Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2009., 13:28   #1
Povjerenje ... opet ista priča

Dakle, kreće jadanje.

Imao sam jednu curu. Volio je i još uvijek je volim.

Imao sam problema sa ovisnošću o cybersexu.... jbga.
Trajalo je to godinama prije nje.

Uglavnom, ulovila me ... jednom, dvaput, triput.

Oprostila ili ne, gurali smo dalje. Naravno, naša veza je postala pakao.

Ne zbog nekih glupavih stvari, već samo zbog jedne .

POVJERENJA.

Ona nije imala povjerenja u mene, ja sam jako teško podnosio njenu sumnjičavost i kontrolu, iako nisam ustvari radio ništa loše ! Većinom.
Nekad sam radio gluposti iz inata, ne razumijevajući da treba proči ohoho vremena da vratim izgubljeno.

Logičan slijed.

PREKID.

Prošlo je skoro godinu dana.

U međuvremenu smo se pomirili na jedan kratak period. Probali ponovo.
Jednostavno su joj se vratili svi njeni strahovi. Nije bilo razloga, ali eto sumnja u mene se vratila.

Opet sam je izgubio.

Prošlo je evo dugo vremena, i ja sam u totalnoj komi.
Želio bi da je samo mogu čuti i kad se to nekad desi (na moju inicijativu)
ja sam presretan, jer bar mogu malo komunicirati s njom. Imati neku predodžbu šta se s njom dešava.

Ona ne želi nikakav pokušaj ponovo, a i ja se pitam ima li to sve smisla.
Ja bi naravno htio, ali me strah uopće bilo šta potencirati. Zasrao sam i to je to.
Nju ne mogu kriviti, a ja ne znam kako bi preživio još jedan prekid s njom.

Svaku noć prije spavanja se pitam šta mi je trebalo sve to?!
Zašto nisam mogao stati sa tim cyberom?!
Nisam osoba koja laže, koja vara. Istina je moj moto u životu.
Nekad i povrijedim ljude s tim stavom, ali takav sam.
Uglavnom, takav ja, sam uspio iznevjeriti i izgubiti povjerenje osobe s kojom sam htio provesti ostatak života.
Nekad je i ona to htjela.

Ma nemam nikakva pitanja, sve mi je jasno, ali se jednostavno ne mogu pomaknuti s mjesta.

Počeo sam piti, i to ozbiljno.
Ne znam, tako nekako uspijem zaboraviti i vidjeti vedriju stranu.

Inače, ne postoji ni jedan drugi aspekt u životu zbog kojeg bi trebao biti
nezadovoljan. Imam posao, dobru plaću, dobro obrazovanje, nemam problema u komunikaciji, imam dosta prijatelja ,...

Ja ne mogu više, a oni ne mogu više samnom, ja ne mogu zaboraviti.

Ne mogu podnijeti da sam jedinu izdaju povjerenja napravio osobi koju najviše volim.

Ne mogu vjerovati da sam se zakačio na ovaj forum, da tražim neke glupave utjehe u tuđim situacijama,
da pokušavam ovdje shvatiti šta mi se ustvari desili.

Svaki dan se grizem i jednostavno si ne mogu i ne želim oprostiti.
Želim se kazniti, želim propatiti kao što je patila ona, zbog jebenog povjerenja.
monkey81 is offline  
Old 03.11.2009., 13:31   #2
ne kažu bezveze da se uči na svojim, a ne tuđim greškama

prestani kukati, iskoristi što imaš ostalne životne okolnosti povoljne i živi, kani se too much virtualnog svijeta

zasrao si i šta je tu je, nema smisla da se sada ideš kažnjavati!
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 03.11.2009., 13:33   #3
Znam da nije utješno, al' ajde na pdf psihologija.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.11.2009., 13:35   #4
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
ne kažu bezveze da se uči na svojim, a ne tuđim greškama

prestani kukati, iskoristi što imaš ostalne životne okolnosti povoljne i živi, kani se too much virtualnog svijeta

zasrao si i šta je tu je, nema smisla da se sada ideš kažnjavati!
Samo ima još jedan problem, cijelo vrijeme imam osjećaj da sam zasrao ljubav svog života.

Upoznao sam puno cura, ali ni sa jednom nisam osjetio toliku povezanost i dubinu emocija. Vjerujem da je i njoj bilo bar približno.

