Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2012., 19:43   #61
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
jedino im fali garancija... 2 godine je totalno smjesno u danasnje doba.

evo gledam im cijene produzene garancije za 207:

60 mjeseci 3.861,79 HRK 4.674,80 HRK (100tkm i 120tkm).

Znaci ja bih osobno to dodao i usporedio cijenu sa konkurencijom na taj nacin.
Dodaj onda konkurenciji 3500kn za ESP.Od iduće godine je on u Europi obavezan.To samo kod nas ovakve muljaže mogu proć.
sanjo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:28   #62
Konkurencija obično ne nudi ESP, tempomat i hlađeni pretinac u seriji.

Za sam start prodaje ovo su sasvim fine cijene u odnosu na motore i opremu.
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:39   #63
Super su cijene, 120 tkn za top opremu i top 156 konja turbo benzinac. Ici ce prodaja dobro.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 22:53   #64
Nije loše,. čeka se novi Clio pa da vidimo
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 00:44   #65
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Konkurencija obično ne nudi ESP, tempomat i hlađeni pretinac u seriji.

Za sam start prodaje ovo su sasvim fine cijene u odnosu na motore i opremu.
cuj tvoje je da izaberes... tempomat ok, pretinac je glupost, radije bi garanciju od 5 godina za to mjenjao.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 08:15   #66
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
cuj tvoje je da izaberes... tempomat ok, pretinac je glupost, radije bi garanciju od 5 godina za to mjenjao.
a vidiš to nisam siguran... garancija lijepo zvuči kad kupuješ auto... al u praksi...

kao prvo u 95% slućajeva nema većih kvarova koje pokriva garancija, a u 5 godina za nepotrebne i preskupe servise platiš barem 1k € previše...

drugo... kada i dođe do problema u garanciji... šanse su pola pola da ćeš to uspjet izganjat da ti se riješi u garantnom roku i na njihov trošak... serviseri uvjek izmišljaju dlake u jajetu kako bi ti bio kriv za nastali problem

garancija ti daje lažnu psihološku sigurnost, kao auto je pozdan i neće se pokvarit... al u praksi je banana. Naravno onih 95% koji nema većih problema u garantnom roku neće ni skužit kolko je sranje garancija i koja navlakuša al će uredno plaćat preskupe servise... jer ove sitnice koje ti i riješe su najčešće mušice koje se jave u prvih godinu dana... dok ovih 5% je zanemariva brojka i nitko ih ne doživljava ozbiljno jer ako je svima super garancija, kaj sad oni trabunjaju...

ne kažem da je generalno garancija loša... al garancije na HR način... hm... radije bi auto sa 2 godine nego sa 7
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 09:12   #67
Moram priznati da su Francuzi fer s cijenama a obzirom što nude..
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 11:03   #68
Quote:
sanjo77 kaže: Pogledaj post
Evo ti opreme.

Ma ima sve živo čovječe...i ESP ima

http://www.peugeot.hr/media/deliacms...406-477491.pdf

Yep... svaka čast. Konačno pošteno opremljen mali auto sa pristojnom cijenom

Jedino šteka jamstvo kao što netko reče, ali gledajući uloženo/dobiveno, stvarno odlična ponuda.

Jedino šteta što jači dizel za 2 konja prelazi u viši stupanj osiguranja.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 11:07   #69
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
a vidiš to nisam siguran... garancija lijepo zvuči kad kupuješ auto... al u praksi...

kao prvo u 95% slućajeva nema većih kvarova koje pokriva garancija, a u 5 godina za nepotrebne i preskupe servise platiš barem 1k € previše...

drugo... kada i dođe do problema u garanciji... šanse su pola pola da ćeš to uspjet izganjat da ti se riješi u garantnom roku i na njihov trošak... serviseri uvjek izmišljaju dlake u jajetu kako bi ti bio kriv za nastali problem

garancija ti daje lažnu psihološku sigurnost, kao auto je pozdan i neće se pokvarit... al u praksi je banana. Naravno onih 95% koji nema većih problema u garantnom roku neće ni skužit kolko je sranje garancija i koja navlakuša al će uredno plaćat preskupe servise... jer ove sitnice koje ti i riješe su najčešće mušice koje se jave u prvih godinu dana... dok ovih 5% je zanemariva brojka i nitko ih ne doživljava ozbiljno jer ako je svima super garancija, kaj sad oni trabunjaju...

ne kažem da je generalno garancija loša... al garancije na HR način... hm... radije bi auto sa 2 godine nego sa 7

Da, ali ja bih volio da je uvedu kao što je i većina uvela. I da to reklamiraju kao i ostali. Jer bi mi to bar malo značilo da i oni sami vjeruju u to što prodaju.

