Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 18:55   #81
Aint my cup of tea.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 20:24   #82
Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa brazilskom depilacijom ? Je li jako boli? Postoje li zdravstveni rizici? Kakav je snošaj nakon toga?


Možda ovo područje nije izravno vezano uz erotiku, ali uz seks jest, a i "stvar je intimne prirode" kako piše u objašnjenju ovog pod foruma, pa zato smatram da može ostati ovdje.

Eto, već duže vrijeme razmišljam o brazilskoj depilaciji, a nikako da se odvažim na to, zanimaju me iskreni odgovori muškaraca koji to prakticiraju.


Dakle, kakav je Vaš stav o brazilskoj depilaciji za muškarce?

Mogu se i cure priključiti u raspravu.
Probaj pa ćeš znat. Meni je to užitak samo takav, iskreno...

I da, sviđa mi se "brazilka" na muškarcima.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 22:12   #83
Quote:
10 000 kaže: Pogledaj post
Ova aktivnost trebala bi se zvat Brazilac ili Hrvat, možda, a ne Brazilka za muškarce. Eto prilike za zaradu, čak je moguće da naziv bude globalno prihvaćen.

Daj zamisli razgovor...
"di si frende? Sto je novog?
Ma evo došao s Brazilca!"
8/

Hm, BIG NO!


Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 22:35   #84
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Daj zamisli razgovor...
"di si frende? Sto je novog?
Ma evo došao s Brazilca!"
8/

Hm, BIG NO!


Sent from my iPhone.
Ma daj?!
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 22:54   #85
ako oces biti gladak oko genitalija skini to na bilo koji nacin i ne zajebavaj ostale ljude tetkastim pitanjima i rijecima tipa sumica i pimpac.

price o higijeni su preglupe. da su te dlake nehigijenske vjerujte mi da bi majka priroda vec napravila da ih nema.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:14   #86
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ako oces biti gladak oko genitalija skini to na bilo koji nacin i ne zajebavaj ostale ljude tetkastim pitanjima i rijecima tipa sumica i pimpac.

price o higijeni su preglupe. da su te dlake nehigijenske vjerujte mi da bi majka priroda vec napravila da ih nema.
Pa na nekima i je
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:50   #87
Dokazano je da ce dlake nestati evolucijom...dakle nehigijenske su.

Preporuka za pilonidalni sinus -brij dlake
Preporuke za sport-brij dlake
Preporuke za ranu-brij dlake.

Zadrzavaju prljavstinu i povecavaju razvoj bakterija. Tako da je prica o higijeni tocna.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 23:54   #88
Čak bi amazonke birale manje dlakave muškarce, jer je veća mogućnost da se paraziti začahure između dlaka. Ali, svejedno ja volim svoje dlakavo jebozovno tijelo, jedino moj dlakavi šupak.. njega ne volim.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:04   #89
Nema gore od sranja onog "nutella" ljepljivog dreka s tim dlacurdama. Ajd tvrdak prodje nekako kao i proljev ali ovo je uzas.

Jebemti em ga rolu potrosis, em pocupas dlake, em ti oduzme pol sata, em se uvjek pitas jesi sve skinuo da ne ostanu komadi u bideu. A jos ako si na benzinskoj il u kaficu. Ja zadnje vrijeme brijem prkno samo radi toga. Pocelo je zbog nekog cira za koji sam mislio da je pilonidalni sinus ali kad sam uvidio beneficije nastavio sam. Prvih.par puta je bolo i svrbilo za popizdit sad je cist ok.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:11   #90
Čekčekaj, jel imaš pilonidalni sinus, il si ga imao?
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:11   #91
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Dokazano je da ce dlake nestati evolucijom...dakle nehigijenske su.

Preporuka za pilonidalni sinus -brij dlake
Preporuke za sport-brij dlake
Preporuke za ranu-brij dlake.

Zadrzavaju prljavstinu i povecavaju razvoj bakterija. Tako da je prica o higijeni tocna.
daj ti taj dokaz.

kojih bakterija? smatras li da su neobrijani bolesniji od obrijanih?

iznojis 1 ml znoja npr. imas koze koliko imas i sad se taj znoj prenese i na dlake. ako nemas dlake imas vise znoja na kozi i imas manju povrsinu isparavanja. povecavas i povrsinu gdje se bakterije nalaze pa ih je manje po kvadratu i tesko da ce se kolonizirati na dlakama, prije da ce to biti na kozi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:13   #92
Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa brazilskom depilacijom ? Je li jako boli? Postoje li zdravstveni rizici? Kakav je snošaj nakon toga?


