Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2012., 23:14   #81
meni je rekord sa Bryantom tamo negdje u NBA Live 2003,2004..neznam koji više..ali mislim da sam ubacio 82
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 11:44   #82
Quote:
kikson kaže: Pogledaj post
ima neko dobre game slidere? ovi default su nerealni do kraja
dobro nisu bas toliko nerealni,meni se ne svidaju sto previse šuteva ulazi,svaki cpu igrac je brzi od mog duplo,i jako malo faula po utakmici...ali to si sve mozes sam namjestit
031ivann is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 12:45   #83
da,i meni se događalo to..odličan šut,malo faula,malo blokada...ali sve sam si naštimao i sad je ok
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 17:54   #84
Nabavio sam igricu za ps3 i zanima jel vam kasno reagiraju kontrole kad igrate online? Primjer, stisnem X da promjenim igraca, a on prebaci tek nakon pol sekunde i tako za sve ostale stvari. Hocu blokirati nekog, stisnem trokut, a igrac ne reagira odmah vec nakon tih pola sekundi. Inace, u offline sve sljaka kako spada.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 19:17   #85
Jel neko dosao do All-Star Weekenda ? Ja jesam i odigrao sam ga ali je siromasan jer nije bilo takmicenja u zakucavanju i sutiranju za tri poena Zasto je to tako ?

Inace danas sam sa Bullsima iz '91 god razbio Blazerse iz '91 sa 29 razlike.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 18:54   #86
Upravo sam u prvoj rundi protiv Bucksa poveo sa 2:0 :klap:

James u prvoj utakmici 45 poena, 7 skokova i 2 asistencije a u drugoj 38 i 5 skokova.

Sezonu sam zavrsio kao prvi sa 20 pobeda i 9 poraza.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 18:43   #87
Thumbs up POMOC!!

e ovakokinuo sam nba 2k13 preko torenta i sve je dobro samo neznam kako igrati sa joystickom ako se uopce moze ugl bio bi zahvalan da mi netko kaze
misak24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 19:19   #88
u postavkama bi to odma trebao prepoznati joystick. onda tamo samo kontrole odabereš.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 21:22   #89
Nesto se manje pise, nije vam valjda dosadila igra ? Salim se znam da nije nego u pocetku je vladalo opste odusevljenje a sada svi igraju samo ih mrzi da pisu, izuzev mene

Nego ja vodim 3:1 protiv Bucksa u prvoj rundi. Malo sam se opustio i izgubio trecu s 4 razlike huh bilo je i 10-ak razlike pa sam smanjio ali nisam uspeo da preokrenem.
Nakon toga sam cvrsto resio da im je*em sve po spisku i u game 4 sam ih razvalio s 26 razlike. James 36 poena (sut 16 od 18) od toga 22 na poluvremenu i tobez promasaja 4/5 za tri, 8 skokova i 2 asistencije i to je moja najbolja partija sa njim kada je sut u pitanju jednostavno je sve ulazilo. Wade 16 poena, Bosh 11 i Chalmers 8 poena od toga dve trojke iz tri pokusaja.
Inace na ovoj utakmici sam ubijao sa zakucavanjima uh sta sam radio sa Jamesom i Wadom bas sam uzivao tokom igranja.

Veceras/sutra cu igrati game 5 pa da to resim na svom terenu. Odusevljen sam Playoff atmposferom zaista odlicno uradjeno, posebno je dobro na gostovanju ono motivise te da igras sto bolje.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 22:32   #90
malo manje igram jer treba i FM13 isprobavati :P
ali imam skor 14-4 sa bostonom tako da odlicno guram
odigram tu i tamo neku utakmicu kad stignem...a neide to bas tako brzo jer mi je četvrtina 9min
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 22:52   #91
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
malo manje igram jer treba i FM13 isprobavati :P
ali imam skor 14-4 sa bostonom tako da odlicno guram
odigram tu i tamo neku utakmicu kad stignem...a neide to bas tako brzo jer mi je četvrtina 9min
Super ti ide, od kog su pala ta 4 poraza ?