Po svemu što sam svih godina pročitao o Peugeotu odn. o njihovim servisima i što su nekim ljudima priuštili, to je definitivno zadnja marka koju bi uzeo u obzir mada ovaj 208 po cijeni i ponuđenome stvarno spada u vrh ponude. Nedavno sam čitao usporedbe u kvaliteti izrade i izgleda da je 208 stvarno kvalitetno napravljen (npr. 508 je ispao jako loš na istom testu)...


Na stranu to, morati ću do salona otići vidjeti kako ta instrument ploča izgleda... nekako mi to premutavo izgleda ovako poviše volana
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 11:44   #70
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Da, ali ja bih volio da je uvedu kao što je i većina uvela. I da to reklamiraju kao i ostali. Jer bi mi to bar malo značilo da i oni sami vjeruju u to što prodaju.

Po svemu što sam svih godina pročitao o Peugeotu odn. o njihovim servisima i što su nekim ljudima priuštili, to je definitivno zadnja marka koju bi uzeo u obzir mada ovaj 208 po cijeni i ponuđenome stvarno spada u vrh ponude. Nedavno sam čitao usporedbe u kvaliteti izrade i izgleda da je 208 stvarno kvalitetno napravljen (npr. 508 je ispao jako loš na istom testu)...


Na stranu to, morati ću do salona otići vidjeti kako ta instrument ploča izgleda... nekako mi to premutavo izgleda ovako poviše volana
upravo sam došao iz salona (obišo sam PUG, Mazdu i Hyu... za danas dosta) Pa mogu ti reči da mi je na prvu taj 208 pravi bombončić... izvana mali i simpatičan... ne gura se u višu klasu kao neki konkurenti... Unutra se vidi razlika u odnosu na prijašnje modele... kvaliteta materijala i izrade izgledaju puno bolje... osim... nikak mi nije sjelo ovo sa položajem instrument ploče... nije baš jednostavno ulovit idealan položaj sjedala/volana a da uz to vidiš instrumente... volan je mali i super izgleda... U pug sam zadnje išao pa više nisam imao vremena za probnu vožnju, iako su ju ljubazno ponudili...
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 12:43   #71
Mene je isto cjenik ugodno iznenadio. Šteta što ne kupujem.

Nisam skužio, u početnom paketu se umjesto zaslona dobije obični radio? Gdje on ide, na vrh konzole?

Za garanciju ne znam što da mislim.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 13:17   #72
Ne mogu nikako naći cijene za BiH... :/ Može li pomoć?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 14:07   #73
pa nisu još stavili cijene za bih
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 16:51   #74




JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 17:35   #75
....evo, vozim 208 1.6 e-hdi 115 3P...nakrcanović...nije loše...oduševljava potrošnja...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 19:28   #76
MOže neke slike van/unutra?
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 21:19   #77
Šta nači e-HDI i zanima me jel svaki 208 ima touchscreen, mislim ne zavisi to od opreme, jel?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 22:44   #78
e znači da ima start-stop sustav

touchscreen ovisi o opremi... imaš na prošloj stranici link sa opremom i cijenama pa ćeš tamo vidjeti... odn. odi na sajt pa pod konfiguratorom složiš što želiš
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 23:19   #79
Quote:
dellel kaže: Pogledaj post
MOže neke slike van/unutra?

Pa ima ih na webu kolko hoćeš...moral bi oprat kaj sam zasral sa sladoledom...i izmrvio čips...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 04:06   #80
Quote:
Loborek kaže: Pogledaj post
a vidiš to nisam siguran... garancija lijepo zvuči kad kupuješ auto... al u praksi...

kao prvo u 95% slućajeva nema većih kvarova koje pokriva garancija, a u 5 godina za nepotrebne i preskupe servise platiš barem 1k € previše...

drugo... kada i dođe do problema u garanciji... šanse su pola pola da ćeš to uspjet izganjat da ti se riješi u garantnom roku i na njihov trošak... serviseri uvjek izmišljaju dlake u jajetu kako bi ti bio kriv za nastali problem

garancija ti daje lažnu psihološku sigurnost, kao auto je pozdan i neće se pokvarit... al u praksi je banana. Naravno onih 95% koji nema većih problema u garantnom roku neće ni skužit kolko je sranje garancija i koja navlakuša al će uredno plaćat preskupe servise... jer ove sitnice koje ti i riješe su najčešće mušice koje se jave u prvih godinu dana... dok ovih 5% je zanemariva brojka i nitko ih ne doživljava ozbiljno jer ako je svima super garancija, kaj sad oni trabunjaju...

ne kažem da je generalno garancija loša... al garancije na HR način... hm... radije bi auto sa 2 godine nego sa 7
nema to veze sa vezom.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.