Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2010., 01:07   #81
u 7 razredu u proljeće s tatinom britvicom... kad su već sve cure u školi morala sam i ja i točno se sjećam kako smo tada o tome raspravljali satima, danima...
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:11   #82
Dob početka rasta dlaka jednostavno
matea:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:15   #83
Quote:
matea:) kaže: Pogledaj post
Dob početka rasta dlaka jednostavno
od rođenja?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:17   #84
Idealna dob za početak brijanja nogu: 43.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:21   #85
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
od rođenja?
Pa nerodiš se dlakav mislim možda ima nesretnih slučajeva al ja sam ih počela dobivati negdje u 6 razedu i tad ih počela brijat.Frendici su mi počele rast več krajem četvrtog i tad ih je počela brijat nema tu nekog pravila za sve kao i u ničemu.
matea:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:33   #86
Quote:
matea:) kaže: Pogledaj post
Pa nerodiš se dlakav mislim možda ima nesretnih slučajeva al ja sam ih počela dobivati negdje u 6 razedu i tad ih počela brijat.Frendici su mi počele rast več krajem četvrtog i tad ih je počela brijat nema tu nekog pravila za sve kao i u ničemu.
o rodiš se. da samo znaš
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:40   #87
Quote:
matea:) kaže: Pogledaj post
Pa nerodiš se dlakav
Ne samo da se rodiš, nego si već u trbuhu dlakav.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 01:57   #88
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Ne samo da se rodiš, nego si već u trbuhu dlakav.
bolje da si stavila sliju

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 02:42   #89
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
pa recimo ja bih svakom tinejđeru preporučila brijanje pod pazuhom, barem ljeti, oni se ionako pojačano znoje zbog hormona koji rade punom parom i bez obzira na pranje, djeluju urednije i sami sebi čišće, nisam mislila na cijelo tijelo to ni ja ne volim kod muškog, a do njihove muževnosti ima još vremena
Ma ne, nisam mislila zaista ništa loše. Samo znam neke momke, sad već debelo odrasle muškarce koji to briju jer se bave sportom. I slažem se da je to stvar higijene i naravno da se oni više znoje. Međutim, ne znam, meni je smiješno (što ću takva sam ) kad digne ruku, a ispod niču dlakice na sve strane, one male točkice. Nije mi ružno vidjeti to friško obrijano, ali odmah me uhvati smjeh kad vidim te točkice u muškaraca. Ne znam što mi bude
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 10:05   #90
Ja sam isto počela negdje u sedmom, mislim da sam prvi put obrijala noge još negdje u petom jer nisam imala pametnijeg posla.

A to sa čekanjem do dvadeset mi je pogotovo smiješno jer ću uskoro napuniti 21 pa si ne mogu zamisliti da sam dosad hodala u suknji s dlakavim nogama.
U mojoj generaciji su sve cure najkasnije od početka srednje brijale noge.
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 11:34   #91
ja sam počela brijati u osmom razredu.Ne podnosim dlake na nogama,ne bi se mogla zamisliti sa groznim dlakama,baš je super osjećaj bez dlaka.Danas ko se ne brije nije normalan,heeeeee, ma neka svako radi šta hoće,možda još uvijek ima neko kome se sviđaju dlakave noge,heeee,neka to je njihov izbor.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 18:23   #92
20 da si izjavila da si do 20 čekala da izgubiš nevinost, ali dlake ?
Sa kojih 13 godina sam došla na tu ideju i to ne jer su neke moje prijateljice to već napravile ili jer sam to vidjela na mami nego (sjećam se toga kao da je bilo danas, stvari kao početak upoznavanja sa složenijom kozmetičkom zanimacijom od mazanja lica Niveom očito ostaju u memoriji) sam sjedila na wc-u (nekako kao da se tako rađaju velebne ideje ) i gledala svoje noge, bila mi je odbojna ta čupavost i kad sam sišla s daske - pravo u potragu za tatinom britvicom. Vatreno krštenje, doslovno, noge su me pekle dva iduća dana. Raskrvarila sam petu...nisam mislila da i tamo imam dlaka, nego mi se dogodilo, kao i godinama poslje kad sam znala ličiti na dobrovoljnog davaoca krvi koji kapa sa svih strana...fala bogu na epilatoru!
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 02:52   #93
Kraj drugog srednje (15), samo potkoljenice, britvica bila i ostala jedino sredstvo borbe na svim frontovima, blažena plavuša.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 06:29   #94
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Kraj drugog srednje (15), samo potkoljenice, britvica bila i ostala jedino sredstvo borbe na svim frontovima, blažena plavuša.
Tko se to vratiooooo!!
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 15:23   #95
Hm.. negdje u šestom razu.
Znam da je pol mog raza bilo obrijano, pa reko, idem i ja xD
Al mama mi je kupila sve potrebno.
Tada je bila potkoljenica, a sad oboje
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 16:31   #96
s 15...ali prilicno su svijetle...uradila sam to britvicom,na suho...nikakvog peckanja ni ista slicno
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 23:37   #97
Ja sam obrijala noge još u sedmom razredu. Živcirale su me moje duge, bijele dlake. Prvo sam hrabro obrijala potkoljenice, a onda sam kupila Veet kremu i riješila bikini zonu i natkoljenice...Sada, nakon 10 godina mučenja britvicom, imam i epilator kojeg obožavam!
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 23:51   #98
Ja sam u osmom raz., mislim išla sam na maturalac pa eto
a htjela sam i prije, al još su nas cure držale priče bit će ti gušće i to...
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 16:59   #99
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Zar nije 13-14 godina uobičajeno vrijeme puberteta i odlakavljenja? Zabraniš li joj, samo će skrivećki doći do nekih polurješenja.
kao recimo,ja osobno britvicom ruke. (zato sad hodočastim po kozmetičkim salonima)

a noge sam s 12 godina,mama i ja trakama sredile jer sam imala problema s dlakama
pepsiihead is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:45   #100
Ja sam počela s 13 potkoljenice, s 14 nadkoljenice, s 15 ruke...
Bloggerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.