Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2018., 17:42   #1
Trezorski referent

Pozdrav svima!

Da li je netko bio na testiranju u Zabi za trezorskog referenta? Šta sve bude u testiranju?
Traže da osoba ima završen pripravnički staž u trajanju od 6 mjeseci na poslovima zanimanja ili drugom srodnom području.
Da li onda uopće ima smisla prijavljivati se na takav oglas ako osoba nema završen pripravnički? Ima li netko iskustva sa Zabom ili možda poznate nekog tko radi kao trezorski referent?
Annelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 22:46   #2
Bio sam ja, dvaput! Jednom sa VŠS i drugi put sa VSS. Zanimljivo da su me zvali opet...

Testovi su iz logičke i kognitivne inteligencije (kvadrati/kružići i njihove kombinacije, nešto malo matematike) te test ličnosti (100 pitanja sa Da/Ne; nema krivog odgovora). Na početku ti mladi psiholog odmah kaže da oni imaju svoje zahtjeve i ako ne prođeš kod njih, proći ćeš drugdje (što po mom iskustvu jeste istina). Ovo je bilo u Ri i tip je jako diftao na cigarete (možda i njemu treba psihić? ).

Nisam prošao, a obavijest se nine udostoje poslati...kad guglaš malo, taj posao baš i nije mačji kašalj, navodno je zdravstveni rizik biti zatvoren u trezoru i odgovarati za toliku lovu...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 00:17   #3
Smile

ok puno hvala na odgovoru !
Annelly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.