Jednostavno mislim da više neću naći neku sličnu emocionalnu dubinu.

A ako to nemam, čemu mi sve ostalo?!
monkey81 is offline  
Old 03.11.2009., 13:52   #5
i ja sam shvatio da je ljubav smisao života i da ako to nemaš onda nemaš ništa...
feels is offline  
Old 03.11.2009., 13:55   #6
Quote:
monkey81 kaže: Pogledaj post
Samo ima još jedan problem, cijelo vrijeme imam osjećaj da sam zasrao ljubav svog života.

Upoznao sam puno cura, ali ni sa jednom nisam osjetio toliku povezanost i dubinu emocija. Vjerujem da je i njoj bilo bar približno.

Jednostavno mislim da više neću naći neku sličnu emocionalnu dubinu.

A ako to nemam, čemu mi sve ostalo?!
čuj, ljudi idealiziraju nesretne ljubavi i skloni su vjerovati da su upravo te propuštene prilike-the prilike

možda ona i je tvoja ljubav, pa onda se trgni, živi, formiraj se na bolje i zasluži to njezino povjerenje
ako i nije, izgraditi češ sebe kroz taj postupak i možda upoznati nekog vrijednog
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 03.11.2009., 13:57   #7
Meni samo jedna sitnica nije jasna...

Ljubav života... A oprostila ti (po tvojim riječima) jednom, drugi, treći, peti put...

'Bem ti takvu ljubav života kad je tretiraš k'o mladog majmuna dok je uz tebe, a kad žena konačno ode plaziš i sliniš za njom.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.11.2009., 14:06   #8
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Meni samo jedna sitnica nije jasna...

Ljubav života... A oprostila ti (po tvojim riječima) jednom, drugi, treći, peti put...

'Bem ti takvu ljubav života kad je tretiraš k'o mladog majmuna dok je uz tebe, a kad žena konačno ode plaziš i sliniš za njom.
eh da, velika većina ne cijeni ono kaj ima dok je u tome. tek kad pogleda izvana, shvati kaj je to bilo...

dečko moj savjet ti je da se počneš miriti sa svime i da iz cijelog iskustva izvučeš pouku kako ne bi istu stvar ponovio s nekom drugom.

a druga će doći, sigurno. ali tek kad raščistiš sam sa sobom, i precvikaš vezu s prošlošću.
Žulaj is offline  
Old 03.11.2009., 14:10   #9
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
eh da, velika većina ne cijeni ono kaj ima dok je u tome. tek kad pogleda izvana, shvati kaj je to bilo...
Vjeruješ li u iskrene motive tog naglog preokreta?

Ima samo jednu riječ za to- EGO.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.11.2009., 14:15   #10
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Vjeruješ li u iskrene motive tog naglog preokreta?

Ima samo jednu riječ za to- EGO.
pa najćešće. osobito kod "nevaljalaca" koji rade loše partneru pa si čupaju kosu kad ovaj ode...

ali može biti i obrnuta situacija, držati se ega i davati mu prostora dok u vezi, a onda kad (zbog toga) pukne, dovesti se u takvo pateće stanje otpuštanjem ega s čime nestanu svi oni "dobri" razlozi zakaj smo nekaj radili partneru
Žulaj is offline  
Old 03.11.2009., 14:17   #11
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
pa najćešće. osobito kod "nevaljalaca" koji rade loše partneru pa si čupaju kosu kad ovaj ode...

ali može biti i obrnuta situacija, držati se ega i davati mu prostora dok u vezi, a onda kad (zbog toga) pukne, dovesti se u takvo pateće stanje otpuštanjem ega s čime nestanu svi oni "dobri" razlozi zakaj smo nekaj radili partneru
E sad si me zbunila...

Da vidim jesam li shvatila- znači, dok si u vezi toleriraš mu ovo i ono jer si, kao, preponosna da bi priznala da te nešto smeta, a onda kad veza pukne pukne i tvoja maska?
Ili tako nekako?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.11.2009., 14:23   #12
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
E sad si me zbunila...

