom kako bi uveli nove gluposti kako u farmaceuskoj tako u tekstilnoj industiriji itd.
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 19:31   #19
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Pa marihuana i jeste ljek. Ulja od marihuane i čajevi su stara tradicija indije, osim toga razni začini te čaj od bjelog luka.

Ja koristim bijeli luk redovno u ishrani i imam poštovanja prema njemu isto tako marihuanu si prijuštim nekada za zdrava i čista pluća i svijest. A razni začini tu su cimt, vanilija, papar, paprika, bosiljak, ruzmarin. Maslinovo ulje.

Marihuna je zabranjena kako bi ljudi izgubili svijest i sreću te ljek protiv stresa i reume, problema sa nesanicama itd. Jer Marihuana je psihoaktivna ali ništa strašno. Katrana nema. Naime i profe starije i dida mi je pričao da su prije se sadila polja marihuane i svim dobro, nikom ništa. Onda su neke kompanije zabranile sađenje iste i proglasile vragom kako bi uveli nove gluposti kako u farmaceuskoj tako u tekstilnoj industiriji itd.
Nemoj ti meni pričati o ljekovitim svojstvaima marihuane. Bio sam u vojsci i vidio što ona radi ljudima nakon svakodnevne konzumacije nakon par mjeseci.
A bilo je sličajeva da su takve slali i na stražu .... totalna katastrofa.

Marihuana kao lijek pod kontrolom liječnika da, ali kao slobodna konzumacija ne.

Možda jednom mjesečno ili jednom tjedno i nešteti toliko, no ja stvarno neznam ekipu koja se može kontrolirati da je puše samo povremeno.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 19:40   #20
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Kako god ovo glupo zvučalo ... al ova promidžba zlih kompanija da se legalizira "terminator" hrana može biti dobar poticaj da počnemo uzgajati svoje prirodne proizvode, prirodnim putem i bez GMO-a. Potrebno je očuvati stara i provjerena sjemenja!

To je budućnost; lokalna proizvodnja hrane(onaj tko može) .... a onaj tko nemože, neka kupuje viškove od ovih koji mogu

Ako smo lijeni, onda se netrebamo čuditi debilnoj odluci o odlasku u strane trgovačke člance i kupovanju zatrovane hrane, i onda se poslije toga buniti?

... ipak imamo izbor!.
Nemamo izbor!

Koji bi to bio - da se većina populacije iz gradova preseli na selo? Nema šanse!
A oni koji su na selu ionako su na rubu, oni mali proizvođači hrane. Dok su veliki prisiljeni kupovati GMO sjemenje ili stočnu hranu, lijekove. Drugog i nema - više!

A oni koji misle da uzgajaju prirodno (možda samo za sebe) ako su u blizini polja s modificiranim biljkama nemaju nikakve šanse.

Sve se svodi na onu - otpor je uzaludan!
Who am I is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.