Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2013., 14:02   #81
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Joj kako mi vadite mast sa tim CW a u Banja Luku jos nisu dosli
Barem ih ja nisam nigdje nasla
Ni ja....a jedva cekam, vuku mi na Revlon lip buttere....
Nama sve dodje kasno grrr...
ValAry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 14:35   #82
Danas i ja na glasanje nosila ovaj ruž kao Tearsinheaven, ali 130! dajmo glas za Color Whisper!
nakon sta nestane početni sjaj, ostane na usnama lagana boja i mekani osjećaj kao da imam balzam.
Dark star - meni je na usnama 130 topla nijansa, drugačija je nego u pakiranju al to su moje usne takve, npr. bourjois 07 ona fuksijasta nijansa na meni vuče na tamniju fuksiju,crvenkastu. skroz drugačije ostaje nego na ruci. A ovaj koji ti voliš, coral ambition meni nije nimalo neon, nego mliječna lagana narančasta bojica
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 16:07   #83
Ma to je onda do boje usana defintivno, na meni je čak malo kričav

Točno to je i Paula B. napisala za njih, da čak i kad boja blijedi ostane lagani hint. Caresse je isto pohvalila ali je napisala da joj je minus što imaju miris (skincare is not eau de cologne )

cw recenzija

This unique lipstick has a slick, cream-gel texture that glides smoothly across lips and has a wet-shine appearance. The shades impart a good amount of color while still having a sheer, gloss-like finish, and there is a gorgeous array of hues to flatter a variety of skin tones.

This lipstick doesn't have much staying power, but the more vibrant shades leave a stain of color so your lips remain pigmented even after the moisturizing feel has worn off.

The slick texture may be an issue if you're prone to lipstick feathering into lines around your mouth. Otherwise, it's a great option, especially if you like the shine of gloss but want a creamier feel and more color than most lip glosses provide!

Note:This product contains a small amount of the potential skin irritants alcohol, linalool, and fragrance, but they're present in small amounts and so are not likely cause for concern.
Pros:

Glides on smoothly and moisturizes lips.
Gorgeous colors, with options for every skin tone.
Vibrant shades leave a stain of color.

Cons:

Slick, creamy texture can feather into lines around the mouth.



caresse
This creamy, glossy lipstick comes in a beautiful range of nude to vibrant shades and glides on smoothly with a lightweight, wet-shine finish. The medium-sheer pigmentation makes it easy to apply on the go (almost like a tinted lip balm) while imparting enough color to make an attractive impact.

If you tend to suffer from lip color feathering into lines, this lipstick will be too slick for you, but otherwise it is an ultra-smooth lipstick that provides a gorgeous pop of color.

Note: This lipstick contains fragrance (which can be potentially irritating), but the amount is low enough that it shouldn't be a problem.
Pros:

Attractive shades to complement most skin tones.
Medium-sheer pigmentation makes it easy to apply on the go.
Creamy, glossy texture glides on for smooth coverage.

Cons:

Can migrate into lines around the mouth.
Contains a small amount of potentially irritating fragrance.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 18:39   #84
da vas pitam ovdje... znači ja obožavam ruževe i to mi je najdraže od šminke: nema puno drndanja, a izgledaš extra!

ali imam velike čube i svaki mi se ruž koji sam do sada koristila (a koristila sam ih puno) nakuplja u gustu crtu tamo gdje mi se usne spajaju i onda je to frka skidati jer u javnosti nemam baš prostora to maramicom brisati jer se gamad ful zalijepi... mislim, to je posao!
a da skidam zubima, eeeeeew

kako vi to rješavate?
mene to izluđuje, a imam frendicu s istim problemom, ali to nju ne dira (dok mene bode u oči i na njezinim usnama)

sa sjajilima je situacija još gora, čak i neki balzami mi to rade
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 20:24   #85
Mislim da je to normalno...tako bude i meni...meni od sjajila i labela bude bijela crta haha to mi je jos gore..ovo od ruza mi je normalno..
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 13:25   #86
možete mi preporuučiti neke dobre tamno crvene i crvene ruževe?one koji dugo stoje na usnicama i sve kaj ide uz to bla bla
__________________
Another day in paradise
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 15:14   #87
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
VOLIM SVOJU SESTRU!

veli da mi neki dan u LIDLU () kupila ruž za - 14 (slovima: ČETRNAEST) kuna i da je dobar. Rekoh si "moš si mislit, to sigurno neko smeće" , al ne - eto jučer ga probala i ODLIČAN JE. Ne skida se tako lako...... čak su mi usta ostala malo crvenkasta jutros kad sam se probudila iako sam ruž ofkors skinula prije spavanja....

hvala sister
Vidjela sam da u Lidlu imaju neku dekorativu po 14 kuna sve, a imaju nekakve podloge/pudere, lakove za nokte, maskare i ruževe. Nisam ništa kupila jer imam svega doma i ne znam ništa o tome kakva je kvaliteta. A dekorativa je ona njihova Cien marka.