Da vidim jesam li shvatila- znači, dok si u vezi toleriraš mu ovo i ono jer si, kao, preponosna da bi priznala da te nešto smeta, a onda kad veza pukne pukne i tvoja maska?
Ili tako nekako?
ne ne ne

kao i autor, u vezi čuvaš neki svoj teritorij i imaš stav : kaj kurac on/a meni sere, ja mogu raditi kaj hoću a on/a to može prihvatiti ili nemora, hebe mi se!...

a onda kad to dovede do raspada, taj ego ušuti i onda postaneš svjestan koliko je tu bilo prostora za napraviti nekaj i koliko je nešto što ti se tada činilo kao dobar razlog za "obranu sebe" zapravo bio samo proizvod ega kojemu nema mjesta u ljubavi. i onda patiš ovak kak pati i autor jer skužiš da si se držao za nekaj vrlo glupo bez čega zapravo možeš.
Žulaj is offline  
Old 03.11.2009., 14:23   #13
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Vjeruješ li u iskrene motive tog naglog preokreta?

Ima samo jednu riječ za to- EGO.
Veliki poptis

Nazovite me idealistom, ali vjerujem da kad netko naiđe na osobu svog života, ako ima imalo mudrosti i samokontrole, potrudit će se da taj odnos stvarno uspije. Ako treba borit će se i sa svojim ovisnostima (bio to cyber, alkohol, droga... iako ne kužim kako nekome cyber može predstavljat bolju varijantu od pravog sexa al to je zasebna tema), neće ništa prepustit slučaju i sudbini. A tko radi gluposti od početka pa kao kasnije shvati da je to bila ljubav...ne, ne vjerujem u to. To je samo idealizacija i zaljubljenost u ljubav,a ne u konkretnu osobu. I naravno, ego je tu uvijek prisutan i mora bit zadovoljen, pogotovo kad ponestane cyber podržaja.
Shera is offline  
Old 03.11.2009., 14:23   #14
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Vjeruješ li u iskrene motive tog naglog preokreta?

Ima samo jednu riječ za to- EGO.
Nikad je nisam prevario, barem ne uživo!

Nikad se nisam zaljubio u nikog drugog, čak ni virtualno.

Trudio sam se u svakom drugom aspektu veze i zajedničkog života.

Kad god bismo bili nasamo, sami sa sobom. Skoro uvijek je bilo savršeno.
Pažnja, maženja, nježnosti, ...

Problem je bio kad nismo bili skupa, a to je u realnom životu većina vremena.

Posao, ovo ono ...

Tu dolazi do izražaja nepovjerenje...


EGO mogu izliječiti svaki put kad izađem van, ali ne želim.

Nije to to.

Vjerojatno ima i neke veze s egom, ne mogu to isključiti, ali mislim da je ipak samo manji dio u pitanju.

Nikad u životu nisam bio depresivna osoba. Nikad.
Do sada.
monkey81 is offline  
Old 03.11.2009., 14:32   #15
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
ne ne ne

kao i autor, u vezi čuvaš neki svoj teritorij i imaš stav : kaj kurac on/a meni sere, ja mogu raditi kaj hoću a on/a to može prihvatiti ili nemora, hebe mi se!...

a onda kad to dovede do raspada, taj ego ušuti i onda postaneš svjestan koliko je tu bilo prostora za napraviti nekaj i koliko je nešto što ti se tada činilo kao dobar razlog za "obranu sebe" zapravo bio samo proizvod ega kojemu nema mjesta u ljubavi. i onda patiš ovak kak pati i autor jer skužiš da si se držao za nekaj vrlo glupo bez čega zapravo možeš.
Aha!

U svakom slučaju- ne vjerujem u to.
Vjerujem da kad se dogodi prava stvar onda takve stvari idu spontano.
Štoviše, kad imaš pravu stvar kući onda jednostavno nemaš potrebe za takvim nekim pizdarijama tipa cyber (barem u prvih nekoliko godina, kad bi stvari trebale biti... Onako... Znaš... Ružičaste. ) i ne radiš ih iz jednostavnog razloga što za njima nemaš potrebe, a ne zato što ti je to netko naredio.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.11.2009., 14:36   #16
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Aha!

