Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2011., 22:51   #561
meni je mama danas rekla da se vidi, a tek je sam jednom stavljala
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 12:49   #562
Da li se trakice za izbjeljivanje zubi mogu naručiti ili kupiti bilo gdje drugdje osim na ebuy-u? I gdje se mogu kupiti u Austriji?
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 12:58   #563
Crest nema za kupiti u Austriji... samo u USA... (nisam sigurna za GB)
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:42   #564
Evo i ja idem naručiti!!!
Koje su onda najbolje trakice advanced vivid ili profesional?
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 13:59   #565
Evo recepta za bijele zube - Soda bikarbona je super stvar za bjelinu zubi. Sve što vam treba je malo sode i malo soli. Tom mješavinom iščetkajte zube i razlika će biti vrlo primjetna.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 16:57   #566
ja sam to radila sa sodom i niš mi nije pomoglo. a da ne spominjem kak mi je muka od toga bilo
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 00:59   #567
Molim za pomoć, nisam još nikad ništa naručivala preko e-buya pa me zanima ako naručim npr ovo

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...#ht_8034wt_932

to znači da to košta točno toliko sa dostavom. Ili ja još moram nešto platiti kada stigne?

Da li mi to stigne doma ili?

Unaprijed hvala na pomoći!

Zadnje uređivanje avam : 27.03.2011. at 01:18.
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 01:55   #568
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Evo i ja idem naručiti!!!
Koje su onda najbolje trakice advanced vivid ili profesional?
navodno su dobre i jedne i druge, iako mislim da su professional bolje, valjda ovisi kolko ti izbjeljivanja zapravo treba?
ugl kupila sam advanced.


postage ti piše free, znači da ništ nemoraš platiti
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:01   #569
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Evo recepta za bijele zube - Soda bikarbona je super stvar za bjelinu zubi. Sve što vam treba je malo sode i malo soli. Tom mješavinom iščetkajte zube i razlika će biti vrlo primjetna.
I ja volim te bakine recepte i ovo stvarno djeluje:-)..vidljivo vrlo...
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:13   #570
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Evo recepta za bijele zube - Soda bikarbona je super stvar za bjelinu zubi. Sve što vam treba je malo sode i malo soli. Tom mješavinom iščetkajte zube i razlika će biti vrlo primjetna.
soda jako ostecuje caklinu tak da ne se s tim igrat cesto :S
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 13:18   #571
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
pogledala sam malo i nisam vidila da ste pisale o onim trakicama za izbjeljivanje koje se prodaju na fejsu. jel tko to probao mozda?
http://www.facebook.com/?closeTheater=1#!/zdravosmijeh
pa o tima svi i pricaju, sam ovo neko preprodaje koliko mi se cini i dize finu paru
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 11:39   #572
Oil Pulling


Ugl. 20tak min kokosovo/ sezamovo ulje "mučkate" po ustima svako jutro prije prvog obroka...
Jel netko zna nešto više o tome? Jel okej kokosovo ulje iz Kemiga ili treba kvalitetnije?
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 12:02   #573
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
I ja volim te bakine recepte i ovo stvarno djeluje:-)..vidljivo vrlo...
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Evo recepta za bijele zube - Soda bikarbona je super stvar za bjelinu zubi. Sve što vam treba je malo sode i malo soli. Tom mješavinom iščetkajte zube i razlika će biti vrlo primjetna.
hmm ovo je dobar recept jedino za uništit si zube, tj.zubnu caklinu... zubi izgledaju bjelije nakon ''ribanja'' sodom, ali ne traje dugo... a kasnije tek skužiš kolko su zubi uništeni radi toga..

bolje je otići kod zubara neka on napravi što treba i rezultat će biti puno vidljiviji i dugotrajniji...
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:05   #574
Cure ima netko da je kupio te trakice advanced vivid ili profesional, nebitno koje ali da mu na kraju nisu odgovoarale iz ko zna kakvih razloga htio bi ih se rijesiti?

S obzirom da mi zubici nisu skroz ravni bojim se da cu baciti pare ako odmah narucim paket sa ebaya (a student sam pa se nebi igrala ni sa 100 kn ) pa na kraju ja to ne uspijem poljepiti kak treba ili pak ne mogu podnjeti to pjenjenje i slinjenje
Pa ukoliko netko zeli biti dobar ja bi kupila trakice samo za jedan dan za probu pa ako ima koja dobra dusa da bi se odrekla jednog paketica javite se na pm ))
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 13:17   #575
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Cure ima netko da je kupio te trakice advanced vivid ili profesional, nebitno koje ali da mu na kraju nisu odgovoarale iz ko zna kakvih razloga htio bi ih se rijesiti?

S obzirom da mi zubici nisu skroz ravni bojim se da cu baciti pare ako odmah narucim paket sa ebaya (a student sam pa se nebi igrala ni sa 100 kn ) pa na kraju ja to ne uspijem poljepiti kak treba ili pak ne mogu podnjeti to pjenjenje i slinjenje
Pa ukoliko netko zeli biti dobar ja bi kupila trakice samo za jedan dan za probu pa ako ima koja dobra dusa da bi se odrekla jednog paketica javite se na pm ))
trakice se daju zalijepiti kak god hoćeš tak da nije bitno kaj ti zubi nisu ravni, samo nemoj odmah zalijepiti cijelu traku nego počni od nekud, kak ti najbolje paše, da sve čoškove zahvatiš, vjeruj dosta su dugačke, nebude problema

meni se uopce ne pjeni, a slinim normalno ko i inace lol, samo necu slinu gutat jer mi ima okus ko onak dok si kod zubara, pa pljunem to van

uzmi si pol sata vremena navečer kad te niko ne gnjavi i to je to
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 13:19   #576
Može li netko napisati iskustva s lijepljenjem trakice na zub pojedinačno??? imam trojkicu malko tamniju i na nju bih naljepila 1 trakicu. Molim iskustva i savjete..
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 18:18   #577
Quote:
Leukothea kaže: Pogledaj post
trakice se daju zalijepiti kak god hoćeš tak da nije bitno kaj ti zubi nisu ravni, samo nemoj odmah zalijepiti cijelu traku nego počni od nekud, kak ti najbolje paše, da sve čoškove zahvatiš, vjeruj dosta su dugačke, nebude problema

meni se uopce ne pjeni, a slinim normalno ko i inace lol, samo necu slinu gutat jer mi ima okus ko onak dok si kod zubara, pa pljunem to van

uzmi si pol sata vremena navečer kad te niko ne gnjavi i to je to
Hvala ti na odgovoru =)

Sad si me ohrabrila hehe tako da cu si ih vjerojatno naruciti
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 16:00   #578
I ja bi uzela te Crest 3D Advanced vivid, ali iskreno frka me carine.
Sad su nešto postrožili, više nije limit 300 nego 160 kn, a ovo ispadne oko 190...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 04:12   #579
Reci selleru da ti ne stavlja račun u paket i nemaju ti kaj cariniti, a mislim da i tak male pošiljke ni ne gledaju.
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 12:06   #580
Evo ja obavila izbjeljivanje sa advanced vivid i super je, stvarno su bijeli zubi. Inače imam bijele zube, ali pošto sam nosila aparatić 2 godine dosta su mi požutili i sad su opet bijeli, čak i trojke.

Samo me zanima kad se može ponovno koristiti crest ( za koliko vremena)?
I sad bi naručila one profesional, jer sam čula da su još bolje!
avam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.