Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2013., 14:09   #81
A na koji to točno BTGN mislite?
Jer su neki povukli iz prodaje prije nekoliko mjeseci pa ne znam je li to taj na koji mislite ili je on ostao i dalje u ponudi?
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 14:16   #82
Ostao je samo high gloss
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 14:37   #83
Ja BTGN koristim već duže vrijeme i zadovoljna sam. Istina smrdi i malo je gušći. Prije nego se stavi preko laka trebalo bi kao pustiti da se lak dobro osuši (naročito ako sam stavljala neke točkice ili slično pa je na tim dijelovima lak gušći), ali najčešće ne čekam pa mi nekad povuče lak .

Volim ga jer je jedini TC koji se brzo osuši i doslovno zapečati lak i ne bude mekano ako je ispod njega dva sloja laka...koliko puta sam se znala s nekim drugim TC ujutro probuditi s otiskom tkanine od jastučnice na noktima .
*dalmatinka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 16:39   #84
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
Ostao je samo high gloss
moj je high gloss.
sad sam digla paniku, a moguce da ce mi iduće mazanje biti normalan
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 23:23   #85
ima negdje kod nas za kupit lakove sa rubber finishem, a da nisu baš previše skupi?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 07:26   #86
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
jel pomaže da se stavi malo acetona možda?
pisala sam prije. zbog sastava nitroceluloze možeš stavit par kapi nitra i snjim razrijedit. ja sve s njim razrjeđujem i ništa lakovima nije.. thinneri su mi preskupi a isti drek.

aceton ti radi skroz drugi efekt. na prv razrijedi, a nakon nekog vremena zgusne bolje nego šta je prije bio i još ti mjestimično zgusne pa ostanu mekane grude..
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 13:48   #87
kupila sam i ovaj sutra je na redu

http://farm3.staticflickr.com/2823/9...614b0a17_b.jpg
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:35   #88
E njega obozavam! Bas divan pjeskic <3 a i imala sam ga kad sam dobila the prsten pa jos jedno <3 ide


Sent from my iPhone using Tapatalk
KarenMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 15:23   #89
kupih danas na črnomercu na okretištu GR jolly jewel 116. 20kn. mislim da je taj bio zadnji. ima još 102, 106, 111, 113, nisam sigurna jer 118 ili 123, 119 i 121. svi su po 20kn. sjećam se bilo je pred pola godine skoro svih ali tada su mi šljokice bile big no.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:33   #90
Ajme,u Golden Rose su po 34 i 20 kn...di točno na črnomercu?
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:38   #91
i ja ga kupila za 32kn
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 20:21   #92
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
i ja ga kupila za 32kn

Aj nisam jedina
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 20:28   #93
Quote:
KarenMarie kaže: Pogledaj post
E njega obozavam! Bas divan pjeskic <3 a i imala sam ga kad sam dobila the prsten pa jos jedno <3 ide
Lajkam ovaj komentar! Ja sam na noktima imala neki indigo plavi lakić i MF Fantasy Fire preko kad se dogodio THE razgovor. Doduše, ja nisam dobila prsten, nego kuhinju!

A o tom štandu na Črnomercu se piše već duže, samo ne da mi Črnomerec nije usput - nije mi ni Zagreb!
Ja sam svoja 4 primjerka Jolly Jewelsa kupila u Bosni za 16 kn/kom.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:21   #94
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Lajkam ovaj komentar! Ja sam na noktima imala neki indigo plavi lakić i MF Fantasy Fire preko kad se dogodio THE razgovor. Doduše, ja nisam dobila prsten, nego kuhinju!

A o tom štandu na Črnomercu se piše već duže, samo ne da mi Črnomerec nije usput - nije mi ni Zagreb!
Ja sam svoja 4 primjerka Jolly Jewelsa kupila u Bosni za 16 kn/kom.

mali off, ali koji je datum? nadam se prije mog da vidim tvoje noktiće

dok je Bosne briga me za sve štandove ovuda
KarenMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:42   #95
vidi lakoholičarki, ja se ne sjećam dali sam uopće imala lak na noktima kad se desio THE razgovor .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:01   #96
Quote:
KarenMarie kaže: Pogledaj post

mali off, ali koji je datum? nadam se prije mog da vidim tvoje noktiće

dok je Bosne briga me za sve štandove ovuda
Bit će 3.5., ali ne vjerujem da ću imati zanimljivu manikuru. Kad idem na nečiju svadbu, radim ful jednostavno i dosadno jer ne volim preveć svega. Mislim da će tako biti i kod mene. Malo bijele, malo nude, malo bisera... Vidjet ćemo! Budu li nokti duži, stavit ću cirkone s donje strane. Daleko je još, no već sam kupila Essencov bež pjeskić. Nije neki lakić, ali vidim ga u finim kombinacijama.

I potpis za Bosnu!

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
vidi lakoholičarki, ja se ne sjećam dali sam uopće imala lak na noktima kad se desio THE razgovor .
Sama si rekla... Očito nisi bila lakoholičarka enough!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:40   #97
dire dawn ja se ne sjećam šta sam jučer jela, al nokte pamtim unatrag ohoho! čak i lakova koje sam ko mala mami krala

mirtochka kad malo razmislim zapravo i ja na svadbama uvijek imam ful jednostavno, najčešće crvendaće. A i tako sam i ja htjela, što jednostavnije i nudastije. Taj Essence je toliko divne boje, ali meni na noktima niš ne valja
Ovo s cirkonima je super! Jedva čekam vidjeti ja sam jesenska mlada
KarenMarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 23:02   #98
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Sama si rekla... Očito nisi bila lakoholičarka enough!
očito nisam


Quote:
KarenMarie kaže: Pogledaj post
dire dawn ja se ne sjećam šta sam jučer jela, al nokte pamtim unatrag ohoho! čak i lakova koje sam ko mala mami krala:cerek
i ja se sjećam lakova koje sam krala mami, imala ih je svega par komada jer se moja mama ni ne šminka i ne lakira nokte, i svi su bili u boji fuksije/tamno rozo . uvijek sam imala nalakiran mali prst jer mi baka (koja je prije bila učiteljica) nije dala da lakiram sve nokte jer "šta ak ti pozli, onda se po noktima vidi <umetni točno što>, a ak imaš lak onda se to ne može vidjet i možeš umrijet".
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 23:14   #99
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post

Aj nisam jedina
al kod mene ih ni nema nigdje drugdje osim u refanu

a glete ovu bočicu kako je slatka

pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 07:42   #100
Quote:
Jeguljica kaže: Pogledaj post
Ajme,u Golden Rose su po 34 i 20 kn...di točno na črnomercu?
onaj štand odmah prvi pokraj one slastičarnice. vanilla mislim da je. točno di tramvaji stanu. imaju i gabrini lakiće.. nekad su bili po 10kn, sad su 15, a 2 za 20? ako sam dobro skužila..

ah meni bosna nije nimalo usput. pogotovo kad živim skroz zapadno.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.