U svakom slučaju- ne vjerujem u to.
Vjerujem da kad se dogodi prava stvar onda takve stvari idu spontano.
Štoviše, kad imaš pravu stvar kući onda jednostavno nemaš potrebe za takvim nekim pizdarijama tipa cyber (barem u prvih nekoliko godina, kad bi stvari trebale biti... Onako... Znaš... Ružičaste. ) i ne radiš ih iz jednostavnog razloga što za njima nemaš potrebe, a ne zato što ti je to netko naredio.
da, tako bi trebalo biti, ali ima i onih koji se drže za krive stvari i koji će guslati po svom (iako im to i ne znači previše), samo zato da ne bi zbog drugoga otpustio dio sebe kolko god taj dio bio bezveze, i da se ne bi osjećao potčinjeno jer je sebe išao mijenjati radi drugoga- a to je EGO, štoviše, bolesno uzgojen ego.

to je zapravo svojevrsna borba za nadmoć i teritorij

znam jer sam nekoć i ja imala taj problemos
Žulaj is offline  
Old 03.11.2009., 14:50   #17
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Veliki poptis

Nazovite me idealistom, ali vjerujem da kad netko naiđe na osobu svog života, ako ima imalo mudrosti i samokontrole, potrudit će se da taj odnos stvarno uspije. Ako treba borit će se i sa svojim ovisnostima (bio to cyber, alkohol, droga... iako ne kužim kako nekome cyber može predstavljat bolju varijantu od pravog sexa al to je zasebna tema), neće ništa prepustit slučaju i sudbini. A tko radi gluposti od početka pa kao kasnije shvati da je to bila ljubav...ne, ne vjerujem u to. To je samo idealizacija i zaljubljenost u ljubav,a ne u konkretnu osobu. I naravno, ego je tu uvijek prisutan i mora bit zadovoljen, pogotovo kad ponestane cyber podržaja.
Reply iz moje perspektive.
Naišao sam. Znao sam da je ona ta. I ?
Šta se desilo ?!
Usrao sam se ko grlica.
Sve se kretalo munjevitom brzinom.
Jednostavno nisam očekivao da je to moguće. Sve je bilo pre pre pre dobro.
Zbog svoje sebičnosti tjerao sam mak na konac. Pokušavao dokazati da cyber ustvari nije ništa loše ... itd.
Sabotirao sam na taj način vezu, a da nisam bio ni svjestan.
Iz sadašnje perspektive, nema opravdanja.
monkey81 is offline  
Old 03.11.2009., 14:53   #18
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
da, tako bi trebalo biti, ali ima i onih koji se drže za krive stvari i koji će guslati po svom (iako im to i ne znači previše), samo zato da ne bi zbog drugoga otpustio dio sebe kolko god taj dio bio bezveze, i da se ne bi osjećao potčinjeno jer je sebe išao mijenjati radi drugoga- a to je EGO, štoviše, bolesno uzgojen ego.

to je zapravo svojevrsna borba za nadmoć i teritorij

znam jer sam nekoć i ja imala taj problemos

Mislim da spadam u tu kategoriju.
Jer ... uzgojio sam svoj ego na bolestan način.
cyberom. (godine i godine)
Katastrofa.
monkey81 is offline  
Old 03.11.2009., 14:55   #19
Quote:
monkey81 kaže: Pogledaj post
Mislim da spadam u tu kategoriju.
Jer ... uzgojio sam svoj ego na bolestan način.
cyberom. (godine i godine)
Katastrofa.
Ok i razmišljaš li možda da su tvoji problemi puno dublji od prekida te veze?
Mislim, u uistinu pomirljivom tonu ti ovo govorim- jesi li razmišljao o stručnoj pomoći?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 03.11.2009., 14:57   #20
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
da, tako bi trebalo biti, ali ima i onih koji se drže za krive stvari i koji će guslati po svom (iako im to i ne znači previše), samo zato da ne bi zbog drugoga otpustio dio sebe kolko god taj dio bio bezveze, i da se ne bi osjećao potčinjeno jer je sebe išao mijenjati radi drugoga- a to je EGO, štoviše, bolesno uzgojen ego.

to je zapravo svojevrsna borba za nadmoć i teritorij

znam jer sam nekoć i ja imala taj problemos
Aha, one pizdarije povuci-potegni.
Znam, znam, imam sličnih iskustava.

Nedoraslo, djetinjasto i o nikakvoj ljubavi života tu ne možemo razgovarati.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger