Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 10:34   #2321
Quote:
unicorn93 kaže: Pogledaj post
Hello drugari,

Nos mi je bio: veliki, kriv = vestica fazon i malo pomeren u levo kao da sam ga polomila medjutim ne secam se. Kao student svesna sam da imam odredjene beneficije sto sam i istrazila, citala sam komentare na forumima povodom drzavnih orl hirurga tacnije njihovih radova. Paznju mi je zadrzala cuvena doktorka sa kbc Zvezdara, jer je imala najmanje negativnih komentara cak i oni ljudi koji nisu bili na neki nacin zadovoljni niko od njih nije rekao da je potpuno nezadovoljan. Stupila sam u kontakt sa doktorkom preko stetoskopa. Rekla mi je sta mi je potrebno da bih operaciju dobila besplatno=uput sa opste prakse konstatovana devijacija. Sve sam to odradila i otisla na zakazani termin radi konsultacije sa doktorkom. Na pregledu mi je otvoreno rekla da cu vrlo tesko doci na red zato sto su prebukirani, ljudi koji imaju neki problem izuzev estetskog naravno imaju prednost sto je apsolutno u redu. Digla sam ruke od svega. Nakon deset dana me je pozvala i rekla da je jedna devojka odustala u poslednjem trenutku i da ako sve analize odradim do utorka a bila je subota imam operaciju o trosku drzave, jer sam prva na spisku. Sve sam odradila privatno zbog nedostatka vremena, primljena sam i 14.2.2018 sam operisana. Doktorka je neverovatan strucnjak i stalno me je obilazila, jako je otvorena i pristupacna. Nisam imala otoke niti sam bila naduvena, lekove protiv bola sam uzela jednom sto je neverovatno. Svo osoblje je jako korektno, uslovi su kao i u svakoj drzavnoj ustanovi, hrana= nisam osecala ukus hrane sa maskom na licu, ponela sam plazmu, mleko, kase sve tecne konzistencije sto je ispalo super, jako je tesko jesti. Sestre vas obilaze svaki cas, zene koje ciste su jako ljubazne= lep utisak. Nakon 7 dana provedenih u bolnici skinuli su mi masku, nije bolelo samo je jako neprijatno. Iskeno kad sam se pogledala u ogledalo osecaj je kao da gledas u nekog drugog, koza nakon 7 dana ispod maske postaje kao izguzvani papir sto se sredi pantenolom. Jako mi se dopalo sta je uradila od mog nosa, skinula mi je grbu, vratila nos da je u ravni sa usnama i vrh mi je drugaciji bio je siljat, sada je prcast. Znam da je pod otokom i da ce biti jos manji, ali jako mi se dopao, ima prirodan oblik ide uz moj oblik glave ne potseca ni na jedan od starletinih itd. Izvinite ako sam bila preopsirna samo sam zelela da vam docarm sta da ocekujete ukoliko neko ima bilo kakvo pitanje odgovorit cu naravno. U prilogu ostavicu slike pre i posle, s'tim sto sam danas skinula masku= naduveno lice. Sve u svemu pozitivno iskustvo.
Moze li slika prije/poslije ?
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:35   #2322
Quote:
LeMary kaže: Pogledaj post
Ja sutra imam operaciju! Jedva cekam ali me malo strah�� javim dojmove kad sve završi ��
Sory ako nisam pratila,kod koga ideš ?
__________________
Budi pametan i pravi se lud
Periferija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:05   #2323
Meni se nesto neobicno pocelo dogadjati nakon op. Kad zacepim jednu nosnicu i udahnem zrak kroz drugu zrak mi ulazi u tu zacepljenu nosnicu kroz nosnu pregradu...znaci zacepljena nosnica mi se puni zrakom kroz drugu nosnicu. Nosna pregrada mi je postala propusna..ne znam kako to drukcije opisati...
To je slucaj samo s jednom nosnicom. Druga je ok. Tri mjeseca od op. Jeli itko imao slicno iskustvo?
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:19   #2324
"perforacija septuma", treba ti kontrola orl

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:31   #2325
Quote:
mililica kaže: Pogledaj post
"perforacija septuma", treba ti kontrola orl

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Sto je uzrok tome?
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:42   #2326
Quote:
petra288 kaže: Pogledaj post
Sto je uzrok tome?
Ako je samo problem poslije operacije, ostetila se sluznica tokom operacije.