Jedino mi je super što im je apsolutno sve zapakirano u prozirne folije i onda si siguran da ništa nije prčkano.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 20:16   #88
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ma to je onda do boje usana defintivno, na meni je čak malo kričav

Točno to je i Paula B. napisala za njih
tocno se kuzi kako je ta beautypedia tvoja Biblija - na koju god temu dodem, ti spominjes proizvode uz recenziju Paule B.
u ovom slucaju neku veliku razliku izmedu Pauline recenzije Caresse i Whispera i ne nalazim, slicno ih je opisala, razlike su u malo parafraziranja

meni su Caresse roze ljepse od Whispera, Caresse takoder ima i vise crvenih (Whisper Who wore it red-er nije prava crvena, a Cherry on top nijansa kod nas nije stigla), jedino sto su mi Whisper nude nijanse ljepse + Whisper ima vise trenutno trendy nijansi. moj konacni sud
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 21:43   #89
Zna netko koji je ovo ruž?

http://ultraphoto.org/images/4vjop7ipx3bath6jcdo.jpg
Jako mi se sviđa nijansa i ova odsjaj!
jedna001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 22:38   #90
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
tocno se kuzi kako je ta beautypedia tvoja Biblija
Ne bih se baš tako dramatično izrazila


Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
na koju god temu dodem, ti spominjes proizvode uz recenziju Paule B.
e, pa šta onda?


Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
u ovom slucaju neku veliku razliku izmedu Pauline recenzije Caresse i Whispera i ne nalazim, slicno ih je opisala, razlike su u malo parafraziranja
Slažem se, samo što su Caresse jače parfimirani, što im je minus, uz razlijevanje koje spočitava oba ruža.

Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
meni su Caresse roze ljepse od Whispera, Caresse takoder ima i vise crvenih (Whisper Who wore it red-er nije prava crvena, a Cherry on top nijansa kod nas nije stigla), jedino sto su mi Whisper nude nijanse ljepse + Whisper ima vise trenutno trendy nijansi. moj konacni sud
Ja više volim nude i trendy nijanse od crvenih a nitko ti ne uskraćuje pravo na sud, konačan ili bilo kakav , pa ga ne moraš tako grčevito braniti.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 22:49   #91
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da u Lidlu imaju neku dekorativu po 14 kuna sve, a imaju nekakve podloge/pudere, lakove za nokte, maskare i ruževe. Nisam ništa kupila jer imam svega doma i ne znam ništa o tome kakva je kvaliteta. A dekorativa je ona njihova Cien marka.

Jedino mi je super što im je apsolutno sve zapakirano u prozirne folije i onda si siguran da ništa nije prčkano.
ma da? Iskreno, nemam pojma jer nisam jaaaaaaaako dugo bila u Lidlu pošto uglavnom kupujem u Plodinama/Konzumu/eventualno nekad Kauflandu - Lidl mi daleko pa mi nije baš zgodno...
ali sad kad sam ovo čula - možda navratim sad koji dan i nabavim si još nešto za 14kn
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 23:13   #92
dark star, nisam te napadala (samo sam uocila uzorak i istakla ga), ne moras se ni braniti ni napadati.
i uopce ne branim svoj sud, pogotovo ne grcevito, samo sudjelujem u raspravi o Caresse/Whisper ruzevima koja traje od prve stranice otvaranja teme o ruzevima vol.2.
ako mislis da sam se obracala tebi ili se nadovezivala na nesto tvoje s mojim konacnim sudom, nisam, zato sam i odvojila dio s opaskom o komentaru Paule B. s drugim dijelom posta.
a sad, ja, recimo, volim parfumirane ruzeve, nije to svakome negativna karakteristika (to je bolje pripomenuti radi ljudi kojima to smeta).
razlijevanje nisam primijetila ni kod Caresse ni kod Whispera koje imam, ali dobro, ni inace s time nemam problema pa nisam mjerilo.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 00:07   #93
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
ma da? Iskreno, nemam pojma jer nisam jaaaaaaaako dugo bila u Lidlu pošto uglavnom kupujem u Plodinama/Konzumu/eventualno nekad Kauflandu - Lidl mi daleko pa mi nije baš zgodno...
ali sad kad sam ovo čula - možda navratim sad koji dan i nabavim si još nešto za 14kn
Ja sam isto to sad prvi puta vidjela, a dosta često sam tamo. Bio je onako jedan displej u kojem je to sve bilo stavljeno. Malo sam gledala te ruževe i lakove, ali sam onda odustala od kupnje. Displej je bio postavljen kod proizvoda koji su na sniženju pa nisam sigurna je li cijena od 14 kn snižena ili regularna, niti da li će odsad to biti stalan postav kao proširenje ponude ili je samo trenutačno prisutno.

