Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 20:03   #41
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Dobar je kulen, a umedjuvremenu sam se i razbudio, mirno po gradu, nema ni guzve cim su klinci na praznicima.
lijepo lijepo. A di si sad?
Vordas is offline  
Old 18.04.2017., 20:16   #42
Ma, stigo sam doma prije pol sata, jos trebam nekaj sad ono pojest, malo muzika, malo vidit fejs i tako to
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 18.04.2017., 20:42   #43
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Ma, stigo sam doma prije pol sata, jos trebam nekaj sad ono pojest, malo muzika, malo vidit fejs i tako to
Aha fejs znam te.
Vordas is offline  
Old 18.04.2017., 21:01   #44
E tek sam sad skužio da sam u jednom od postova napisao "obezbjedit" a to je jelda srpska rijeć? nemam niš protiv rijeći ali tek sam sad skužio. Neznam zašto su mi kul te neke rijeći koje nisu iz našeg govornog podrućja. Koja kul rijeć: obezbeđenje. hehe. Neznam al mi je kul. I brat mi veli buraz nekad cobra i stara se još ljutila na to kad je bio rat da ne govorimo buraz nego brat ili braco. Kak je to čudno a brat mi još i bio u ratu sad kad se sjetim.
Vordas is offline  
Old 18.04.2017., 21:02   #45
A da...mada ni tamo vise nije kak je nekad bilo
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 18.04.2017., 21:14   #46
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
A da...mada ni tamo vise nije kak je nekad bilo
Ma dobro nije meni bad. Ma tam je užas ćuo sam se sa jednim srbinom iz Niša u vezi posla još prije par godina. Kaj mi je ćovjek isprićo. užas. Tam ti žene idu u komšiluk kod susjeda koji ima love jer ovi nemaju za seks da im da za kruh. jel moš to vjerovat? Neki drugi svijet. Ćovjek mene zove u vezi posla a nezna ubacit karticu u bankomat ne zajebavam te majke mi. Ja sam mislio da me on zajebava. Nestvarno. I još gledam kak me zoveš u vezi posla a neznaš ubacit karticu u bankomat.
Vordas is offline  
Old 18.04.2017., 22:57   #47
A onak, generalno mislim da je sustav jako los, od vrtica do penzije, osobna sloboda je svedena na minimum, i otud proizlaze raznorazne frustracije , otud proizlaze takve situacije....a zemlje koje su prolazile kroz teske ratove..eh kako gdje, al realno ono kaj mislis da je Njemacka neki raj? Ja da idem van bi radje u Poljsku ili Litvu nego Njemacku, fuckas ti lovu ak su ljudi dopustili da im sustav bude nadrkan.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 29.04.2017., 17:36   #48
Maystore jesi ćuo ovu od Ed Sheeran, Bibia Be Ye Ye. Jebena. Daj si poslušaj. Ima lude zvukove. Stavio sam pod kaj slušaju munjare.
Vordas is offline  
Old 29.04.2017., 18:35   #49
Bum koji put ak buraz nije ljut
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 29.04.2017., 21:16   #50
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Bum koji put ak buraz nije ljut
Ne kužim meni pričaš. Ja uopće nisam ljut. Krivo si shvatio ak meni pričaš. Baš sam imo dobar dan nemam se ni razloga ljutit. Jednostavno dobro mi je ono afričko pleme u mjuzi
Vordas is offline  
Old 29.04.2017., 21:22   #51
Danas je Joshua vs Klicko.
Vordas is offline  
Old 29.04.2017., 22:54   #52
Vordas, nisam mislio na tebe, nego na mog brothera kaj odreðuje termin na kompu {a taj termin je sve rjeði}

Ma, Kłiśko će ga rasturit
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 01.05.2017., 18:14   #53
Kak si jučer bio lud. Kolko cuge smo popili u pizdu materinu. E naš kaj sam te htio pitat pošto nemamo razmjenu email-ova. Kaj misliš o ovoj veš mašini: Ves masina koju bih kupio . E sad pošto se ja sad niš ne kužim u to kaj veliš ti ok izgleda i po karakteristikama? Ima i jačih u pizdu materinu po 5-6 tisuća kuna i kupio bi tu al mi je preskupo dat za tak nekaj 5-6 tisuća kuna a i sad nemam para za jaču. Mislim ima centrifugu i ostale programe. Jel ti ok izgleda? Ne bi se posramio? Koju ti imaš ak se smije znat? Mislim marku? Nemam kog pitat u pizdu materinu, neku žensku. Kupio bih je kroz dva tjedna.
Vordas is offline  
Old 01.05.2017., 19:15   #54
Tak slicna je i kod mene, zove se Whirpool !

Sunce me spićilo, tri piwe uz grah, Viłibor je dijełio hot dog {śumica, łagano, ał guźvetina}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 02.05.2017., 08:23   #55
U vezi veš mašina postoji tema na Interijerima perilice rublja pa pogledaj. Nemoj kupiti tu Končar perilicu. Bilo je govora o tome da se te Končar jako brzo pokvare. Radije uzmi Gorenje neku jeftiniju perilicu. Ima ih za već oko 2000 kn u Elipsu. Sada je još i akcija za Whirpool perilice u Elipsu. Mislim da je najjeftinija sada na akciji po 2200 kn. Sigurno je bolja od te Končareve.
prilika is offline  
Old 02.05.2017., 08:24   #56
Ja imam Gorenje perilicu. Radi sada već skoro punih 12 godina. Malo je postala bučnija, zuji ponekad. Ali zadovoljna sam. Prije ove perilice sam isto imala Gorenje koja je trajala 15 godina.
prilika is offline  
Old 02.05.2017., 13:06   #57
Hvala puno @prilika. Uzet ću Gorenje. 2.300 Kn.
Vordas is offline  
Old 02.05.2017., 13:18   #58
Ovu sam mislio: Gorenje ves masina koju bih kupio
Vordas is offline  
Old 02.05.2017., 21:58   #59
To je slim verzija perilice koja je uža pa lakše stane u kupaonu. Pogledaj i druge Gorenje modele. Za ovu piše u Elipsu da je samo izložbeni uređaj. Kod Gorenje je dobro da ima lako dostupan servis i rezervne dijelove.
prilika is offline  
Old 02.05.2017., 22:06   #60
@prilika ma pogledo sam i druge modele a ova mi se činila najbolja za tu cijenu. Ima još dvije po 2.000 kn.
Vordas is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.