Ili se rjesava kapima ili ponovnom operacijom
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:32   #2327
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Meni se cini da je ovo slika Ivane Miseric. Ona i od naprijed ima divan nos, napravio je top posao s njom svakako
nije ona. ona ima drugaciji profil. na slici kod cure je udubljeniji

brysontiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:05   #2328
Thumbs up

Quote:
Periferija kaže: Pogledaj post
Sory ako nisam pratila,kod koga ideš ?
Kod dr.Gjurića....operacija gotova, osjećam se super!
LeMary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:00   #2329
Evo kako stoje stvari s moje strane.Dosla u polikliniku,obavila papirologiju, obukla se u pidzamu, razgovarala sa anesteziologicom ,legla na krevet...prvo su me spojili na infuziju, pa mi dali nesto za smirenje i onda nešto sto me omamilo i utonula sam u san...probudila sam se vrlo lako, imala sam osjecaj da sam spavala kratko vrijeme i čudila se kako je vec gotovo. Anestezije sam se najviše bojala, ali kod mene nije bilo ni bolova, ni povraćanja znači ničega..a za rezultat se javim kad vidim nosić
LeMary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:03   #2330
Osim sto mi je tijekom op ostecena sluznica, imam jos problema...s jedne strane nosnice s vanjske strane mi je koza propala. Gledajuci izvana (u razini vrska nosa) imam udubljenje na kozi nosnice koje se osobito vidi na slikama kao sjena. Zna li netko zbog cega se ovo dogodilo?
petra288 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:27   #2331
Quote:
petra288 kaže: Pogledaj post
Osim sto mi je tijekom op ostecena sluznica, imam jos problema...s jedne strane nosnice s vanjske strane mi je koza propala. Gledajuci izvana (u razini vrska nosa) imam udubljenje na kozi nosnice koje se osobito vidi na slikama kao sjena. Zna li netko zbog cega se ovo dogodilo?
Lakse se takve stvari procjene pregledom ili barem slikom jer ima puno toga.
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:48   #2332
Bok,
Citam tjednima ovaj forum i taman se odlucim za jednog doktora netko ga popljuje, pa za drugog i opet isto.�� I vise meznam sta da radim ni gdje da idem. Morat cu po instiktu samo cini mi se...
Od ppcetka do kraja foruma sam promijenila misljenje sto puta.
Moze li mi iko dati savjet koji doktor je strucnjak u smanjivanju okruglastog vrska nosa i suzavanju nosa??
Hvalaa
tasha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 07:11   #2333
Vidim, dosta ljudi mi šalje poruke u inbox, vide bila sam na operaciji kod kirurga čije se ime ovdje ne smije spomenuti (lokacija Zagreb, Mlinovi) pa ih zanima kako je prošlo...

Očito su postovi s mojim negativnim ishodom obrisani (mislila sam da se na forumu pišu iskustva iz prve ruke, no očito nije tako). Uglavnom, krajnji ishod mojega nosa je i više nego katastrofalan i žalim dan kada sam otišla kod njih i što nisam slušala instinkt. Nos mi je pun deformacija, vršak visi, velik i kuglast, a gornji dio nosa previše skinut. Bila sam kod pet drugih kirurga na pregledu za revizijsku ribnoplastiku. Namjerno nisam govorila kod koga sam radila primarnu, da ne bih utjecala na njihovo mišljenje, i sve do ijednoga su mi potvrdili deformacije koje sam i sama vidjela. Od pollybeaka, open roof deformacije do viseće kolumele. Uz to, disanje mi je također uništeno i trebat će mi funkcionalno-estetski popravak.

Eto, valjda sam to smjela napisati i u okvirima je pravila foruma. Nisam spam, nisam lažan profil, nego netko sa stvarnim, i to jako lošim iskustvom. Nadala sam se da neću biti dio one ekipe kojoj krene nešto po krivu, eto pa meni je sve završilo katastrofalno što se tiče operacije nosa. A to da doktor sada pere ruke od svake odgovornosti, bolje da i ne spominjem. U svakom slučaju, ako iole razmišljate o rinoplastici, razmislite i hoćete li kasnije imati love za drugu operaciju koja puno više košta od prve...