Jel ima nekih iznenadjenja npr da neki tim igra slabije nego sto si ocekivao a neki tim bolje ?
Kod mene su veliko iznenadjenje Netsi koji su u Playoff usli kao drugi a pobedio sam ih u sezoni a izgubio sam od negativnog iznenadjenja LAL koji nisu usli u Playoff a bas sam se nadao Finalu s njima.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 22:58   #92
e morao bih pogledat,a ne znam sad ovako napamet...znam da su 2 bila od Miami i Oklahoma...ostalo se ne sjecam
ali sam 5-6 utakmica skoro dobio sa buzzer beaterom,ili su bili barem unutar zadnjih 5-6 sekundi utakmice
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 19:12   #93
e hvala jacobu na pomoći pri instalaciji igrice, da nije bilo njega teško bi sam uspio...

igrica je dosta realnija nego prethodne (pritom mislim na pokrete igrača), ali slažem se da je dosta veći postotak šuta nego u odnosu na 2k12...

i jedna velika zamjerka mi je ukidanje opcije leđima prema košu...barem ja ne znam kako to raditi...postavim se leđima prema košu i onda dalje ne znam
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 19:25   #94
slidere si namjesti pa ti nece biti tako dobar prosjesk suta
a naravno da ima igra leđima košem...pogledaj na kojoj ti je tipki...meni je na trokutu
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 19:39   #95
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
slidere si namjesti pa ti nece biti tako dobar prosjesk suta
a naravno da ima igra leđima košem...pogledaj na kojoj ti je tipki...meni je na trokutu
ma je to na trokutu, ali na 2k12 samo strelicama zaobiđeš centra, a to na 2k13 ne možeš o tome govorim...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 16:00   #96
A evo igram i ja od jučer. Počeo sezonu s Lakersima, superstar 12min četvrtina,full 82utakmice sezona, evo sad kad pišem sve to čini mi se bolesno predugo ali je igra zarazna za poludit, grijeh mi je igrati bilo šta drugo. Prvu dobia doma Dallas +10 Kobe zabio 35 Howard 15-ak plus isto toliko skokova, nemogu se snać s Gasolom on mi je bia razočaranje a i s Nashom, drugu utakmicu me pomea Portland s 20razlike, trebat će još dosta treninga, iman petorku iz snova sve osim naslova je razocaranje hehe
rocco-st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 21:12   #97
Stigoh do druge runde Playoffa gde protiv Bullsa vodim sa 3:1, upravo sam ih dobio 7 razlike i sad nazad u Miami da se zavrsi serija.

Trecu utakmicu sam izgubio i u prvoj rundi evo i sada u drugoj izgleda da se malo opustim nakon sto povedem sa 2:0 ali zato cetvrtu oba puta dobijam.

Bullsi su bas zilavi u Playoffu istina u game 1 sam ih razbio sa 16 razlike bilo je 81:65 ali zato u drugoj jedva izadjoh na kraj s njima i tek nakon dva produzetka dobio sam ih tek sa dva poena razlike.
Ta druga utakmica protiv Bullsa mi je bila najuzbudljivija koju sam dosad igrao ono najneizvesnija jer dva puta sam sutirao za izjednacenje i pogodio jednom sa Jamesom i to za tri a onda u produzetku sa Wadeom za dva a u drugom produzetku je Boozer promasio fadeaway ali sam ga dobro pokrio sa Boshom.

Zanimljivo je kako sam pojacao igru sa Jamesom koji mi je u sezoni imao prosek 27,2 poena tako 27 i nesto a sada u Playoffu 36,5. Sa Wadeom prosecno ubacujem 19 sto je za dva vise nego u sezoni.

Quote:
rocco-st kaže: Pogledaj post
A evo igram i ja od jučer. Počeo sezonu s Lakersima, superstar 12min četvrtina,full 82utakmice sezona, evo sad kad pišem sve to čini mi se bolesno predugo ali je igra zarazna za poludit, grijeh mi je igrati bilo šta drugo. Prvu dobia doma Dallas +10 Kobe zabio 35 Howard 15-ak plus isto toliko skokova, nemogu se snać s Gasolom on mi je bia razočaranje a i s Nashom, drugu utakmicu me pomea Portland s 20razlike, trebat će još dosta treninga, iman petorku iz snova sve osim naslova je razocaranje hehe
Igra jeste fenomenalna ali to mi je ipak previse jer ja zelim sto pre da dodjem do titule a kasnije cu ukljuciti neku duzu sezonu.

Isto planiram da sa Lakersima odigram jednu sezonu.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 06:59   #98
Jel netko probao igrati Franchise?

Zanima me da li se popravilo trejdanje, jer 2k12 je bio katastrofalan po tom pitanju.
Tamo si jednostavno cijelu svoju ekipu mogao trejdati za 1. pickove najslabijih momčadi i onda imati situaciju da na svakom draftu imaš 3 picka među prvih 5-6. Što je najgore, najslabije ekipe su bile spremne prihvatiti nekog bezveznog igrača (recimo 65 overall) za 1. pickove iduće dvije sezone.
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 14:08   #99
Na kojoj težini igrate?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 15:00   #100
Dali netko koristi neke custom slidere? Za 2k12 su bili zakon od onog Allbya ali nerade za 2k13...
Dino-34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.