Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 13:20   #1
Krvarenje nakon seksualnog odnosa

...dogodilo mi se jucer... kratko nakon seksualnog odnosa sam imala jedno malo krvarenje, 2 kapi na toalet papiru i prestalo je, nista vise... sto bi to moglo biti?

nisam imala neke bolove niti ikakve smetnje. Jesam bila malo suha tokom odnosa, ali ne bas pretjerano, kazem eto nije bilo bolno. Zadnja menga je bila prije nekih tjedan dana i sve ok. Jeli imao itko takvu situaciju??

zahvalna za odgovore!

pozdrrav
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:30   #2
To krvarenje moze biti svasta i nista, stvarno najbolje da odes kod gina.. Mozda je pukla neka kapilarica, mozda imas ektopiju na vratu maternice (ako si na piluli to je dosta cesto ali nista opasno),mozda polip, a mozda je samo malo jaci spotting potaknut odnosom..
Uputi se lijepo kod gina..
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:50   #3
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
To krvarenje moze biti svasta i nista, stvarno najbolje da odes kod gina.. Mozda je pukla neka kapilarica, mozda imas ektopiju na vratu maternice (ako si na piluli to je dosta cesto ali nista opasno),mozda polip, a mozda je samo malo jaci spotting potaknut odnosom..
Uputi se lijepo kod gina..
Nekako se sve tjesim, al me strah! Jesmo malo jace ... ali opet da sam krvarila poslje toga?? to mi se nikad do sad nije dogodilo.

ne, nisam na piluli....

super, jos mi je i ginic na odmoru, sad moram kod zamjene ic...

thx Torma!
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 12:19   #4
Meni se isto dogodilo, ali bilo je jaako puno krvi, nista me nije bolilo, kasnije nije bilo nikakvih posljedica.
rose1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:36   #5
Krvarenje tijekom/nakon seksa

hello ! Molim pomoc pod hitno....
vec zadnjih nekoliko mjeseci mi se dogodi s vremena na vrijeme da usred sexa pocnem krvariti. Cim stanem to prestane! Najgore od svega je to sto sam napravila sve moguce ginekoloske pretrage i sve mi je u redu.....

Ima li netko kakvo sl iskustvo
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 09:20   #6
Quote:
anelej25 kaže: Pogledaj post
hello ! Molim pomoc pod hitno....
vec zadnjih nekoliko mjeseci mi se dogodi s vremena na vrijeme da usred sexa pocnem krvariti. Cim stanem to prestane! Najgore od svega je to sto sam napravila sve moguce ginekoloske pretrage i sve mi je u redu.....

Ima li netko kakvo sl iskustvo
Jesi dovoljno vlažna tijekom odnosa? Jeli to krvarenje obilno ili je to krv u tragovima?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 19:43   #7
jesam! Zapravo dosta kao kod npr menstruacije koja je taman tokom odnosa pocela! i onda to stane kroz pola sata kao da se iscijedi...
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 20:26   #8
Quote:
anelej25 kaže: Pogledaj post
jesam! Zapravo dosta kao kod npr menstruacije koja je taman tokom odnosa pocela! i onda to stane kroz pola sata kao da se iscijedi...
Hm, stvarno čudno.
Ja bih na tvome mjestu slijedeći put čim prokrvarim ravno na hitnu ginekološku, pa će se odmah vidjeti što se zapravo događa.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 20:35   #9
Stvarno cudno... Cak su mi radili i hormone ali sve u redu... Ludim...
dok bi dosla do hitne to bi se pretvorilo u iscjedak... Ne traje to dugo i nije ono da je sve oko mene krvavo ali nije bas ni tri kapi...
Vec mi se bed sexat,nikad neznam kad ce..
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 23:55   #10
Quote:
anelej25 kaže: Pogledaj post
Stvarno cudno... Cak su mi radili i hormone ali sve u redu... Ludim...
dok bi dosla do hitne to bi se pretvorilo u iscjedak... Ne traje to dugo i nije ono da je sve oko mene krvavo ali nije bas ni tri kapi...
Vec mi se bed sexat,nikad neznam kad ce..
Krvarenje će se možda zaustaviti, ali će se vidjeti rana na mjestu od kojeg je krenulo.
Jesi radila UZV? Moja pretpostavka jest da imaš neki miom koji uslijed kontrakcija za vrijeme seksa počne krvariti.
Mijenjaj ginića i traži drugo mišljenje, jer krv mora od nekud krenuti, a u toj količini je nemoguće da se ne vidi od kud ide.
Kao što rekoh, za početak odi odmah na hitnu kad se opet dogodi.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 17:10   #11
Napravi si CA 125 marker, oko 130 kuna u priv poliklinikama i ako je povisen mozda je kakva cista pa dodji s nalazom ginicu i inzistiraj na malo detaljnijem pregledu, slazem se da nesto je ziher, mozda endometrioza
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 22:40   #12
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Napravi si CA 125 marker, oko 130 kuna u priv poliklinikama i ako je povisen mozda je kakva cista pa dodji s nalazom ginicu i inzistiraj na malo detaljnijem pregledu, slazem se da nesto je ziher, mozda endometrioza
Ne vjerujem da je endometrioza, jer da je previjala bi se od bolova kod odnosa i još pri kojem krvari.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 23:04   #13
Endometrioza ne mora uopce boliti..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 23:20   #14
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Endometrioza ne mora uopce boliti..
Prvi glas Imam endicu i u svih endicom koje sam do sad kontaktirala, bolan odnos je definitivno jedan od uvijek prisutnih simptoma, posebno kad te za vrijeme odnosa "pogodi" u mjesto zahvaćeno endometriozom.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 23:36   #15
Pa onda eto prvi glas.. mene nije nista bolilo, a bila je cista 5 cm..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 20:30   #16
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Pa onda eto prvi glas.. mene nije nista bolilo, a bila je cista 5 cm..
I krvarila si obilno pri odnosu?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 21:33   #17
Zapravo ne, nikakvi simptomi.. tek nakon OP krvarenje u tragovima u nekim danima ciklusa..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 09:32   #18
...

postoji mogućnost za :
- ono što je navela još jedna curka prije mene a to je miom pa zbog kontrakcija prokrvariš
- ili druga opcija je polip na cerviksu koji prokrvari iz istog razloga

definitivno treba napraviti UZ da se pogledaju i stijenke maternice.

u svakom slučaju i jedno i drugo je rješivo

a nekakva oskudna krvarenja u nekim danima ciklusa su moguća u vrijeme ovulacije.

eto, toliko.

mislim, sve te divote imam i ja pa zato pretpostavljam što je u pitanju.
ya rayeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 01:53   #19
meni se to desilo prije par dana
danas sam bila kod ginekologa
kež jaka upala
kao sam zec ne vjerujem joj
dobila sam antibiotike i neke vaginalete
radila mi je i ultrazvuk nema ništa
poslije ultrazvuka isto sam prokrvarila
al nije puno
onako za dnevni uložak
al stvarno sam uplašena
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 11:09   #20
joj
zar se niko neće javiti s sličnim problemom
ja jednostavno ne vjerujem doktorici
ne mogu vjerovat da do krvarenja dolazi zbog nadražene sluznice
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.