Dakle, kakav je Vaš stav o brazilskoj depilaciji za muškarce?
E ovako meštre.. Nema ništa loše u tome, štoviše..

Kad se baviš oralnim 'poslom' kod partnerice, (osim ako si fan šumice Striborove, onda zajebi ovaj dio) voliš da joj je dolje sve glatko i čisto jer ti je bolji osjećaj igranja, dok joj želiš izvuči što više 'slasnih ' uzdaha.. E pa isto je i u obrnutoj situaciji.. Fino joj omogućiš da ne mora jadna ulaziti u "Manaus" i boriti se s džunglom, i 'zabavljati' ju s čestim vađenjem tvojih dlaka iz usta.. Seks je radnja u dvoje, jel..

Što se tebe tiče, osjećat ćeš slobodnije, prozračnije.. Seks i sam orgazam je neusporedivo bolji jer puno više točaka dolaze do izražaja i sama osjetljivost je veća i jača.. I, naravno, za nas "krkane" najbitnija stvar - dobiješ osjećaj da je 'rođo' robusniji..

Što se tiče tehnike i bola..
Uzmi si onu najobičniju britvicu i sapun.. Bitno je da to radiš umjereno lagano, a ne k'o da da šmirgl papirom oblikuješ 'pinokija'.. Probaj što više praviti poteza niz dlaku, da minimaliziraš urasle dlake.. Neki manji period ćeš imati crvenilo, prištiće i svrbež, ali brate, proći će - Na kraju krajeva; no pain, no game..

a apropo - Pa koliko žene imaju "kvadrata" za "čišćenje" pa ne kukaju za bol, možemo i mi podnijeti 'za ovo malo sirot'nje'..

I btw, za ove što se referiraju na poveznicu pravi muškarac - brijanje dolje;

- Da li je pravi muškarac onaj koji ( u seksu) misli samo na sebe i frka mu je će ga malo zaboljeti u predjelu "muškosti";
- ili je pravi muškarac onaj koji će podnijeti malo boli da bi svojoj partnerici pružio što veće zadovoljstvo i izmamio joj više 'slađih' i 'divljijih' tjelesnih reakcija..

Food for thought..


Quote:
The Pwnage kaže: Pogledaj post
A ne ovi MK-ovci te odma prozivaju mazo, metro i gayem, nemoš vjerovat.
I nemoj na temelji par "specijalnih postrojbi" koji su tamo padobranski uletjeli da bi probali postati 'pravi' muškarci osuđivati cijeli MK..
Ima tamo dosta pravih muškaraca..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:13   #93
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Nema gore od sranja onog "nutella" ljepljivog dreka s tim dlacurdama. Ajd tvrdak prodje nekako kao i proljev ali ovo je uzas.

Jebemti em ga rolu potrosis, em pocupas dlake, em ti oduzme pol sata, em se uvjek pitas jesi sve skinuo da ne ostanu komadi u bideu. A jos ako si na benzinskoj il u kaficu. Ja zadnje vrijeme brijem prkno samo radi toga. Pocelo je zbog nekog cira za koji sam mislio da je pilonidalni sinus ali kad sam uvidio beneficije nastavio sam. Prvih.par puta je bolo i svrbilo za popizdit sad je cist ok.
i ja imam ponekad takvih problema kad hemovi prorade pa govno ne ide okomito vec malo u stranu, ali onda mi nije opcija brijanje.

mozda probam iz znatizelje pa javim.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 00:14   #94
Quote:
10 000 kaže: Pogledaj post
Čekčekaj, jel imaš pilonidalni sinus, il si ga imao?
Ma bio samo čir boguhvala al sam 3 dana živio u paklu straha. Onda doktor pogledo i kaže "to ti je samo žestoki prišt". Kaze preporuka brijanje analnog i perianalnog prostora poradi preventive p.sinusa. Od tad brijem zlu netrebalo. A sranje ljepljivog dreka postalo daleko jednostavnije.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 02:07   #95
Ova tema me podsjeca na izrazito bolestan I gnjusan film "The human centipede".
compadre_9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 05:00   #96
nemoj to radit.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 15:47   #97
ja sam mislio da je to danas sasvim normalno da smo podštukani dolje, nemrem se ni zamislit s nekom šumom dolje.
... ni osobu s kojom sam )
novi nik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 18:35   #98
Quote:
novi nik kaže: Pogledaj post
ja sam mislio da je to danas sasvim normalno da smo podštukani dolje, nemrem se ni zamislit s nekom šumom dolje.
... ni osobu s kojom sam )
također. ..
__________________
piri ti vimpek!!
marko3020 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger