Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2011., 15:07   #521
je li probao tko Crest 3D Vivid White Fluoride Toothpaste? kakvi su dojmovi?
moripop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:51   #522
Evo već.. hm.. 5. dan koristim Crest 3d whitestrips (ove koje se drže 5 min) i stvarno se vidi razlika, ja prezadovoljna.
Inače, zubi su mi bili relativno ok i prije trakica, najviše me zapravo muče trojke koje su za nijansu-dvije tamnije od ostalih, ovo ostalo je zadovoljavajuće.
Nikakve nuspojave, nikakvo zatezanje, presijecanje, bol, osjetljivost.. ništa. Sve 5.

S tim da ja definitivno nisam tip koji bi mogao držati to pola sata na zubima, jedva izdržim i 5 min da mi se ne počne povraćati.
Mučo osjetljiv želudac.

Uglavnom - svakako preporučujem!

Sad vidim da neki drže po 2x dnevno te 5minutne.. ja jednom.. hm hm..
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 20:02   #523
Quote:
hard-candy kaže: Pogledaj post
Evo već.. hm.. 5. dan koristim Crest 3d whitestrips (ove koje se drže 5 min) i stvarno se vidi razlika, ja prezadovoljna.
Inače, zubi su mi bili relativno ok i prije trakica, najviše me zapravo muče trojke koje su za nijansu-dvije tamnije od ostalih, ovo ostalo je zadovoljavajuće.
Nikakve nuspojave, nikakvo zatezanje, presijecanje, bol, osjetljivost.. ništa. Sve 5.

S tim da ja definitivno nisam tip koji bi mogao držati to pola sata na zubima, jedva izdržim i 5 min da mi se ne počne povraćati.
Mučo osjetljiv želudac.

Uglavnom - svakako preporučujem!

Sad vidim da neki drže po 2x dnevno te 5minutne.. ja jednom.. hm hm..
šta stvarno to tako dobro djeluje ?? je l' oštećuje caklinu ?ja imam istu stvar da su mi trojke malo tamnije..gdje si to kupila,pošto je ,koliko dugo traje ?
Schiphol is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 21:08   #524
Quote:
Schiphol kaže: Pogledaj post
šta stvarno to tako dobro djeluje ?? je l' oštećuje caklinu ?ja imam istu stvar da su mi trojke malo tamnije..gdje si to kupila,pošto je ,koliko dugo traje ?
Mogu samo reći iz svog vlastitog iskustva - ja stvarno vidim rezultate. Čak sam (ovakva cicija ko što nekad znam bit ) razmišljala da...khm... odrežem te trakice pa koristim jedno vrijeme samo na trojkama da se poravna nijansa, pa onda tek na cijele zube ravnomjerno... ...da bi štos bio bolji, taj plan još nije potpuno odbačen ....

Ja stvarno nemam nikakvih nuspojava. Baš nikakvih. Caklina super (zasad).

Kupila ih preko e-baya. Malo izlistaj zadnjih par stranica, dosta ljudi je stavilo linkove, cijena ti ovisi o tome koliko ih je u pakiranju uglavnom..
A što se trajanja tiče, to i mene zanima, mislim da sam negdje pročitala oko godinu dana, nisam sigurna.
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 14:04   #525
[QUOTE=plasibou;31537711]


http://cgi.ebay.com/SEALED-CREST-3D-...ht_7858wt_1139



moram prestati čitati forum , svaki dan vidim nešto novo što mi se sviđa nisam mogla odoljeti da ne naručim
Blondie ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 00:24   #526
Quote:
hard-candy kaže: Pogledaj post
Mogu samo reći iz svog vlastitog iskustva - ja stvarno vidim rezultate. Čak sam (ovakva cicija ko što nekad znam bit ) razmišljala da...khm... odrežem te trakice pa koristim jedno vrijeme samo na trojkama da se poravna nijansa, pa onda tek na cijele zube ravnomjerno... ...da bi štos bio bolji, taj plan još nije potpuno odbačen ....

Ja stvarno nemam nikakvih nuspojava. Baš nikakvih. Caklina super (zasad).

Kupila ih preko e-baya. Malo izlistaj zadnjih par stranica, dosta ljudi je stavilo linkove, cijena ti ovisi o tome koliko ih je u pakiranju uglavnom..
A što se trajanja tiče, to i mene zanima, mislim da sam negdje pročitala oko godinu dana, nisam sigurna.
pa to bi bila čak i dobra ideja..baš sam te htjela pitati jer nebi prvo trebala izbljediiti te trojke ?
baš ću naručiti pa ću samo na te trojke stavljati ..