E da, još nešto. Ako vam na nosu najviše smeta nosni vršak, onda definitivno izbjegavajte ovu kliniku. Za vrškove je koliko sam skužila među boljima Glumičić i da mogu vratiti vrijeme, vjerojatno bih kod njega išla na primarnu.

Eto... Sretno svima i nadam se da sam riješila nedoumice svima onima koji su mi pisali u inbox i pitali baš za tu kliniku u kojoj sam ja bila... Pa da ne pišem svakom posebno, eto vam odgovora.

U svakom slučaju, sretno svima i ako vam nosevi nisu baš jako deformirani, ne dirajte ih i uživajte u njima takvima kakvi jesu.
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 09:49   #2334
Quote:
tasha99 kaže: Pogledaj post
Bok,
Citam tjednima ovaj forum i taman se odlucim za jednog doktora netko ga popljuje, pa za drugog i opet isto.�� I vise meznam sta da radim ni gdje da idem. Morat cu po instiktu samo cini mi se...
Od ppcetka do kraja foruma sam promijenila misljenje sto puta.
Moze li mi iko dati savjet koji doktor je strucnjak u smanjivanju okruglastog vrska nosa i suzavanju nosa??
Hvalaa
Nedvojbeno Glumicic!
brysontiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:43   #2335
Pozdrav, ima li tko iskustvo s Bagatinom? Molim vas podjelite svoja iskustva kod njih, puno bi znacilo! Hvala!!
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 14:34   #2336
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ima li tko iskustvo s Bagatinom? Molim vas podjelite svoja iskustva kod njih, puno bi znacilo! Hvala!!
Ja osobno nemam ali frendica je bila kod njega.
Ukratko izgleda isto kao i prije operacije
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:37   #2337
Strah me kod Glumicica nakon svega sto sam procitala ovdje...ma zapravo strah me kod svakog jer je za apsolutno svakog receno nesto ruzno... A moram to uciniti. Kakav bi bio Zambelli sa smanjivanjem okruglastog nosnog vrska i sl??

Btw Glumicic mi je frendici operirao nos, imala je mali nos s riznom grbom. Izravnao ju je al je nos cijeli ostao nekako debel i kao da ide iz cela u jednom komadu.
tasha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 13:03   #2338
Quote:
tasha99 kaže: Pogledaj post
Strah me kod Glumicica nakon svega sto sam procitala ovdje...ma zapravo strah me kod svakog jer je za apsolutno svakog receno nesto ruzno... A moram to uciniti. Kakav bi bio Zambelli sa smanjivanjem okruglastog nosnog vrska i sl??

Btw Glumicic mi je frendici operirao nos, imala je mali nos s riznom grbom. Izravnao ju je al je nos cijeli ostao nekako debel i kao da ide iz cela u jednom komadu.
Nema ti smisla tu ispitivat kakav bi bio ko kad je svaki nos pa onda i operacija individualna.

Svaki kirurg moze napravit najbolji nos na svijetu ili te unistiti.
Vodi se po instinktu ,malo iskustvu drugih i prema dogovoru sa kirurgom pa izaberi kod koga.
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 14:17   #2339
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Ja osobno nemam ali frendica je bila kod njega.
Ukratko izgleda isto kao i prije operacije
Ne kuzim kako nekome nos moze izgledati isto nakon operacije? Evo stvarno ne znam kod koga da idem.... Ovakva iskustva me bas zabrinu...
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:01   #2340
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kako nekome nos moze izgledati isto nakon operacije? Evo stvarno ne znam kod koga da idem.... Ovakva iskustva me bas zabrinu...
Kad pogledas njihove ''radove'' na web stranici, mozes skuziti da i Bagatin i Toncic prave male razlike na nosu, gotovo da budu isti kao prije. Ako nisi za neku vecu promjenu, onda se raspitaj kod njih. Ako zelis vecu promjenu i da bas bude drugaciji nos, onda Glumicic, koji po meni ima najbolji smisao za estetiku. A cijene su im mislim gotovo iste.

Svako je individualan, i ima drugacije zelje i drugacije gradeni nos. Vodi se svojim instiktom, proucavaj njihove radove i odi na konzultacjie osobno pa ce ti biti lakse odluciti.
brysontiller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.