Ali od ruževa i lakova je bilo tek nekoliko nijansi, dvije roze i jedna neka crvena, ako se dobro sjećam.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:19   #94
Ja bih neki crveno-narancasti Dior Addict bez sljokica. Imate kakvu preporuku?
I usput, gdje sad ima Dior u Os za kupiti?
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:35   #95
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
meni je bash suprotno, jedini Whisper kod nas dostupan koji se pigmentiranoscu moze mjeriti s one 4 Caresse nijanse koje sam spomenula ranije je nijansa Who wore it red-er (i ajde, Mad for magenta moze proci), svi ostali su sheer. swatchala sam ih bash danas sve jedne do drugih na ruku i usporedivala (a pazila sam da mi premazi budu jaci)
Ovo je istina, puno su više sheer nego Caresse. Ja s whisper ruževima moram proći sto puta da ostane vidiljiva boja, dok mi caresse ostavljaju puno intenzivniju boju u puno manje poteza.

Što se tiče beautypedie, ja nikad neću moći ozbiljno shvatiti osobu koja pokušava biti autoritet u analizi tuđih proizvoda (gdje redovito pljuje mahom po vrhunskim brandovima i proizvodima s odličnim recenzijama potrošača), dok u isto vrijeme besramno promovira svoje vlastite i uvrštava ih u kategoriju BEST. Očitija je u sukobu interesa nego Maminjo, no dobro, tko voli - nek izvoli.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:38   #96
Quote:
Bubamaraaaa kaže: Pogledaj post
Ja bih neki crveno-narancasti Dior Addict bez sljokica. Imate kakvu preporuku?
I usput, gdje sad ima Dior u Os za kupiti?
Probaj 745 New Look.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:40   #97
Hvala
Sad jos samo da saznam gdje da ih kupim buduci da se Limoni zatvorio.
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 10:18   #98
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
meni su Caresse roze ljepse od Whispera, Caresse takoder ima i vise crvenih (Whisper Who wore it red-er nije prava crvena, a Cherry on top nijansa kod nas nije stigla), jedino sto su mi Whisper nude nijanse ljepse + Whisper ima vise trenutno trendy nijansi. moj konacni sud
Ja imam samo Who wore it red-er jer mi je ta jedina,uz onu Magentu (ali nju nisam kupila) vrijedna pažnje. Ostale se uopće ne vide.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 12:36   #99
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post

Ali od ruževa i lakova je bilo tek nekoliko nijansi, dvije roze i jedna neka crvena, ako se dobro sjećam.
pa dobro, i razumljivo je da je tek nekoliko nijansi - pa nije Lidl drogerija
meni je seka kupila taj neki crvenkasti i mogu reć da sam baš zadovoljna
još samo da se meni dočepat Lidla pa da si izabarem koji lakić za nokte - bila bih presretna
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 15:01   #100
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
dark star, nisam te napadala (samo sam uocila uzorak i istakla ga), ne moras se ni braniti ni napadati.
i uopce ne branim svoj sud, pogotovo ne grcevito, samo sudjelujem u raspravi o Caresse/Whisper ruzevima koja traje od prve stranice otvaranja teme o ruzevima vol.2.
ako mislis da sam se obracala tebi ili se nadovezivala na nesto tvoje s mojim konacnim sudom, nisam, zato sam i odvojila dio s opaskom o komentaru Paule B. s drugim dijelom posta.
a sad, ja, recimo, volim parfumirane ruzeve, nije to svakome negativna karakteristika (to je bolje pripomenuti radi ljudi kojima to smeta).
razlijevanje nisam primijetila ni kod Caresse ni kod Whispera koje imam, ali dobro, ni inace s time nemam problema pa nisam mjerilo.
A kome drugom? Pa mene si citirala uz zajedljivu opasku, ne haluciniram.

nije stvar voliš li parfimirane ruževe ili ne, nego je stvar da miris u visokoj koncentraciji nije dobrodošao u proizvodima za njegu kože jer joj šteti. ali ako tebe za to baš briga - tvoje pravo. neka svatko kupuje, koristi, i vodi se čime god hoće. Ti se u svojim komentarima vodi mjesečevim mijenama ili majanskim kalendarom, meni ne bi smetalo

Anarniel - http://www.youtube.com/watch?v=SLHtkH9rqWk mene Paulini proizvodi ni ne zanimaju, mada ne vidim tko to u današnje vrijeme ne pokušava ispromovirati nešto svoje i šta se tome čudiš. A u vezi drugih brendova mi se iskustvo pokopilo s njenim u stopostotnoj mjeri. Ali pliz nemoj na ovo replicirati pošto si se u stanju dokazivati dok svi ne pocrkaju čak i ako si 100% u krivu, kao što je bilo na topicu s puderima kad si govorila da je noć dan.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.