Zadnje uređivanje Schiphol : 04.03.2011. at 00:25. Reason: nepismenost -.-'
Schiphol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:29   #527
Meni su danas došle Advanced Vivid za točno 8 radnih dana iz US-a ( nemogu vjerovati da je tako brzo, glavno da jos nekoliko stvari cekam preko mjesec dana). Naručila sam ih od ovog selera i preporučam

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...#ht_8034wt_932

Upravo ih imam na zubima i za kojih par minuta bi ih trebala maknuti, još me zubi ne bole niti mi trakice opadaju/smetaju. Živcira me jedino što nemogu pričati, ali ajde preživjet ću.
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 23:16   #528
Da li je netko probao izbjeljivanje Dash gelom i kakva su iskustva ?
redondo987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 15:19   #529
evo ja sad stavila prvi put, advanced seal
i ja jesam odrezala da si izravnam boju
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 21:25   #530
Quote:
redondo987 kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao izbjeljivanje Dash gelom i kakva su iskustva ?
Ja idem drugi tjedan, pa javim
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 13:02   #531
Quote:
moripop kaže: Pogledaj post
je li probao tko Crest 3D Vivid White Fluoride Toothpaste? kakvi su dojmovi?
ja sam ju kupila i još mi nije stigla ali javit ću čim isprobam
__________________
chown -R us ./base
Leukothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 17:51   #532
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
evo ja sad stavila prvi put, advanced seal
i ja jesam odrezala da si izravnam boju
Kaj si si odrezala?

Evo ja sam ih koristila ne tako redovito (tipa stavim tri dana, cetvrti zaboravim, peti opet stavim) i zubi su mi tako bijeli Znaci, ja sam bila na izbjeljivanju zubiju sa onom forom 3X10min sa onom lampom kako god se to već zove i zubar mi je rekao da je to maximum što mi zubi mogu biti bijeli. E sada, ja sam naravno popizdila kada sam vidjela da nisu tako baš holivudski bijeli A sada, sada su prekrasni i nemogu ih prestati gledat
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 19:02   #533
odrezala sam koliko mi treba tj samo sam jedinice gornje izostavila zasad

nego, jel to moguće preslabo zaljepit, ja stalno imam osjećaj da to nije skroz zakačeno
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 22:48   #534
evo meni je ovo 5 dan korištenja, s tim da sam jučer preskočila jer su mi zubi osjetljivi, pa sam mislila da će danas bit bolje al vidim da će i danas bit isto
piše na kutiji da je moguća osjetljivost al vele i da je to privremeno : D a baš 5 dana da je osjetljivo nakon tog ne znam jel to dobro
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 22:50   #535
kakvi su rezultati, i koje si tocno koristila?
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:14   #536
pa stvarno mislim da je malo posvijetlilo
koristim advanced vivid, one najžešče
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 14:16   #537
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
pa stvarno mislim da je malo posvijetlilo
koristim advanced vivid, one najžešče
A kakv ti je filing?
Sijevanje ili konstantna lagana bol?

Desni ili živci u zubima?

Ako su desni pokušaj ih sa nečim premazati da ih zaštitiš jer im možda taj peroksid iz trakica (ili što već) smeta...

Ako je sijevanje u živcima, možda da pokušaš napraviti dan pauze pa da onda vidiš hoće li se ponoviti...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 14:26   #538
crest sensitive

ja sam ih koristila, prije 3 tjedna sam završila 14-odnevnu kuru

nikakav, ama baš nikakav! rezultat nisam dobila
pridržavala se uputstva sasvim, stavljala ujutro i naveče, redovno
niti me išta boljelo, niti me iritiralo
niti nijansu nisu bijeliji, nije subjektivan dojam jer sam slikala zube prije i poslije (to sam se mislila pohvaliti )

baš me zanima jesam li izoliran slučaj ili na temama o izbjeljivanju samo pišu cure kojima je uspjelo postići rezultat ?
kliwer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 14:30   #539
a jesu ti inace jako zuti zubi ili...?
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 15:23   #540
Quote:
kliwer kaže: Pogledaj post
ja sam ih koristila, prije 3 tjedna sam završila 14-odnevnu kuru

nikakav, ama baš nikakav! rezultat nisam dobila
pridržavala se uputstva sasvim, stavljala ujutro i naveče, redovno
niti me išta boljelo, niti me iritiralo
niti nijansu nisu bijeliji, nije subjektivan dojam jer sam slikala zube prije i poslije (to sam se mislila pohvaliti )

baš me zanima jesam li izoliran slučaj ili na temama o izbjeljivanju samo pišu cure kojima je uspjelo postići rezultat ?
Ja uopće ne vidim na njihovim stranicama te trakice...

Kako se točno zovu?

Ako misliš na Gentle routine - njih stavljaš 28 dana po 5 minuta da bi imala rezultat... A Stain shield ti je za održavanje i minimalno 6 tjedana ih moraš stavljati...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.